Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Elizabteka, ale przynajm,niej terz mam spokój a jak wróci będzie głośno i kłotnia a nie chce tego a przynajniemiej nie che by dzieći słyszały, więc niech siedzi tam gdzie siedzi mam to gdzies poważnie:P:P Naprawde baby są głupie - bez obrazy kochane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eilzabetaa..jezuu no niezly ten Twoj facet, oj tez bym zagrzmiala....oj dzialoby sie, dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka❤️❤️❤️. Trzymaj się dzielnie. Wszystkie Mamuśki i dzieciaczki pozdrawiam serdecznie. Ja też się \"feriuje\". Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konga rodowita tarnowianko ależ ja Ci zazdroszcze:) Każda musi się odchudzać a ja mam to gdzieś:P mam męża mam dzieci mam kochanka(żartuje) Zapraszam na reszte wina została jeszcze lampka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terz = też to wszystko prze alkohol Ania 26kochanie witaj skarbie Elizabetka małeżntwiem jesteśmy krótko 4 ,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka znamy sie 7 lat Kinga ja juz ledwo stukam w klawiature:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dziele mam jeszcze wódeczke jak któraś się pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki doki, dawaj wszystko jak leci, ja tez mam w domciu wodeczke, jak nam zabraknie to ja poleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez dorzucam swoa wodeczke:) smacznego asmanka nie lam sie klawiatura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingus chyba spi ta asmanka, slysze jakies chrapanie, az mi ekran drzy, czyzby to asmanka tak chrapala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio nawet w pracy nie mogę do Was zajrzeć bo od tygodnia nie mamy internetu, coś się popsuło a nie wiem kiedy szef to naprawi :( Róza przykro mi z powodu siostry ale miejmy nadzieje że następnym razemwszystko będzie dobrze. Asmanka tak już jest że chłopy działają bardzo wnerwiająco na nas kobiety i nawet z tego sobie sprawy nie zdają :( Aniutka ta rehabilitacja na pewno pomoże, ale pewnie na początku Mała nie będzie zadowolona z tych ćwiczeń Kurcze brak mi normalnie czasu aby przeczytać wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Elizabeta myślałam że tak jak Asmanka już upojona alkoholem śpisz :) Co tam słychać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko to powodzenia dla Twojego męza, napisz wieczorem jak mu poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana ja z moim to przed ślubem też znaliśmy się 7 lat a po ślubie jesteśmy już 2,5 roku. Byliśmy ze sobą jak ja miałam 17 lat i tak do dziś :) i na zawsze ❤️ A jutro walentynki kupiłam Pawłowi koszulę, i kartkę z życzeniami na kartce była parka (chłopak i dziewczyna) a ja dorysowałam jeszcze Marcela :) Wszystkiego najlepszego dla Was w tym jutrzejszym dniu ❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka oki, ja tylko wirtualnie pilam alkohol:))) wiec realnie nie odczuwam zadnych skutkow, ale zlamalam sie i pozarlam cale opakowanie suchej zupki kuksu popilam woda i mam efekt,beee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie spadam bo znów jestem sama i gadam do siebie ale co mam zrobić jak tylko wieczorem mam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka fajnie ze na zawsze, ale pewne jest tylko to co bylo, to co bedzie to wielka niewiadoma:(( niestety, tez kiedys bym sobie dala reke uciac ze w pewnym dawnym zwiazku bede na zawsze, a nie jestem, cale szczescie:)) no ale nie bede ci dolowac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta gdzie mieszkasz że macie teraz ferie bo u nas już tydzień temu się skończyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorny slask - bytom:))) w tamtym roku akurat sie nam konczyly ferie i wlasnie zaczynalam swoje l-4 przedporodowe, i prasowalam ciuszki, szykowalam sie jak grzedenda na przyjscie potomka, hii a to juz rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×