Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

no u nas po bebilonie nic sie raczej nie działo, dawałam tylko trzy razy z tej trefnej puszki i czekam teraz na wyniki badan co stwierdzą. Boje sie wyjsc na andrzejki bo po ostatniej akcji jak zostawilismy małą mamie to mam dosc - do dzis wysłuchuje jak to podrzyła i opowiada jak mała płakała itd. Odechciało mi sie imprez. Chodzik sprawuje sie rewelacyjnie, nie wkładam czesto tylko jak musze cos zrobic i potrzebuje wolnych rąk. U nas ortopeda nie odradzał, tylko z umiarem i koniecznie nóżki muszą dotykac swobodnie podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Kasika - ja biore Jasmin ale plamien nie mam, ponoc jak są plamienia to trzeba do gina! Bo mogą ni e działac - tylko na początku brania mogą byc plamienia. Ja po tych tabletkach mam mdłosci. zaobserwowałam ze to ewidentnie po tych tabletkach. Ale skoroi soe po nich nie tyje to je biore. A z Julką zas latam po lekarzach bo zaczeło jej charczec jakby nie mogła odkaszlnąc - kurde nie wie ze trzeba kaszlnac to przestanie chrypiec. Lekarz zbadał i nic nie stwierdził. Ide jutro do innego. Może jakis syropek da. No i tak jakby spływał jej katar ale go nie ma, jakis wewnętrzny może. Ale bez gorączki. nie wiem co jej jest. Spadam wreszcie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już nie śpimy, pogoda znowu barowa :) Wercia mój mąż nie tak daleko bo w Białymstoku a jutro do Katowic śmiga i tyle go widzimy :) Elizabeta Ty to moim idolem zostaniesz :) , gdyby nie mój mąż i dzieciaki też bym pewnie tv nie ogladała, dla mnie ważniejsze jest razem posiedzieć, pogadać ale mój mąż kocha TV :) Silvia wszystkie trzymamy kciuki za Twojego Kacpisia i czekamy aż napiszesz wreszcie że juz po wszystkim :) i jest ok :) Renolka ja też mam problem z zostawieniem Tosi ale myślę sobie, ze niejedna impreza przed nami a ona już nigdy nie będzie taka mała, zresztą wydaje mi sie że ja najlepiej wiem czego ona chce np. jak się pzrebudzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mam zaplanowaną CC, terimn mam na 10.12, mam pytanie do tych, które rodziły własnie przez CC: -jak długo leżałyscie w szpitalu po CC? -czy miałyście wpisane wskazania do CC w ksiażeczce ciaży? - kiedy zdejmują szwy po CC? - i czy miałyście wykonywane CC przed terimnem pordu, czy czekałyście na bóle porodowe? -czy miałyscie zakladany cewnik? -po jakim czasie mogłyście wstać? z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas bardzo mglisto. Kasika ,Asmana 🌼 Małpki odezwijcie sie :) Asiulka25 🌼 ja nie miałam mieć cc tak wyszło,że maluch zamiast schodzić w dół to wchodził mi pod żebra i po 14 godz.zrobili mi cc. Leży sie 6 dób po porodzie,szwy zdieli mi na 5 dzień nic nie boli, cewnik też miałam zakładany,ja jechałam na poród bo mi wody odeszły a bóle pojawiły sie po 5 godz.Wstałam na drugi dzień, to zależy w jakim szpitalu niektóre leżą 24 godz.Życze wam dużo siły i zdrówka.Powodzenia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wera slicznie dziekuję za odpowiedź, mam nadzieję, że inne dziewczyny, też podzielą się swoimi doświadczeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Małpki i inne stwory:P Asiulka25🌻 -Ja leżałam 5 dni -Wskazaniem do CC było uło żenie pośladkowe, dodatkowo zaczęło odklejać się łożysko -w 7 dobie zciągneli mi szwy -ze względu na odklejanie się łożyska miałam CC kilka dni wcześniej -tak miałam cewnik, to wcale nie bolało, ale niestety potem długo zmagałam sie z zapaleniem pęcherza -wstałam na drugi dzień rano pozdrawiem i zycze wszystkiego naj:) Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Kasika🌻 a no nie ciekawie, byłam po wyniki i mam nadczynnośc tarczycy i z tego powodu moge miec problemy z mała :O dziś ide do dndokrynologa i bede brac leki i co sie wiaze z tym musze całkowicie odstawic mała od piersi. Na pocieszenie mała nauczyła sie pić z butelki i wczoraj sprobowałam dac mlek i nawet nie otworzya ust:(, herbatki pije. Dziewczyny pozdrawiamy was🌻 teraz poczytam sobie o czym pisałyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj sie Różyczka❤️ Dzięki dziewczynki za miłe słowa. u nas dziś lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, widze ze tez nie przespaas nocki, ja mam taka trzecia z rzedu i nie wiem co sie dzieje, ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Dziś już wstawałam tylko 2 razy, takze jest lepiej, ide małemu właczyc teletubisie i odkurzam, jak mały zasnie to jeszcze wpade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super, a ja bede sie z mezem meczyć, az skora mi cierpnia, nie chce myslec co to bedzie:( Tez ide połozyc mała spac bo marudzi mi strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały spi, to mam chwileczkę. Sylwa76, Weraa niutka30 ,Sylwia27 dzięki wielkie😘 Renolka🌻 to chyba pasuje się wybrac do ginekologa?? ZXdrówka Wera🌻 ja juz dawno zjazłam z tego drzewa, kobito u nas zimno i mgła.. wolę siedzieć w domu:P Dzis wybieram się na pogrzeb:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej Kasika? przykra sprawa:(, to tej dziewczyny o ktorej pisałaś? Ja łapie jakieś doły ciagle chce mi sie ryczeć, mam wrazenie ze nie układa mi sie tak jak powinno, ciągle coś, z mezem tez już tydzień jakaś chłodnia co jeszcze bardziej mnie dobija. tak chciałabym choć troche odpocząc. Zmykam nie bede smęcić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka25 proszę bardzo Roza_ rozumiem cie, jak ja bym chceiała, zeby czasem karol wział kacpra na dłuuuuugi spacer, ale karo w pracy i przewaznie jak wraca to mayy juz spi:(:( Jeszcze mam doła, bo karol bedzie grał na sylwestra co oznacza, ze specze go sama w domu😭 szkoda gadac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) aniutka30 dzięki 🌻 Asiulka25 ja nie miałam wpisane w książeczce cc ale bardzo chciałam no i skończyło się cc :) Trafiłam do szpitala 5 dni przed terminem bo wydawało mi się że wody się sączą.To był jednak fałszywy alarm. Zostawili mnie jednak w szpitalu. Na drugi dzień rano zaczeły sie bóle krzyżowe a o 13:00 odeszły całkiem wody. Do godz.20 rozwarcie było tylko na 5 -6 cm wiec zdecydowali o cesarce. Przez caly poród miałam tylko skórcze i bóle krzyżowe. Urodziłam o 20:55. Założyli mi cewnik, tak jak u Kasiki nic nie bolało ;) Wstać kazali już o 10 rano - było ciężko :-O Natomiast do domu \"wywalili\" nas po niepełnych 3 dobach bo brakowało łóżek dla nowych mamuś. Szwy zdjeli po 7 dniach - też nie bolało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki Mój mąz właśnie od godzinki jest na spacerku z Izulą Natalia w przedszklu, więc luzik. Ja tylko na chwilkę Kasika kochana nie martw sie tym sywestrem wiem ze to nie fajnie byc wtedy mez osoby bliskiej , ale masz Kacperka. Słoneczko jak tam \"Jan\" cos zamilkłaś czyźby słoneczko Wam świeciło?:):) Asiulka 25 ja nie miałam cesarki:P Wera odzywam sie tak jak wołałaś:):):) Aniutka30 jak poszła po ta kawę tak nie odtarła jeszcze a ja chętnie bym wypiła w tak doborowym towarzystwie:) Co do TV dla mnie tez mogłoby nie istnieć mój mąż jest uzależniony:):) Sylwia dla chłopczyka to imie mam wybrane od 6 lat niezmiennie to samo.:) Kasika na katar polecam Nasivin soft Viki jak było w kinie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, jak Kacpi był ostatnio chory i miał straszny katar to lekarz kazała mu bardzo często zalewać (nie zakraplać!) nosek solą fizjologiczną i później szybciutko na brzuszek by mu się tam wszystko rozrzedziło i wypłynęło. Ja na zmiane robiłam sól i Sterimar. Tyle że po sterimarze odczekałam chwilkę i zaraz ściągałam fridą. Wszystko pięknie schodziło a nosek miał zapchany jak stary. Cały czas przez buzię oddychał. Nie kazała natomiast żadnych kropli stosować. Po kilku dniach takich operacji przeszło ;) Teraz na codzień stosuję Sterimar i polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia27 dzięki słońce😘 a jeszcze mi napisz czym sie różni zalewanie od zakrapiania noska:P Asmanka ale jednak Kacpi to nie to samo... A wy jakie macie plany na Sylwestra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale spadłyśmy :( nie mogłam znaleźć naszego topiku :( Kasika, zalewanie to zalewanie do pełna ;) a z polskiego na nasze to należy tak mocno zakroplić nosek by dziurki były pełne i nie należy się bać że dziecko się udusi, zadławi czy coś w tym stylu. Zaraz po tym jak najszybciej nalezy malucha obrucić na brzuch by to wszystko wraz z wydzielina z noska wyleciało. Brzmi drastycznie ale na prawdę działa :) Kacpi przez pierwszy dzień jak mu to pani doktor a później ja robiłysmy to płakał bo był przestraszony ale później juz wiedział co sie święci i było OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i przy dużym katarze kazała oklepywać plecki by ta spływająca wydzielina z noska nie \"osadzała\" się na oskrzelach ;) No, mam nadzieje że teraz juz wszystko \"po polskiemu\" napisałam ;) A teraz zmykam do łóżeczka bo pusto tu dzisiaj a i moi panowie juz smacznie śpią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) My na nogach:) i z lepszym humorem. jeszcze lekow nie dostałam, mam dorobic kolejne badania i zobaczymy. My sylwestra tez we trojkę, chyba jak wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×