Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Katarzyna - osoba o tym imieniu godna jest podziwu, szacunku i uznania. Jest, bowiem szlachetna, prostolinijna, stała w przekonaniach, pracowita, skrupulatna. Nie znosi osób dwulicowych, krętaczy i kłamców. Ma duże uzdolnienia artystyczne oraz dar opanowania wiedzy, dlatego może odegrać poważna rolę w życiu naukowym. Osoba kulturalna, oddana domowi, mężowi i kochająca dzieci całym swym dobrym sercem. Lubi przyrodę, podziwia sztuki teatralne, daje przykład jak zdobywać wiedzę. Monika - Nie wiadomo, co pierwotnie znaczyło imię Monika. W języku greckim jest podobne słowo monos, czyli \"jedyny\", ale wcale nie jest pewne, czy Monika to imię greckie. Monika należy do osób zgodnych, łagodnych, skorych do kompromisu i troszczących się o innych. Imię Monika rzeczywiście naładowane jest dobrocią, oddaniem i chęcią przychylenia nieba innym. Prawdziwe Moniki cenią sobie spokój i wygody. Główną sprawą w ich życiu jest wygodny dom, który potrafią wypełnić i przystroić masą ładnych drobiazgów. Mają większy talent do wydawania pieniędzy aniżeli do walki o pieniądze. Zgodnie z magią swojego imienia, najlepiej się czują w bezpiecznym cieniu silniejszej osobowości - najlepiej własnego męża lub kochanka. Nie mają też nic przeciw temu, aby ich wybrany chodził z głową w chmurach czy też bujał w obłokach. Gdy ich ukochany cierpi i popada w depresję - okazują się psychicznie silniejsze od niego i potrafią go podźwignąć z upadku. W późniejszym wieku swoje ambicje przenoszą na dorastających synów, rzadziej córki. Z imieniem Monika często wiążą się talenty artystyczne, a także zamiłowanie do antyków, obrazów starych mistrzów i muzyki dawnej. Moniki nie są nowatorkami i wolą sprawdzone wzory. W ogóle są miłośniczkami tradycji, najpewniej czują się przy typowo kobiecych zajęciach. Również ich poglądy na rodzinę i miłość są jak najbardziej tradycyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna - jest duża indywidualnością, lubi i umie przewodzić innymi. Jest energiczna, jest także dobrym organizatorem. Wrażliwa, współczuje innym. Realizuje swoje piękne idee, chodzi zawsze i wszędzie własnymi, odkrywanymi przez siebie ścieżkami. Z natury wrażliwa na ludzka niedolę, ale niepoświęcająca działalności altruistycznej, swojego czasu ani sił. Współczuje innym, bo tak wypada. W miłości chłodna. Sumując: dziwny i trudny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wypisz wymaluj ja:D:D:D Szczególnie ten fragmento życiu naukowym:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baran 21 marca - 20 kwietnia Baran, dzielny i wytrwały, Bywa łasy na pochwały I bez przerwy, z każdej strony, Bardzo lubi być chwalony. Lecz czasami sam się łaje, Gdy coś mu się nie udaje I ze złością szczęką kłapie, Że sto srok za ogon łapie! Byk 21 kwietnia - 21 maja Byk porządnie się nagłowi, Zanim krok do przodu zrobi, Lecz gdy wreszcie iść zaczyna, Prze do przodu jak maszyna. Choć rozłościć trudno Byka, Lepiej niech mu nikt nie fika, Bo gdy Byk się zdenerwuje, Każdy przed nim respekt czuje! jeszcze horoskop naszych dzieci:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Asmanka zdroweczka dla Izy 🌻, nie wiem co bym zrobila, kurcze trudne to wszystko. Kasika zdroweczka dla Kacperka 🌻 Elizabet poprosze Oliwie i Kinge:P jesli to nie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga - osoba o wielkich uzdolnieniach praktycznych. Doskonale daje sobie radę w biurze, fabryce oraz w domu. Osiąga dobre wyniki w pracy, zaś w rodzinie jest dobra żona i przykładna matka. Może być skąpa lub rozrzutna. Lubi wykwintne ubiory, ceni wszystko, co może dać uroku kobiecie. Lubi otaczać się adoratorami. Ciągle jest zajęta, poświęca się sztuce oratorskiej, posiada uzdolnienia artystyczne, zwłaszcza malarskie Oliwia - imię żeńskie łacińskiego pochodzenia. Jego pierwotne znaczenie łączy się z łacińskim apelatywem oliva - owoc, oliwka, drzewo oliwkowe, niektórzy traktują je jako żeńską odmianę starofrancuskiego imienia Olivier, Olicer. Kobieta o takim imieniu jest obdarzona wieloma pozytywnymi cechami charakteru: jest dostojna, pogodna, sprawiedliwa, posłuszna rodzicom. Lubi pracować i tworzyć. Jest uzdolniona artystycznie. Kocha męża i dba o dom, jednak nie przepada za dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie. Posluszna rodzicom. oby, oby!!!:) Musze leciec, mama mnie poprosila zebym przyjechala, ona zajmie sie Oliwcia a ja do sklepu po zakupy. Jeszcze musze Liwci kupic czapeczke jakas. Bede pozniej, buziaki i papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacper - Osoba o tym imieniu jest silna fizycznie, o typowo męskich kształtach, zdolna do wywoływania najrozmaitszych sytuacji - od całkowitej sielanki, do awantury i przelewu krwi. Do życia podchodzi dość lekkomyślnie, bagatelizując sobie zdanie innych osób. I choć z wyglądu jest człowiekiem miłym, kulturalnym, to jednak w gruncie rzeczy jest on przekorny, sarkastyczny, złośliwy. Lubi sam siebie, nie przecenia partnera życiowego, ani dzieci, stara się o dom by go prowadzić na dobrym poziomie. Dzieci wychowuje w żelaznej dyscyplinie. Jest czasem wylewny, to znowu zamknięty - bywa też usłużny, ale również niedostępny. Jest człowiekiem nierównym, jednym zdaniem - indywidualistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol - imię pochodzenia germańskiego, a znaczy mąż. Jest człowiekiem szlachetnym, kulturalnym, inteligentnym i dobrze wychowującym dzieci. Jest przywiązany do rodziny i domu. Lubi nieraz podróżować, gdzie zabawia się jako znakomity orator. Z uwagi na swój krępy wygląd, atletyczny, jest wielkim oryginałem. Z przekonań jest konserwatystą, w sposobie bycia - człowiekiem postępowym. Chętnie udziela rad i pomocy drugim, wychowuje młodzież na wzorach tradycyjnych, jest pedagogiem. Można w zupełności na min polegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iga spi, dalam jej panadol, moze obizy goraczke, dzwonilam do lekarki, powiedziala ze jak goraczka nie ustapi do jutra to chcialaby ja zobaczyc, bo na razie to nie ma innch objawow, i to faktycznie moze byc od zabkow. Biedna mala pysia albo sie dopiero rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc.pogoda piękna,słoneczna aż miło wyjść na dwór :) :) Jak dowiedziałam się że jestem w ciąży to był sierpień a za parę dni moja kochana mama miała urodziny także taki dostała prezent że zostanie babcią :) :) Asmanka dużo dużo dużo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻nie ma za co:) Niezłe te imiona na wesoło:) No to do mnie moje imię nie pasuje raczej. Ale jak wróci mój Mąż dam Mu przeczytać. On lepiej powie czy pasuje, czy nie:) Elizabetaa🌻 oby to tylko od ząbków❤️ A ja po proszę o Konrada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad - imię rycerzy i książąt, przywędrowało do nas w średniowieczu z Niemiec. Zawsze chodzi osobno od stada mgłą zadumania osnuty. Brzydzi się sprośnej mowy, grubych, prostackich słów o kobiecie. Świetny matematyk, dobry muzyk, filozof wybitny, cierpliwy pedagog od uczniów serdecznie kochany. Rzadko bywa zdrów, nieraz widać, że cierpi i blednie, jak gdyby ginął od ukrytej rany. Sny ma trudne, zawiłe, pełne znaczeń do spełnienia. Kroczy przez życie plącząc się w cyfrach i gwiazdach. Typowy Konrad jest człowiekiem twórczym i błyskotliwym, o żywym umyśle, samodzielnym, niezależnym; kształtującym swój los niezależnie od tradycji i zewnętrznych nacisków. Z natury sprzyja mu szczęście, co jest bardzo ważne, jako że Konradowie mają nieprzeciętne zamiłowanie do przygód, ich cele są ryzykowne, a droga przez życie bywa mało zbadanym szlakiem. Często już w młodych latach przechodzą Konradowie jakąś \"twardą szkołę\", ale za to w późniejszym wieku śmiało mogą służyć innym przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Asmana nie wiem co Ci poradzić:O, może jak idziesz do lekarza spytaj sie, choc wydaje mi sie ze Wam odradzi. Kasika to dobrze ze humorek jest, nie ma tego złego:O Monika sto latek córci❤️🌻❤️ moc uścisków i wszystkiego naj naj z okazji pierwszych urodzin:) Elizabeta moze faktycznie ząbki, Maja wczoraj miała małe rozwolnionko i też podejzewaz ze to na ząbki:) Joasia mowisz furore robi fontanna:) ja sama nie wiem, najlepiej byłoby i to i to;) Dobrze przynajmniej ze masz teraz męza w domu trochę ci pomoze i pobedziecie razem przed wyjazdem:) Kinga Wera a unas jest strasznie zimno, a tak superowo sie robiło, dziś nie wychylam nosa z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera🌻ja się upewniłąm, że jestemw ciąży, zcyli zrobiłam test w dmiu slubu mojego Szwagra, czyli 7 sierpnia. A wtedy też dokładnie mijała nasza 9 rocznica bycia razem. Ale rodzinka dowiedziała się dopiero we wrześniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika 🌼 spoko stronka A to co piszą o imieniu Justyna :D :D :D :D oczywiście ja taka nie jestem :) Jej ulubione zajęcie to wypasanie krów. Jej konkubentem zostaje zwyczajowo truteń. Kobieta tak nazwana to prawie zawsze debilka. Znajomi dają w prezencie jej przedpotopowe nocniki. Swoje wywody przerywa niespodziewanym niestosownym mruczeniem dla checy. Chce nosić czarne rynny. Ma bez wyraźnej przyczyny brudne nadgarstki. Raczej pod koniec kolacji ujawniają się jej kopyta zamiast stóp. Czasami kończy jako psychopatka. Czasami pali cygara o smaku końskiej kupy i szybko ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u u mnie z testem nie bylo tak wesolo, w dniu w ktorym sie odwiedzialm ze jestem w ciazy i powiedzialam to tatusiowi umarl igi dziadek:(( a z drugiej strony ma imieniny razem z dziadkiem. urodzila sie 6 dni po imieninach tatusia. i 6 dni przed urodzinami mojego ojca:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz - osoba o tym imieniu jest człowiekiem inteligentnym, szlachetnym, kulturalnym i niezwykle subtelnym. Ma duże uzdolnienia organizatorskie, dlatego szybko odnosi sukcesy. Miewa też po drodze kłopoty. Jednakże, jako, że ma umysł praktyczny, umie swoje troski w porę rozładować. Z przekonania jest konserwatysta, w działaniu postępowcem, w myśleniu nowoczesna osoba. Rodzinę zakłada dość wcześnie, do swych obowiązków w małżeństwie i w rodzinie podchodzi z rozwaga, szanuje rodziców. Maja skłonności do gier hazardowych i nadużywania alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×