Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Nie odzywalam się dlugo, ale mialam wielkiego dola. Wydaje mi sie, że mam jakąś obsesję dotyczącą nowej ciąży i dziecka. Poza tym na glowie mamy jeszcze remont mieszkania. Kasika dzięki za slowa otuchy. Agnieszka jest śliczną, zdrową i wesolą dziewczynką. Jeszcze nie raczkuje i nie ma ząbków, ale za to dużo się śmieje:-) Wszystko w swoim czasie Odedzwę się za jakiś czas Buziaki dla Waszych dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam dziewczynki:))) dziewczynk spia hip hip hurra! Ja ma mam czas dla siebie:)) I chyba tez pojde spac:)). Jak dobrze ze jutro sobota, poleniuchujemy i pojdziemy na spacerek:)) Kupilam malej byteli do herbatek, bo uzywalam tych od laktatora a czas chyba go juz sprzedac bo daawno nie byl uzywane. dziewczyny czy pozbylyscie sie juz moze mat edukacyjnych, bo moja juz sie na swojej nie bawi, raczej rozkaldam jej tylko sama mate bez palakow zeby sobie na niej polezala, reszta jej nie interesuje. tez tak macie??? pozdrawiam elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka u nas mata jeszczcze funkcjonuje teraz Martynia najbardziej interesuje sie lusterkiem - wiadomo dziewczynka;) Dobrej nocki kobitki i udanego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lenie. Kasika nic ciekawego w ostatnim odcinku nie było,przypominali sobie wszystko od początku trzeba poczekać na 3 może już jest w necie to ściągne. U nas pogoda słoneczna choć jest lekki mroźik,Oskar śpi więc moge posprzątać.Wiecie wtedy co miała przyjechać teściowa to przyjedzie na Mikołaja bo stwierdziła,że 2 razy nie będzie przyjeżdzać i dobrze mniej nerwów strace. Dzisiaj mam ochote na barszczyk biały i może placek Milkiweya zrobie to zapraszam no i mam winko włoskie mój mąż dostał za montaż.Zapraszam wszystkich. A i jeszcze Kasika :P :D małpko dzisiaj sobota to nie krzycz bo mi z rana obudziłaś Oskara i dziecko sie tak przestraszyło że sie rozpłakał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera ty kusicielko :) Prosze o przepis na placek który zamierzasz robić sylwiamars@wp.pl Ja dziś robie coś ze szchabiku tylko jeszcze nie wiem w jakiej formie, ale chyba z sosikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to teraz cichutko, bo może jeszcze śpicie..:P Słoneczkp🌻 łazienka bedzie brzoskwiniowa, jak skończą to wysle zdjęcie:) Ty to o wszystkich pamiętasz:) Ailoram🌻 nie martw się, nie jestes sama. Mi ciągle wydaję się, że jestem znowu w ciąży, ale nawet jeśli by tak było, to przecież z jadnym maluchem dałam sobie rade, to dam i z dwójką. ❤️ Sylwia76🌻 śpisz jeszcze??;) Wera🌻 a ty??:) Dzięki, widzę, że nic nie straciłam Asmana🌻 a co u Ciebie :)?? Miłego weeckendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczkoa moja lubi przy macie tylko te zatrzaski, lusterko zmasakrowala, nic juz nie widac:)). Ja nabardziej interuja moje klucze, tasma klejaca. Ostatnio siedziala w swoim bujaczku i ogadala teletubisie, w pewnym momencie zrobilo sie cichutko a ja patrze a ona tak dlugo bujala sie do przodu i przesunela sie do wiadra i wcinala gazety na rozpalke. Nie wiem jak to zrobila ale metr sie dobujala:)) Nie docenialam jej sprytu, mala zaczyna machac raczkami, jak bawimy sie w kosi kosi lapki, tak fajnie nieporadnie to robi ❤️. a za trzy tygonie pierwsze swieta naszych pociech!!!! buzka milego dnia elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabet mój Oskar też uwielbia gazety :) Przepis na Milkyweya Biszkopt zróbcie po swojemu Krem 1 szkl. cukru 1 szkl.mleka( może ciut mniej,zobaczyćie konsystencie jaka wyjdzie aby nie było lejące) 2 szkl.mleka w proszku 2 cukry waniliowe 1 kostka margaryny 2 łyżki kakao Cukier, mleko,cukier waniliowy ugotować na syrop,ostudzić. Potem razem z syropem utrzeć margaryne dosypywać mleko w proszku i kakao.Przełożyć biszkopt Polewa 1 margaryna czekolada gorzka margaryne rozpuścić razem z czekoladą i polać placek można posypać kolorowymi kuleczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Oskar robi pa pa,smiesznie to wygląda bo jeszcze szczeży ząbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jesteście,to ja sprzątnełam,upiekłam i w tesko zrobiłam zakupy a wy co byczyćie sie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werw66
ja juz jestem z Oskarem i nie pozwala mi nic pisac stuka w klawiature i sobie gada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werw66
to ja na górze no Oskar sie zamnie wpisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a teraz nie ma Was !!! Bawicie sie andrzejkowao????? Mój mąż kupił flaszke, zrobił drinki i sałatke i woła a ja czytam co pisałyscie ostatnio. No i nie moge załapac - Ania ze Szczecina wysyłała cos na maila? Ja nie dostałam - Przyslij mi oto mój mail ptrenata@plusnet.pl i o jakie inne forum chodzi? też kwietniowe? A w ogóle to bardzo dziękuję za miłesłowa pocieszenia. Dzis byłam u trzeciego pediatry z Julką w przeciągu tego tygodnia. Kaszle jak spi i to nie daje mi spokoju. no i nadal ulewa pokarm. Pierwszy lekarz powiedziął ze nic nie jest jej i nie przepisała nic. Drugi poiwedziłą ze to infekcja, troche gardełko czerwone i dstała syropy rubinal i Drosetux. No i antybiotyk gdyby gorzej kasłała. A trzeci dzis ze jest zdrowa nie dawac syropków ani antybiotyku tylko Clemastin i moda morska do noska. Że powód kasłania to czesciowo reflux (mam z tym isc do chirurga, już sie boje!!!) a czesciowo nietolerancjkja mleka i zwiazana z tym sapka. No i po częsci jakis stary katar i tak gardłem spływa, ona odkaszle i jest ok. Ale ja sie ciagle boje czy takie kasłanie do jakiegos zapalenia oskrzeli nie doprowadzi. Jeszcze do alergologa niedługo pojade zobacze jeszcze jedna diagnoze. a póki co to sie martwie. Narka.PozdarwiamWas i bardzo lubie Was czytac normalnie poprawiacie humor!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renolka Oskar też ma Clemastil i pomaga a z tym ulewaniem to żeczywiście idz porób badania u alergologa i nie martw sie bo wszystko będzie ok. A my dzisiaj pijemy winko jak Oskar pójdzie spać.Zapraszam chętnych na placek i winko. Asmana a ty gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Ja dopiero teraz mam czas wiec wpadłam poczytać:) Na początek też pokusze bo ja robiałm dziś metrowca , wyszedł super:D zjadłam kawałeczek bo czeka na gości - jutro przychodzi kuzyn z żonką i 3 -miesięczna Martusią:)tak więc zapraszam na jutro;) Wera twój też brzmi pysznie , może się skuszę na nastepną niedziele:) Kasika my mamay łązienkę zieloną, tak więc widzę że i ty i ja nie będziemy mieć problemu z dodatkami w tych kolorach;) Renola ale masz przeboje z tymi lekarzami - zdróweńka dlaJleczki🌻 Elizabeta moja też robi kosi kosi ale ma wtedy radochę:D Ale największy numer odstawiłą dziś , przyjechała moja mama a po południu moja córcia powiedziała cytuje : ba-ba ićć pewnie to nie było zamierzone ale tak jej wyszło:D, oczywiscie babcia potraktowała to z przymróżeniem oka;) Zmykam zagnać Mateusza do łazienki:0 Miłego wieczorku Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko to zaraz podjade do was chociażby na okruszek tego metrowca bo bardzo lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJO (jak to mówia teletubisie:)) Widze, ze w weeckend to tylko ja tal wczesnie wstaje:P Słoneczko gratuluje \"baby\" Renolka, faktycznie masz przeboje z lekarzami, co jeden to lepszy:O Wera🖐️ jedziemy potem na imieniny, a mi sie opryszczka zrobiła i wygladam jak....:( milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w niedziele. Znowu sama mąz w pracy , ale życie tych kobitek jest... Mój mąż wcraj był z Natalią w kinie na \"wpuszczony w kanał\" bardzo była zadowolona , grzeczna wysiedziała cała bajke , więc nastepnym razem ja z nią idę... Wieczorkiem poszliśmy sobie na starówke, pospacerowaliśmy dostałam białą różę od męża:P a potem w domku już piliśmy sobie piwko i wiecie co zrobiłam sobie dobrze:):)Nie nie nie tak jak Wy myślicie, poprosru zjadłam plasterek sera żółtego a nie miałam go w ustach od 7 miesięcy:) Z Izą masakra ciągle muszę jej szukać po mieszkaniu musiałam posciągać szyby pod telewizorem, bo się wieszała na nich. U nas coś dzisiaj słoneczka niet, ale może jeszcze ywjdzie zza chmurek. Kasika no nawet łazienke pod kolor forum - uzależnienie??:):)Jak Kacperek. Wera no prosze Cię jak tu mozna gubić kilogramy jak na sam widok Twoich przepisów pupa rosnie. Ja od jutra ide na diete no przed świętami trzeba sobie zrobić miejsce:) Ja tez karmię Izulkę tylko w nocy , bo w dzień nie chce już cycusia a mi one pękają w szwach od mleka... Ja też czekam na okres i nie ma , ale sa pierwsze objawy więc może...chociaz objawy okresu i ciąży są niemal identyczne. Wczoraj powiedziałam mężowi, że jestem zdecydowana na trzeciego szkraba , a On krótko \"budujemy dom\" hahaha Kasika jak z Karlosem lepsze stosunki?? Aniutka a co z Tobą zamilkłaś nam cos ostatnio??? A to kilka foteczek http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/52576105707c7254.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d5bdf87426aae6b4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/33895a186c600443.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3d41e5def85c0a26.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/783705315608ab8b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f0d95f77c8c3e473.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka kochanie jestem , zaglądam i czytam ale nie mam czasu chorobcia popisać na spokojnie bo sama jestem z dziećmi, mąż na konferencji...tertaz głowę umyłam i czekam a Tośka zasnie zeby wysuszyć bo jak jej zniknę w łaziennce to będzie horror. Jaka Izula kochaniutka aż miło popatrzeć jaka silna dziewczynka, mój Tosiulek ledwo pupe dźwiga do góry i nic narazie z tego nie wychodzi :) Natalka z tym Wiktorkiem tez niczego sobie córeńka :) to dobrze Asmanak że sobie zrobiłaś dobrze :) niewiele Ci do szczęscia potrzeba :) - pozdrów mężusia bo juz go lubię za tą różę dla Ciebie buźka, jak będę miała chwilkę dłuzszą to popiszę cosik więcej do Was wszystkich moje forumeczki kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sama Iza zaraz na balkonik, więc będę miała trzy godzinki spokoju, więc skoczę pod prysznic. Ostatnio mi sie Iza dusiła kurka wodna zerwała kawałek naklejki i stanęła jej w gardle wrrr jak sobie przypomnę odkurzam teraz codziennie, ale ona i tak zawsze cos wynajdzie. Zaraz Natali głowe ukręce je kanapke od 2 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Asmanka ale Izula zajefajnie raczkuje , mojej nie chce się ruszyć ]pupci w górę:) a Natalia nadałaby sie z moim Mateuszem , on to 2-3 godziny je obiad a ja dostaje białej gorączki:) Aniutka jak ja znikam z pola widzenia Martyni to jest pisk:) Kasiaka nie trzeba było całować się na wietrze :) udanych imienin:) Miłego dnia zmykam robić obiadek po południu goście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie Asmanka Twoja niunia chodzi, moja nie potrafi jeszcze. Dzis mam odwiedziny tesciów i siostry z meżem i dziecmi - ma trzy córki - najstarsza prawie osiemnascie i blizniaki trzynascie. Musze jakąs sałatke uklepac, a ciasto kupione, ja nie potrafie tak jak wy upiec pysznosci. A mam pytanko do mamus karmiących sztucznie - ile mleczka teraz dajecie? Ile razy i w jakich ilosciach? Ja daje wieczorem o 20:00 210ml ranook 5:00 180ml i potem tylko raz jeszcze ok11:00 150ml . Jeszcze późnniej zajrze. Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana 🌻 świetne zdjęcia. Ja też dziś sama, mąż w pracy :( Twój mąż ma super podejście :) Co będzie pierwsze dom czy kolejny członek rodziny ? :) :) Bardzo lubie białe róże i herbaciane, może znacie taka piosenkę \"Magiczne słowa\" ZIYO, to jest nasza piosenka pierwszy utwór który grali na naszym weselu :) Bardzo bym chciała mieć domek z ogródkiem, żeby Jedrek maiał gdzie sie bawić. Słoneczko 🌻 jak znikam z pola widzenia Jędrka to jest nie pisk ale wielki płacz :( Kasika 🌻 udanej imprezki Renola 🌻 podaje co je Jędrek: 8:00 - 210ml mleko Nan 2R 11:00 - 160ml kaszka 14:30 - obiadek ze słoiczka 190ml 17:30 -180ml mleka Nan 2 21:00 - 210 mleka Nan 2R między posiłkami flipsy i czasami deserek. Zastanawiam się czy nie za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×