Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Cześć.Oskar nosi rozmiar sandałków 20 a buciki zakryte 21. dzisiaj u nas strasznie wieje że lepiej nie wychodzić z domu. Asmana 🌼 meble super Elizabet 🌼 jaki to krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmobilizowałyście mnie, położe spać Izulke i zabiore się za skręcanie:) moze chociaż pół mi sie uda skręcić... teraz zapraszam na kawe, położyłam się z bólem głowy i wstałam z bólem juz trzeci dzień tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmanka wespre cie dobrym slowem;) za waleczek milosci masz pozdrowienia od mojego lubego:))) bardzo mu sie to spodobalo okreslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u nas też dziś leje, co za pogoda... Nie ma co piękny urlop. Mała śpi jak suseł. Julka ma sandały Disney rozmiar 21 i są akurat do września pochodzi. Ale chyba one mniejsze wypadają jak porównuję z innymi, które ma już na zaś. Elizabetaa daj znać, czy będziesz zadowolona z efektów po kremie Nowsze fotki, Jul ostatnio spoważniał: Obrażalska http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e561fe5109ad689a.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś Fotosik nawala.. wysle pozniej. Silvia, wiem po sobie, że ciężko się zebrać i podejść do kursu na prafko. Ja miałam pierwsze nieudane podejście jeszcze w liceum i poszłam na nowo na kurs po kilku latach. Wszystko zależy od instruktora, tym razem miałam super gościa i zdałam za drugim razem. Większość znajomych u nas zdaje za 4-5, wiec mi sie udało. Ale jezdzę tak sobie, za mało praktyki. Teraz jak będę sama to może się podszkolę, bo auto będę mieć tylko dla siebie. A Ty nie zwlekaj, tym bardziej jak samochod czeka na Ciebie. Powodzenia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes stosuje 2 tygodnie i w sumie to nie wiem czy cos dalo efekt odchudzajacego ale napewno wygladza i napina i swietnie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana neee ja bylam z igla na spacerku, udalo sie nawet nie zmaknac:)) jest niemozliwa ciagle je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu ja chciałam wyjść, ale drzewa sie uginaja od wiatru i dostaje pier.... a dziewczyny jeszcze większego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, halo a co tu dziś popołudniu taka cisza ?? Asmana chyba wzięła się ostro za składanie mebli ale reszta to nie widzę usprawiedliwienia ;) Byliśmy w szpitalu, założyli Kacpiemu próbę tuberkulinową i w poniedziałek jedziemy do odczytu. Po badaniach pojechaliśmy na zakupy ale nie kupiłam nic z tego co chciałam :( Sobie tylko koszulę a Kacpiemu ogrodniczki w H&M. Strojów kąpielowych brak, tzn. sa ale albo rozmiar nie taki albo cena \"lekko\" jak dla mnie za wysoka (250 zł :O Agnes, fajne zdjęcie a jaka Julka poważna na nim :) Po powrocie z urlopu chyba zapisze się na ten kurs. U nas też nie zdaje się za pierwszym razem (chociaż mojemu mężowi się udało ale to zdolniacha i do tego facet więc nie ma co porównywac :P Wkurza mnie tylko to że od zakończenia kursu do egzaminu czeka sie 3 miesiące bo tylu jest u nas chetnych :( Czytam jakie Wasze dzieci noszą buciki i widze że mój Kacper ma chyba największą stopę. Ja mu kupuję buty Bartka i w marcu miał rozm. 21, na początku czerwca kupiłam sandałki rozm.23 i już widzę że palce zaczynaja dochodzic do końca więc pewnie za miesiąc trzeba będzie kolejne buciki kupować :O Ide pobuszować po allegro może tam znajdę jakiś fajny strój kąpielowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) Dzieciaki posnłęy, dzis cały dzionek w domku:( niby nie padało ale wiało i zimnooo brrrr:( Asmanka u mnie też można zwariować - podobno na południu ma być ładnie bo u nas szkoda pisac:(jak mebelki złożyłaś?????? Sylvia tez bardzo bym chciala aby Tynia przestała być tylko wirtualną narzeczona KAcperka;):)co wiąże się że trzeba byłoby sie sptkać:) Nie wieim o co chodzi z tą próba ale trzymam kciuki żeby było ok. i udanego buszowania za strojem:) Agnes z Julici to poważna panienka:) KAsika widze że domek prawie kompletnie już macie umeblowany:) Joasiu fajnie żę wizyta u Fryzjerki sie udała i udalo Ci sie kupic fajny prezent - a gdzie kupiłas tą matę????? ja chyba tez sie nie nadaje na kierowce - chociaż jazda podzczas kursu bardzo mi się podobała:)ale tak poza tym to chyba za nerwowa jestem :)więc chyba narazie nie będe kończyć prawka:) Elizabetka a po kim Iga ma taki apetycik po mamusi czy tatusiu:)??????? Nareczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko, próba tuberkulinowa to na sprawdzenie czy szczepionka na gruźlicę która dostał w pierwszej dobie się przyjęła (to tak w skrócie ;). Dostał zastrzyk w rączkę i po 72 godzinach jest odczyt. Znalazłam taki strój tankini czyli koszulka + majteczki http://www.otto.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Otto-OttoDe-Site/de_DE/-/EUR/OV_DisplayProductInformation-SuperZoomColors;sid=w8RQ1r6D8YFJ1_gNaHvsvtKJCem2bQoxSig2Tk8pkdv1mFr2ReT7urNbpVyhfA==?ProductID=AwR_AAABLEYAAAETMPtNPGtq&ThumbID=1 co sądzicie ? Z moimi \"wałeczkami miłosci\" jak to nazywa Elizabetaka to tylko taki lub jednoczęściowy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja zaraz o zgrozo zmykam na uczelnię- naszczęście ostatni dzień iii wolne:d dzieki za gratulacje :)🌻 Słonko @ niet:O, ja tez uwielbiam jężdzić autkiem jako kierowca:P to tak w skrocie. Pozdrawiam🌻 pogoda to rzeczywiście jesienna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meble nadal nie ruszone:(:( chyba nigdy ich nie poskręcamy... 13 stopni u nas, wieje, pada brrrr... Silvia strój świetny, ale gdzie szukać mniejszych rozmiarów? Iza je śniadanie kanapke z szynką i pomidorem ciiiiiiiii poprostu ona gryzie - SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no baby co z wami:)))) spicie??? sprzatacie??? my z iga wyginamy smialo cialo:)0 w rytm piosenek z mini mini:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ja zwariuje Tynia juz 2 raz dziś wymusiła aby jej włączyć tubisie a wieczorkiem bedzie pewnie 3 raz , o zgrozo i to ta sama baja:) na powietrze nie da rady bo wieje jakby ktos się powiesił:( Zmykam dalej sprzątac i gotować:) Miłego popołudnia i zapraszam na napoleonke orzechową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bylismy chwilę na polu, ale pogoda do dupy:O Karlos dzisw gra na weselu, więc jesteśmy sami do jutra:O Ja mam prawko 4 lata i bardzo lubie jeżdzić:D Tez muszę pomyśleć nad jakims strojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×