Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

jestem , moja mała coś się ściekła musialma z nia tanczyc i pokazywac co się dzieje za oknem inaczej płakusiała:( teraz śpi więc mamy czas żeby wypić kawe i na ciasto i na winko Kasika , Wera gdzie jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny radziłabym sie pośpieszyyć , bo jak za chwile wróci mój Adaś z pracy to z babki zostana okruszki;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika. Sylvia jeszcze sie załapiecie na babke bo mąż drzemie po obiedzie:) ide bo woda sie gotuje zaparze w końcu kawe:) Wera jak tam popołudnie z teściówka;) zostaw ja i chodzcie z Oskim na kawe i babeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Słoneczko czy ja może też się załapię ?? Mam dziś straszną ochotę na jakieś dobre ciacho ;) Miałam piec szarlotkę ale mój kochany mąż stwierdził że się odchudza ;) (jak dla mnie nie ma z czego, ale chyba sumienie go gryzie bo ostatnio troszkę poobjadał się na noc ;) i nie pozwolił mi nic piec by go nie kusić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam też pytanie z innej beczki. Co kupujecie swoim dzieciaszkom -pytanie do mam synusiów ;) na gwiazdkę ?? To pierwsze i wyjątkowe święta i nie za bardzo mam pomysł co kupić. Myślałam o takim stoliczku http://allegro.pl/show_item.php?item=144675922 ale posiedziałam troszkę ostatnio na allegro i już sama nie wiem bo strasznie dużo tych zabawek i tak na prawdę nie dwiadomo co kupić . Jak macie jakieś pomysły to podzielcie się proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia27 jeszcze zostało babeczki wiec ide zaparzyć i tobie kawkę:) A z tymi prezentami to naprawdę kocioł nie wiadomo co wbrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia27 jeszcze zostało babeczki wiec ide zaparzyć i tobie kawkę:) A z tymi prezentami to naprawdę kocioł nie wiadomo co wbrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia27 jeszcze zostało babeczki wiec ide zaparzyć i tobie kawkę:) A z tymi prezentami to naprawdę kocioł nie wiadomo co wbrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko aż 3 razy mnie zapraszałaś i aż 3 kawki na mnie czekaja :D nie wiem kiedy zdążę to wypić :-D Kacpi juz zasnął i mam nadzieję że będzie już spal spokojnie do rana. Co do tych zabawek to jest ich na prawdę sporo. Ostatnio rozmawiałyśmy o telefonach i o piesku. Telefon odpada bo dziadki już na Mikołaja kupiły. A piesek fajny ale hmm .... nie wiem czy to jeszcze nie za wcześnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszna tu dziś cisza więc uciekam i ja bo sama do siebie gadać nie będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
hej hej pozdrawiam kwietnióweczki w szczególność kasike1🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio cierpię na brak czasu więc rzadko mogę z wami pogadać. napisze co u nas i zaraz wezmę się za czytanie - bo tyle mam zaległości... My od paru dni raczkujemy :). Idziemy tak sobie - rączka, nóżka - aż połozymy się na brzuszek i wtedy szybko już podpełzamy do zabaweczki. Pełzanie zdecydowanie lszybciej jej idzie. Duży pokój juz nie jest tak inetesujacy więc wędruje po całej chałupie. Podciąga się za wszystko co się da, a w łóżeczku juz nie posiedzi bo zaraz wstaje. Silvia ja tez zastanawiam się nad tym stolikiem. :) Z fajnych zabawek co mamy jest dinosaur fisher picea. Dianka dostała go od dziadków i bardzo go lubi. teraz musiałam go schowac bo nie chce się uczyc wrzucac do niego piłeczek tylko podciaga sie na nim do stania. Pozdrawiam was wszystkie i do nastepnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza!!! wstawać śpiochy!!! niedziela jest a moje szczęście wstało 6,10 dzisiaj jajecznica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miałam wczoraj dzień, wszystko biegiem a wieczorem niezapowiedziani goście :) więc co, Tośka spać, ukręciliśmy jakieś spagetti do tego czerwone winko...fajnie było :) Kasika wrzucę zdjęcia tylko kurczę nie mam czasu :( zaraz męża z wyra ściągnę i śniadanko zrobimy a potem jadziem do teściowej :) Serek nie jesteś przewrażliwiona - nie ma co na siłę może Twoje dzieciątko nie lubi zgiełku i hałasu, moja Tośka nie lubi jak ktoś głośno mówi więc unikam towarzystwa takich osób i tyle - kiedyś jej się odmieni :) Elizabetka pięknie to napisałaś aż mi ciereczka przeszła - buźka kochana! Wera dobrze że już katarek przechodzi, uwielbiam łazanki - Ty to zawsze narobisz na coś smaku, no jak teściowa przyjeżdża to sprzatac trzeba :) Silvia27 ja jeszcze nie wiem co na gwiazdkę kupię ale też myślałam o takim stoliczku, z allegro tzreba nieco uważać i porównać ceny w sklepie bo czasami można kupić w markecie taniej :) - ten stoliczek jak na chico nie jest tu drtogi Ja wczoraj kupiłam Tośce na Mikołajki żyrafę z klockami taka jak maja Wasze dzieciaczki :) Dowa to gratulacje :) Twoje szczęście szybko się rozwija :) o Aniutka 30 jesteś pierwsza :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Była sobie babka;) Fajna pogoda sie zapowiada:) Dowa gratulujemy Diance kolejnych postepów🌻 Wera jak tam wminęła wizyta teśiowej:) Kasika aTy gdzie się podziewasz?? Martynia właśnie zasnęła, my juz po sniadanku , potem zmykamy do kościoła, Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kwiatuszki. Nasprzątałam sie jak głupia a ta wiedzma nawet nie przyjechała mogła chociaż zadzwonić to bym poszła do znajomej, ale nie nudziłam sie grałam w chińczyka z dziecmi mojego brata i bratową i bratem ubaw na całego jak każdy oszukiwał :D :D :D Dzisiaj na obiad kurczak pieczony z ogóreczkiem małosolnym i czerwone buraczki a na deser gofry z bitą śmietaną :) :) Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać że sie ciesze że nie przyjechała pewnie by mówiła jak mam go ubierać i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka jak niedziela to trzeba sobie pospać minimum do 9 :) Co do zabawek, na razie jestem na etapie oglądania. Zastanawiam się nad kulkami i klockami sensorycznymi. Bardzo podoba mi sie uczona słuchaweczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Na chwilkę tylko pochwalić się, że Iza raczkuje i wyszła jej dolna trójka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga mowi bababbabaa i mama! Przeszczesliwa jestem, tata mniej, ale bedziemy cwiczyc zeby i tata powiedziala My mamy dla malej lalke kotra moja mama wyslala, w polsce jej nie widzialam z fisher price my first baby, taka mala przytulanka z grzechotka, a na mikolaja tez od mojej mamy ksiazeczke interaktywna, za to dla starszej ( ile sie naszukalam) z barby my scene ( koszmarne) ale gada o niej juz od 2 miesiecy. Lezy schowana i czeka na swieta. Ale bedzie uciecha:)) buzke ide piec buleczki elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko to świetnie niedługo będziesz za małą biegać 🌼Oskar wogóle nie chce raczkować a w chodziku ładnie chodzi już do przodu. Kasika, słonko,silvia,aniutka a wy gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bo miałam ściągnąć zdjęcia z aparatu ale sie rozładował....buuu może potem mi sie uda, naładuje go troszkę :) Werka znowu kusisz...u mnie dzisiaj kurczaczek w sosie grzybowo śmietanowym i ryż a na deser nie było nic :( Wera ale dzięki teściowej masz wysprzątane :) Elizabeta ja w zeszłym roku Asi kupowałam my scene i obiecała że to ostatnia lalka - teraz jest już wiesz taaka prawie dorosła bo już nastolatka :) Asmanka to super że raczkuje - moja Tośka nawet nie pełza, leniwa (po tatusiu :) ) i gratulacje ząbka kolejnego u nas zero zeów nadal :) Kasika pokazałam Twojego Kacperaska Asi - jak piszczała, ze fajny :) narazicho babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierozsadna
Jak wygląda brzuszek w 16-17 tc u kobiety "przy kości"? Jest już zaokrąglony? Twardszy niż zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) piękna dziś pogoda była więc na spacerek pojechaliśmy. Strasznie mnie po nim głowa rozbolała, chyba coś z ciśnieniem sie dzieje. Zmierzyłam sobie i strasznie niskie jest :( Piję teraz pifko ;) i coś czuje że szybciutko mnie zetnie ;) Co do zabawek to w Tesco mają teraz bardzo dużo zabawek Fisher Price i ceny rzeczywiście niższe niż na Allegro :( Żytafkę kupiłam za 60 zł (razem z kosztami wysyłki) a w Tesco jest za 54 zł Sylwia76 klocki sensoryczne też mi się podobają i na Mikołaja kupię Kacpiemu i to w Tesco bo okrągłe są za 33 zł a kwadratowe (dźwiękowe i dotykowe) za 34 zł więc też taniej niż na Allegro. Dowa -> gratuluję Diance kolejnego ząbala no i raczkowania :D U nas Kacpi nie pełza ale polubił leżenie na brzuchu i jak na razie dupcia wędruje do góry ale ramionka jeszcze za słabe ;) Uwielbia za to turlać się :D A na tego dinosaura o którym piszesz też zwróciłam uwagę :D Dużo tych zabawek i trudno się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×