Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Czesc dziewczynki!! Ja jem juz prawie wszystko oprocz slodyczy, jeszcze mi zostalo 3 kg. jesli chodzi o plyn do kapieli toja uzywam Balneum, podobno jest lepszy od oliatum. Tak mi powiedziala doktorka.Ja tez nie planuje juz trzeciego dziecka i dlatego mam stresa jak sie kochamy.....Ala wspaniala pogoda , jak sie dziewczynki obuza to idziemy nad rzeke!!!!!milego dnia zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_krz
Elizabetaa ten zastrzyk to ten o którym pisze Mina29. Ja jednak nie przechodziłam żadnych badań, co gorsza to lekarz nawet o takowych nie wspomniał. Powiedział tylko, że mam do wyboru tabletki albo zastrzyk i przepisze mi to na co sie zdecyduję. Powiedział także, że zastrzyk ma większą skuteczność od tabletek i jest bezpieczniejszy dla organizmu, bo nie obciąza wątroby. I dlatego się na niego zdecydowałam. Ale teraz to Mina mnie przestraszyła, więc chyba przejdę się do innego lekarza i skonsultuję to, zwłaszcze, że w połowie sierpnia czas na kolejną dawkę. Agneska.pop ja moją małą od urodzenia kąpię w płynie Nivea z oliwka i nie ma po nim żadnych problemów skórnych. Co do jedzenia to ja jem dosłownie wszystko a mała cierpliwie to znosi. Anna 80 ja tez mam tę paskudną kreskę na brzuch, ale przeczytałam gdzieś, że ona schodzi około 6 miesięcy po porodzie. Jej powstanie powodują hormony i dopiero jak one wrócą do normy to ona znika. Ja muszę się przyznać, że w tej chwili mam już kilogram mniej niż przed ciążą, a nie stosuję żadnych diet, bo karmnię piersią. Niestety nadmiar skóry na brzuchu nadal pozostał, choć przy odpowiednim stroju (i nie mam tu na myśli worków) tego nie widać. A ćwiczyć mi się nie chce w tych upałach, może jak się trochę ochłodzi to się zmobilizuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_krz
i jeszcze aktualizacja tabelki nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27...Martynka-3410..............5620............62..........8tygodni Elizabetaa........Iga-3100...........6100............68...........3 m. i 2t. aga_krz.......Roksanka.-3900........6000.......................14tygodni Renola.........Juleczka.................6900.......................12tygodni Kirrikirri.......Zosia....................5500...........??...........2m.2tyg Anna80........Milenka..................5400............59.........13tygodni kizia..........Juleczka.................6600........................12tygodni Mina29........ Kajtek-3400 ..................5500............??........12tyg Ania26.........Milenka-4020.............5600.......................14tyg. VIKI2...........Oliwia..................6000............62........2mieś.5 dni Kasika1.......Kacperek-3590...............6100.................10 tygodni Agnes_Bdg......Julka..................5100............60?.......11 tyg. Monikaa_....Małgosia-2570..........4400............58.........12 tyg asmana.....Izabela-3500 ............ 5600...........59..........10 tyg. RRR.........Mikołaj3460...............7500...........67...........14tyg grazie......Maciej-3900...............6850..........65...........12,5 tyg. wera66.....Oskar-3650...............6350..........67............3 m-ce Irlandia.....Olek-3450...............7200..........68.............11tygodni dowa.......Dianka-4060............5650 ..........60..............3 mieś serek......Joasia-3130..............5100..........???...............9 tygodni agneska.pop.......Brajan-3800............6900 ..........??..........3 mieś jenefer25..........Julcia-3250...............7200.......61............3 mies Marteczka77.....Damienek-4350.....6750.......67...........3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wera
ale jestes brzydka i masz burdel na chacie a to dziecko bleeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczynki:) Martnce będą jednak szły ząbki. trze piastkami o nie ,ślini się i jest marudna i płaczliwa, tak mi jej szkoda, przmywam jej dziąsła rumiankiem, do pediaty idziemy dopiero za 2 tygodnie bo jest na urlopie, zobaczymy co powie, mam nadzieję że ten okres wyżynania nie będzie zbyt długi. Wczoraj żartowałam do męża że może sprawimy Martynce siostrzyczkę, ale nie był optymistycznie nastaiony do tej prpozycji, zreszta tak tylko powiedziałm bo dwójeczka nam wystarczy:) Ja jestem zdecydowana nawkładkie bo nie chce ża każdym razem jak się seksimy stresować się czy aby nie zajde w kolejna ciąze. I nie czytam opini na ten temat w internecie bo w nim można napisać wszystko tylko rozmawiam z osobami które maja lub miały wkladkie bo to jest pewniejsze żródło niż jakas pani x która opisuje niesamowite historie. Ja waże juz 3 kg mniej niż przed zajściem w ciąze ale nadal mam mały brzuszek a nie chce nmi sie za bardzo ćwiczyc, ale chyba będę musiała sie zmusić:) Ania 26 ja też po urodzeniu synka nie planowałam więcej dzieci . ale jak widać zatęskniło nam się za maleństwem i zdecydowaliśmy się po 6 latach:) Aniu80 ja jem schabowe i malutkiej nic nie jest:)czekoladki za to nie moge bo zaraz córcię wysypuje. Wera spytam męża o powiększenia zdjęc i dam znać:) Pozdrawaim i życze miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie zapowiadają ochłodzenie ale później niestety znowu upały. Kiedyś mogłasm godzinami się opalać a teraz to 10 min. to męczarnia dlatego wolę śmignąć do solarium. Kreskę też mam na brzuchu ale jak się opaliłam to jest trochę mniej widoczna. Dziewczyny po cesarce czy smarujecie czymś bliznę, bo mi lekarz polecił cepan okropnie śmierdzi cebulą blleeee ale jest naprawdę dobry, blizna robi się blada i maleje z dnia na dzień i skóra nie jest taka \"bez czucia\". Elizabetaa🌼 kiedy Ty robisz te deserki, bo ja to na nic nie mam czasu, chyba jestem źle zorganizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wera66 🌼 weszłam na stronę ze zdjęciami maluszków którą super zrobiłaś no i kliknęłam na imię Oskar a tam zdjęcia mojego Brajana chyba nasze dzieci są mocno podobne do siebie hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera superos:) Zmykam bo jutro chrzciny, a teść powiedział, że ma być 7 flaszek wódki, co najmniej 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agneska:))) przy idze mam duzo czasu wolnego, bo albo spi albo sie bawi raczkami albo obserwuje co robie. Mam w domu dwa chasuchy wiec musze im piec:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika1 w co ubierasz swojego słodkiego aniołka do chrztu? bo ja robię chrzciny w pierwszą niedzilę sierpnia i nie wiem czy kupić długie spodenki czy krótkie,kurczę ale w kościele zazwyczaj jest chłodno. Brajanek śmieje się już w głos jest przy tym taki słodki a jak wołam go no chodź na rączki to już skubaniec wyciąga niezdarnie do mnie rączki.Główkę już też trzyma sztywno. A jak je cycusia to już nie tak jak kiedyś skupiony rozkoszował się smakiem mleczka tylko wszystko go interesuje i co chwila odwraca się by zobaczyć co się za nim dzieje. A to mój cwaniaczek. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fd8a5ce88985b636.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc nadeszła długo wyczekiwana zmiana pogody... Moje dziecko odzyło. Jemy teraz bez problemu 120 i wreszcie jest żywa. Dianka od wczoraj posadzona w pozycji półleżącej podciąga się sama do siadania. wera jak tylko dziś znajdę trochę czasu to prześlę Ci zdjęcia. Zmykam bo jutro grll i trzeba mięsko kupić. Do usłyszonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Co dzisiaj tak cichutko i pusto.U nas pogoda wietrzna,ale od jutra znowu upały.Oskara właśnie usypia tata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27...Martynka-3410..............5620............62..........8tygodni Elizabetaa........Iga-3100...........6100............68...........3 m. i 3t. aga_krz.......Roksanka.-3900........6000.......................14tygodni Renola.........Juleczka.................6900.......................12tygodni Kirrikirri.......Zosia....................5500...........??...........2m.2tyg Anna80........Milenka..................5400............59.........13tygodni kizia..........Juleczka.................6600........................12tygodni Mina29........ Kajtek-3400 ..................5500............??........12tyg Ania26.........Milenka-4020.............5600.......................14tyg. VIKI2...........Oliwia..................6000............62........2mieś.5 dni Kasika1.......Kacperek-3590...............6100.................10 tygodni Agnes_Bdg......Julka..................5100............60?.......11 tyg. Monikaa_....Małgosia-2570..........4400............58.........12 tyg asmana.....Izabela-3500 ............ 5600...........59..........10 tyg. RRR.........Mikołaj3460...............7500...........67...........14tyg grazie......Maciej-3900...............6850..........65...........12,5 tyg. wera66.....Oskar-3650...............6350..........67............3 m-ce Irlandia.....Olek-3450...............7200..........68.............11tygodni dowa.......Dianka-4060............5650 ..........60..............3 mieś serek......Joasia-3130..............5100..........???...............9 tygodni agneska.pop.......Brajan-3800............6900 ..........??..........3 mieś jenefer25..........Julcia-3250...............7200.......61............3 mies Marteczka77.....Damienek-4350.....6750.......67...........3 miesiące aktualizuje tabelke:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. No i po chrzcinach. Wszystko dobrze się udało, Kacpi był grzeczniutki raz tylko bekną:D agneska Kacpra ubrałam w białe spodenki takie \'\'misiowe\'\', do tego taki sam kaftanik i czapeczka, białe skarpety i buciczki, wyglądał bardzo ładnie. We wtorek szczepienie to wtedy uaktualnie tabelkę, Mam dziś doła, bo jak oglądam zdjecia z chrzcin to mi się wydaję, że jestem taka pulchniutka:( :P Zdrówka życze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Przez przypadek zmieniłam szablon bloga.Jest taki sobie jak znajde coś fajniejszego to zmienie.Nadzl czekam na zdięcia.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ostatnio na nic nie mam czasu!!! Czy jest już ta stronka od Wery???? Podajcie link jesli jest. Tabela nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27...Martynka-3410..............5620............62..........8tygodni Elizabetaa........Iga-3100...........6100............68...........3 m. i 3t. aga_krz.......Roksanka.-3900........6000.......................14tygodni Renola.........Juleczka................7400...................3m-ce i 1tydz. Kirrikirri.......Zosia....................5500...........??...........2m.2tyg Anna80........Milenka..................5400............59.........13tygodni kizia..........Juleczka.................6600........................12tygodni Mina29........ Kajtek-3400 ..................5500............??........12tyg Ania26.........Milenka-4020.............5600.......................14tyg. VIKI2...........Oliwia..................6000............62........2mieś.5 dni Kasika1.......Kacperek-3590...............6100.................10 tygodni Agnes_Bdg......Julka..................5100............60?.......11 tyg. Monikaa_....Małgosia-2570..........4400............58.........12 tyg asmana.....Izabela-3500 ............ 5600...........59..........10 tyg. RRR.........Mikołaj3460...............7500...........67...........14tyg grazie......Maciej-3900...............6850..........65...........12,5 tyg. wera66.....Oskar-3650...............6350..........67............3 m-ce Irlandia.....Olek-3450...............7200..........68.............11tygodni dowa.......Dianka-4060............5650 ..........60..............3 mieś serek......Joasia-3130..............5100..........???...............9 tygodni agneska.pop.......Brajan-3800............6900 ..........??..........3 mieś jenefer25..........Julcia-3250...............7200.......61............3 mies Marteczka77.....Damienek-4350.....6750.......67...........3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z trudem wdrapałam się dzisiaj na wagę, ojoj jak tu się jeszcze pozbyć 7 kg. Głód doskwiera okropnie, już jestem taka wyposzczona że co chwilę bujam w obłokach o jakiś słamkołykach 😡. No ale cóż niedługo wracam do pracy to trzeba się będzie postarać wejść w ciuchy z przed ciąży bo kurczę nie mam zamiaru kupować nowych większych oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ Jak tam po weckendzie;)?? Bo u nas dobrze Kacper nareszcie unormował spanie, idzie spać około 8.30, potem budzi się około 4 i o 8 także nie jest żle:) Kacpi strasznie się slini i wszysko tak gryzie dziąsełkami, smoka mój palec. Ale to przecież jeszcze za wcześnier na zęby, prawda>?? Jutro szczepeirnie, a za tydzień wyjezdzamy nad morze:D Wera blog super, ale nie mogę ci wysłać tych zdjc. wracają:( agneska u mnie 2 kilo na +, ale figura mi się zmieniła, na niekorzyść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Kasika moja Martynia tez się ślini , trze dziąsełka czym popadnie:piąstakami , pieluszką, smkoiem z butelki którą chce podać jej herbatkie, dodatkowo jest marudna i płaczliwa. to mogą byc juz zęby bo słyszałam i czytałam że juz w wieku 3 miesięcy mogą pojawic się pierwsze ząbki. Idziesz jutro do lekarza to pewnie Ci powie czy to \"idą\" ząbki daj znac po wizyie po ja idę dopiero w przyszłym tygodniu:) pozdraaim i życze wszystkim miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!!Moja Oliwia tez bardzo sie slini, ale to napewno nie sa jeszcze zeby,Wiktoria tez sie slinila jak miala ok. 3 mis. a pierwszy zabek wyszedl jej dopiero w 9 mies. Kasika1 to super ze juz masz chrzciny za soba.Dziewczynki napiszcie kiedy bedziecie wprowadzac inne pokarmy swoim maluszkom , zwlaszcza te mamy co karmia piersia.Ja napewno nie bede czekac 6 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziniu nie spałam dzisiaj całą noc Brajanka bolaŁ brzuszek, skusiłam się na nektarynkę i arbuza to chyba po tym. normalnie padam, maż wrócił rano z pracy, jak on mnie denerwuje normalnie muszę mu kazać brać Brajanka na ręcę bo on to się sam nigdy nie domyśli jest mi z tego powodu bardzo przykro, dzieckiem zajmuję się praktycznie sama 24 godz. na dobę. podejdzie od czasu do dasu i powie do niego kilka słów i pójdzie dalej, a on aż się za nim trzęsie a ten nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Witam Was Moja córcia właśnie budzi się z porannej drzemki. Szybko opiszę co u mnie. Ja karmię piersią i jem w sposób coraz bardziej urozmaicony. Wystrzegam się tylko smażonego i ograniczam pokarmy wzdymające. Cały czas jestem głodna i bez przerwy coś podjadam. Ja zaraz po porodzie byłam szczuplejsza niż obecne. Co do wyboru antykoncepcji to mnie ten „problem” nadal nie dotyczy. Cały czas męczę się z dolegliwościami po porodzie i nie mogę się kochać. U ginekologa mam wizytę za dwa tygodnie – mam nadzieję, że już będzie wszystko dobrze. Moje dziecko nadal jest spokojne. Teraz zrobiło się bardzo ciekawskie. Dużo gaworzy i uwielbia robić bańki ze śliny. Do kąpieli też polecam Balneum – jest dużo wydajniejszy od Oilatum. Zastanawiam się czy wracać do pracy zaraz po upływie urlopu macierzyńskiego. Urlop kończy mi się pod koniec sierpnia. Na razie skłaniam się do pozostania w domu przynajmniej dopóki Joasia nie skończy 6 m-cy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki – poczekam z wprowadzaniem nowych pokarmów do 6-tego miesiąca. Bardzo boje się wystąpienia alergii u małej. Ja jestem od urodzenia alergikiem i wiem jakie jest to uciążliwe więc zrobię wszystko co możliwe żeby zapobiec alergii u mojego dziecka. Między innymi właśnie dlatego chciałabym pozostać dłużej z małą w domu niż pozwala na to urlop macierzyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_krz
Viki ja karmię piersią i na noc dopkarmiam butlą. Od zeszłego poniedziałku wprowadzilam małej jabłuszka w słoiczku Gerbera. Na początku dawałam jeden słoiczek na 3 dni, a wczoraj i dzisiaj zjadła już pół słoiczka. Nic jej nie jest ajak widzi że idę do niej z deserkiem, to aż się trzęsie. Na dodatek jak już skończy to płacze, bo chyba chce jeszcze. Jak jej dam znowu trochę na łyżeczce, to natychmiast przestaje płakać. Widać bardzo jej s makuje. Dodam jeszcze że zaczęłam podawać jabłuszka jak miała 3m i tydzień. Ale ani ja ani mąż ani nawet nikt w naszej rodzinie nie jest alergikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×