Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

silwia moja dianka po szcepionce przez cały dzien zjadla 280 ml. i wmuszac musialam bo nie chciała jeść. jest goraco więc apetyt tez jest mniejszy. napisze pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Odebrałam rano wyniki Kacpra i laborantka powiedziała, że ma nadal złe, szczególnie poziom żelaza. Minimum to 11, a on ma 9,5. Do lekarza ide na 13,30 a do tej pory to chyba się zamartwie na śmierc. Boję się, że trzeba będzie iść do szpitala, a tak samae wiecie jak jest, Przychodzisz na kroplówkę, a dodatkowo łapie biegunke albo i co gorszego:( :( :( :( :( Monika ja dziś zapytam pediatrę o wprowadzanie pokarmów. Agneska my śpimy do 9, ale z przerwami na zabawe i karmienie:) Ania,Agneska słodkie dzieciaczki 😘 Sylwia mój Kacp dzisiaj też marudny strasznie. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po cesarkach- Czy bolą Was brzuchy na dole? Mnie od kilku dni boli brzuch, zwłaszcza jak go nacisnę, lub się wysilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika1🌼 boziuniu tak mocno mi szkoda twojego Kacperka :( karmisz go piersią czy buleką? a dajesz mu witaminki? bo mój Brajanek dostaje 5 kropelek Cebinmulti i 2 kropelki DEVIKAP. lecę udusić jakieś mięsko na obiadek i na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika- Czemu zrobiłaś maleństwu badania? Zauważyłaś jakieś niepokojące objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika też jestem ciekawa. całuski dla Kacperka. To moje dziecko też takie marudne je po 90 ml i ciągle marudzi. Aniu je też myslałam że ta Twoja córeczka juz sama siedzi. Dianka też już bez problemu ciągnie głókę do siadania a jeszcze niedawno jej to nie wychodziło. Jak ją noszę przed sobą do juz nie chce się o mnie oprzeć główką. ROZA co się z Tobą dzieje - urlopujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za zainteresowanie😘 Na szczeście mój pediatra powiedziała, że nie ma co panikować, zwiększyła dawkę hemoferu i mamy czekać jeszcze miesiąć. UFFF Monika ja robiłam te badania jako kontrolę, mam robić co miesiąć. Agneska kacepr bierze też 2 krople Devikapu i 5 Cebionu Dowa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nasze dzieciaczki bardzo dziś marudne.Moja niunia też. Co do wstawania, to sypiałyśmy do 9 rano(kilka pobudek w nocy) ale od 3ech dni Milence się odmieniło i już ok. 6-7 jest wyspana. Ja nie mogę się przestawić.Bardzo brakuje mi tej godziny czy dwóch snu... silvia mam nadzieję, że Twoje malństwo ma sie lepiej.Wiem jak potrafią umęczyc te wieczorne ataki płaczu...Przechodziliśmy przez to... Kasika duzo zdrówka dla Kacperka!!! Ania26 ale cudna ta Twoja córeńka!!! Martwi mnie bo znowu mam mniej mleczka :( Mam nadzieję, że to nie koniec przygody z karmieniem...Mamy karmiące czy wy też macie takie problemy???U mnie z tym mleczkiem to totalny chaos od 6tego tyg. Przez kilka dni jest go dużo, cyce są pełne, potem jest go mniej, podaję butelką ze 2 razy po jedzonku bo małe niedojada, potem cyce są jak \"flaczki\" i drżę że koniec pokarmu a za kilka dni znowu jest poprawa.Dlaczego tak się dzieje? Pozdrawiam Was cieplutko!!! Aha.Gdybym sie długo nie odzywała to jestem w więzieniu...Jeszcze dzień dwa i chyba zamorduję swoją teściową... :O Normalnie tak mam jej dość, że szok. Ona nie wtrąca się do dziecka ale wpi... sorki ale brak mi słów na to co ta baba wyprawia...ale żeby tak odrobinę pomóc mi przy dziecku to już przekracza jej możliwości ona tylko gada, gada, gada no i rzecz jasna we wszystkim mnie poprawia.wrrrrrrrrrrr koniec marudzenia!Dużo zdrówka!PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika mnie czasem brzuch boli a raczej kłuje a jestem po cesarce. Kasika trzymam kciuki za wyniki Kacperka. moja niunia tez sie ślini , pakuje wszystko do buzi i jest strasznie ruchliwa, piec sekund nie ulezy spokojnie tylko wymachuje rączkami i nóżkami, no i juz jej samej nie moge zostawic na łóżku, bo sie przeuwa i dzis ja znalazłam na kraju, ale sie wystraszyłam. No włąsnie, zauważyłam, ze pare dziewczyn nam ucichło, co sie u Was kochane dzieje? Testuje album, który udało mi sie stworzyć. http://Ania26.fotosik.pl/albumy/33572.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna80 dzięki. Umieść zdjęcie swojej Milenki bo dawno jej nie widziałyśmy. Cierpliwosci do teściowej! Och znam ten ból z własna mama, tylko, ze ona mi przynajmniej troche pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Słoneczko27, ale jak mam to zrobić?.Jakby twój mąż mógłby to napisać jak to się robi. Mnie tez brzuch boli jak go dotykam nad szwem, ale to normalne podobno tak do 6 miesiąca.Czy wasze dzieci po szczepionce tez gorączkują? nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........5620........62........8 tyg Elizabetaa........Iga-3100.................6100.........68......3 m. i 3t aga_krz...........Roksanka.-3900..........6000.........??.........14 tyg Renola.............Juleczka...................7400.........??.........3 m i 1 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka...................5400.........59..........13 tyg kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............5500..........??...........12tyg Ania26..............Milenka-4020............5600.........??...........14tyg VIKI2...............Oliwia.....................6000.........62.........2m i 5 t Kasika1.............Kacperek-3590..........6500.........??..........3 m-ce Agnes_Bdg........Julka........................5100.........60?........11 tyg Monikaa_...........Małgosia-2570...........4400.........58.........12 tyg asmana.............Izabela-3500 ............ 5600.........59........10 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............6850.........65.......12,5 tyg wera66.............Oskar-3650...............6700........69.........3,5m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............5650 .........60.........3 m-ce serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............6900 ..........??.........3 m-ce jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........6650..........63.........3 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........5620........62........8 tyg Elizabetaa........Iga-3100.................6100.........68......3 m. i 3t aga_krz...........Roksanka.-3900..........6000.........??.........14 tyg Renola.............Juleczka...................7400.........??.........3 m i 1 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka...................5400.........59..........13 tyg kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............5500..........??...........12tyg Ania26..............Milenka-4020............5600.........??...........14tyg VIKI2...............Oliwia.....................6000.........62.........2m i 5 t Kasika1.............Kacperek-3590..........6500.........??..........3 m-ce Agnes_Bdg........Julka........................5100.........60?........11 tyg Monikaa_...........Małgosia-2570...........4400.........58.........12 tyg asmana.............Izabela-3500 ............ 5600.........59........10 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............6850.........65.......12,5 tyg wera66.............Oskar-3650...............6700........69........3,5m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............5650 .........60.........3 m-ce serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............6900 ..........??.........3 m-ce jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........6650..........63.........3 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg poprawilam sie cos mna rzuca ciagle na bok. Dzis udalo mi sie naklonic mala fige na mleczko modyfikowane. nie wiem czy to duzo czy malo, bo jak karmie piersia to nie wiem ile je, ale zjadla 80 ml. pozdrawiam elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Byłam dzisiaj u gina i wiecie co?? Mam nadżerkę i zapalenie jajników:( Ja to mam szczęście, pobrał jeszcze cytologie, dostałam yasmin i wróciłam do domu. Ania26 z twoich wypowiedzi wnioskowałam, że jesteś jakiś grubasek a tu patrze na zdjęcia i widzę laska. 🌻 Ania80 ALE SIĘ USMIAŁAM Z TEGO WIĘZIENIA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika bardzo ci współczuje i trzymam kciuki, zeby wszystko było dobrze z Tobą! Kasika grubas moze taki straszny ze mnie nie jest tylko mam bardzo duzy brzuch. Wczoraj nawet byłam z mama na cmentarzu i ona wiozał Milenke i doszłysmy do wniosku , ze ludzie pomysla, ze ona wiezie dziecko bo ja znow jestem w ciazy. Smieje sie, ze jakby mnie wrzucic do rzeki to nie utone, bo mam koło ratunkowe, mama mało nie pękła ze śmiechu , ale taka prawda, ten brzuch wylewa mi sie ze spodni i przy cienkiej bluzeczce dookoła robi sie taka dętka, masakra, bo nie wiem jak sie tego pozbyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna80 🌼 też karmię pirsią i czasami mam wątpliwości czy mój mały się najadł i przystawiam go do drugiego cyca, no i później zawsze mu się ulewa. Moim zdaniem niepotrzebnie dajesz butelkę bo wtedy rozregulowujesz produkcję mleczka. Produkcja mleka sama się dostosuje do potrzeb twojego dziecka uwierz mi, to jest jak z popytem i podażą. Duży wpływ ma stres, ja jak jestem zmęczona i mam zły dzień to wtedy cycki flaczki, ale mówię sama do siebie że jak dalej tak będzie to stracę pokarm i jakoś szybko się zbieram. Ale co zauważyłam że w tych flaczkach też jest mleczko bo mój Brajanek zawsze się najada. A teściową to się nie przejmuj pomyśl sobie że to jest zło konieczne i ona zawsze będzie ;) Monika 🌼 mnie brzuch boli jak coś dźwignę a tak to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Wczoraj Juleczka usnęła przy cycu około 22 i obudziła się o 5 rano. Ale juz nie zasnęła. Ale ważne, że przespała całą nockę!! Bo ostatnio od kiedy są te upały budziłą się dwa razy w nocy na cycusia. 🌼Ania80🌼ja też karmię piersią i uważam dokładnie jak agneska.pop, że nie powinnaś dokarmiać butelką, bo sama sobie rozregulowujesz w ten sposób laktację. 🌼Kasika1🌼 nie martw się. Ja miałam nadrzerkę w pierwszej ciąży i mi ją wymrażali. Zabieg jest bezbolesny. Teraz w tej ciąży znowu miałam nadrzerkę i nadal ją mam. W poniedziałek idę do ginekologa, [pewnie za jakiś czas mi znowu ją wymrożą. 🌼Ania26🌼 ja zgadzam się z Kasiką1, że wygladasz na niezłą laskę, a ten brzuch musisz nieźle maskować. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja TAK SZYBCIUTKO. NIE WIEM CO ROBIĆ :( Mam gorączkę 38,2 C i dreszcze :( :( to chyba po wczorajszej wyprawie do pracy. NIE WIEM CZY JKARMIĆ PIERSIĄ CZY CZEKAĆ AZ GORACZKA SPADNIE A DO TEGO CZASU DAWAC BUTLE ???? DPOWIEDZCIE, PROSZE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem gorączka nie przeszkadza w karmieniu. Dopóki nie będziesz brać na to jakiś leków szkodliwych dla dziecka spokojnie możesz karmić. Tylko uważaj (jesli to jakieś przeziębienie)zeby nie zarazić maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Małgosia wczoraj poszła spać przed 22 a dziś wstała o 6:20 :) Śpi jak dorosły. :D Rano jak się dossała do piersi do dopiero teraz skończyła :) Martwi mni9e trochę ten ból brzucha :( TYm bardziej, że wcześniej go nie czułam:( Konieczny chyba lekarz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Monikaa :) Kiedyś czytałam że przy podwyższonej temperaturze można karmić. Jednak jak przekracza 38,0 lub 38,5 (tu właśnie nie pamiętam ( to kazali przerwać karmienie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie, widziałam, ze niektóre z Was myślą o wypadzie nad morze... My juz to mamy za soba, bylismy w zeszłym tyg 3 dni w Łebie. Nie było jakiś większych problemów ale wrocilismy umeczeni i Julka przede wszystkim. Podroz powrotna to byl koszmar zamiast 2,5h jechaliśmy 7 bo korki i wypadki! Jedyny plus i nadal nie wiem jak to zrobiłam, to że z wagi zjechało mi 5 kg i ten stan sie utrzymuje:) :) Tylko ciuchy nadal sa przyciasne;( Zycze duzo zdrowka wszystkim maluszkom! Kasika i Tobie też, ja czekam na wynik cytologii i coś mi mówi, że bedzie kiepsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes_Bdg - ja też to wczoraj czytałam i zszokowana byłam treścią. Głupiutkie stworzonko.. Wprawdzie to jest felieton a nie wywiad, ale sądzę, że przelała tam swoje mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Monikaa, przeczytałam to co mi przesłałas. sama tez troche poszukałam w necie i własnie mam Kacperka przy cycu. Czuje sie fatalnie, leje sie ze mnie, trzesie mną ... wzielam 2 apapy i mam nadzieje ze przejdzie. Raz jeszce dzieki i buziaki dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam to właśnie i jestem w szoku!!! Ale zawsze wiedziałam ze ta dziewucha jest powalona na maxa (przepraszam za słownictwo;) Biedne to jej dziecko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy Sylvia :) Ja też mam swoją Ma łgosię przy cycu, ale prawie już zasnęła przy nim. Ona w dzień śpi jak zajęczek czujnie. Jak jest przy cycu- śpi, jak ją tylko chcę położyć wygodnie, zaraz otwiera swoje wielkie oczy i tyle jej spania:) Mam nadzieję Sylvia, że Ci szybko przejdzie. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kacpi właśnie zasnął i o dziwo dał się przełożyć do łóżeczka bo zawsze jest tak jak z Twoją córcią. Przy cycusiu śopi a jak tylko próbuję go położyć na łóżku obok (bo do łóżeczka to nawet nie próbuję zanosić ;) to zaraz oczy wielki i patrzy na mnie co ja chcę z nim zrobić i dlaczego go odkładam. Ach te nasze kochane maleństwa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was jeszcze jedno pytanie. Czy któraś z Was chce iść po macieżyńskim na wychowawczy? Jeśłi nie to co robicie z dzieciaszkami? Ja bym bardzo chciała zostać z Kacpim w domku aż skończy roczek ale cały czas myśłę o pracy :( że nie będę miałą dokąd wracać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chetnie zostałabym z Małgosią chociaż z 2-3 miesiące dłużej, niestety jest to nierealne :( Boję się o pracę.Wracam do pracy 4 wrzesnia (po przedłużeniu macierzynskiego urlopem wychowawczymo dwa tygodnie) a z Małgosia zostanie moja mama (dobrze, że ją mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×