Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Aniu Twoja Niunia prześlicznie wygląda w kolczykach. Jak oglądam fotki waszych dzieci to pociechy wydają się takie duże w porównaniu z moją Asią. Tak jak postanowiłam dzisiaj byłam zapisać się na angielski. Muszę zrobić coś dla siebie bo inaczej zwariuję. Ja nie mam jeszcze prezentów gwiazdkowych ani Mikołajkowych. Może jutro wsadzę Młodą w spacerówkę i pojedziemy na zakupy. Czy wy zabieracie swoje dzieci np. do marketów albo na rynek bo ja nigdzie swojej nie zabieram. Wydaje mi się, że to męczarnia dla dziecka. Jutro – jeśli wypali - to byłby pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Asia tak jak Martynka bardzo lubi piosenki dla dzieci. Też mam dla małej taką żyrafę tylko, że została u babci a klocki prawie wszystkie „pożyczył” do zabawy mój bratanek. Córci nie dawałam jeszcze mięska ani żółtka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek dziękuje! Ale dzieciaczków nie ma co porównywać, zreszta na zdjeciu dziecko moze wydawac sie wieksze. Ja swoja zabieram czasem na zakupy to samu, ale hipermarket chyba byłby za bardzo męczący. Serek to bardzo dobrze ze robisz cos dla siebie, naprawde od siedzenia w domu mozna zwariować. Owocnej nauki. Moja Milena w ogóle nie chce jesc mleka ani kaszki, nawet przez sen, juz nie wiem co jej dawac do jedzenia, brakuje mi pomysłów. Madelaine ciesze sie, ze wszystko ok.Silvia27 ależ amant z Twojego synusia. wera zdrówka dla Oskarka. Asmana samych dobrych wiadomości! Serek w moim małżeństwie juz od dawna nawet nie chłodna ale mroźno, tylko, ze ja juz sie przyzwyczaiłam.A odnosnie zabawek, to cudne pokazjuecie, ale mojego Łobuza interesuja tylko autka moich siostrzeńców, na swoje zabawki to nawet nie spojrzy, zwłaszcza na misie i lalki. Szczególnie upodobałą sobie autka lekko uszkodzone (ma tę pasje po swoim ojcu). Całuje Was gorąco .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) nie mogłam wejsc na kafeterir:( nie byłam u lekarza, pogoda marna, corka marudzi i jeszcze czeka mnie uczelnia buu:O Wiec zmykam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mogłam wejść, ale sie udało:):) Serek ja mam takie samo wrażenie gdy patrze na dzieciaki tutaj , że moja Izula to taka malutka . Ja zabieram ją na zakupy na rynek, wszędzie, bo nawet nie mam za bardzo mozliwośc jej nigdzie zostawić. Z tym mlekiem to straszne, ja sprawdziłam swoje naszczescie mam iną serie. Kasika to już prosimy o zdjęcie hustaweczki i jak się spisuje. Madeline to super, że jednak wszystko w porzaku. Ania 26 ale córunie to Ty masz jak lalke:) ślicznotka w sumie wszystkie dzieci to takie sa śliczne i kochaniutkie. Wera dzieki za przepis skorzystam, a TY sie nie chowaj tylko tu pisz do nas swoje bolączki, będzie łatwiej. Silvia dzieki za zainteresowanie tata już coraz lepiej i oby tak dalej. Roza leniuchu jeden:):) Moja Iza znowu na balkonie śpi sobie czyli 3 godzinki mam dla siebie:):) Aniutka wskakuj póki mozna na kafe:) Mi wczoraj odbiło i powiedziałam mężowi, że chce zakończyc nasze małżeństwo a dzisiaj czuje sie podle i fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamusie :) Asmanka już wskakuję!!! kurcze zrobiłam sobie zbyt długą przerwę i teraz musiałabym chyba rozpisać się na całą stronę chcąc powiedzieć do każdej co myślę ale powiem ogólnie dziewczynki zawsze wszystko czytam i przeżywam razem z Wami, ja też mam ostatnio nie najlepszy humor i jeszcze się pochorowałam więc dzisiaj na spacerek Tosia poszła z babcią (kochana ta moja mama, ze wpadnia czasami) ...no i ta sytuacja na śląsku...już nie włączam TV bo nie mogę na to patrzeć :( Elizabetka trzymaj się i powiem Ci tak: super że są tacy ludzie jak Ty i wskakuj do nas częściej bo przynajmniej można się wygadać i jakoś lżej :) serek ja mam takie samo wrażenie, ze moja Tosia jakaś malusia a wszystkie inne dzieci takie duże i rozwinięte :) popieram pomysł z tym angielskim i fajnie ze możesz sobie na to pozwolić - ja też miałam taki zamiar ale narazie finansowo nie dam rady i uczę się trochę sama z BBC English, poza kasa to miałabym problem z zostawieniem Tośki więc jak masz okazję to super :) Ja Tośkę zabrałam pierwszy raz do centrum handlowego jak miała 2 m-ce, musiałam starszej córce kupić parę rzeczy na obóz a Tosi nie mogłam zostawić bo jadła co 2 godz. a z butelki nie umiała więc ją wzięłam i karmiłam na ławce :) teraz raczej rzadko ją zabieramy bo trochę kombinacji z tym rozbieraniem z kombinezonu, w nosidełko i tylko to dłużej trwa, zostawiam ją u mamy na te 2 godz i pędem lecimy po zakupy :) ale jak już z nmami czasem pojedzie to jest przeszczęśliwa - przecież tyle się dzieje i tak kolorowo Asmankano co TY???!!!! a co Ci ten mąż zawinił kobito? Ja Wam cos powiem u mnie też w łóżku wieje chłodem ale to przezemnie... w czasie karmienia nie miałam za bardzo ochoty bo mleko leciało a teraz nie mam bo...z cycków nic nie zostało i czuję się z tym źle :( ale wytłumaczyłam to mojemu męzowi i teraz co wieczór masuje mi stópki i oglada TV ( w słuchawkach oczywiście) - a dla mnie to jest w tej chwili lepsze od seksu...i nic na to nie poradzę, wiem że to minie i będzie ok :) Asmanka pisz, pisz co z tym mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka ale jeszcze tak sobie myślę, ze nie ma tego złego... na zgode seksik jest jeszcze fajniejszy więc może przeproś swojego męża wiesz takczule....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kasika!!! świetna ta hustawka :) u mnie by pół pokoju zajęła (ha,ha) a narazie kojec nam zawala - mała mieszkanko mamy, muszę jakieś zdjęcie Tośki wrzucić na fotosika bo wszystkie się chwalicie swoimi pociechami a ja co będę gorsza? :) buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka 30, co mi mąz zawinił. Niby nic, a jednak.Od jakiegoś czasu nie możemy sie dogadać, i nie chodzi juz o sprawy łózkowe. Przedstawiłam Mu dlaczego jest tak a nie inaczej i mam wrażenie , że On czasami mnie nie rozumie. Tak wszystko wczoraj jakoś sie nam poukładało niby nie było kłotni, tylko mowa półsłówkami, i ja nie wytrzymałam :( Dzisiaj milczymy on w pracy do jutra echhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka dawaj zdjecia ciekawa jestem twoich dziewczynek, hustawka na szczescie sie składa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana tak bywa..:( Nie martw się, napewno sie pogodzicie...bo macie jakieś wyjście?!:P U nas kłótnie są często przez pieniądze😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania26🌻 Faktycznie Milenka duża i śliczna:) Madleine🌻 cieszę się, że wszystko dobrze Serek🌻 ja małego wszędzie zabieram ze sobą. Róża🌻 trzymaj się, ja na uczelnie już za 2 miesiące...aż się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas naszczęscie problemów finansowych nie ma (tfu tfu tfu) Mam niewyparzony pysk :):) Kasika niezła hustawka Aniutka i siebie też tam wrzuć:))na ten fotosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj pstryknę jakieś zdjęcia i wrzucę wieczorkiem :) wiesz co Asmana u mnie często tak jest że ja zarzucam mężowi że mnie nie rozumie ale tak już jest, my siedzimy w domu z dziećmi a mężczyźni nie rozumieją nas bo mezczyzna to jest ja powiedziałajedna Pani \"podgatunek\" :) mój mąż często mówi że jestem z innego świata :) Asmanka będzie git - napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana no co Ty siebie ??? pouciekacie jeszcze na inne forum :) postaram się ale muszę meża poprosić żeby nam wspólne zdjęcie zrobił a on nie umie ładnych fotek pstrykać dlatego moje dziecko jak urosni to pomysli że tylko tatus się nią zajmował bo wszystkie zdjęcia robię ja :0 a co za tym idzie nie ma mnie na nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, Aniutka ja nie ucieknę, widziałam już dużo: swoję twarz:D i Asmany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego Pruszkowa?!:P To wolę z Tobą nie zadzierać...:D Napewno jesteś sliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika dawno się tak nie uśmiałam oj Ty to potrafisz czlłowieka rozbawić :) tak z tego Pruszkowa :) jak będę miała czas to napiszę co mi się kiedyś pzrytrafiło w związku z tym Pruszkowem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też idę, Kacpi jeść woła. Narka Asmana słońce, chyba się nie gniewasz??😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika na ciebie no cos Ty jakbym mogła a mja Iza ciągle spi na balkonie, ale luzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana – wzięłam się na Twój sposób i Aśkę na balkon wystawiłam. Trochę protestowała bo ją od razu na płasko położyłam żeby spała. Śpi od 13. Super. Ja to chyba ograniczam to swoje dziecko. Na spacer to tylko do parku albo w jakąś zaciszną uliczkę, sadzam ją w wózku może od tygodnia a tak to ją wciskałam jeszcze do spacerówki, jadłospisu boję się jej urozmaicać ze względu na możliwość alergi, autobusem czy tramwajem nie mam odwagi się z nią wybrać sama. Jak czytam, że chodzicie z dziećmi np. na basen to aż mi trudno uwierzyć. Chyba jestem jakaś przewrażliwiona. Aniutka – mój chłop to też telemaniak. Wraca wieczorem z pracy i od razu zasiada na fotelu przed telewizorem. A ja jestem tak spragniona towarzystwa, że mam na niego o to nerwy. Dzisiaj ugotowałam mu rosół – jego ulubioną zupę – więc mam nadzieję, że to doceni. Kasika – fajna ta huśtawka. Ja mam, co prawda duży, jeden pokój więc ograniczam zakup zabawek. Bardziej skłaniam się do zakupu takiej huśtawki na sprężynie (któraś z Was polecała). Chyba moja mała Myszka się obudziła – to na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×