Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Cześć Padam dziś z nóg Byłam dziś w mieście po pracy i kupiłam Marcelowi 2 czapeczki takie najzwyklejsze ale fajnie w nich wygląda. Moja bratanica będzie miała na imię Julia. To imię bardzo podoba się mojej bratowej. A co do porodu to ja miałam cesarke o 2,32 - 6 godzin od 20 męczyłam się z bólami a na końcu mnie pocieli, nie mogłam wstać nie mogłam jesć a byłam strasznie głodna a jak zwymiotowałam w szpitalu to leżałam na podłodze i nie chciałam wstać nawet z położną się troche pokłóciłam bo ona mówi że mi pomoże a ja że nie mam zamiaru z tej podłogi się ruszać , teraz jak to wspominam to śmiać mi się chce ale wtedy myślałam że jak się choć troche wyprostuje to mi się cała ta rana rozwali tak mnie bolało. Ale po dwóch dniach to już było ok. Idę spać Miłych snów i do jutra mam nadzieję że jutro to sobie z wami porozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja wszystkich witam! Olik śpi, Maciek na comiesiecznym spotkaniu z kumplami, a ja mam chwilke, zeby cos naskrobac. Elizabet, dlaczego mialabys nie dac rady, ja osobiscie mysle ze to niezly pomysl, zawsze to cos innego. Ja chyba bym sie skusila, a tak apropo, fajnie jest byc pania \"profesor\", czasami mi sie smiac chce z tego jak tak do mnie mowia, dwa lata temu skonczylam studia, a to takie tutuły, heh :))) Asmana jeszcze raz gratuluje samozaparcia, ja nie wiem czy kiedys zgubie te kg, kiedys potrafilam, boze a tak bym chciala:) Sloneczko, buziaki dla Tyni i dla Ciebie rowniez:) Moja Oliwia tez reaguje na ksiezyc, no i wlasnie ma problemy z zasnieciem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingus, no nie wiem, mam jeszcze czas zeby sie zastanowic, jakos wole lobuzy z gimnazjum:)))) to moje klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabet, podziwiam, ja w sumie to obraz gimnazjum mam tylko z praktyk, ale super ze sobie radzisz, mowi sie ze jak to szkola przetrwania dla nauczyciela:), to moja pierwsza praca i to w liceum i technikum(klasy meskie), ja myslalam ze pojde najpierw do podstawoki, ale nie zaluje, jest naprawde spoko,a z facetami(uczniami) mi sie nawet lepiej pracuje niz z licealnymi \"laleczkami\":) chlopcy sa bardziej konkretni, a dziewczyny to tylko katalogii avonu na lawce i malowanie ust blyszczykami, czasami to juz nie wiem co mam im mowic, np ostatnio laska sobie wyszla 5 min wczesniej ,powiedziala mi ze ma autobus i czy moze, ja no dobra, spoko, i wyszlam przypadkiem bo rodzic przyszedl, patrze sie a ta gowniara poszla do damskiej toalety, wiecie co zrobic? prostownice podlaczyc, zeby ssie nagrzala na przerwe( dkladnie tak sie tlumaczyla), no po prostu bylam w szoku z pomyslowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingus a co sobie bedzie zalowac, moje to na przerwach sie przebieraja w laszki, wymieniaja ubraniami, maluja, a maja po 13 /14 lat. a najlepsze jest jak chodza z takimi malymi torebeczkami, a tam wszystko procz ksiazek i zeszytow bo to sie akurat nie miesci:))0 a dzis jedna lala lazila z polpascem po szkole, bo jej sie nudzi w domu, ach, mam nadzieje ze nie pozaraza ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiscie cudenka niezle:P A szkoda slow, tylko co domu takie nie maja, a rodzice nie widza, jakie maja dzieciaki, nie kumam ,szkola sie normalnie zamienila w jakis cyrk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie moi sasiedzi-studenci wrocili z imprezki, tylko czemu tak wczesnie? hmm..., wiecie co robia, odkurzaja!!!!! Wieczorem jest ciszej, wszystko sie nie sie, slysze wszystko co gadaja, raczej krzycza niz mowia, no ale ok. Sa lekko wstawieni, bo jak szli klatka schodowa, to zahaczli o drzwi albo wycieraczke, wiec poszlam zobaczyc, a Ci podparci jeden o drugiego i wesola piosenka na ustach:)) Oj bedzie ciekawie, cos czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:))) moi to napewno zaczynaja imprezowac a ja ide cwiczyc i spac.w koncu mam sprawny komputer i moge z wami sobie czensciej pogadac. buzka milej nocki jutro zagladne do was wieczorkiem bo mam babski caber w domciu:))) same babeczki i pogaduchy, salatki i i piwko, moze szampan:)) bedzie sie dzialo w damskim gronie papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Elizabet ale Ci zazdroszcze:) tez chetnie poimprezowalabym w damskim gronie przy alatkach i piweczku, mniam, mniam!!! Dobranoc, tez uciekam, moze zasne przy dzwiekach studenckich wyjców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolakwiat] wszystkiego najlepszego dla Juleczki❤️. Konrad, czyli mój Mąż składa z okazji Dnia Kobiet najserdeczniejsze życzenia🌻kwiat]🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana🌻, Roza🌻 Słoneczko🌻 Sylwia🌻 dzięki Kochane❤️. No jeszcze do Konrada nie zadzwonili. Mam nadzieję, że zadzwonią jak najszybciej:) Ja mam chyba grypę. Dzisiaj już czuję się troszkę lepiej, ale i tak łamie mnie w kościach, mam katar i kaszel i boli mnie gardło i głowa:( Juleczka na razie czuje się dobrze. i mam nadzieję, że nie zarazi się od nas. Ale jak wszystcy są chorzy to nie wiem czy Jej się to uda. Asmana🌻 gratulecje dla następnego ząbka:) U nas ciągle jeszcze szósty nie wyszedł. Chociaż już go było widać:) Super ma auto Izunia:) Monikaa🌻 jak się czuje Gosia? Ja przez tą chorobę też odpuściłam ćwiczenia, bo nie czuję się na siłach. Wera🌻 dobrze, że z Oskarkiem wszystko ok:) Kasika🌻 fajnie, że farby już kupione:) No i zaczął szwagier malować wczoraj? A jak dzisiejsza noc? fajnie, że Kacperek lubi basen. Moje dziewczyny też uwielbiają, ale perzez choroby dawno nie były:( Elizabetaa🌻 mam nadzieję, że wszystko bedzie dobrze. Zobaczysz❤️ Myślę, że spokojnie dasz sobie radę Aniutka🌻 fajnie, że miałaś wagary:). Szkoda, że tylko jednodniowe. a jeśli chodzi o lase, to 20 może 30 minut spacerku i tam jesteśmy. To taki mały lasek, ale są wiewiórki i Agnieszka zawsze im daje orzeszki:) Roza gratulacje dla 7 ząbka:) Widzę, że i Ty (tak samo jak ja)masz strasznego małego złośnika:) Juleczka ładnie chodfzi za rączkl i ostatnio nawet ustała bez niczyjej pomocy już 5 sekund. I na Was niedługo przyjdzie pora:) Słoneczko🌻 nie ma za co:) Anna🌻 dzieki bardzo:) Rybka🌻 gratuluję Ci jako cioci:) Kasika🌻dzięki Serek🌻 fajnie, że wczorajszy wypad się udał i że Asia była taka grzeczna. A o tych soczkach doniósł mi Mąż, bo ja też od czasu do czasu je piłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie poszłam z Juleczką do lekarza ponieważ nie czułam się na siłach. Zresztą teraz jak jest grypa w domu i tak badań nie zrobię. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Wszystkiego nan naj naj lepszego dla wszystkich kobitek tych dużuch i małych 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 I zdrówka dla Juleczki w mini urodzinki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Zmykam na śniadanko:) U nas dziś znowu wiosennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kurcze Kacpi ma duże rozwolnienie, wrecz biegunkę:O Na 14 ide z nim do lekarza:( Wszystkiego dobrego w dniu naszego świeta (Szczególnie dla JUlci) 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z bukietem róż nie mogę przyjść by złożyć Wam życzenia Lecz w słowach Tych myśli niech się spełnią Wasze marzenia Dużo sukcesów oraz radości Dużo uśmiechów i spełnienia marzeń moc słodyczy w Dniu Kobiet małym i dużym życzy Wam................OSKAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Joasia ohh bezsennośc załapałaś;) my dziś o 7 wstałyśmy. to postepy widzę:) Maja zaczeła cos probować ale zobaczymy co to bedzie z tego:) Rybka gratulacje cioicio:) Julia fajne imie:) ja tez musze kupic jakies lzejsze czapeczki małej, wczoraj było cudnie:) cieplutko ze ho ho Jak ubieracie juz maluchy, mi wydawało sie ze małą przegrzeje w kurteczce i zimowej czapce:( Anna80 znam ten bol, mi tez pare razy wcieło tekst Kingap to rzeczywiście pomysłowe sa dzisiejsze nastolatki - nie ma co:O Wspólczuje sąsiadów:( Ja też dołączam sie do życzeń❤️ szczegolnie dla małej Julci🌻 jak pisałam byłysmy wczoraj na spacerku, zrobiłam z mała okrazenie, złościła sie jak słonko świeciło w oczy, nie chciała zbytnio siedziec w wozku i pozniej wokól domu na rekach ją nosiłam. mam nadzieje ze sie poprawi bo jak przyjdzie wyjśc gdzieś dalej ... Kasika ojj to leć , nie miało sie co przyplatać:( Wera, Słoneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć W pracy siedzę. U nas dzisiaj ciepło ale pochmurno. Moją Aśka tak się wczoraj dotleniła na spacerku, że jak zasnęła po obiadku i godzinnej zabawie to ją na kąpiel musiałam budzić. Wykąpała się i poszła spać. Obudziła się tylko o trzeciej na cyca i spała do siódmej. Elizabetaa – ja też miałam zamiar kupić sokowirówkę ale jak pomyślałam o obieraniu marchewki , to pomyślałam, że pewnie i tak nie będzie mi się chciało robić sok. Przesyłam życzenia dla Juleczki Ronoli w mini urodziny i dla wszystkich kobitek tych dużych i tych małych. Idę sobie zrobić kawę i za robotę się wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wyciągnęłam kartę na jutro do lekarza. Ju leczka ma katar i kaszel i jest strasznie marudna. Więc chyba wszyscy mamy grypę:( Kasika1🌻 no i jak z Kacperkiem. Napisz jak już wrócicie od lekarza. A z tymi wymiotami to bardzo nie dobrze. Dużo zdrówka dla Niego❤️No i dzięki za życzenia w tym dniu:) Wera🌻 dziękuję Oskarkowi za życzenia😘 Roza🌻 mnie to Juleczka zazwyczaj budzi między 5 a 6 rano:) Serek🌻 no to widzę, że dobrze Asi zrobiło to wczorajsze dotlenienie:) Super!! No i dzięki za życzenia w tym dniu:) Słoneczko🌻 dzięki za życzenia w tym dniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócilismy. Mały ma wirus w układzie pokarmowym mamy Lacidofil i nifuroksazyd. Ma dużo pić i jeśli nie ustąpi to wtedy zobaczymy. a dodatek płakł u lekarza jakby go ze skóry obdzierali:O Jestem zmeczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻 buźki dla Kacperka. Na pewno przejdzie, zobaczysz. Ale co się namęczy (Juleczka jakiś czas temu też to miała, ale na szczęście bez wymiotów, natomiast Agnieszka miała z wymiotami) to się namęczy. Szybkiego powrotu do zdrowia❤️życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Najpierw odpisuję: Sylwia76 🌻 nazwa Bactrim coś mi mówi i nie wiem czy na początku nie dawałam tego Kacprowi. Zdrówka dla Jędrka ❤️ biedaczek tak się cały czas męczy :( My dziś robiliśmy badanie moczu i mam nadzieję że będzie OK. bo w sobotę chcemy jechać na 2 tyg. Do moich rodziców. Ogólne badania będą jutro no a posiew dopiero za tydzień. Elizabetka 🌻 nie zamartwiaj się i dobrze że powtarzasz wyniki. Buziaki dla Ciebie i dziewczynek 👄 Aniu 80 🌻 mieszkanko to zawsze jest studnia bez dna. My mieszkamy w swoim 3 lata ale nadal jest mnóstwo rzeczy do zrobienia. Nie mamy np. lamp w pokojach :P W jednym tym z TV zwisa z sufitu żarówka :P a w tym gdzie śpimy jest jakaś stara lampa. Moi rodzice nie mogą zrozumieć dlaczego jeszcze tego nie kupiliśmy a my po prostu nie możemy się zdecydować a poza tym zawsze są ważniejsze wydatki niż zakup lampy za 500 zł a rodzicom odpowiadamy że nie zaprojektowano jeszcze takiej lampy która spełniłaby wszystkie nasze wymagania :P My salon mamy w 2 koorach: jasmin i szafran. Wypoczynek mamy w takich kolorach a meble w kalvados. Kasika 🌻 super kolorki, jak już pomalujecie Kacperowy pokój to prześlij zdjęcia :) My w przyszłym roku chcemy zrobić pokój Kacperkowi wiec też już myślę i liczę co i jak. Będziemy musieli sprzedać meble z jednego pokoju „salonu” bo do Kacperowego królestwa pasować nie będą :( Rybko 🌻 gratulacje dla bratowej :D Roza 🌻 my wczoraj na spacerku byliśmy w cieńszej kurteczce na to puchowy bezrękawnik, jeansy z polarkiem pod spodem. Czapeczka też cieńsza. Kurtka od kombinezonu byłaby zdecydowanie za gruba bo u nas było wczoraj 15 stopni :D a dziś cały czas albo mży albo pada  Spacerowaliśmy od 13 do 17  W parku brakowało wolnych ławek a park jest ogromny :D Kacpi zjeżdżał na zjeżdżalni, huśtał się na huśtawkach i trochę sobie pomaszerował na nóżkach :D Aż żal było do domu wracać. Wieczorem padł jak kawka nawet kolacji nie zjadł. Przespał calusieńką noc , musiałam go nawet budzić przed 8 by ten mocz w końcu pobrać do badania. Asmanka 🌻 jak wyniki ? Ja po 4 dniach mam tylko – 2,4  Myślałam że będzie lepiej ale ciągnę dalej. Dziś miałam rybę, dorsza w piekarniku sobie zgrillowałam i jestem strasznie najedzona chyba na obiad zjem minimalną porcję. Też mam rowerek i tez mąż mi kupił 1,5 miesiąca temu :P ale wstyd się przyznać nie jeżdżę codziennie a to wszystko przez mojego męża bo jak ja mam czas jeździć wieczorem jak położę Kacpra to on wtedy wsiada i min.godzinę jeździ przez co mnie o 21 albo i później już się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz o nas a właściwie o mnie :( Czuję się fatalnie :( Wczoraj wieczorem odezwał mi się ząb (górny „mądrości”). Bolał strasznie, szczęka odrętwiała a do tego zaczął mi lecieć z nosa, z tej jednej dziurki po stronie bolącego zęba, taki żółty płyn, tak jak rzadki katar ale katar to nie jest :( Jarek jak na złość wróci późno i nie mam jak podjechać do stomatologa bo ten mój na dole dziś nie przyjmuje . Boję się strasznie bo zaczyna mi drętwieć cały policzek a ten płyn ma do tego jeszcze taki dziwny zapach. Poczytałam w necie i chyba niepotrzebnie bo czuję się jeszcze gorzej :O Już dawno chciałam aby mi ten ząb usunęła ale nie, po co, lepiej leczyć Kasika 🌻 zdrówka dla Kacperiosa ❤️ Zmykam bo Kacper zaraz cały dom rozniesie. Porządki zrobił już w każdej szafie :O Kasika 🌻 zdrówka dla Kacperiosa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam zdrowka dla dzidziolkow i wszystkiego naj🌻 dla solenizantek - napewno julci :) ❤️ moje kobitki poszly juz do domciow fajnie bylo pogadalysmy sobie, ja juz nawet zaczelam tanczyc, bo przyznam sie wam a moim uczniom lepiej nie chyba by sie smiali, ze lubie tokio hotel i sobie potanczylam ale mialy ubaw:))) a nic prawie nie wypilam troche piwka:) a faceci w pracy to nam dzisiaj takie nciacha przyniesli, no a wszstkie sie prawie odchudzaja, i jak tu im odmowic, pychotka bylo, (zjadlam dwa) a potem to w domu, eeee musze dzis tak ostro pocwiczyc bo inaczej sie nie da to pedzie ze pieskiem i do cwiczen spalic dzisiejsze szalenstwo milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka pozazdrościć babskiej imrezki....Wypijcie nasze zdrówko!:) Kasika , Joasia zdróweczka dla Dzidziolków! Silvia super kolorki mieszkanka, niezły pomysł z tymi dwoma kolorkami, może cie \"splagiatuję\"?;) rybka widze ,że ty wspominasz poród równie makabrycznie jak ja! kingap no to zapowiada ci się ciekawie z nowymi sąsiadami...My na naszym mieszkaniu mamy tylko jedna sąsiadkę, starsza panią, na marginesie moja wychowawczynie z podstawówki.Fajna babeczka , mam nadzieję,że będzie się anm dobrze sąsiadowalo. Mąż się śmieje i pyta czy pamiętam komedie \"starsza pani musi umrzeć\"...? Uxciekam !PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, ja tylko na moment zameldowac sie i zyczyc spoznione zyczonka dla wszystkih kobitek, duzo radosci, milosci i spokoju:) Ja po czwartku jak zwykle padnieta, Macius sie spisal dostalam raniutko sliczne tulipany Oliwcia rowniez, a to pierwsze takie swieto w jej zyciu:) Uczniowie tez sie podlizali tulipanami, no nie pyatalam dzis, a niech im bedzie:) Buziaki i do jutra, moze cos wiecej napisze i poodpisuje Elizabet, oh jak ja Ci zazdroszcze tego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×