Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Dodaje wage urodzeniowa Oliwii. nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27...Martynka-3410..............5620............62..........8tygodni Elizabetaa........Iga-3100...........6100............68...........3 m. i 2t. aga_krz.......Roksanka.-3900........5620.......................12tygodni Renola.........Juleczka.................6900.......................12tygodni Kirrikirri.......Zosia....................5500...........??...........2m.2tyg Anna80........Milenka..................5400............59.........13tygodni kizia..........Juleczka.................6600........................12tygodni Mina29........ Kajtek-3400 ..................5500............??........12tyg Ania26.........Milenka-4020.............5600.......................14tyg. VIKI2...........Oliwia..3200............6000...........62......2mieś.5 dni Kasika1.......Kacperek-3590...............6100.................10 tygodni Agnes_Bdg......Julka..................5100............60?.......11 tyg. Monikaa_....Małgosia-2570..........4400............58.........12 tyg asmana.....Izabela-3500 ............ 5600...........59..........10 tyg. RRR.........Mikołaj3460...............7500...........67...........14tyg grazie......Maciej-3900...............6850..........65...........12,5 tyg. wera66.....Oskar-3650...............6350..........67............3 m-ce Irlandia.....Olek-3450...............7200..........68.............11tygodni dowa.......Dianka-4060............5650 ..........60..............3 mieś serek......Joasia-3130..............5100..........???...............9 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziś mały kryzysik...Milenka wieczorami ma ataki płaczu. Zaczyna się w godzinach kapieli,lub tuż przed ,ok. 19-20.W żaden sposób nie można jej uspokoić, nic nie skutkuje...Okropnie krzyczy przez jakieś pół godz. a potem przechodzi jakby nigdy nic...Wczoraj tak zaniosła się płaczem, że zaczęła sinieć... :( Myślałam,że zwariuję :( Byliśmy z mężem przerażeni...To zdqarzyło się już wcześniej gdy miała kolki i u lekarza ale nie w takim stopniu jak wczoraj...a teraz to nie sa kolki...Kiedy zaczyna płakać to ja boję się, ze ona znów zaniesie się...Czy zdarzyło się to którejś z Was?Czuję się taka umęczona i bezradna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna🌻 jak dziecko się zanosi to trzeba mu dmuchnąć w buzię w usta wteduy na moment przestaje płakać i łapie oddech... mój Kaj tez marudzi wieczorami to przez te upały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_krz
Ja dzisiaj poraz pierwszy podałam mojej córci jabuszka z gerbera. Zjadała z takim apetytem dwie czupate łyżki, że jak się skończyło to zaczęła płakać. Teraz czekam czy nic jej nie będzie i jak do jutra nie będzie żadnego problemu, to zaczynam jej już podawać chociaż samejabuszka. Moja mała od kilku dni ma straszny kaszelek i katar. Dzisiaj zaczęłam jej podawać antybiotyk, bo tak strasznie się męczy, a jak płacze to ąż słychać jaką ma chrypkę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialysmy dzis ciezki dzien, Figa ma goraczke, bylam u lekarza, zadnych innych objawow nie ma, lekarka twierdzi ze to moze byc jakas infekcja, goraczka trzydniowa, albo cos co sie dopiero rozwinie.Nie moglam znalesc Figi ksiazeczki, przekopalam cale mieszkanie i nie ma wsyslo. A mialam ja we wtorek u lekarza, pol dnia chodzilam i myslalam gdzie moze byc i sie mi przypomnialo, kupowalam w aptece na miescie vigantol i ja zostawilam. Czesto mi sie to zdarza, kupie mleko i zapomne w sklepie a pani biegnie za mna, albo zostawiam notorycznie karte w bankomacie juz nie wspomne ze mikser chowam do lodowki. Jest to meczace bo potem musze wszystkiego szukac:((( Na szczescie Figa spi, zaaplikowalam jej czopek i dostala syrop. Szukam malych plastikowcy lyzeczek (kiedys nestle dodawalo do kaszek takie fajne, ale julks gdzies pogubila i nie mam. Ma ktos pomysl , bo z canpola sa za duze. pozdrawiam elizabetaa jutro bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziekuje za wsparcie! my juz po zabiegu, Milenka zniosła go lepiej niz szczepienie, miała znieczulenie miejscowe, ale teraz troszke płacze przy sikaniu. Elizabeta moja tez dostałą dzis goraczke, pojechalismy do lekarza, ale procz goraczki raczej nic jej nie jest, dostalismy skierowanie na badanie moczu, bo lekarka chce sprawdzic czy to aby nie jekies zapalenie drog moczowych po zabiegu. A u Twojego Bobaska procz goraczki cos wystapiło? Anna80 trzymaj sie dzielnie, na pewno wszystko co złe minie, podobno najgorsze pierwsze 3 miesiace, u mnie sie sprawdziło,a twoja tez juz konczy trzy miesiace. Anna80 i Renolka dzieki serdeczne w imieniu Milenki. A z ubraniami mam ten sam problem.Silvia27 u nas szczepionka przeciw pneumokokom tez kosztuje 300zł, wiec ja wykupimy jak Mała skonczy rok, bo wtedy sie szczepi tylko raz, a do roku 4 razy. Ja mojej podałam soczek jabłkowy, a jabłuszka zamierzam za jakies 2 dni, jak sie do soczku przyzwyczai. Dowa z mezem troszke lepiej.Dzieki. Anna80 syn mojej kolezanki tez miał takie ataki płaczu o okreslonych porach i lekarka jej powiedziałą, ze to trzeba przeczekac (on miał nad ranem), bo dziecko w ten sposob reaguje na całodzienny stres i nadmiar wrażeń. Moja tez nie chce jesc, a dzis przy gorączce to juz wyjatkowo, za to chetnie pije. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27...Martynka-3410..............5620............62..........8tygodni Elizabetaa........Iga-3100...........6100............68...........3 m. i 2t. aga_krz.......Roksanka.-3900........5620.......................12tygodni Renola.........Juleczka.................6900.......................12tygodni Kirrikirri.......Zosia....................5500...........??...........2m.2tyg Anna80........Milenka..................5400............59.........13tygodni kizia..........Juleczka.................6600........................12tygodni Mina29........ Kajtek-3400 ..................5500............??........12tyg Ania26.........Milenka-4020.............5600.......................14tyg. VIKI2...........Oliwia..3200............6000...........62......2mieś.5 dni Kasika1.......Kacperek-3590...............6100.................10 tygodni Agnes_Bdg......Julka..................5100............60?.......11 tyg. Monikaa_....Małgosia-2570..........4400............58.........12 tyg asmana.....Izabela-3500 ............ 5600...........59..........10 tyg. RRR.........Mikołaj3460...............7500...........67...........14tyg grazie......Maciej-3900...............6850..........65...........12,5 tyg. wera66.....Oskar-3650...............6350..........67............3 m-ce Irlandia.....Olek-3450...............7200..........68.............11tygodni dowa.......Dianka-4060............5650 ..........60..............3 mieś serek......Joasia-3130..............5100..........???...............9 tygodni agneska.pop.......Brajan-3800.........6800.........................3 mieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna80 mam ten sam problem z wieczorny płaczem. Ja zaobserwowałam że przyczyną jest senność z którą ona walczy. Kładę ją na boczku, daję smoka i przytrzymuję żeby nie wypadł, jak sie tylko uspokoi to zaraz zasypia. Jak już nie daję rady to kładę sie koło niej i jak uśnie przekładam ją do łóżeczka. Też myślałam że to kolka. Co do kremu na słoneczko to też używam musteli i mała też jest córką młynarza. Od dzisiaj Dianka nie chce oddawać zabawek. Trzymała w rączkach zabawkę a ja chciałam ją zabrać. Najpierw się szarpałyśmy a później był wrzask. Wasze dzieciaki też takie nerwusy? Co używacie przeciwko komarom? Za ok tydzień jedziemy na mazury a tam ponoć wieczorami fruwają te paskudztwa :( Jutro pewnie znowu skwar - kiedy przyjdzie ochłodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie kilka dni temu przeżyłam koszmar wylądowałam z synkiem w szpitalu. Karmię piersią i coś mnie podkusiło żeby dać mu butelkę chiałam sprawdzić jak zareaguje po mleku w proszku bo czasami chcę wyskoczyć sobie na zakupy. Dałam mu mleko Enfamil A.R. takie od ulewania, dostałam je od siostry. Mój maluszek strasznie wymitował musiał dostać dwie kroplówki tak się wymęczył biedaczek. W szpitalu powiedzieli mi że to nie pierwszyh przypadek z tym mlekiem bo ma inny skład jakiejś mączki. także odradzam podawanie tego mleka, bo ja już miałam nauczkę. pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, Figa ma sie lepiej, duzo spi, ale sen jest jej teraz potrzebny, z apetytem tez nie ma problemow, zobaczymy dzis po poludniu czy bedzie goraczka, narazie nie ma, przeszukalam wczoraj cale allegro za lyzeczkami i znalazlam fajne, dzis ide na miasto ich poszukac. Corka powiedziala wczoraj ze jestem gruba:((( 6 latka a taka cwana, i wzielam sie za siebie, zrobilam z cindy 200 brzuszkow,, ledwie zyje, zjadalam jogurt zamiast chlebka na sniadanie. Moze spadnie troche. Jem mniej niz przed ciaza, a karmie i jakos zamiast chudnac to waga poszla 2 kg w gore i nie chce zejsc. Glupia waga. Wczoraj minal rok od powolania igi do zycia:))), cud natury spi w pokoju, nadal nie moge sie nadziwic ze sie nam udalo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie dzieci tak sie zachodza placzem pod wieczor bo sa zmeczone calym dniem i ciezko im zasnac,moja na szczescie tego nie ma chociaz tez jest niespokojna i troszke marudzi po kapieli i ciezko mi ja przystawic do cyca. Jesli chodzi o krem przeciwsloneczny to ja sie pytalam was o jakis dobry, bo ja mialam NIVEA,a on wlasne taki jest ze ciezko sie rozsmarowuje a dziewczynki tez wygladaja jak corki mlynarza.Ktoras z was pisala o jakims kremie co dobrze sie rozsmarowuje. Ale biedne te wasze dzieciaczkijak nie kolki to goraczka i prxzeziebienie,zycze z calego serca waszym pociechom DUZO zdrowka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie Moja Iza nie ma ataków płączu, ale marudzi sobie sądzę, że to upały tak na nią wpływaja. .Wczoraj mielismy chwilke kolke 10 minut - pierwszy raz i aż serce się kraja jak sie patrzy na dzieciaka i nie można mu pomóc. Iza przeszła w tryp spania w dzień a w nocy przypomina sobie, że czasami coś wypadałoby zjeść i jestem wykończona. Wolę jak nie śpi w dzień Dowa ja używam ANTISOL No.1 to prawda z tymi komarami, bo mieszkam na Mazurach a gdzie się wybierasz jeśli można zapytać??? Elżbieta nie ma to jak wsparcie dzieci:))) ja też jem mniej karmie duzo pije waga w miejscu echhh ten tłuszczyk. Silvia przepraszam, że jeszcze nie wysłałam zdjęć jak znajde więcej czasu obiecuję, że to zrobię Ok zmykam może teraz mi sie uda cos pstryknąć buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️ Boże ale upał....... A na wakacje jade dopiero 24 do tej pory to się chyba rozpłyniemy:) W sobotę chrzcimy i powoli zaczyna m się tym martwić, żeby wszystko poszło gładko i żeby mały nie płakusiał. Ania 26 🌻 dobrze, że to wszystko już za Milenką, czyli zaczęłaś dawać jabłuszko po skończeniu 3 miesiąća?? Agnestka 🌻 bardzo mi przykro z powodu twojej dzidzi, spróbuj Bebilon jest bardzo dobry. Tylko słyszałam, że bardzo tuczy, to prawda?? Bo ja używałam, do tej pory Bebiko1, ale nie mógł mały zrobić po nim kupy, a po bebilonie super żółta kupcia codziennie, albo i 2 razy na dzień. Elizabeta 🌻 nie ma to jak rozbrajająca szczerość dzieciaków:D Viki 🌻 ja też jak skończe Nivea to kupie inny, tylko jaki?! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane dawno mnie nie było, no cóż niestety pomimo urlopu macierzyńskiego muszę od czasu do czasu popracować , tak to jest przy działalności gosp. Moja Olunia jest słodka, większych problemów nie ma, czasami ból brzuszka, tylko jeszcze caly czas goi się szczepionka ta po gruźlicy i czekam na dalsze szczepienie. Ola dużo pije, głównie koperek i rumianek. Zastanawiam się nad wprowadzeniem soczku jabłkowego ale chyba jeszcze za wcześnie, ma dopiero 2,5 miesiaca, co o tym myślicie? Moja waga jak stanela na 63 tak stoi jak osioł. :( zapisałam sie na areobik, ale bylam dopiero raz wiec oprócz zakwasów nic nie widac.. Dziewczyny czy Wy tez macie takie obfite @? bo u mnie to szok po prostu, załamka.:( pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sineqanone ja mojej dałam soczek jabłkowy, ale ona ma juz skonczone 3 miesiace. a co do okresu to moj(juz 3) ostatni trwał 10 dni, a obfity jak cholera, mam nadzieje, ze tak nie zostanie. Kasika1 jabłuszko dam dopiero pod koniec tego tyg. Ja karmie bebilonem i nie mozna powiedziec, zeby moja niunia była grubaskiem, takze agneska.pop ja bebilon polecam. a moja niunia dalej goraczkuje, ale wyniki moczu ma dobre. całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Moja Martynia przespała dziś 8 godzin bez jedzonka tj. od 20:30-4:30 potem jedzonka i znowu poszła spać do 8:30. Pojawił się tęż u nad dziś problem , podejrzewam że malutką swędzą dziąsełka bo trze nimi i płacze , troche to szybko bo synkowi dopiero jak miał 4 miesiące to wyszed pierwszy ząbek i praktycznie bezbolęśnie , a Martynia bardzo płacze Martynia ma dopiero 2,5 miesiąca a wszelkie żele są dopiero od 3 miesięcy , muszę chyba wypróbowąc rumianek jak sądzicie?? Zmykam coś zrobic na obiadek bo nie wiem jak dł€go będzie spała, bo jak się obudzi to pewnie niewiele zrobię przy jej dolegliwości. udanego dzionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cobyśmy pamiętały
Nick........Data urodzenia.....Waga......Cm.......Miasto..............Imię..... ************************************************************************************************************* Pysia77.......18.03.06........3030g.....55cm......Poznań..............Krzyś Leonek gial@o2.pl Kasia27.......19.03.06........2100g.....51cm..........................Alicja Elizabetaa ...23.03.06........3100g.....55cm .....Bytom ..............Iga RRR...........26.03.06........3460g.....56cm..........................Mikołaj Ania26........29.03.06........4020g.....59cm......Rzeszów.............Milenka..... aniachodak@tlen.pl Mo.nika.......03.04.06........3200g.....51cm......Bremen..............Jakub Madelaine.....03.04.06........3730g.....57cm......Szczecin............Milenka Aga_krz.......04.04.06........3900g.....56cm......Szamotuły...........Roksana..... kriwas@poczta.tp.pl Kizia.........04.04.06........3180g.....53cm..........................Julia ANNA80........05.04.06........3400g.....55cm..........................Milena...... melania26@op.pl Monikaa_......05.04.06........2570g.....50cm......Opatów..............Małgorzata Krysi………….05.04.06………….4400g……..59cm……………………………Jaś Dowa .........06.04.06........4060g.....60cm .....Łódź ...............Diana Milena dowa1@o2.pl Renola........08.04.06........3100g.....55cm......śląskie.............Julia.....ptrenata@plusnet.pl Grazie........09.04.06........3900g.....58cm..........................Maciek wera66........09.04.06........3650......57cm......Ostrowiec...........Oskar Marteczka77...10.04.06........4350g.....62cm......Lublin..............Damianek Lolonek.......10.04.06............................Sucha Beskidzka.....Leon Mikołaj Mina29........11.04.06........3400g.....55cm......mazowieckie.........Kajtek Jenefer25.....12.04.06........3250g.....60cm......Głogów..............Julcia Joasia79......12.04.06........3200g.....56cm......Łódź................Julia...... jsiudek@o2.pl Irlandia......12.04.06........3450g.....53cm......Aleksandrów Łódzki..Olek....olakrowka@tlen.pl Agneska.pop...14.04.06........3800g.....61cm......Chełm...............Brajan..... agneska.pop@op.p Witch3........14.04.06........3500g.....54cm......Chełmno.............Karolinka rybka25 ......14.04.06........3350g.....50cm .....Rakoniewice ........Marcel Róża..........17.04.06........2650g.....53cm......Olsztyn.............Majka Ola23.........19.04.06........3759g.....56cm..........................Julia kirrikirri....19.04.06........3450g.....57cm......Gdańsk..............Zosia Aloiram......19.04.06........3260g.....54cm..........................Agnieszka Agnes_Bdg.....20.04.06........3060g.....54cm......Bydgoszcz...........Julia...... agnes78@op.pl Er............20.04.06........3200g.....58cm......ok.Łodzi............Hubert macieja8......21.04.06........3990g.....57cm......Gdynia..............Kinga Sylwia_76.....21.04.06........4000g.....60cm......Sosnowiec...........Andrzej Sineqanone....22.04.06........4150g.....62cm......Białystok...........Ola Silvia27......22.04.06........3950g.....59cm......Wrocław.............Kacperek Kasika1.......24.04.06........3590g.....58cm......Rzeszów.............Kacperek... kasiapodolec@wp.pl słoneczko27...28.04.06........3410g.....55cm......Gdańsk..............Martynka... mr_adam@wp.pl asmana........29.04.06........3500g.....54cm......Olsztyn.............Iza serek.........30.04.06........3450g.....55cm......Łódż................Joasia Viki2.........01.05.06........3200g.....53cm......Krosno..............Oliwia..... ndorota1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiecie, że jest już topic KWIECIEŃ 2007 ??? Ale ten czas leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kasika1 z tymi kwietnowkami 2007 to chyba za wczesnie. Ciąza nie trwa az tak dlugo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga krz jaka śliczna maleńka Twoja w tym wóziu!!! To już spaserówą suwacie? Ja też chyba musze pspróbowac spacerówke nałożyc bo wózek z gondola dobry tylko do spania a na spacerki dłuższe to awantura. Mam fotelik nakładany na stelaż i czasem jest ratunkiem jeśli chcemy pospacerowac. Jak wkładam do gondoli- krzyk a jak do fotelika to cisza. Jakie te dzieci ciekawe świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_krz
Elzabetaa wózek jest ogólnie ok, trochę ciężki nie polecam do bloków bez windy. A co Ty też masz taki? Ja już od dwóch tygodni jeżdżę spacerówką bo w gondoli był jeden wielki krzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umieram ze strachu, nie mam @ - ok. 02.07 powinno byc wyczekuje i nic. miałam bóle. już myslałam ale niestety. Dzzis dopadł mnie wielki strach, mąż prawie na zawał umiera. W naszej sytuacji to horror kolejna ciąża. Boje sie zrobic test. z drugim dzieckiem 10 lat czekaliśmy..... Ja bardzo źle znosze ciaże, leżenie, szpital. A jeszcze po cesarce przeciez jestem. I kto zajmował by sie maleństwem. Nie to niemożliwe!!! Nie karmie, odciągałam tylko co jakis czas a teraz nawet nie odciągam od tygodnia. Czy możliwe takie opóźnienie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×