Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Wera nie jest dobrze a nawet powiedziałabym fatalnie jest:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka trzymaj sie dzielnie, bedzie dobrze, zobaczysz, troche pod gorke, a potem bedzie caly czas z gorki na pazurki asmanka bedzie dobrze, czasmi sa takie chwile ze wszystko jest be, ale to sa chwile:) badz silna kobitka ja dzis sie kimlam po poludniu, a potem przyszla sasiadka z amaretto i zrobilam kawe z tym tunkiem dodalam bitej smietany i posypalam gorzka czekolada, normalnie uczta dla podniebienia:) a po poludniu jak spalam snily mi sie slodycze, i jak sie obudzilam to zapragnelam cos zjesc slodkiego a tu kicha w domu, moze i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka ze słodyczy moge dać wino - miało byc na jutro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny !!! :) co ja bym bez Was zrobiła :) Asmanka no to jak to tak Izulę wystawić do wiatru z mini urodzinami :( będziemy jej życzyc dzień przed i dzień po :) Słoneczko wisienka będzie ok tylko uważaj żebyście jej gdzieś nie zagubili w akcji :) kiedyś czytałam że na drugi dzień kobitka dopiero znalazła :) Elizabetka Ty to masz słodkie sny :) a ja nic nie szykuje na jutro bo w końcu to ja siedzę w domu niech się pan mąż zamartwi jak tu uczcić Walentynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na basenie było super:P Nie mam czsu dziś. Aniutka❤️ berdzie dobrze, musiosz dac radę. asmana--każdy ma czasem takie dni:O Sylvia dzięki za mejle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sylwus dzieki za maile, ty zbreznico oczywiscie puscilam je dalej w obieg:))) asmanka i aniutka to dla was 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻 🌻 🌻 🌻 ciekawe czy mi wyjdzie jakby co to to ma byc kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee nie ma kwiatka jakas flaga czy co:( kasik, fajnie ze bylas na basenie, pozazdroscic, ale ja bym musiala sie niezle naglowic z kim dzieci zostwic, ale w nastepnym tygodniu mam szatanski plan, w poniedzialek i we wtorek jestem na polkoloniach, julke tez zapisalam, a iga bedzie w zlobie i tak sobie wymyslilam ze julka pojdzie na te polkolonie tez w srode a ige tez dam do zloba a ja bede mialam pare godzin dla siebie, moze tez pojde na basen, mam 5 nin drogi, i moze odwiedze kosmetyczne, moje brwi takie miale znowu:(, albo poleniuchuje poprostu do gory brzuchem w domu z tej wolnosci to nie bede wiedzial co zrobic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka już po ćwiczeniach?? dziękuje za pięknego kawiatuszka Kasika wiem wiem kochana Otworzyłam druga butelke wina zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie asmanka cwicze tak kolo 22, a tyle sie przed chwilka napisalam i wszystko szlag trawil, blle a moge ci zaproponowac wino domowe, pozeczkowe, daje niezlego kopa:)) ja nie pilam oprocz tej mikroskopijnej ilosci allaretto w kawie od sylwestra alkoholu, glupia jestem i tyle, powinnam sie z wami tu dzis upic, martwie sie zawsze za wszystkich i potem mam wisielcze humory. Ten nasz ksiadz o ktorym wam pisalam niezle wykabinowal, ale to dosd dluga i zawila historia, oficajnie odszedl juz z kosciola, ponoc proboszcz to oglosil w kosciele w niedziele, osiedlem zawrzalo i sie posypaly brudy, ze zwiazal sie z mezatka, ktora sie dla niego rozwodla, i ze wyjezdzaja razem za granice, ok to rozumiem, ale ona zaniedbala swoje dziecko, bo ma nawet kuratora przez to niezajmowanie sie swoja corka. Zal mi tego dziecka, nie wyobrazam sobie porzucenia swoich dzieci, chyba musialabym byc chora na umysle, a ze on asie na to godzi, zawsze dbal o dzieciaki, mial swietny kontakt z mlodzieza, eee facet to swinia niewazne czy w sutannie czy bez, kazdy, bez wyjatku, nawet jak ich kochamy to i tak pamietajmy ze to swinie. Nawet die prinzen to spiewali manner sind schweine chyba przetlumaczono to na jezyk polski:) dobra napastwilam sie nad tan nizszego gatunku rasa, i ide z tym nizszego gatunku psem, bo to tez facet:P nie bierzcie sobie tego do siebie:P wychodzi ze mnie moja feministyczna natura, jeszcze poszukam sobie jakiejsc cieplej siostrzyczki i moj chlop bedzie mial radoche, bo zamiast jednej to dwie, oj asmana co to za wino z mi juz szuki w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezlizbetka półsłodkie białe pychotka zostało pół , mam juz chyba go dość:), ale wypije do końca będę twarda mąz jak wyszedł 4 godziny temu tak nie wrócił Ja ćwicze rano wieczorwm nie miałabym siły jutro 8 dzień... U nas lodowisko na drogach jak dzisiaj chodziłąm po miesicie to żałowałam, że nie założyłam łyżew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka a co do świń masz racje w 100 % a mu takie głupie istotki jesteśmy z nimi i poświęcamy sie dla nich... Ja też nie potafiłabym zaniedbać dzieci co jak co, ale one nie sa niczemu winne są takie kochane i bezbronne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no :) lubie polslodkie:))), aniutka zrobilas mi smaka ta salatka i pobieglam do sklepu i kupilam co trzeba jutro sobie z julka zjemy bo jak zwykle same siedzimy w domu:) ale zrobilam moim dzieciom niespodzianke, wyslalam walentynke im, ale dzis byla julka zdziwiona jak listonosz jej wreczyl czerwona koperte, jak sie dowiedziala ze to od mamy i taty, to pierwszy raz jak zamurowalo, slowem sie nie odezwala, a to napewae dziwne jak moje dziecko nie gada:) i dostalam tez od niej prezent, lizaka serduszko z napisem kocham cie, jutro go sobie zjemy:) kochane te dzeici:))) a potem wyrastaja takie duze potworki jak my:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIUTKA oj glupiutkie jestesmy ale chyba taki nasz urok, w sumie to nie wyobrazam sobi zycia bez tego mojego chlopa, juz mu kiedys powiedzialam ze ja umieram pierwsza, niech on lepiej cierpi beze mnie niz ja, kiedys obiczylam srednia zycia kobiet w naszej rodzinie to wyslo mi tak 40 lat, wiec jest duze prwadopodobienstwo ze wykituje przed nim, ale jak by co to zgarnie kase z mojego ubezpieczenia i bedzie mogl sobie poszalec troche:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizbateka dawaj tej saładki, bo zajadam zimna kiełbase:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana narazie to moge ci dac suchy makaraon: hiii ewentualnie nie pokroilam jeszcze ogrorka a udalo mi sie kupic naprawde dorodnego, chcesz:P????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezlizbaetka kochana Ty to pijana jesteś, bo to ja z Tobą pisze:P:):):) U nas jest odwrotnie żartuje, że jak mam umierac to zginąć w wyadku samochodowym, bo dostane 100 tyś:) wiem, że nie powinniśmy tak żartować, ale cóż głupota ludzka nie zna granic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka dawaj i kochana znowu Cie upomne bo sałatki polecałą najpierw Renolka a potem Słoneczko a Ty o Aniutce:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio??/ o kurde a wiesz musze byc faktycznie niezle wstawiona samym pisaniem z toba bo musze isc do sklepu .. po seler, wiec zaraz wracam czekaj i nie podjadaj, oj dobry taki suchy makaran mniam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie wiem czemu uczepilam sie aniutki faktycznie przeczytalam teraz pisze jak byk, slepotek australiski ze mnie, sorry:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to my tak sobie popijamy same ??? Hmm czekam na sler i pyszną sałatke:) alez nabrałam smaka... Kurde, ale ja pisze ledwo stukam w klawiatujre więc wybaczcie za błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selera nie, hmm jutro kupie albo nie wytrzymam i zjem bez, renolka czy w tej salatce musi byc ten seler, czy ona przezyje bez niego, no czy sie raczej namoczy a co tam pijmy i sie potem dobrze wyspijmy,:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj kochana ja juz zasypiam i mam nawet gdzes mojego który nie wiem gdzie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj nie śpie taka natura baby poczekam na meża chociaż w gruncie rzeczy :) nie wiem czy chce aby wrócił:P Alkohol to zuba znowu jem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis zlamalam zasade i jem, wcinam suchy makaron z tych pieronskich zupek, i nie mow tak ze nie chcesz zeby wrocil, bo to nieprawda. moj to kiedys mnie niezle zalatwil, zreszta nie raz, mial zadzwonic wieczorem i nie zadzownil wydzwanilam do nie go cala noc i pol dnia, odebral, jeszcze byl tak pijany ze nie kumal z kim rozmawia , poszedl z kuplami w tany, ale bylam obrazona, zla, wscieka, bo nawet do kostnicy z rozpaczy dzwonilam wszystkie szpitale, a on w najlepsze sie bawil, pacan do potegi entej. Oni nie mysla, ze my mozemy sie martwic, ze nam moze byc przykro, robia swoje i juz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mile towarzystwo:) Asmanko no i po winku...:))) Oj chetnie bym sie napila takiego polslodkiego mniam, mniam Jestem dzis padnieta, kazdego dnia mama zamiar zaczac te cwiczenia, ale jak przychodze po pracy to nie mam sil, raczej motywacji, jak przechodze.kolo lustra to sie zaczynka:) Boze ja musze schudnac, nie wiem jak:( tzn wiem bo ila razy ja juz sie odchudzalam, ale jakos nie mam sil. Slonko strasznie mi przykro w sprawie siostry, nie wiem co czuje ale moge sie tylk odomyslic:( Aniutka wszystko dobrze sie skonczy!!!! A rehabilitacja szybko przyniesie skutki:) Co do facetow...temat rzeka, jestem na etapie, nie zapeszam, calkiem ,calkiem....ale wiem co to znaczy, jak facet jest do bani:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×