Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

kasik tez mysle o zaszczepieniu dzieci, ale iga musialaby miec dwie dawki a jula jedna, moj chop nie chce sie zgodzic na te dodatkowe szczepienia, narazie go od dluzszego czasu urabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt smacznego jajka ciepłego dyngusa życzą Mama i Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam iga mi padla bawialam sie z nia cale popoludnie, tzn probowalam sprzatac a ona mi to skutecznie uniemozliwiala, co posprzatalam cos buch bylo rozwalone, mialam wrazenie ze skladam ciagle te same trzeczy do szafy:P, a teraz padla poszlam na chwile do kuchni i wracam a ona spi, biedna i jak ja teraz wykapac, nakarmic??? hmmm porozwieszalam w domu ozdoby, kurczaczki i zauwazyla stala wpatrzona w nie i pokazywala raczka ze chce to :) akurat dostalaby izjadla, dzis wyskubala juli lalce z sukni wszystkie kwiatki, ile mi zajelo wyciagniecie jej ich z buzi, masakra, a jak jadla zupe to wypluwala groszek z niej, tylko wylacznie groszek i karmila mnie nim, mniam:P tak ze ze sprzataniem jestem mam wrazenie w lesie, ale nie bede sie stresowac, ten czas wolny jest dla nas, bysmy sie cieszyli soba a nie przejmowali balaganem, nie zrobionym obiadem czy czym innyh, juz sie ciesze na mojego chlopa jak sie wtule w niego i mi sie zakreci w glowie, a bedzie juz jutro w domciu:) jak post to post:P jula o dziwo ostatnio wszystko je, ale to zasluga mojej mamy, ktora rozmawiala z nia przez tel i obiecala jej stroj baletnicy i nowe balerini jak bedzie jadla, cos chyba jej jeszcze nagadalo, bo naprawde pieknie je, i to wszystko i prosi o dokladke, dzis na kolacje zjadla 3 kromki chleba, a normalnie to trzeba bylo w nia wmuszac polowke, moze dlatego ze z nutella, dalam tez idze do skosztowania i jak sie na mnie darla, ze nie chcialam jej dac wiecej, widac ze lasuch z niej tez:)) oj natrulam wam, zyczen swiatecznych nie bede wam sladac, bo ich nie obchodze, ale zloze wam taki zyczajne zyczenia, dobrego samopoczucia, spokoju, cierpliwosci do najblizszych, bezstresowych i bezkonfliktowych spotkan z rodzina, pociechy z dzieci i swoich polowek satysfakcji z pracy albo sukcesu znalezienia tej wymarzonej idealnej, przedewszystkim przyjaznej matko z malym dzieckiem:)) i tyle. Nie tyjcie nie pijcie za duzo ale sie duzo ruszajce:))):P buzka wam wszystkim tym mi zyczliwym i tym niezyczliwym wszystkim:))❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawa za taki podejśćie! Niewielu ludzi pamięta, że nie o porządki i obiadki w tym wszystkim chodzi. Niech Króliczek Wielkanocny przyniesie Wam w prezencie to czego najbardziej pragniecie.To \"cos\" nie musi być ani widzialne,ani dotykalne,może też wcale nie pachnieć.Ale niech będzie czymś,bez czego nie można i nie warto żyć... Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy Wielka Noc nastanie życzę Wam na Zmartwychwstanie dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, w jasnej duszy i niechaj wszystkie żale zagłuszy. Kolorowych jajeczek, wacianych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku! A przede wszystkim udanego uciekania w dniu \"wielkiego lania\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) Kasika ja sama nie wiem z tymi szczepieniami , po tym jak TYnia wylądowała w szpitalu- niby nie po szczepionce(skojarzonej)tylko zastsanawia mnie fakt czemu kolejne szczepienie zostało odoroczone o 3 mieisiące (skoro to nie wina szczepionki) i pediatra kazala dać znac czy nic się nie działo po ostatnim szczepieniu:( Zresztą wiele szczepionek dziala niekorzystnie na ośrodkowy układ nrwowy ale o tym peiatrzy już nie racza informować:( teraz idziemy w maju na szczepienie jak pewnie wiele z was zobaczę czy pediatra będzie coś mówiła o pneumokokch:( A moja Tynia boi się panicznie miksera jak pracuje i muchy -ostanio jak jakśa paskuda dostała się do domu to TYnia była przerażona:( Elizabeta ale miałas raną przeprawe :)dobrze że Iga już nie gorączkuje:) Sylvia oczywiście że pamiętamy❤️ Wera ale Oskarkowi te żabki szybko wychodza , oby szybko wyszły te co maja wyjść żeby się nie męczył 🌻 Sylwia ale masz fajnego kurczaczka wielkanocngo:) Panterka u mnie to Tynia raczej nie pomaga w sprżatniu wręcz przeciwnie:) Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapachniało na cafe świetami....I ja dołączam się do życzeń: 🌻Zdrowych, pogodnych, radosnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych szczęściem, radościom i miłością życzą wszystkim mamusiom i ich pociechom Milenka i Ania🌻 Elizabetaa ale miałaś akcję ze smoczkiem...My mieliśmy to samo w poniedziałek.Bylismy na zakupach i Milenka gdzies w hipermarkecie posiała smoka, wracamy do domu ona chce spać w autku a tu nie ma smoka i krzyk....Musieliśmy pędem do apteki i kupić nowy smoczek :O(dopiero w trzeciej był taki jak trzeba bo Miśka preferuje tylko silikonowy z Aventu) ehhhhhhhhhh Joasiu no to Ty już zaprawiona w rozłąkach.....Dobrze,że jest intenet.Będziecie mogli widywać się nawet codziennie!:) Jestem troszkę zestresowana imprezką roczkową....Na dodatek i Milenka i ja jestesmy chore.... Całuski dla solenizantów:DAMIANKA I DIANKI!!!😘 Ania26 i Renolka prosze się odezwać!!! Pozdrowionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do szczepień, sama się zastanawiam.... Ostatnio pytałam pediatrę o MMR czyli szczepionkę skojarzoną , którą naze pociechy będa teraz szczepione.Słyszałm,że u znikomego procenta dzieci wywołuje ona autyzm zapytałam co on na to. Powiedział,że slyszał o tych badaniach ale....Lepiej zaszczepić dziecko bo ryzyko odry, różyczki i świnki jest dużo wieksze niz autyzmu( zreszta jego zdaniem nie jest jeszcze udowodnione naukowo, że to szczepienie ma właśnie związek z autyzmem)...Ale namieszałam....W każdym razie chciałam napisać,że boje się tego szczepienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja też się boje kolejnego szczepienia:(ale co zrobić , mam tylko nadzieje ze te szczepionki jednak bardziej pomagaja niż szkodzą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia🌻 oczywiscie, że Cię pamiętamy, a właściwie Was❤️ Fajnie, że się odezwałaś🌻 Wera🌻 u mnie było wczoraj tak samo. I tez ma popuchnięte dziąsełka na dole. Jakby wziąść do kupy cały czas, kiedy nie wisiała przy cycu, to może to była półtorej godziny na cały dzień:( Ale za to noc była super. Obudziłą się dopiero około 3 w nocy i potem już rano jak zawsze przed 6. Takiej nocy to dawno nie było:) Elizabetaa🌻 no to może dobrze, że na wiaraickich, bo nie masz czasu na nudę❤️ Dziewczyny dzięki za życzonka❤️ Kasika🌻 no a jak dzisiejsza noc, też taka super❤️ Ja też się zastanawiam nad tą szczepionką. Ale najpierw chcę porozmawaić z moją Przyjaciółką, która studiowała na Wojskowej Akademii Medycznej i ma póltora rocznego Kubusia. Ciekawa jestem co Ona mysli o tych pneumokokach. Słoneczko🌻 specyficzne lęki na Tynia❤️ Anna🌻 no my nie mamy takich przygód, bo Julia od początku nie tolerowała smoka(zresztą Agusia też nie:) ). A z tymi wyjazdami, to masz rację, już mam pewne doiswiadczenie i mniej się boję. A z tym internetem się pokopało, bo okazało się, że ten laptop co Konrad pożyczył jest tak stary, że widzieć się chyba nie bedziemy tylko słyszeć:( Napewno imprezka sie uda. Bedzie super, zobaczysz❤️ Nas to czeka za tydzień:) Ja Wam złożę żytczenia dwoma wariantami: Malutki baranek ma złote różki, Pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki. Gdy nikt nie widzi, chorągiewką buja I beczy cichutko: Wesołego Alleluja! Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwcia Wesołego Alleluja!!! Spełnienoia marzeń, cudownych chwil z rodziną, zdrówka i mnóstwo słońca każdego dnia. U nas tez problemu ze smoczkiem nie ma, bo nigdy nie bylo, po prostu od malego miala odruch wymiotnty. ja dzis koncze sprzatac, Maciek w sklepie, Oliwcia sie bawi, przed momentem wstala. Wczoraj upieklam dwie baby i murzynka, Maciek glownie tylko takie ciasta lubi. Zaraz jak M. wroci to jade do spowiedzi i idziemy ze swieconka ;) tylko ta pogoda, myslalam ze bedzie sliczne sloneczko a u nas pochmurno:( AAA no wlasnie maialam pytanko, Oliwcia zawsze oprocz okresu jak byla niemowlakiem, robila kupki co dwa, trzy dni, byly raczej \"twarde\", oddwoch tygodni ma tak, ze robi kupe codziennie, taka papkowata, ale nie biegunkowata, nie ma sluzu ani krwi, i co wiecej robi ja zawsz enad ranem i pozniej po przewijaniu jest nieprzytomna wiec jeszcze ja usypiam, za to ja chodze pol zywa bo juz nie nie moge usnac :( nie wiem czy sie martwic, nie wprowadzaalam jej nic nowego przeciez, no czasmi jak jej podaje nowto w malutkich ilosciach.Nie wiem co to moze byc. Czy po poprostu zmienil jej sie metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do szczepionki sama nie wiem, niby nie jest w grupie ryzyka, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wam, dopiero wstalam, iga cos marudzila ale naciagnelam kolderke na glowe i spalam dalej:))) teraz sie wymienilysmy dostala kaszle i spi :)) kinga z tymi kupkami to bym skonsultowala z lekarzem, albo moze z woda cos nie tak, u nas ostatnio byla ohydan woda, i iga miala przez kilka dni tez inna kupencje. A moze byc tez inna jak dziecko zabkuje, bo tez ma troche wyzsza temp, a zreszta jak cie to martwi to lepiej to skonsultowac, ale mysle ze to nic groznego niue jest:)) teraz jak nam dzieciaki smigaja po podlodz eto rozne rzeczy biora do buzi, jakies klaki, wlosy i tp. ide sobie zrobic prasowke bo w wysokich obcasachjest dzis o rodzinaw wielodzietnych czyli tako kolo 8-10 dzieciaczkow i o nigeli no i musze zaraz ufarbowac julce jajka bo juz od wczoraj marudzi o nich,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Jak mały wstanie to idziemy święcić koszyczek:) Karol upiekł śliczne babki, az mi slinka leci, a mama z siostrą babeczki z bita śmietaną, i jak tu wytrwać w diecie?!:P dzieki za odpowiedzi w sprawie pneumokoków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jestem taka zabiegana że nie mam czasu aby tu do Was zajrzeć. Teraz właśnie myję podłogi i mam małą przerwę tylko dlatego że weszłam tu gdzie komputer. Zyczę Wszystkim zdrowych i wesołych Świąt, smacznego jajka, i mokrego dyngusa a wszystkim mamą wypoczynku. Ja raczej wypoczywać nie będe bo w II święto mam imprezę z okazji roczku i dlatego też nie mam czasu na wizyty na kafe. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. ZDROWYCH,WESOŁYCH, MOKRYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH DLA WAS I WASZYCH RODZIN ŻYCZY WERA I OSKAR 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać że lekarka też wspomniała o szczepionce przeciw pneumokokom.Ja też boję się tej szczepionki co teraz będzie miał MMR2. Tort zrobiony nawet fajowo wyszedł ciekawe jak będzie smakował dowiem się jutro.Ach Oskar leżał i moich rękach i patrzę a tu dwie 4 na górze wychodzą może za dwa dni już się przebiją, to dlatego był taki marudny. Dobra idę się kąpać i spać bo padam na twarz. PA pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta mati 20
witam...czy moge wziąśc syrop na kaszel??? od 2 dni wiem że jestem w ciąży...,do gin. ide dopiero we wtorek...kaszle mnie i nie wiem czy moge wziaśc choc syrop ...czy nie zaszkodzi dzidzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa.....Iga-3100............9650.....80......1 rok..........23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67.....1 rok…….....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??.....1 rok……...29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???......1 rok……....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69....1 rok...…….04.04.06 kizia......Juleczka-3180........6600....??.............1 rok………..04.04.06 Anna80......Milenka-3400.......6300......67.........1 rok.……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850.......??.....1 rok….....05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.....1 rok......06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????........??.......1 rok.... 06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??.......11 m-ce…....08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......1 1 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........9500.......84.....11 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67.....11 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.......10 kg.....56......11 m-ce......10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......11m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......8320......75......11 m-cy.…..12.04.06 Jenefer25......Julcia-3250..........9800......75......11 m-cy…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......11 mc……12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.......11 kg ....??.. ...11m-ce………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........9600.......78......11 mies....14.04.06 Roza............Maja-2650............8000.....68.....11 m….....17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......11 mies.....17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........8780......70.....11m-cy..….19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70.....11 m-cy.....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ..11m-ce...19.04.06 Kingap...........Oliwia-3400...........9000....71......1 1mies..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060...........7200.....68?....11 mies .......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......11 m-ce…..21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000........10,40kg..???.....11 m-cy….....21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......10 kg ....81.....11 m-cy …....22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............9800.....??......11m- cy………..22.04.06 Kasika1……Kacperek-3590.....11,5 kg...84cm.....11,5mies......24.04.06 Patichris1......Maximilian.............................. 11 mies......24.04.06 panteerka.....Zuzieńka-2650......8500.......72......11 m-cy....26.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...9350.....73.......11m-cy .....28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......11 mies.......29.04.06 serek..........Joasia-3450.........8300......75.....11m -ca.....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68.......11 mies……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×