Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

aga_krz ja robiłam zupkę dokładnie tak jak napisała Viki - z masełkiem. Fajnie masz ze masz swoje warzywka. Mnie zostaje tylko rynek. Moja Dianka ma 3 i pół m-ca i od wczoraj zajadamy zupkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie. też chciałam jechać nad morze ale moja mama mi odradziła bo z takim maluszkiem to na plażę wychodzić raczej nie można, i wiadomo jak to nad morzem -watrzysko. Jak mam siedzieć przed domkiem to już wolę pojechać nad pobliskie jeziorko. Co do plażowania to teraz jestem szczególnie przewrażliwiona bo w moim mieście podczas tych ostatnich upałów umarło 8 mieś. dziecko to już wolę te wakacje spędzić w domu. Aloiram 🌼 moja siostra miała spiralę , miała bardzo bolesne miesiączki i jej mąż cały czas się skarżył że go te wystające niteczki uwierają (hihihi) i cały czas latała do lekarza na ich przycinanie, w końcu dała sobie spokój i bierze tabletki. silvia27🌼 śluz w kupce może oznaczać alergię, czytałam o tym w gazecie i jak nie ma krwi i brzuszek nie boli to nie ma się czym zamartwiać. A może to od tego rumianku bo mi pediatra odradziła podawanie go, bo właśnie uczula. A co do badań to po co dziecku szukasz choroby, Kacpi ma prawie 3 mies. i waży 3 kg to co uważasz że mało??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneska.po. ++>> Kacpi ma alergię pokarmową, to wiem bo byłam z nim u alergologa. Jednak ostatnio pojawiła się odrobgina krewki w tym śluzie. Nie szukam u niego choroby a tylko chce skontrolować morfologie bo u mnie jest z tym kiepsko a karmie go piersią. 6 kg to może i dużo ale on przez 3 miesiące przybrał tylkjo 2 kg bo przy urodzeniu ważył 3950 g. Lekarz też stwierdził że to mały przyrost wagi. Ma za to aż 69 cm długości. Wolę zatem sama zadbać i zrobić mu badania za wszasu by później nie pluć sobie w brode że czegoś nie dopilnowałam. Dzwoniłam dziś w sprawie tej rechabilitacji i wiecie co, zapisy będą dopiero od września na październik bo teraz nie ma już miejsc!!!! I co ja mam zrobić skoro rehabilitacja jest potrzebna od zaraz ??? Szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silvia to masz dziwną pediatrę może zapisz dziecko do kogoś innego bo jej chyba jest szkoda dać skierowanie na badania bo przecież to pójdzie z jej portwela. a w sprawie rehabilitacji to moze idź prywatnie my z bioderkami byliśmy prywatnie zrobił usg i szczegółowo obejrzał dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We Wrocławiu są tylko 3 miejsca gdzie rehabilitują takie małe dzieci. Wszędzie brak w tej chwili miejsc a prywatnie nie można. Jutro jadę do swojej firmy z maluchewm i tam spróbuję popytać może ktoś ma jakieś znajomości lub może da mi namiar właśnie na prywatną rehabilitację. Co do badania krwi to pojadę prywatnie z małym w przyszłym tygodniu bo tu pobierają ale tylko z żyły a w przytchodni obok popsuł im się aparat do pobierania krwi z palca. Muszę zatem jechać do miasta. Z tego lekarza zawsze byłam bardzo zadowolona jednak teraz co wizyta jest coraz gorzej a poza tym to ona ciągle chodzi na urlop. Od jutra też jej nie będzie aż do 10 sierpnia. Co gorsza w tej przychodni jest tylko jeden pediatra. Chyba rzeczywiście pora pomyśleć nad zmianą lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)) Iga od paru dni je deserki marcheweczke i jabluszko, nauczyla sie polykac, bo jak jej pierwszy raz dalam to zlizywala i nie zabardzo wiedziala co z tym zrobic. Narazie nie jest zbyt zachwycona innym pokarmem niz piersia, no ale coz. w nastepnym tygodniu zaczne wprowadzac zupki jarzynowe po 4 miesiacu. Mam tez z ogrodka warzywa, moze zrobie zupke. NIe chce pic mleka modyfikowanego:(((, musze chyba ja zostawic tacie i moze jemu sie uda. Tez sie zastanawialam nad wyjazdem nad morze w tym roku, ale zrezygnowalam bo zel mi by bylo ciagnac ja 400 km w jedna strone, ale blisko mam gory wiec napewno bedzie wypad, Iga w nosidelku podziwiac bedzie przyrode:))) Podciaga sie coraz czesciej, a jak zlapie palce i sie podciagnie to wydaje okrzyk radosci ze wszystko widzi. Śliczne te wasze dzieciaczki, kazde z osobna i wszystkie naraz bym wytulila, zreszta jak widze wozek to odrazu musze zagladnac i z kazda mama porozmawiac i wymienic poglady:)) pozdrawiam ide gotowac zupke milego dnia jeszcze poprawie sie w tabelce bo cos mna mocno buja:))) nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........5620........62........8 tyg Elizabetaa........Iga-3100.................6100.........68......3 m. i 3t aga_krz...........Roksanka.-3900..........6000.........??.........14 tyg Renola.............Juleczka...................7400.........??.........3 m i 1 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka...................5400.........59..........13 tyg kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............5500..........??...........12tyg Ania26..............Milenka-4020............5600.........??...........14tyg VIKI2...............Oliwia.....................6000.........62.........2m i 5 t Kasika1.............Kacperek-3590..........6500.........??..........3 m-ce Agnes_Bdg........Julka........................5100.........60?........11 tyg Monikaa_...........Małgosia-2570...........4400.........58.........12 tyg asmana.............Izabela-3500 ............ 5600.........59........10 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............6850.........65.......12,5 tyg wera66.............Oskar-3650...............6350.........67.........3 m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............5650 .........60.........3 m-ce serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............6900 ..........??.........3 m-ce jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........6650..........63.........3 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........5620........62........8 tyg Elizabetaa........Iga-3100...................6100.........68......3 m. i 3t aga_krz...........Roksanka.-3900..........6000.........??.........14 tyg Renola.............Juleczka...................7400.........??.........3 m i 1 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka...................5400.........59..........13 tyg kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............5500..........??...........12tyg Ania26..............Milenka-4020............5600.........??...........14tyg VIKI2...............Oliwia.....................6000.........62.........2m i 5 t Kasika1.............Kacperek-3590..........6500.........??..........3 m-ce Agnes_Bdg........Julka........................5100.........60?........11 tyg Monikaa_...........Małgosia-2570...........4400.........58.........12 tyg asmana.............Izabela-3500 ............ 5600.........59........10 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............6850.........65.......12,5 tyg wera66.............Oskar-3650...............6350.........67.........3 m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............5650 .........60.........3 m-ce serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............6900 ..........??.........3 m-ce jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........6650..........63.........3 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizabeto
Tylko kiedy twój kochanek, którego nazywasz tatusiem Igusi ma nauczyć cokolwiek twoje dziecko gdy on wciąż mieszka ze swoją zoną i rodziną. Ba, przekonuje ich, że to się nigdy nie zmieni bo on nie chce się wyprowadzić z domu i nigdy tego nie zrobi, a z tobą to on nie ma żadnej rodziny. Ciekawe, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kirrikirri 🌻 dużo zdrówka dla córci😘 Opowiadałaś,że zostawiłam mała rodzicom, my wybieramy się w poniedziałek nad morze, ale mam coraz wiecej wątpliwości odnośnie jazdy z Kacprem, to daleko, a przede wszystkim te upały. JUż miałam rezygnować, ale mama i Karlos namawiają mnie, żebyśmy pojechali na krócej, a Kacpi zostałby z babcią. No niby wszystko ok, ale jak o tym myslałam to się poryczałam i to nie chodzi o niego, bo bedzie miał dobra opiekę, tylko o mnie, bo ja jestem z nim 24 godziny na dobe i teraz tak nagle mam być bez mojej połówki?? Musze to jeszcze przemyśleć... serek 🌻 szczerze ci współczujez tymi przejsciami Joasia, Aloiram Monikaa 🌻 nareszcie jesteście Sylwia 🌻 to z czego tak chudniesz?? Mam nadzieję, że to nic grożnego, a mi przydałoby się pare kilo w dół..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, nie mam pojęcia dlaczego waga leci mi tak strasznie w dół. Z jednej strony się cieszę bo wyglądam już tak że bez problemów mogę na siebie spojżeć w lustrze (hihihi...) ale z drugiej strony to też zaczynam się troszkę martwić. Jutro robię badania i zobaczymy jak odbiorę wyniki co i jak. Podejżewam że to ta moja tarczyca. Wcześniej hormony działały nie tak i przytyłam ok. 30kg a teraz pewnie jej się odmieniło i idę w drugą stronę a do tego jeszcze karmienie piersią co też swoje robi. Mam nadzieję ze to \"tylko\" to, a nic poważniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia napewno to tylko to. Nie martw się na zapas, Buziaki dla Kacperka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Wy wprowadzacie Waszym maleństwom pokarmy bez konsultacji z lekarzem? Moja Małgosia urodziła się 5 kwietnia, ale narazie nic jej nie podawałam. Zastanawiam się kiedy mogę. Już jej nawet kupiłam jabłuszko z marchewką z Bobo- fruta, ale ciągle boję sie podac. A jak to u Was było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o moją wagę to od porodu już schudłam prawie 11 kilo, ale ciągle jeszcze mam do schudnięcia około 5 kg :( No i figura już nie ta :( Najwięcej przytyłam w ciązy w biodrach i udach i to jest niestety cięzko zrzucić:( Najmniej problemów ( o dziwo) mam z brzuchem. Wcześniej ćwiczyłam, ale jak nadeszły upały odechcialo mi się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaaa to ja mam odwrotnie bardziej brzuch a uda wogole:((( tez by sie przydalo schudnac 5 kg. Tyle by mi wystarczylo. Jesli chodzi o wprowadzanie pokamow to konsultowalam z lekarka. Wolalaby zebym karmila do 6 miesiaca wylacznie piersia, tez bym chciala ale nie jest to mozliwe, wiec wprowadzam powoli pokarmy . iga za pare dni konczy 4 miesiace. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello. Jestem ciekawa o której rano wstajecie i już drepczecie po mieszkaniu, bo ja z Brajankiem śpimy najczęściej do 9.00, 9.30 a kiedyś pobiliśmy rekord, bo spaliśmy całą familią do 11.15 :) he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kirikiri duzo zdrówka dla córeńki. No moja Mała to ostatnio robi mi pobudki ok.7 rano, ale jest cudowna! W weekend jedziemy z mężem i mała (pojednawczy weekend, który ma na celu ponowne scementowanie naszego małżeństwa) w góry Pieniny. A oto jak zajadałą dzis biszkopta: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/573af0183763a4a7.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/14f04163acc28a99.html Całuski! A moj brzuch jest okropny, jak znajdziecie nań sposób to dajcie zna ć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sineqanone sama nie siedzi, ale podtrzymywana lub trzymana za ręce tak, bardzo to lubi i juz ciagnie sie na nogi, ale wiem, ze to niezdrowe i zbyt często jej na to nie pozwalam. Ona za 9 dni skończy 4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! agneska.pop - jesli chodzi o wstawanie to wstajemy około 6 czasami 7 rano. Moja starsza Córeczka tez najpóźniej o 7 wstaje. A co to tego zdjecia masz rację. Jest super. Jakie wielkie oczka ma Twój Synek. Ania26 - ja też myślałam (oczywiście po obejrzeniu zdjęć), że Twoja Córeczka juz siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez myslalam ze siedzi, my wstajemy z reguly o 7:30 bo wtedy starsza corka wstaje i drepcze mnie obudzic:))), ale 22 to juz spie, nie jestem w stanie dluzej wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja maleńka budzi mnie około 6. Dzis przespała całą noc, obudziła się po raz pierwszy o 5:20 , jadła do 6:30, zasnęła na godzinkę i już teraz nie śpi. Własnie je, ja trzymam ją na poduszce do karmienia i piszę te słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Mój Kacpi zaspypia między 20 a 21.00 i budzi sie po 8 godzinach na jedzonko i spi dalej do 6-7 rano. Jak byłam u mamy to zasypiał wczesniej i budził sie ok.8 rano z przerwa o 4:00 na 10 minutowe jedzonko ;) Dzis pobił rekord. Spał do 9:00 przez co nie pojechałam na te moje badania bo to tylko do 9:30 robią.Spał tak słodko ze nie miałam sumienia go budzic. Wczoraj miałam z nim straszny problem wieczorem. Po kapieli dostał takiego ataku płaczu ze i ja sie poryczałam. Nic nie zjadł na noc. Nosiłam go dosc długo pózniej mąż go wziął i ok. 21.00 zasnał mu na rekach, pewnie ze zmeczenia. Spał do 5 rano, pocyckła chwilke cyca i zasnął. Obudził sie o 9:00 i teraz znowu mi zasnał przy cycu. Mam nadzieje ze nic sie z nim złego nie dzieje. Juz od bardzo dawna Kacpi nie sypia w dzień. Moze to po tekj szczepionce co dostał we wtorek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOja Małgosia po szczepionce gorączkowała, w nocy musiałam dać jej czopek na obnizenie goraczki (miala prawie 40 stopni gorączki) a w dzien panadol w syropie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×