Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Hej :) Nie wymiotuje już Gosia i zaczęła lepiej jeść. Tylko znowu coś pokasłuje :( Nie wiem, czy nie będę musiała jednak iść z nią do lekarza..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja dzisiaj juz po ćwiczonkach prysznic wziety a nie moge sie już doczekac rowerka jak przyjdzie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babole kochane. U nas tez piękna wiosna, cudnie słońce swieci:) Wczoraj już nie zagladałam bo popołudniu pojechaliśmy wybierać farby do domu i zeszło nam do 21. Ale farby kupione:P:P Kacperkowy pokoik bedzie miał dwa odcienie żółci i pośrodku niebieski pasek z Kubusiem Puchatkiem, kuchnia lososiowa, pokój capucino, przedpokój karmazynowy, łazienka pomarańczowa, nasza sypiajnia brzoswiniowa, no i narazie tyle:) Od jutra prawdopodobnie przychodzi szwagier malować:D:D:D Noc miałam fatalną mały wstawał co chwilę, a od 3 nie spałam wcale, na dodatek Kacpi gryzie i ciągnie za włosy:O musze go tego jak najszybciej oduczyć. Imiennie do każdej postaram się skrobnąć wieczorkiem. Całuje wszystkie😘 Wszystkiego naj dla solenizantyów🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest przesyłka!!!- ale nie chce mi sie jej skłądać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest przesyłka!!!- ale nie chce mi sie jej skłądać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś w domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale numer :) niestety mój tata się rozchorował i mama nie mogła przyjść do tOŚKI WIĘC ZROBIŁAM SOBIE WAGARY :p byłyśmy na spacerku i jest fajowo :) potem poczytam i cos napiszę :) buzialki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zeby nie było że jestem wyrodna córka i się cieszę że tata chory, byli u lekarza i juz jest lepiej - \"baba\" jutro się zamelduje a ja znowu do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka to udało sie wziasc wolne:) u nas tez juz sie wypogadza:) Kasika kolorki super, teraz tylko malować:) Monika dobrze ze mała juz nie wuymiotuję, to najwazniejsze, apetycik tez pewnie wroci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka stara ruru:PP:P: kochanie fajnie że wpadłaś Roza no wypogadza się zaraz ubieram Izule i spacerkiem po Natalie i dalej na spacerek chociaz Iza strasznie się złości jak siedzi w wózku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana ja jeszcze swojej nie wsadzałam do spacerowki ale boje sie ze bedzie marudzic mi na siedząca, ale musze już to zrobić. Wczoraj śmiesznie sie złościła jak słonko świeciło jej w oczy:) Wiecie jak wyszłam na dwor to przypomniało mi sie dokładnie jak wyszłam z nia pierwszy raz- pogoda taka sama, ptaszki śpiewały ehhh az ciepło na serduchu sie zrobiło, a tu juz nie dłygo minie rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko widać tak musiało być :) przynajmniej bedziesz męza miała w domu :) Elizabetka trzymaj się kochana :) maltretujesz tych uczniów :P Serek wróciłam do starej pracy ale przez moją nieobecność dużo się zmieniło , szefowie, współpracownicy ...a pracuje tu już 5 lat :) Joasia w lasku? jak super :) ja też chce do lasku :) gratulacje dla męża !!! i zdróweczka dla Agnieszki Ania80 u nas też piękna wiosna :) gratulacje dla Milusi :) Wera nie pozabijaliście się? Asmanka to super!!! też bym chciała taki rowerek ale musiałabym go chyba trzymać na suficie :P a jak ten samochodzik? gratuluję ząbka Izuni! który to? piaty? u nas narazie postępow spektakularnych nie widać ale zaczyna trochę stawać na nogi jak się ją trzyma pod paszki :) nadal sama nie siada i nie raczkuje, czasami jej się uda z siadu na brzuch przejśc...to tyle :) i nie przejmuj się tak bardzo, sama mi tak mówiłaś :) będzie dobrze :) Silvia to dobrze że wszystko ok :) też latasz na 4 pietro? a dajesz radę jeszcze siaty bo ja już doszłam do perfekcji Tośka + 4 siaty z zakupami :P Różyczka jak Twoja Majeczka? Kasika u nas tez takie noce, nie wiem dlaczego :( fajnie że już będziecie malować ściany, ale frajda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczka ja tak samo dzisiaj na spacerku sobie myślałam że niedawno był pierwszy spacerek a tu zaraz rok :) Asmanka moja też się złości w wózku :( idę bo Aśka walczy o dostęp do komputera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka 🌻 dobrze, wyszedł jej kolejny juz 7 zab a teraz niedaje mi spokojnie pośiedzieć przy kompie:O Jest strasznym złośnikiem i czesto sie drze jak jej czegoś nie chce dać he he Mam nadzieje ze z Tosią też dobrze:), Wiecie ja sie zastanawiam kiedy bedzie chodzić. Narazie wstaje bez zadnego problemu, przy wersalce tez przejdzie ale jak ją biore za roczki aby kroka dała to sie drze. Nie wiem dlaczego :( jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka ząbek 6 a samochodzik jeszcze nie złozony jakis leń w tyłku siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka ja to strasznie sentymentalna jestem, często sobie mysle jak było rok temy o tej samej porze, jeszcze była w brzuszku a teraz.... drze sie bo nie daje jej walic w klawiaturę he he :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.Zyje.Ja na chwilke Asmana podaj mi stronke z tym samochdzikiem ci Izuli kupiłas :) Wieczorem wiecej napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za ciepłe przywitanie! Widzę ze jestescie super zoorganizowane, jak sobie dajecie radę, szczególnie mamy pracująće. Ja wieczorem padam z nóg, a tu jeszcze trzeba klasówkę poprawić, przygotować się... Podziwiam Elizabetę, toż to prawdziwy wulkan energii!!! U mnie energią on każdej porze dnia tryska Miki, to prawdziwy człowiek demolka ..Anie dwie belferki, odezwijcie się, co u Was? Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Dzieki Wszystkim za ciepłe słowa Rybka❤️ Roza❤️ Aniutka❤️ Joasiu❤️ Asmanka❤️ jeszcze raz dzięki kobitki że trzymłyście kciuki❤️ Asmanka pokazałam Mamie samochodzik który kupiłaś i powiedziala że zafunduje taki wnusi na roczek:) napisz jak Izuli sie podoba:) RRR fajnie że sobie o nas przypomniałaś bo my o Tobie i Mikim nie zapomnielśmy:) Roza moja też jest zósnik ,a jak jej mówie że czegoś nie wolno to \'pyskuje\' taka mała a ma gadane:)TYnia też nie za bardzo lubi chodzić pod paszki woli raczkować tak jest dla niej szybciej:D Aniutak fajnie że mogłąś sobie powagarować:)i dalszych sukcesików dla Tosi :) Kasiak kolorki jak marzenie:) udanego pomalowania :) Monika dobrze ze Gosia juz nie wymiotuje , może coś jej nie zasmakowalo w mleczku i to dlatego:)i zdrówka dla Małgosi :) SylviA ja z AMtim włażiłam na 2 piętro wiec duży podziw żę Rzem z KAcpim wchodzicie az na 4:) Serek przy takiej pogodzie jak teraz to można już bedzie wybrać się na kwietniwke;) Wera jak mój miał urlop to też zawsze jakieś sprzeczki bo ADas tylko przy kompie a we mnie się gotowało:) Joasiu gratulacje dla męzusia:) Aniu 80 to niedługo patrzeć tylko jak Milusia będzie biegac:) Rybko no podobno na tym jest najwiękzy osiew , jestm ciekawa jak pojdzie jego 3kolegom, którzy też będa zdawać:)no i oczywiście mąz bedzie próboeal za rok:) Elizabetka pijesz za młao kawki i dlatego takie słabe ciśnienie i fajnie że jestes zadowlon z okularków:) Kinga to spacerki służa Liwci skoro apetycik dopisuje:) Nuie wiem czy wszstkim poodpisywałam sler lece do Tyni bo się obudzila:) Wpadne wieczorkiem Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozyczka Ty zastanawiasz się kiedy zacznie chodzić Majeczka a ja się zastanawiam czy wogóle zacznie chodzić Tosiek :) bo leń patentowany z niej :P RRR ja też wieczorem padam na \"pysk\" a w niedzielę przepłakałam pół dnia bo stałam tylko przy garach żeby przygotować obiad na chociażby 2 kolejne dni i poporcjować mięsko, pomrozić itp. nawet na spacer nie wyszłam :( nie wiem jak to dalej będzie może się przyzwyczaję bo narazie to z tą organizacją to dramat :( ale fajnie jest w domku :) tralalalala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka początki są trudne będzie lepiej dłuższe dni zawsze to lepiej:P Słoneczko nie złozyłam jeszcze, bo dureń ze mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka leniu skaldaj :P!!!!!!!!!niech dziecko nacieszy się autkiem:) Ja sie pochwale bo właśnie złożyłam krzesełko :D i zadna śrbka nie została;) Sylvia krzesełko stabilne , TYniakowi sie podobało jutro pierwsza próba jedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Właśnie wrócilismy z basenu. Mały padł,:) tylko, że jak sie teraz wyspi to co bedzie w nocy?!:O Kacper szalał na basenie jak nigdy, w jakuzi (tak sie to pisze?:P ) pławił sie jak ryba, jak ja lubie wodę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa.....Iga-3100.............9400......74.. .11 m….........23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??......9, 5mc……....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???........8m c…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......1 2tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850.......??......10 m-cy…...05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.....prawie 10...06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????........??......9 m-cy ......06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??......7 m i 3 t…...08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3 ,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8900.......84.....10 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.........10 kg.....56......7m 3t......10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......8320......75......10 m-cy.…..12.04.06 Jenefer25......Julcia-3250..........9800......75......10 m-cy…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......8,5 mc……12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........11 kg .....??.. ....8m………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........9600.......78......10 mies....14.04.06 Roza............Maja-2650............8000.....68.....9 ,5 m….....17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........8780......70.....10 m-cy..….19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......9 m-cy.....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ...2 m i 2 t...19.04.06 Kingap...........Oliwia-3400...........9000....71......1 0 mies..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies .......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5 m-ce…..21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........10,40kg..???.....9 m-cy….....21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......10 kg ....81.....10 m-cy …....22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............9600.....??......8 m-cy………..22.04.06 Kasika1……Kacperek-3590......10,5 kg...80cm.....10,5mies......24.04.06 Patichris1......Maximilian.............................. 10 mies......24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...9350.....73.......10 m-cy .....28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......9 mies.......29.04.06 serek..........Joasia-3450.........8300......75.....9,5m -ca.....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68.......7 mies……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawał chłopa z niego:) Bryka Izuni super, a jak tam twoja??:P Ujeździłaś już ją??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niee bo czekam na przesyłke dopier;) alez ci tego basenu zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×