Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

🖐️ Zaraz jadę na basen, ale bez Kukusia bo coś ma katarek, biorę za to &letnią Olę, która jest u nas na feriach:D Wera🌻 nic wcześniej nie pisałaś o tych szmerkach. Biedny Oskar, ciekawe jak zniesie to uśpienie, bo bedzie usypiany tak?? Asmana🌻 widzę, że wprowadziłaś zmiany i Marcin awansował z pozycji naziemnej do łózka:P Aniutka🌻 pewnie, że planuje jeszcze dziecko (dzieci??), ale jakoś sobie nie potrafie wyobrazić czy dam radę;) Fotelik tez zakupiłam i zadowolona jestem bardzo. Komplecik prześliczny, naprawde. Sylvia🌻 ja mam taka parasolkę, po kuzynce dostałam i jest superowa, tylko stary typ, bez budki:O Serek🌻 to miłej kolacyjki:P:P Pomarańczkoi🌻 😭 😭 😭 Elizabeta🌻 a ja sobie odpuściłam te ćwiczenia:(:O Róża🌻 bardzo mi przykro z powodu twojej siostry. :( Trzymajcie się obie❤️ Słoneczko🌻 Majtaków ani widu ani słychu, byle by zdążyli do jutra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Dzisiaj na obiad barszczyk biały. Kasika pisałam kiedyś o tych szmerkach, wizyta została przełożona na marzec bo Oskar po chorobie jest i lekarka kazała abyśmy przełożyły.Uśpiony by był na 10-20 min. Aniutka świetny garniturek pewnie super będziesz wyglądać :) Roza bardzo mi przykro że tak się stało siostrze,przede wszystkim nie wolno się załamywać następnym razem będzie dobrze :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia, no ciekawe jak tam Asmana, pewnie podnieść się nie może:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wan\\m, ja juz po badaniach, przyszlam pan sie spytal jak sie czuje buch pieczatke i jestem zdolna do pracy, a ja myslalam ze mi zrobia jakies badania a tu nic. kasik szkoda ze sobie odpuscilas, bo ja chyba zaczne od nowa jak skoncze, bo potrzebne mi sa te cwiczenia, zoraz milej patrzy mi sie na odbicie w lustrze no i wrescie na plaski brzuch. asmanka ty chyba po tej nocce chodzic nie mozesz, co ?? sily bidulka nie ma:P roza ucalowania dla siostry❤️ aniutka :)) fajnie ze jestes znowu na cafe🌻 i dla wszystkich innych 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka🖐️ zacznę od nowa, zresztą dzis basen, w czwartek aerobik i po drodze może siłownia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika to udanego baseniku:) Zpomnialam napisac , wczoraj Tynia pałkoniła brokuła aż jej się uszy trzęsły:D wercia podrzuc troche barszzyku(____) polej do wazy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika to udanego baseniku:) Zpomnialam napisac , wczoraj Tynia pałkoniła brokuła aż jej się uszy trzęsły:D wercia podrzuc troche barszzyku(____) polej do wazy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko bardzo proszę barszczyk już polany smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana może jeszcze działa :D :D :D Asmanka Filip został poczęty???????????????? Elizabetaa.....Iga-3100.............9050......74.. .10 m…....23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……...26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??......9, 5mc……...29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???........8m c……....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......1 2tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t…….05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850.......??......10 m-cy…05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.....prawie 10...06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????........??......9 m-cy ......06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??......7 m i 3 t…..08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3 ,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8900.......84......9 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.........10 kg.....56......7m 3t...10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......7990......71......6 m-cy.…..12.04.06 jenefer25......Julcia-3250..........7200......61......3 m-ce…..12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......8,5 mc…….12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........11 kg .....??.. ....8m………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........8700.......76......8 mies....14.04.06 Roza............Maja-2650............8000.....68.....9 ,5 m….17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........8780......70.....10 m-cy..…19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......9 m-cy....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ...2 m i 2 t..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies 10 d..20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5 m-ce…...21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........10,40kg..???......9 m-cy…...21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......9280 ....81......8m 3tyg. ……22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............9600.....??.......8 m-cy……….22.04.06 Kingap.........Oliwia-3400........9000......71........ 9 mies..........23.04.06 Kasika1………...Kacperek-3590.....9500... ?.......9 mies..24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410…….9350.....73... ....9 mies i 2 tyg 28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74.......9 mies.29.04.06 serek..........Joasia-3450.........6800......67........5 ,5m-cy....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68........7 mies……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko--dzieki zaraz sie wybieram:) Kacpi tez lubi brokuły, w przeciwienstwie do mnie;) Wercia-smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Roza dla Ciebie i Twojej siostrzyczki ❤️🌻❤️ Kasika, ja raczej nie będę kupować parasolki w tym roku, no chyba ze nadaży się jakaś mała niespodzianka na wakacje i będzie potrzebny mały i lekki wózek to wtedy się skuszę :P A ten link to wkleiłam tak dla zainteresowanych bo był poruszony temat parasolek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane KAsika Wera, Aniutka nie było wczoraj nic tak jakoś wysżło wielkie plany nic poza tym. Dzisiaj pewnie tez nic , bo własnie mnie w...., że aż płakac mi się chce... Za to jestem szczesliwa, bo dziewczynki spały dzisiaj razem w swoim pokoju i przespały ją całą. Aniutka kostiumik rewelacja qwa nie chce mi sie nawet pisać znowu mnie w... ojjj dizisaj sie to źle skończy:(:(:(:( papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka 🖐️ wygadaj sie ... wykrzycz się ..... wiesz ze to dobrze robi i pomaga ....sama tak mówiłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczyny dalam idze na obiad ziemniaczki z odrobinka lubczyku, myslicie ze jej nie zaszkodzi??? teraz sama nie wiem asmanka dziewczyn maja racje czasami trzeba z siebie wyrzucic smutki i sie oczyscic, i poklnij sobie, ale nie za ostro bo cie zablokuja na kateteri;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochane, juz mi troche lepiej:) Słoneczko to mały zarłoczek, ja wczoraj małej dałam fasolki szparagowej :) Kasika to masz towarzystwo dla małego,:) duzo zdrowka dla kacperka:) Asmana widze ze dziś nie najlepiej:O Wera mam nadzieję, ja ciagle myslę ze jej jakos nie chce dobrze sie układać buu, ale kiedys musi być dobrze:) Elizabetaa to ci badanie nie ma co. Zioła mozna maluchom dawać nawet są bezpieczniejsze niz inne przyprway. Silvia :) nikogo nie ma ja pije kawke i jem paczki juz dzi mam tłusty czwratek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :0 Kasika u ns wszyscy uwilebiaja brkułki mniam wiecc mała ma to chyba we krwi:) jak po basenie???? Roza , ja to tak od niechcenia dałm jej tego brokułak bo my akurat jedlismy no i jej zasmakował, Majeczka widze ez ma dobry gust co do tej fasolki:) Asmanka , eh te chłopy nic tylko czasmi powiesić za jaja:P ,gratulacje dla dziewczynek:) Elizabetka , ta dzisiejsza służba zdrowia, ja to mam zawsze pecha jak ide do gina , bo zawsze przed moim wejściem urżądza sobie 0,5 godzinka rozmowe przez komno ale niby jest w pracy Sylvia:) Zmykam podjeść sobie sałatki wg. przepisu Renolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A męzus ma dziś przynieść faworkw od teściowki ----ciekawe czy przyniesie czy tesciowce nie chcialo sie robic -----już się na nie napaliłam:P Jakby cuś to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jutro faworki , a barszczyk pierwsza klasa super mi wyszedł :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my po wizycie u neurologa, neurologicznie wszystko ok, odruchy prawidłowe ale panna jak to pani dr. powiedziała opóxniona w rozwoju o dobre dwa miesiące i skierowala nas na rehabilitację taka solidną do specjalisty z Centrum Zdrowia Dziecka , zapisałam nas ale pierwszy wolny termin za miesiąc...prywatnie :( darła sie oczywiście w niebogłosy, zlała na leżankę a i wogóle dobrze że Tomek sie wyrwał z pracy bo sama to bym tam się wściekła :( Rózyczka to u nas z jedzeniem nie ma problemu, siedzi jak nalezy w krzesełku ale za to wscieka się jak ma się bawić sama na podłodze :( WIELKIE SERDUCHO dla Twojej siostry ❤️ Słoneczko a co Ty będziesz szmpana z bitą smietaną piła? :P Kasika pewnie że dasz radę :) ale Ci małpko zazdroszczę a kto zostaje z Kacperosem? Elizabetka widać wystarczy na Ciebei spojrzeć i wiadomo żeś zdrowa kobita :P a jak odrobinka tego lubczyku to nie powinien zaszkodzić, moja koleżanka rocznemu dziecku do zupy sypie Warzywko i jest git :) Asmanka no to tak jak u mnie też mam nerwa na starego i płakać mi się chce :( super że Iza z Natką spały w pokoju same - wreszcie Cię oddały męzusiowi :P a co Wy tak faworkujecie to jakieś ostatki czy co? u mnie tylko ja i Tośka wcinamy brokuły :) męzowi nie podchodzą choć do niedawna sam wyczyniał jakieś dania z brokułami a Asia jest przekora i nagle wszystko co zdrowe jest beee - ale to tylko bunt nastolatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka miejmy nadzieje że rehabilitacja pomoże:) a do szmpana i bitej śmietany jest jeszcze przewidzinay jakiś owoc (wisienka truskawka , winogronko sama nie wiem co ) i kajdanki jesli mąz przyniesie z pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka będzie dobrze :) :) :) :) :) Asmana już dobrze wykrzyczałaś się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×