Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

🖐️ Kacpi wczoraj dał mi w d.... i padłam jak kawka wczoraj wieczorkiem a jeszcze przez to wszystko dołka załapałam i od rana dziś ryczałam :( To chyba przez @ którą pewnie dziś dostanę :( Poczytam co wczoraj naskrobałyście. Sama się dziś nie poudzielam bo jakoś nie mam ochoty nawet gadać a poza tym mały wsrzeszczoł znowu sie drze Elizabetka ja kupiłam Kacpiemu taki jeździk i fajna sprawa. Jeździ już w nim sam tyle że na razie to częściej do tyłu. Zmykam bo zaraz oszaleje d tego marudzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka buciki fajowe, chyba tez kupię Kacpiemu tak po domu by latał. Ostatnio kupilam mu takie tenisóweczki. Przyszły i są świetne http://www.allegro.pl/show_item.php?item=158975617 Aniutka, no niestety te hormony a u mnie to jeszcze ta cholerna tarczyca i znowu coś sie z nią dzieje :( jutro idę do lekarza ciekawe co mi powioe :( Ogólnie pod każdym wzglkędem czuję sie na maxa do d..y ! Zmykam bo znowu mi sie beceć chce. Pa, pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki Wszystkiego Najlepszego z okazji 14 Lutego !!!!!!!!! Elizabet my ten jeżdzik Chicco kupilismy Kindze na gwiazdkę konkretnie babcia, wtedy jeszcze za 150 zł. Jest super mała z niego nie wypadnie, mozna przypiąć pasami, narazie jeszcze my ją prowadzimy ale jeszcze trochę i sama pojedzie. A przy muzyczkach z panelu super tańczy to jest naprawdę prezent wart tych pieniędzy. Nie wiem czy wiesz ale w sklepach Chicco on kosztuje 379 zł. Takie małe przebicie. U nas nic się nie zmienia mam tyle pracy że na nic nie mam czasu jak przychodzę do domu to mała nie odstępuje mnie na krok, wczoraj kupiliśmy jej foteli nr 2 do auta, za jedyny 879 zł Maxi Cosi Tobi podobno najbezpieczniejszy a na jej bezpieczeństwie nie będę oszczędzać chociaż zakup bolał. Pocieszył mnie jedynie to że kolejny kosztuje ok. 300 zł. Dobra zmykam do pracy. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!U mnie ostatnio humor kiepski bo podejrzewam ze moge miec początki AZS. Koszmar! Nie wyobrazam sobie z tym życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki z aopinie w sprawie fotelika, a tak szczerze to na dzien dzisiejszy nie ma bezpiecznego fotleika, chyba ze tak plywajaca polkula w drugiej, ale one wejda na rynek dopiero w tym roku i to na amerykanski. Ja dla julki mam przyznac sie szczerze fotelik za 70 zloty, zwykly styropianowy, kupilam go 5 lat temu, ja nie mieslismy auta, ale czesto ciotka nas gdzies podrzucala, i jeszcze w tedy sie nie orientowalam, nadal w nim jezdzi, ale nie chce go dla igi, bo teraz widze roznice, jak kupimy idze fotelik to kupimy odrazu julce podkladke, bo to taka dorosla panna:)) Ja jak juz mowilam skusze sie na fotelik ten co maja dziewczyny, opinie mnie przekonuja cena tez, zreszta na drozszy to by mnie nie bylo stac. To tak jak z wozkami mozna kupic za 2000 tys i mozna kupic za 500 zl, i to i to jezdzi, a skoro te foteliki maja atezt to przechodzily tezty wiec tez sa bezpieczne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkiego naj dla Marcelka i Brajanka🌻 i oczywiscie dla Was babole w dniu Św. Walentego ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nadrabiam zaległości :) Kasika pewnie ze damy radę, tylko szkoda mi tego mojego Tośka bo już by chciała pobrykać a nie bardzo może :( chociaż ja widzę postępy ale to wszystko pomału idzie no a w tym wieku to powinna juz wstawać na nogi a ona dopiero zaczeła pełzać do tyłu i w kółko ale jakoś to będzie :) Elizabetka to żes frajdę Julce zrobiła :) ale Ty nie masz chyba zamiaru utrzymywać tej średniej w rodzinie? coś Ty Elizabetka my mając 80 tkę na karku bedziemy jeszcze klikac do siebie :P Ania26 jak feriujesz to pisz codziennie :) jak tam Milusia? Asmanka słyszałam że siódmy rok jest najgorszy i prawie wszysctkie związki przechodzą kryzys, ja tego nie wiem bo nie wytrzymałamtyle jeszcze z żadnym chłopem :P Rybka to Ty taka kochana żonka jesteś :) ja tam nigdy nie mówię że na zawsze bo nigdy nic nie wiadomo :P no Macieja chyba Cie wywołałam :) ja jak zacznę krzyczeć tu do was to zaraz wszystkie są :) Renolka a cóż to za stwór? Kasika heyo małpo, gdzieś była tyle czasu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka ja też kupię ten fotelik :) za takie pieniadze.... idę bo tosiulka zasnęła wreszcie a coś ostatnio ma z tym kłopot :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka kochana to samo Asmanaie pisałam o tym & roku związku:P:P:P Jestem cały czas, ale mam ostatnio ograniczony dostęp do kompa, nie wiem czy jeszcze wogóle dziś bede. A ty się kochana nie przejmuj, Tosiek to zdolna bestia (po mamusi) i szybko nadrobi zaległości😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka to jest alergia tylko najgorsza! nie zgadzają mi sie wszystkie objawy z AZS - na szczescie! mAM TAKIE POKRZYWKI ALERGICZNE- jakby ktos pokrzywa poparzył i poparzy i znika. biore szczepionke na to. Wczoraj w gazecie czytałam o AZS u dzieci i objawy są podobne do pokrzywkowych wiec tak mi sie skojarzyło i w doła wpadłam i zaczełam czytac coraz wiecej i coraz gorsze samopoczucie mi sie robiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee siedze i rycze:))) ale ze szczescia dostalam od ukochanego walentynke ale mi pieknie napisal:))) i od przyjacioki tez, ide sobie poryczc jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka najlepiej idz do lekarza i sprawdz sowje obawy, lepsza najgorsza prawda niż niepweność. Trzymam kciuki za Ciebie❤️ Elizabeta to sobie porycz, ze szczescia jest wskazane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renolka wiesz co , najpierw sie naczytasz potem sobie skojarzysz i juz dol odrazu, daj szanse lakarzom, daj sobie wogole szanse, moze nie bedzei tak tragicznie, zreszta sa gorsze rzeczy, moja znajoma ma stwardnienie rozsiana, jest za pozno na leczenie,drugi znajomy ma to samo, ale jest po dlugim leczeniu silnymi sterydami, wie ze nastapi atak choroby, ale musi z tym zyc, mysle ze u ciebie bedzie dobrze, tylko daj najpierw lekarzom dojsc do glosu i nie czytaj tych wszystkich glupot:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta możesz ryczeć raz ze smutku a raz z radośći:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiki:) AleTynia dała w nocy popalić , miala chyba lekka gorączke ale nie przekraczjąca 38 a terz dopiero zasnęła:) Zapraszam na kawe i faworki:) Zdrówka dla Marcelka🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻i Brajanka🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻 I dla wszystkich w dniu Walentegi ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Ide Was poczytać bo znowu tyle napisałyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia widzę że mialysmy przebojowa noc ,mam nadzije że dzisiejsza będzie lepsza i u Was i i nas:) Elizabetka ja tez kiedyś ogladałm te buciki , super są:) Macieja gratuluje udanego zakupu:) Renolka , ja stwierdziłam ze nie warto wszystkiego szukac w necie bo wtedy człowiek się tylko dołuje , zdrówka dla Ciebie:) Aniu26 my też się ferriujemy , pisz co tam u Was , nadązasz jeszcze za ?Milusia:) Elizabetka t słatka Renolki jest jeszcze lepsza na drugi dzień , chociaz cięzko żeby cos na drugi dzień zostało:) Aniutka ja zbieram też rzeczy synia ale nie wszyskie , bo bym dom miała zawalony po sufit ale przez 4 lta przedszkola mam wszystkie jego dzieła:) a /TYnia polubiła Tubisie:) Rybko dam znac w niedzile wieczorkiem albo wczesniej :)wczoraj cały wieczr siedział nad tymi testami , ale mus to mus:) Kasika jak tam ściany pomlowane;)????? Asmanka jak dzis sampoczucie ??????ja twierdze że faceci to czasmi duże dzieci , tak wiec ja mam w domu nie 2 tylko czasami 3;) mam nadzieje ze głowka po wczorajszym nie boli , będzie dobrze kochana:) Roza a Ty gdzie , jak Majeczka???? Wercia a co dziś serwujesz???? Ide odsapnąc bo TYnia jak sie obudzi to pewnie da znowu do wiwatu , chyba te górne 2 ida :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam ja na drugi dzien zrobilam ja wieczorem ale podzielilam sie z sasiadka i juz prawie nic nie zostalo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie poczytałam co piszecie tylko ost. str. super buciki a Julka chodzi w takich skarpetach z bucianą podeszwą z H&M mamy dwie pary i na zmiane pierzemy. Inne spadają a te najlepiej sie sprawują. Ale brudza sie strasznie. Ja jak mam okolice @ to też szaleje z wściekłosci. Teraz bez @ dół ale to ta alergia potęguje złosc. W piątek jestem umówiona ze specjalistą alergolog wiec sie okaże. Powie mi tez co dalej z refluksem żołądk-przełyk. Julki bo leki sie skonczyły moze kolejne usg bedziemy robic. A ulewan już bardzo mało, tylko sporadycznie ale badania trzeba zrobic żeby wiedziec czy juz wyleczona. A katarek juz sie konczy, minął nawet spoko, odciąganie odkurzaczem jest naprawde dobre. Frida tak nie odciągnie. Dzisiejsza noc juz była fajna. Spała od 20:00 do 6:10 no mogła by dłużej ale przynajmniej nie było pobudek. Ale o 3:00 dalismy mleko zeby glód ją nie budził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w domu mamy grype jelitowo-zołądkową i musimy z Kacpi sie ewakułować do teściów na kilka dni. Nie ma tam internetu, wiec żegnajcie na kilka dni😭 Odezwe sie jak wrócimy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macieja kurde super ten fotelik wyglada! ja tez mysle o zakupie tylko nie wiem jaki. i kto mi powie tak po chłopsku z czym taki drogi jest lepszy i bezpieczniejszy od takiego za 200zł? Julka też jeździ motorkiem Chicco takim https://ssl.allegro.pl/item165636691_nowy_chicco_samochodzik_auto_4_w_1_gratis_expres.html jest świetny tylko nie wykorzystalismy bujania na płozach bo Julka od razu wolała jezdzic. Najpierw ją pchaliśmy, nózki trzymała na podkładkach ale niedługo potem sama sie odpychała. Teraz to zapycha po całym domu, a najlepiej mi sie podoba jak skręca do pokojów, wychodzi jej to rewelacyjnie. Jak ma przeszkode np. na listwie w drzwiach to podnosi pupe i popycha motorek mocniej, i wszędzie dojdzie. Potrafi tez zawrócic, normalnie dzieciątka to takie cwaniaki. Ale do chodzenia to jej raczej daleko. Chodzi w kojcu lub przy kanapie ale sama to ani rusz.A Nati chodziłą jak miała 10 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.My po masażu Oskar był zadowolony bo go młoda dziewczyna oklepywała śmiał się na całego. Asmana i jak z mężem już lepiej ? Ja dzisiaj na obiad ma placki wątróbkowe z sosem paprykowo -pomidorowym do tego faworki i szybkie pączki. Wszystkiego naj lepszego dla Brajanka i Marcela 🌼 🌼 Dużo miłości i słodyczy w dniu Św Walentego Oskarek Wam życzy ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka na śniadania zjada bułeczke z szynką lub paróweczką (cielęcą i drobiową). Uwielbia takie sniadania. Na deser chciałam jej dac nalesniczki z musem jabł. ale nie lubi posmaku cynamonu lub te kawałki jej nie podchodzą. Woli wafelki przekładane. I chrupaczki które sa po 10 m-cu tez zaczęłam jej podawac. Dajecie też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×