Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Cześć Ja właśnie wstawiłam obiad, dziś będzie wołowina. Ciekawe czy się uda?? Marcel śpi już od godzinki i pewnie się niedługo obudzi. Kasika na aerobik to najlepiej ubierz spodnie dresowe takie 3/4 no albo normalne, i koszulke. idę zobaczyć jak moja pieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielny dzionek 🖐️ Rybka ja też mam dzis wołowinkę na obiadek ale z plackami ziemniaczanymi a dokładniej placki po węgiersku :P Mój Jarek bardzo to lubi więc skoro nie gotuje mu wśród tygodnia to w weekend zrobię to na co ma ochotę :D Wczoraj pojechaliśmy na Bielany na zakupy. Kacperkowi kupiliśmy 2 fajne duże pluszaki w IKEI rany jak się cieszył jak je zobaczył. Krokodyla to nie wypuścił z rąk i cały czas z nim jeźdił :D No i tradycyjnie musiałam mu coś kupić w H&M za każdym razem muszę mu coś tam kupić bo bardzo lubię ten sklep. Sobie kupiłam spodenki a mężuś zarobił znowu 2 ładne koszule. Na zakończenie poszliśmy na obiadek do Sphinks\'a :D Co do sprzedaży na allegro, to ile biorą tej prowizji za transakcję i jakie są kaszty jak zaznaczę minimalna cenę ? Elizabetka to do Ciebie bo jesteś spec w tych sprawach :P Zakupów to juz sporo zrobiłam ale mam do sprzedania teraz telefony komórkowe i zastanawiam się jakie sa koszty. Co do ciuszków Kacperka to powiem Wam że mamy bardzo dużo nowych nie zniszczonych firmowych i może to głupie ale troche żal mi sprzedawać :P Wczoraj kupiłam kartony w IKEI i popakuję to ładnie i włożę do garderoby. Może kiedyś dojżekę do ich sprzedaży i wystawię na allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwus tez wszystkie ciuszki trzymam w kartonach z ikei, a ja sie juz chce tego pozbyc, a wszelie koszty wystawienia znajdziesz w cenniki na allegro, najtaniej jest z jednym zdjeciem i od zlotkowki, plus koszty miniaturki to wychodzi za wystawienie 30 gr, jak zdjecie przekrodzy 50 kb to doplacasz do niego 10 gr, dodatkowe zdjecia kosztuja, ja czasmi jak mi sie chcialo robilam w fotosiku zdjecia i wklejalam, wtedy nic nie placilam tylko za pokazanie tego jednego, ale z tym troche roboty:P za opcje kup teraz tez placisz, nawiecej sie placi za cene minimalna chyba jakos 2-3 zl, tak mi sie wydaje, ie mykam robie dzis rosolek iga tez zje, dlaetgo posiwece sie i zrobie sama makaron, blle a na drugie to moj chlop sie zaja, beda nalesniczki z serem i rodzynkami, mniam:)) a potem do zjalomych na deserek;) milej niedzielki wam zycze elizabetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.My już po obiadku,mąż powiedział że w życiu nie jadł tak pysznego obiadu :) Oskar zbudził się wczoraj o 24.00 i tak do 02.00 leżał aż sam usnął. A co do tego smalcu to słyszałam jak dwie kobitki w Tesco rozmawiały,że dzieciaczki jej mniej chorują,ja jutro do lekarza idę to się spytam co to za specyfiki są. Do wieczora pa pa Sto latek dla Kajtka 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Elizabetaa.....Iga-3100.............9050......74.. .10 m…....23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……...26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??......9, 5mc……...29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???........8m c……....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......1 2tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t…….05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850.......??......10 m-cy…05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.....prawie 10...06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????........??......9 m-cy ......06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??......7 m i 3 t…..08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3 ,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8900.......84......9 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.........10 kg.....56......7m 3t...10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......7990......71......6 m-cy.…..12.04.06 jenefer25......Julcia-3250..........7200......61......3 m-ce…..12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......8,5 mc…….12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........11 kg .....??.. ....8m………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........8700.......76......8 mies....14.04.06 Roza............Maja-2650............8000.....68.....9 ,5 m….17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........8780......70.....10 m-cy..…19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......9 m-cy....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ...2 m i 2 t..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies 10 d..20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5 m-ce…...21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........10,40kg..???......9 m-cy…...21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......9280 ....81......8m 3tyg. ……22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............9600.....??.......8 m-cy……….22.04.06 Kingap.........Oliwia-3400........9000......71........ 9 mies..........23.04.06 Kasika1………...Kacperek-3590.....9500... ?.......9 mies..24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410…….9350.....73... ....9 mies i 2 tyg 28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74.......9 mies.29.04.06 serek..........Joasia-3450.........6800......67........5 ,5m-cy....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68........7 mies……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My także po obiadku , mąz w pracy a synio idzie na 16 na imprzeke - kurcze mój łobiuz wychodzi częsciej na imprezki niż ja:) Tynia właśnie zasnęła , wiec mam chwilkę :) Sto latek i zdrówka dla KAjtka🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Mina odezwałbyś sie do nas :) Sylvia a moze nie sprzedawaj tylko zostaw dla rodzeństwa Kacpiego;) Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam wieczorkiem na koniaczek i szybkie pączki :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie skorzystam z zaproszenia :) Właśnie wstaliśmy z popołudniowej drzemki. Marcelek siedzi wesoły na ziemi i bawi się zabawkami (czytaj: wszystkim innym niż zabawki :)) A ja wejde na allegro może coś wypatrze ciekawego. Silvia lepiej nie sprzedawaj jak masz dobre ubranka tylko zatrzymaj dla następnego dziecka. No chyba że więcej nie masz w planie. Ja po Marcelu dałam bratowej, bo w lutym ma rodzić. Coprawda ma mieć dziewczynkę ale myśle że to co jej dałam na pewno się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko ma już dwójkę więc wie co się robi z ubrankami po pierwszym dziecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Mojej Małgosi wreszcie przebił się ząbek :D To już (a może dopiero )trzeci :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka i sprzedałaś mate??? Nam udąło się sprzedać kojec za szokującą cene, więc zapraszamy na piwko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko ja po Matim wszystko wydałam:D ale plus jest taki że wszystko dla Mateusza dostaliśmy od kuzynek po ich dzieciach ( no prawie wszystko) tak wiec do 1,5 roku praktycznie nic nie musieliśmy kupowac do ubrania dla synka , no a Tyni juz musieliśmy kupic , ale teraz juz nie zbieram ,częśc musze wystawic na allegro a częsc juz wydałm eks bratowj która ma termin na maja:) Mati na imprezece a my z Tynia sieidzimy i się bawimy , lece do niej bo już przyraczkowala i ciągnie mnie za nogawke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polewam koniaczek i pączki już usmażyłam .No to wypijmy za zdrowie dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Wercia polej , MAti wrócił z imprezeki ale cos czuje że jutro będziemy się musieli wybrac do lekarza , bo cos niewyrażny jest i kaszle:( eh jak nie jedno to drugie - brakuje tylko żeby Tynia się zarazila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Sloneczko miejmy nadzieje, ze bedzie ok i po nocce wszystko wroci do normy. U nas troszke dzien zakłocony, spalam dzis zmala do 19 30!!! od 20, bylam w szoku jak zerknelam na zegarek. I tym samym spala dzis tylko raz po 13. Teraz juz wykapana, spi w swoim lozu. Ja dzis lepszy humor o 100%, wlasnie zaraz zabieram sie za poprawe sprawdzianow:(((, tesciowa wlasnie dzwoni, wiec godzinka z glowy mojego mezusia ;P chetnie napije sie z Wami koniaczka, wiec na zdrowko naszym dzieciakom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingap - Zobaczy jak to będzie po nocce:) a Twoi uczniowe to chyba wola jak sprawdzasz klasówki w dobrym humorku;) Wercia sama opycha się koniaczkiem i pączusiami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia ja też zajadam pączki więc smacznego życzę a koniak zostawie na inny dzień. Monika zdecydowanie \"już \" trzeci bo dopiero to będzie miał Marcel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Elizabetka za te wszystkie info o allegro :D 🌻❤️ W wolnej chwili poczytam o tych wszytskich zasadach i opłatach. Słoneczko, Rybka chcę mieć jeszcze jedno dzieciątko a najbardziej to chciałabym mieć teraz dziewczynke, tak do pary :P Ciuszki jak na razie leżą ładnie ułożone w kartoniku i czekają albo na nasze drugie dzieciątko albo na dzieciątko mojego braciszka :D Zrobiłam tez sobie taki specjalny kartonik do którego bedę wkładała wszystko co \"pierwsze\" mojego Kacpisia :D Straszne tu dzis pustki wieczorem coś się towarzystwo wykruszać zaczyna ?!?! Życzę dobrej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam raz jeszcze co ja tam popisalam mialo byc oczywiscie ze spalam z mala do 9 30 a nie do 19 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większosc to pewnie jeszcze smacznie spi a my od 6:20 nie! Julka sie przestawiła z 7:00 na 8:20 i co zrobic, trzeba wstac. Katar dalej męczy, daje w kośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mój Kacpi Renolka tez daje w kość. Od 3 dni nie poznaje własnego dziecka:O Ciągle płacze, krzyczy i uspokaja sie tylko u mnie😠 Mam nadzięje, że to zęby, a nie przerdsmak charakterku;) Mam jeszcze pytanie, czy dziecko można prowadzić za rączki? Bo Kacpi to uwielbia, a teściowa twierdzi, że to mu wykrzywi nóżki. napiszcie, bo nie chce dziecku krzywdy robic.... Miłego dnia. Rybka dzięki, pójde w dresach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Moja Iza też nie do poznania, marudzi, o wszystko płacze, wszystko wymusza krzykiem.. Kasika pierwszy raz o tym słysze, że można wykrzywić nóżki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana to dobrze, tak myslalam to co te dzieci powariowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj bylismy z Karlosem na koncercie naszych znajomych i Kacpi ostro dał babci w dupę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a już myslałam ze tylko moja taki andrus, taka mała maruda własnie wymuszająca wszystko krzykiem ale to pewnie taki etap mają skoro u Was podobnie. Kasika przecież wszystkie dzieciaczki uwielbiają za raczki byc prowadzane, a teraz mają już 10 m-cy wiec im sie krzywdy nie zrobi. tylko moja to za bardzo na pluszkach chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, ja ja mam ferie:))) a iga dzis ponoc dala popalic w nocy, ale ja spalam:P ma katar ciagle, a wczoraj u znajomych szalala, buszowala, i miala o dziwo jedna drzemke w ciagu calego dnia, balam sie ze bedzie marudna u nich, ale tylo tyle atrakcji, ze zasnela w aucie, i nawt jej nie kapalam, tylko umylam z grubsza, nakarmilam i odrazu lulu. asmanka sprzedalam mate za 150 zl, czyli wyszlam na zero:)), wszystkim malym sloenizantom wszystkiego naj:)) ide cos robic, musze sie rozbudzic, pojechac, do zloba po ksiazeczke zdrwoia, bo mamy w tym tygodniu wizyte z bioderkami, pojechac do pracy po moja ksiazeczke zdrwoia, i do lekarza po skierowanie na badania dla dzieci, bo chce i jedej i drugiej sprawdzic morfologie, jaki maja wyniki. to narazie buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy w sobote na zabawie szkolnej. Najpierw musielismy uspic Julke która jak na złosc zasnac nie chciała jakby czuła co sie święci. Mama znią została ale budziła sie co chwila wiec mama praktycznie nie spała i jak moze miec ochote zostac jeszcze kiedys? Na zabawie było całkiem fajnie, odstres troche, spotkanie znajomych, zawsze to jakaś odskocznia. Chociaż orkiestra była koszmarna ale starałam sie nie zwracac na nich uwagi. Zrobiłam zdjęcia specjalnie zeby Wam przysłac. Wrócilismy o 4:00 ale ja miałam niewygodne buty, śliwa na sliwie teraz a na dodatek miałam zmiażdzona noge przez babsko które mi obcasem przywaliło. Chodze z zabandarzowaną nogą i kuleje. A odkąd wróciliśmy julka oczywiscie też spała jak zając pod miedzą wiec tatus do niej wstawał. No a od wczesnego! rana to razem zasuwalismy koło niej, walka z katarem , kropelki, odciagania, syropek itp no i zabwianie bo marudzeniu nie było końca. I w ogóle cały dzień koszmarny. Ledwo domęczylismy do ory dzemki, mama ją wzieła do siebie a my położylismy sie troche odsapnąc ale tacie sie zachciało grac na akordeonie no i wyobrazcie sobie jak sie wyspoalismy! Cały dzień chodziłam jak z krzyża zdjęta. Chciałabym zeby julka przesypiała juz całe noce, kiedy to nastąpi, a moze juz zawsze bedzie sie budziła jak sie tak przyzwyczai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×