Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Ja chwilowo jestem, bo MArcin siie prysznicuje a potem piwko i ...:) Dziewczynki śpią razem w swoim pokoju:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Asmanka to wszystko jak w zegarku :P dobrej nocki :) ja połozyłam już Toska ale wierci się okrutnie :( a Asia goraczki nie ma coś się jej pomyliło, przegrzała sie nieco i tyle :) teraz poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaak tylko prysznic mojego męża trwa trwa i trwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika a bo to my jedni mamy dwójkę dzieci, Aśka już samodzielna istota ale przytulanka straszna i zazdrośnik mały :) więc trzeba dzielić serce na pół :) zresztą Ty chyba też planujesz rodzeństwo dla Kacpisia :) Asmanka to zdradź mi sekret rozmrażania bo ja jakoś nie mogę :P Kingap u Ciebie tak jak u mnie kolacja z obiadem za jednym zasiadem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka fajny ten fotelik, ja chyba tez kupię tylko Tomek mówi żeby kupic odrazu do 36 kg ale nie wiem czy to ma sens bo Tośka drobna istotka i kiedy ona te 18 kg bedzie ważyła Kasika Ty tez kupiłaś? zadowolona jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka garniturek superowy :) Mam zaległości bo dziś na spacerku byliśmy i czasu na kompa nie było :P Słonko tak pięknie świeciło i był taki piekny, ciepły wiosenny dzień aż się spacerować chciało :> Zrobiłam tez sobie badania bo w czwartek do lekarza idę. Nie wiem czy na temat wózków \"parasolek\" jeszcze rozmawiałyście ale gdyby kogoś interesowało to znalazłam taki sklep internetowy gdzie są \"parasolki\" z podziałem na firmy i z opisami. Można poogladac i jak by co to poszukać później na allegro, może będą tańsze. Jest kilka fajnych modeli i może sama też się na jakiś skuszę :P Ten sklepik to: http://www.bobowozki.pl/index.php?cPath=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka – tylko jak do pracy to załóż jakąś bluzkę pod tą marynarkę od garnituru a nie tak jak na tych zdjęciach. Jutro do ginki idę. Wiecie, że ja jeszcze okresu nie dostałam. Później do pediatry po jakiś krem – bo Aśka ma zmienioną skórę - na łokciach w szczególności. A wieczorem wybieram się z mężulkiem na romantyczną kolację bo w walentynki pracuje po południu i przenieśliśmy sobie świętowanie na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek, dobra uwaga co do tej marynarki :P Zmykam spać Dobrej nocki kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynyyy
Wklejam ten link nie po to żeby Was dołować, ale żeby uświadomić nam wszystkim jakie jestesmy szczęściary że mamy zdrowe dzieci. I po to, żebyśmy nigdy nie zapominały ile człowiek może znaleźć w sobie siły kiedy walczy o swoje dziecko. Pozdrawiam wszystkie kwietniówki http://majcik.blog.onet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia dobrej nocki :) Serek no nie wiem....może założę jakąś bluzeczkę pod spód :P kurcze zastanawwiam się nad tym fotelikiem bo wydaje mi się że jest trochę płytki tzn boki ma niskie sama nie wiem... spadam biedronki do skarbonki szczypawki do zabawki karaluchy pod poduchy ...jak będą gryźć to prosze przyjść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke, zycze milej nocki. Malutka spi, ja zreszta tez sie zbieram, jeszcze chwilke z Mackiem poogladamy TV. Nie wiem co z walentykami, zrtobie jaks kolacyjke, nastroj...w tym roku tak, tez dobrze. Wazne ze razem:) A no wlasnie, ja tez nie mam jeszcze okresu...moja szwagierka dopiero dostala po 13 miesiacach od produ, podobno jak sie karmi piersia to tak moze byc, nie wiem narazie siedzie na tylku i nie wybieram sie do gina, a no w ciazy tez nie jestem:))) Buziaki i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ide spac juz, poczwiczylam i jeszcze zostalo mi 5 dni, a potem to nie wiem, a waga od dluzszego czasu stoi, chyba nie uda mi sie schudnac tych 2 kg:( jutro mam zabiegany dzien, pa swinki do skrzynki zabki do lapki mapety do skarpety a muszki do puszki papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aniutka ja też kupiłam ten fotelik i jestem zadowolona. Cena niska więc przestałam się zastanawiać nad takim do 36 kg bo ten myśle wystarczy jeszcze spokojnie na 2 lata a potem większy i może też znajdziemy taki w miarę tani więc myślę ze to się opłaca. Marcelek już w nim jeżdzi i wygląda na zadowolonego. Silvia dzięki za stronke, ja na razie nie kupuję parasolki ale w maju to na pewno. Asmaka fajny ten kostium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeju to o kostiumie to do Aniutki miało być :) chyba jestem zmęczona, idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam ten blog o Majce i dosłownie łzy mi się zakręciły. To bardzo smutne że tak małe dzieci tak cierpią. Brak słów................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć z poranka :) nocka zarwana, Tośka darła się w niebogłosy i trzymała za ucho :( miałam z nią jechać rano do lekarza, ale nie mam jak bo mąż musiał pognac do radomia, zresztą pojechałabym taksówką ale obudziła się cała w skowronkach i zadowolona więc poczekam na rozwój wydarzeń, dałam jej w nocy Nurofen może pomógł ... Rybka ja nawet nie weszlam na tego bloga bo nie jestem w stanie, nie czytam takich rzeczy bo to dla mnie za trudne pewnie wyłabym pół dnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc aniutka zaspalam sily nie mialam wstac a musze zaraz leciec:))) ja chetna na kawke buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Elizabetka a gdzie Ty tak rano musisz lecieć? proszę kawkę :) ja swoją kończę przy Teletubisiach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allo? jest tu kto? jak ja jestem to Wy wszystkie chyba żeście się zmówiły :( łobuziary :P Asmanka koniec miłości majtki na d...e Kasika a Ty masz wolne od kafe? A może cukiereczki przyszły :P albo Karlos Cię zakajdankował, poszedł do pracy i zapomniał :P Wercia co tam pichcisz dziś na obiad? Viki a Ty co tak cicho siedzisz? Słoneczko jaka pogoda nad naszym pięknym Bałtykiem? Rózyczka co tam u Was? Jak moja ulubienica Majeczka? Renolka jak nocka? Silvia, Sylwia alo, alo :) Rybka i Serek to pracusie ale też jakaś przerwa na kafe by się przydała :) Sineqanone blondyneczko łodezwij że się :) Ania26, Ania80, Joasiu, Agnes heyo :) Kingap, Monika, Maciejka do pisania juz, już :) ale nas tu jest a żadnej się pisać nie chce :( spadam w takim razie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pogoda paskudna .pogoda malenki gradzik i mrozi Mati jakby lepiej ,leczymy domowymi sposobami:0 dzieki dziewczynki za życzonka dla niego Znowu tyle napisałyście że nie jestem w stanie podpisywać , na razie ide na kawe Papa , buziaczki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) dzieki kochane za pamięć:) cos w nie najlepszej jestem formie:( przyznam sie ze jeszcze dokładnie nie ogarrnełam tego co naskrobałyście, mam nadzieje ze wybaczycie🌻 Zaczyna sie znowu zjazd, ja nieprzygotowana, nic mi robic sie nie chce:O Aniutka kochanie Maja oki w zachowaniu, ale znowu jeśc nie chce po ludzku tzn w krzezełku tylko mama albo mąz z nia lata i przybiega na kęsa:O paranoja normalnie:( Na dodatek moja siostra straciła fasoleczkę i jest mi okropnie, nawet nie moge jej porzadnie pocieszyc pogadać bo jest daleko, wyobrazam sobie jak moze sie czuć😭 ojjj ryczeć mi sie chce. nie bede smecić 🌻 dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze robiłam wczraj tą sałtke z zupek chinskich , pychtka tylko mialam troche za bardzo słoną fete ,a le pozatym ok. Wercia Mati tez mail szmery nad serduszkiem , mial ekg i echo serca a te szmery to tak zwane szmery czynnościowe(lekarz powiedzial że wiąze sie o z rosnieciem dziecka )tak wiec główka do góry wszystko będzie ok.:) Asmanka jak tam nocka -termin listopad2007:P:D Aniutka moja też piszczy jak ja zostawiam na chwilke:) Kupiłam wczoraj bita smietane w spreju na jutro;):P, szampan sie chłodzi :) Ksiaka jak tam majtaski doszły????:) Rybko mąz ma test w niedziele na 8:00 jest jak diabli bo juz po 4 musi wyjechac do tego Slupska:( Dobra , odezwe sie potem ide na ta kawa bo juz zimna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×