Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Kasika🌻 gratuluję wcześniejszej nocy, a jak dzisiaj było? Wera🌻 fajnie, że zakupy udane:) U nas niestety Julka sama nie pada ze zmęczenia:( Panteerka🌻 witaj w klubie bez @ :) Na pewno bedzie dobrze. Zuźka jak na początku bedzie się Ich bała, napewno z czasem się oswoi z Nimi:) Roza🌻 u mnie jest tak samo. Nie śpi w dzień a po 18 zaczyna marudzić :( No to widzę, że i Ty masz przeboje z jedzeniem Majki❤️ Napisz jak tam po bioderkach:) Asmana🌻 super masz z tym zasypianiem Izy❤️ w dzień. Za to niezłe przeboje z wieczornym zasypianiem. Słoneczko🌻 nie ma za co:) Kinga🌻 super, że z Oliwką już dobrze❤️ Serek🌻 mój Mąż mówi, że wszystkozależy od działu do jakiego chce dostać się Twój Mąż. Mówi, że najlepiej jakby jakoś się skontaktowali. Nie wiem czy lepiej meilowo, czy telefonicznie. Czy to jest twój meil: elaj@mm.pl Napiszę Ci namiary na mojego Męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :D Joasia 🌼 musi być dobrze bo mamy tam zostać na parę dni No chyba, że Zuzia pokaże różki, narozabia i nas wyproszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.My po kontroli wszystko ok.Jutro na echo. Ania 🌼 sto lat i dużo dużo zdrówka dla Milenki z okazji 1 urodzin 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Wszystkiego najlepszego dla Izuni 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mialam juz taki wisielczy humor, jula nic nie chciala jesc, poprostu lezala jak taka szmaciana lalka, koszmar normalnie. Dzis poszlam z nia do mojej lekarki, bo dostaje antybiotyk a poprawy nie ma. Ona stwierdzila ze wszystko juz ok, gardlo czyste, osluchowo dobrze, a dziecko takie slabe, i doszlysmy do tego. W niedziele bylam z nia na pogotowiu, i wiecie co dali jej za duza dawke antybiotyku, konska, poprostu nie przejeli sie jej waga ale kierowali wiekiem, i tak ja to sieklo, ze nawet sily nie miala na nic, mam nadzieje ze bedzie juz lepiej, bo rutyna lekarzy zabija:((( na pprawe humorku julki i mojego przyszla paczuszka od mamusi i ubranka dla mnie i dla dziewczynek:))0 i jula zjadla nawet kisiel, i mikro kromeczke. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenko: 🌻 Sto lat, sto lat, niech zyje żyje nam Sto lat, sto lat, niech zyje żyje nam niech żyje nam... Izuniu kochanie Tobie zaśpiewam za miesiąc, a narazie wszystkiego naj🌻:) Wera to dobrze, że z uchem ok, blog super, prześle ci potem kilka fotek. A blog Oskarka poprostu świetny, elizabeta zdrówka dla Igi, a bezmyslność lekarzy poprostu osłabia, a przecież przyrzekali, że\" po pierwsze nie szkodzić\":( Joasia- dzięki nocki coraz lepsze, to chyba dlatego, że jestesmy dfuzo na swieżym powietrzu. Asmana kochana nie mam żadnego listu motywacyjnego, ale przy piwie chętnie Cie zmotywuje:P A...:( zapomniałam, że ty nie pijesz:P tak wogóle kochane to ja sie tez pochwalę, że schudłam 6 kilo i dziś kupiłam sobie żakiecik w moim rozmiarze 38 i jest lekko luźny:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzewczyny :D Milczę,ale jakoś ostatnio nie jestem skora do rozmów ;) Za tydzień Małgosiaczka skończ roczek :)) O 12:05 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik a przysiegac przysiegali a lapowki kto bierze:P?? bylysmy na spacerku jula czula sie na silach i iga w spacerowce, ale mala w niej, a ten duzy to wypralam juz pewne elementy zostala mi buda i daje go do komisu. :)) bedzie doatkowa kasiorka gratuluje luznego zakieciku, u mnie tez rozmiar 38 ale taki na styk:P lepsze to niz 40. Teraz jak dziewczynki dochodza do zdrowia to wroce do cwiczen. ide robic obiadek bo moj niejadek ma dzis ochote na frytki wiec kto wie moze kilka zje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy własnie z basenu. Kacper się tak zmęczył, że teraz spi, a przede mna jeszcze dzis aerobik:O Monika dzięki, ale zeszło mi trochę, wkońcu odchudzam się od stycznia:P:P Elizabeta- niestety masz rację z tymi lekarzami😠 Podziel sie tymi frytkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczyny:) Kurcze nie mam kiedy usiąść - Tynia mnie wykończy nie chce spac i tylko żebny się z nią bawić:) Milenko żyj nam sto lat i uśmiech miej na twarzy , niech życie Ci da to wszystko o czym marzysz:) zdrówka , radości i wszystkiego naj naj naj[kwiat🌻🌻🌻🌻[kwiat🌻🌻🌻🌻 [kwiat🌻🌻🌻🌻 i wszystkiego dobrego dla Izulki [kwiat🌻🌻🌻🌻[kwiat🌻🌻🌻🌻[kwiat🌻🌻🌻 Elizabeta ale wałkonie z tych lekarzy - zdrówka dlla Juleczki🌻 Zmukam bo TYnia już się drze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko tez to ogladalam jakis czas temu, wyglada jak prawdziwe, ale wole jakos prawdziwe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A\'propos kilogramów, to ostatnio usłyszałam od ekologa znaczy od gina, że \"przytyła pani, pani Magdo\" Grrr Mógłby sobie darować Ma szczęście, bo dodał, że korzystnie, bo wyglądala pani jak przecinek, ale to znaczy, że co...?? Wielokropkiem zostałam??? I tak się tym specjalnie nie przejmuję. Albo tylko tak sobie wmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paanterka :)) moje dziecko nazywane jest przecinkiem, albo szczypiorkiem:P a wlasnie szczypiorek pozarl dzis duzo, i czuje sie odurzona szczesciem, a iglakowi buzia sie nie zamykala od jedzenia, juz nie placze ze jest glodna, tylko ciamka, ciamka i ciamka, albo jak ktos cos je to wyciagla raczki i tez ciamka, i mowi od dzis hopa hopa i podskakuje, ale fajnie tak szybko sie uczy wszystkiego, a tak na codzien to mi to ucieka:(( wam to dobrze w tym domu z dzieciaczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy :) Cieszę się, że jedzonko poszlo w ruch :D U nas hopa hopa nie słychac ale za to widać. :) Dzisiaj Zuzianka jechała pierwszy raz autkiem przodem do kierunku jazdy. Rozdziawiała buziuchnę i nie mogla się napatrzeć. Nawet stanie na światłach nie skończyło się wrzaskiem. Ehh..może trzeba by prawko zrobić, bo na razie to babcia robi za szofera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie widać coś ciekawego. Oho Zuzia się obudziła. Lece z pogotowiem laktacyjnym :) Dobranoc do jutra. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Wstawać spiochy. Szykujemy się na echo bo mamy być na 7.30 już w Kielcach.Oskar jeszcze sobie smacznie śpi aż mi go szkoda budzić.Jak przyjadę to napisze jak to przebiegało.No to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera🌻 u mnie dzisiaj dziewczynki wstały po 5 kilka minut. Ale nie chciało mi się wstawać z łózka i trochę sobie poleżałam. Powodzenia na echu i czekamy na jakąś wiadomość❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×