Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Grazie🌻wszystkiego najlepszego dla Macieja❤️ wera🌻wszystkiego najlepszego dla Oskarka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia🌻 aż Ci Mężowie:)Może musisz zacząć wyganiać z rowerku Męża jak masz czas aby na nim pojeździć :) A jak tam ząb?? Elizabetaa🌻 no to udany maiłaś wczorajszy Dzień Kobiet:) Fajnie:) Anna🌻 dzięki bardzo. Napewno się przyda zdrówko. Dzisiaj idsę z Juleczką do lekarza. Ale muślę, że Ona też ma grypę:( No a u nas, wszyscy mają katar i kaszel. Juleczka gorączkuje. Mój Mąż czuje się lepiej i od wczoraj od przejął spacery z psem i pojedzie dzisiaj z Juleczka do lekarza. Ja też już czuję się coraz lepiej, choć jak wczoraj cały dzień latałam po domu to wieczorem znów zaczęło mnie łamać w kościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia he he ranny ptaszku:) wracajcie szybko do zdrowia🌻 Silvia my tez bylismy wczoraj na spacerku i Maja nawet nie darła sie w wozku- tak to moge z nią spacerować:D. Pogoda była superowa, szkoda siedzieć w domu. Wspołczuje zęba:( Ja jej tez ubrałam lzejszą czapeczke i chusteczkę na szyję ale kurtke miała grubszą bo jeszcze sie cykam, ale chyba czas zrzucić te kurty :) Kinga co za wyrozumiałość;) tez im sie należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ciężka noc za nami, mały wstawał co chwila, robił kupki i płakał:O Na szczęscie teraz jest juz lepiej:) Oskarku i Maciusiu sto lat🌻 Joasia, Sylvia,Róża, Serek,Elizabeta, Ania80 dzięki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka mały ma wirusa i wymotuje i ma biegunkę:O Właśnie siedzi na nocniku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka Kasika to dobrze, oby jak najmniej kupek juz było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej kolezanki Corka w szpitalu jest tez ma jakiegoś wirusa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja też składam zyczonka najlepsze❤️ Aniutka jak Tosia? Wera a Oskar, zdrowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika przepraszam🌻 nie chciałam Cie nastraszyć:) bedzie dobrze:) Majka probuje sie wdrapać na kolana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka dzis jeczy - jak ja nie cierpie takich dni. Wezme ja na kolana - żle, na podłodze - żle. Ajj chyba trzeba zaraz ją kłaśc spać i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia...hmmm jakby to powiedzieć narazie nic do przodu :( już zaczynam mieć najgorsze mysli ale mam nadzieję że jak ruszy to odrazu zacznie wszystko naraz, siadać, raczkować, biegać :P no i standardowo jak wracam z pracy to włącza jej się maruda nr 5 i nie da mi się nawet przebrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża nic się nie stałó;) Na szczęscie mały dużo pije wiec odwodnienie chyba nam nie grozi. aniuitka dzieki😘 Asmana to tak sie zajeła swoim rowerkiem, ze na kafe brakło czasu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozyczka to tak jak u mnie, na podłodze źle na rękach źle ...ostatnio ją sobie wsadziłam na głowę i było ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasika 🌻 zdrówka dla Kacpra, dobrze że zaczyna się lepiej czuć ❤️❤️❤️ Silvia 🌻 współczuje, mam nadzieję że dzis już jest lepiej z zębem dla Ciebie ❤️❤️❤️ Renolka dla Julki wyszystkiego naj naj 🌻 🌻 🌻 Wszytskiego naj naj dla Oskara i Maciusia 🌻 🌻 🌻 Elizabetaa 🌻 fajny miałaś dzień kobiet, zazdroszcze troszeczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka miejmy nadzieje ze Tosia zaskoczy mamę:)i tak jak piszesz wszystko odrazu:) Tylko nie miej takich głupich mysli Nie dziwie sie ze nie daje spokoju, w koncu mama przyszła po całym dniu w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na głowie tez jest super, tylko ze po takiej przejazdzce man pół włosów mnie:P:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika to najważniejsze:) szybko mu przejdzie:) Sylwia Aniutka dobrze to juz mała na głowe wlazła :P, ja jeszcze sobie nie pozwoliłam , ale maja mama tak. Choć czasem też czorta z nią krece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża babcia i dziadek zawsze na więcej pozwalają w przeciwieństwie do rodziców :) ;) u mnie tez tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×