Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Elizabetko jestem tego zdania co Ty i dlatego nie wysyłam Natali na nauke języków.., troszke musze z tym walczyc z MArcinem bo mamy podzielone zdanie.., ale jak widać mam \"więcej do powiedzniea\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Strasznie się czuje wczoraj było lepiej a dzisiaj tragedia ach szkoda pisać. Pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tylko na chwilkę, zameldować, że czytam co u Was, ale czasu i komputera brak, więc z pisaniem gorzej.:O Mieszka się super:) Byłam na uczelni i strasznie mi sie nie chce po takiej przerwie, ale jakoś dam rade. Zjazdy na filologi polskiej mam 3 razy w miesiącu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Już lepiej ze mną,pozbierałam kości i jakoś funkcjonuję. Oskarek też lepiej. Kasika 🌼 to fajnie że już na swoim, na pewno sobie poradzisz na uczelni. Ja też bym wróciła ale nie mam z kim zostawić Oskara,ale może kiedyś Idę cosika zjeść. Pa dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Już lepiej się czujemy.Oskar zasnął bo wstaje ostatnio o 5.00. Pozdrawiam i udanej niedzieli de robić obiadek pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczxyny. Mam nadzieje ze o mnie pamiętacie, bo ja o was tak. nie ma mnie na kafe bo nienajlepiej u mnie, chyba wali sie moje małżeństwo😭, nie chce mi sie już w tej sprawie robić nic, ciągle kryzys za kryzysem, nie zdżymy sie pogodzić a znowy awantury i to o byle co:O, chciaabym czuć się szczęśliwa, az płakać mi sie chce dochodzac do takich wniosków. Miało być tak pięknie. Co do małej to jest cudowna bryka uśmiechnięta, no czasem pojeczy, tylko szkoda ze udziela jej sie moj humor i o byle co złoszczę sie. postaram sie zaglądać częściej, ale mam jeszcze egzamin do zdania na uczelni, taki ze mnie kujon przez to wszystko ehhhh. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza witaj 👄 My już po obiadku,potem do tesko pojedziemy na małe zakupy Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wpadłam życzyć udanej niedzieli. A Tobie Róża, zycze dyuzo sił do walki , mimo iż czujesz się zniechęcona, bo czasem lepiej po walczyć niz kiedyś żałować. Dużo szczęścia Ci życze! Kingap podzielam Twój ból, bo ja właśnie zaczynam mianowanie i tez z tym kupa roboty, nie wiadomo w co ręce włożyć. Joasia, Asmanka, Słoneczko, Wera, Kasika🌼. Całuski. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu zycze wytrwalosci w stazu:)) ja koncze dypomowanie, ale nie chce mi sie jakos specjalnie tego konczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rozyczko trzymaj się, napewno jakoś się wygrzebiecie , co nas nie zabije to nas wzmocni.., Nie pisz że nie masz siły już na walke, ktoś musi być, a jak zwykle jest to kobieta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie wiem co mam robić. Niby Agnieszka ma tylko katar i Julia zreszta też. Nie wiem czy posłać Agnieszkę do przedszkola. czy ta droga do przedszkola Im nie zaszkodzi. A może dzisiaj zostać z Nimi jeszcze w domu. Naprawdę sama nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa🌻 my ostatnio dowiedzieliśmy sie o takiej szkole prywatnej języka angielskiego co chodzą do Niej dzieci od roku. Ale jeszcze decyzji nie podjeliśmy i nie wiemy czy tak w połowie września to jeszcze można dołączyć dziecko do jakiejś grupy. Wera🌻 a jak sie dzisiaj czujesz? Dużo zdrówka❤️. Kasika🌻 fajnie, że super się mieszka❤️. Roza🌻 oczywiście, że o Tobie pamietamy❤️. Dużo wytrwałości i nie poddawaj się!! Walcz!! Super, że Maja jest cudowna❤️. Buziaczki dla Ciebie i Majeczki😘. Ania🌻 dziekuję za kwiatka❤️. Ok, spadam zrobić Mężowi kanapki do pracy. Miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nie mam czasy 😭 a jeszcze się zapisałam na angielski i teraz już w ogóle nie wiem kiedy do Was zajrze bo w weekedny nadrabiam zaległości w domu i czas z Marcelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień temu byłam z Marcelem u szczepienia, dlatego poprawiam tabele. Marcel jak zwykle dzielny chłopiec nic nie płakał, i cały czas biegał po gabinecie, on ostatnio tylko biega i chodzi po \"wyżkach\" na wszystko wchodzi, przechodzi z kanapy na fotel, przewraca rowerek i włazi miedzy rurki. Pozdrawiam wszystkich miłego dnia 🌻 Ellizabetaa.....Iga-3100..........11kg.....86....15 miesiecy ......23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67.....1 rok…….....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??.......1rok…….....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???.......1r ok…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69.....1rok ...……..04.04.06 kizia......Juleczka-3180........6600....??............. .1rok………..04.04.06 Anna80......Milenka-3400.......6300......67...........1r ok.……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850......??.......1r ok…......05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.......1rok........06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????.......??....... .1rok.... ...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430.....??........ 1rok…......08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68....... 1rok.....…09.04.06 wera66.........Oskar-3650.......10kilo.....84......16m-c e...…...09.04.06 Ostrowiec Św Marteczka77...Damienek-4350…...6750.....67....... 1rok……...10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.......10 kg.....56.........1rok.......10.04.06 *ivon*..........Lisa-2800.......8000........72 .......1 rok...........10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......1rok...……..11.04.06 Joasia79......Juleczka-3200......9350.....79.....15 m-cy,.....….12.04.06... Łódź Jenefer25......Julcia-3250.........9800......75......1r ok....…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......1rok..……..12.04.06 Galactica……….Maya - ?????..........???? ………??? ……….1 rok ……..13.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.......11 kg ....??.. .....1rok………….14.04.06 rybka25.....Marcel-3340...11kg...82 cm...17m-cy......14.04.06..Rakoniewice (wielkop.) Roza.......Maja-2650.......8200....75.....1ro k…....17.04.06 Dobre Miasto Niebieskie_oczy...Małgosia-3590.. 10kg......74......15m. .......17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........9300......??.....1 roczek..…..19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70.....1rok .........19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ..1rok.........19.04.06 Kingap........Oliwia-3400........119000....76.....14 m-cy.........19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060...........9100.....80?....1rok. ... ......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........9830.....77......1 rok….......21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000........10,40kg..???.....1 rok .........21.04.06 Silvia27 ...Kacperek-3950...11,7 kg ...84...16 m-cy...22.04.06..Wrocław Sineqanone.....Ola-4150............10400.....??......1 rok………...22.04.06 Kasika1......Kacperek-3590..12,2kg kg...92cm....17mies...........24.04.06..Rzeszów Patichris1......Maximilian.......................... 1rok..........24.04.06 panteerka.....Zuzieńka-2650.....8500.......72.....1rok. .........26.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...11,200..77..16,5m-c...28.0 4.06..Gdańsk asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......1rok...........29.04.06 serek...Joasia-3450....8900......78......12 m-cy...30.04.06...Łódź VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68......1r ok....……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ogólnym spojrzeniu na tabele widzę że Marcel na najwyższych nie należy :( Kasika a Kacper po kim taki wysoki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam kilka wcześniejszych wpisów i widzę że jestem na równi z waszymi przedszkolakiami z tym angielskim :D bo właśnie też zaczynam od podstaw, w liceum i na studiach miałam niemiecki, ciekawe jak mi pójdzie:) Wracam do pracy bo za chwilkę narobie sobie zaległości. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.Oskar wstał o 5.00 :) Zjadł mleczko i heja do zabawek,wziął samochód i nam po głowach jeździł ale jaki zadowolony przy tym był. Ja czuję się tak sobie raz lepiej raz gorzej. dzisiaj z Oskarem do kontroli,zobaczymy co powie.Katar jest mały ale jest tam daleko ma zapchane. Idę zupkę pomidorówkę zrobić ,acha zapraszam na murzynka bo wczoraj wieczorkiem zrobiłam duuuuuużą blachę i nie ma kto zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendzie:) Roza trzyma kciuki żeby wszystko się Wam ułożyło🌻i dużo siły życzę izdania egzaminu:)i buziaczki dla Uśmiechniętej Majeczki👄 Kasika super że Wam sie dobrze mieszka na swoim:) a na uczelni dasz radę - na 100%:) Aniu26🌻 Kinga witaj, widzę że masz strasznie duzo pracy , no cóz jeszcze tylko 9,5 miesiąca:) Joasiu jak mati zaczł chodzic do przedszkola to czsto chorował i najczęściej zaczynało sie od kataru , ale takie są uroki przedszkola, zdrówka dla dziewczynek:) Rybko i Ty biedlko zapracowana jesteś , kurcze ja ja się cieszę że moge poświęcić dzieciakom sporo czasu:)buziaki dla dzilengo Marcelka👄, powodzenia w nauce angielskiego:) Wera mam nadzieje że u Oskarka juz dziś będzie wszystko dobrze i Ty także szybko pokonasz to chorubsko🌻ja poprosze murzynka Asmanka ja jestem podobnego zdania a w amtiego przypadku to dpiero angielski zaczął w zerówce z tego względu że chodził do logopedy a skoro dziecko ma problemy z polskim językiem to posyłanie na angielski mijalo się z celem (i to nie tylko moje zdanie ale i logopedy)anjlepszym okresem na rozpoczęcie angielsiego jest 2 klasa właśnie gdyż w miare znajomośc języka polskiego jest opanowana:) ale to tylko moje zdanie:) Elizabetka Mati chodzi tylko do szkółki piłkarskiej myslę żę to mu na razie wystarczy z zajęc pozlekcyjnych , tez uważam że nie moża dziecku wypełniac całych dni szkołą ,i zajęciami pozalekcyjnymi , bo dziecko musi miec czas na odpoczynek i zabawę:) Jestem dzis bardzo zdenerwowna a dopiero po 12 wszystko się wyjaśni - trzymajcie kiuki(mój mąż pojechal do prokuratury w charakterze podejrzanego ale oboje nie mamy pojęcia o co chodzi):(:(:((z artykułu wynika że o jakieś oszustwo ):(:(:( Normalnie żoładek mam pod gardłem:( Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja dzisiaj od rana w stresie, 25 wrzesnia mam stawić sie do sanatorium z Natalia i nadal nie mam co z\\robić z Iza pojechaliśmy do babci czy by nie pojechała z Natalia.., ogadała sie ale moze coś wykombinuje 0 oby bo normalnie zwariuje.. Słoneczko spokojnie, chociaz wiem jak to jest myślami jestem z Tobą buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Ja chora od kilku dni, nawet nie korzystałam z kompa, tylko lezałam. mąż dzieckiem małym sie zajmował żebym jej nie zaraziła. Boje sie czy nie zaraziłam starszej, dzis wstała z katarem. a tu dzis pierwsze lekcje tańca, nie chciałabym aby zawaliła. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie mąż mnie ochrzanił że siedze przy kompie zamiast lezec i ze szybko nie wyzdrowieje takim sposobem a on już nie ma czasu siedziec przy małej bo obowiązki go wzywają. Mam też zajęta sprawami społecznymi a opiekunka oprócz pracy u mnie to jeszcze u kuzynki i niestety teraz poświęca u niej czas i musze czekac do jutra żeby się pojawiła. Ja płace 5zł za godzine. Ale ostatnio mniej przychodzi bo zawiesiłam prace przy tym szyciu o którym Wam pisałam przed wakacjami. Dużo czasu spędzam z Julcią, a jak jest opiekunka to moge zając sie Natalią, także jeżdzic z nią na dodatkowe zajęcia. Chce też ponownie na angol sie załapac Callanem tylko zmienic miasto i czekam czy utworzy sie grupa o moim poziomie. Chce też na jakies ruchowe zajęcia chodzic aerobic lub nordic walking. A miałam napisac ile lat ma Natalia - otóż 11 lat i niestety za wczesnie ten bunt nastolatek sie pojawił..... Wpływa to na atmosfere całego domu i niestety na relacje moje z męzem też, negatywne oczywiście. Im większe dzieci tym więcej kłopotów, obowiązków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja na momencik!!!! Co sadzicie o Helen Doron dla najmłodszych? od ukończenia roczku już można zapisac sie z dzieckiem. Mam iśc na lekcje próbną; moja Natalia chodzi tam od kilku lat i metoda jest rewelacyjna tylko nie wiem jak to z takimi maluchami. ponoc do 5 lat dziecko ma największe zdolnosci językowe. Kosztuje to 1000zł na rok wiec bardzo sie zastanawiam czy warto aż tyle wydac i czy w ogóle będą efekty, a jest mi szkoda zaprzepascic bo utworzyła sie grupa takich malutkich a ja skoro nie pracuje i mogę dzieciom czas poświęcic... tylko jak pójde do roboty to nie wiem jak pogodze prace z tymi wszystkimi wyjazdami, wszędzie mam daleko. Tylko Natali zajęcia w wiekszości są bezpłatne (Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, Młodzieżowy Dom Kultury) tylko angol płacimy i pianino. a u nas przedszkole jest bezpłatne i zawsze było bezpłatne, tylko pewnie jak płacicie to lepsi fachowcy zajmują się dziecmi i lepiej wyedukują te dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko - zapewne wszystko sie wyjasni, cierpliwości!!!! Trzymam kciuki!!!! Bedzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się wyjaśniło ktoś w 2000 roku wyłudził kredyt na imie i nazwisko Adama ,(cala reszta się nie zgadza ani data urodzenia, ani imona rodziców , charakter pisma , miejsce zamieszkania itp.) Kamień z serca:) Renolka❤️ Ide się napic kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×