Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Wielkanocy jak bajka i smacznego jajka, tęczowych pisanek i dyngusa cały ranek, słońca wiosennego i uśmiechu promiennego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane🖐️ Tęczowych Pisanek Na stole pyszności Mokrego Dyngusa I wspaniałych gości Niech to będzie czas uroczy Życzę miłej Wielkiej Nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście wszystkiego naj dla Iguni w 2 urodzinki🌻 ❤️ Kobiety kiedy to zleciało, że nasze dzieci kończą już 2 lata?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kasik wlasnie pieke tort, teraz czekam az polewa mi ostygnie i czekoladowe serduszka, robie tort sachera- czekoladowy z dzemem morelowym. milego odpoczynku, i nie przesadzajcie z jedzeniem- kasik ma dyspense:)) buzka e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabet 🌼 ucałuj Iglaczka od cioci Justyny i Oskarka z okazji 2 urodzinek :) Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.A co tu takie pustki ?????????????????? Pewnie najadłyście się i nie możecie się poruszać to zaraz po dźwiga zadzwonię :D :D :D U nas zima , śnieg po kostki i bardzo wieje Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko wszystkiego naj naj najlepszego z okazji urodzin :) 👄 👄 ""Kwiatów nie dam, mimo szczerych chęci. Lecz słowa, które zostaną w pamięci, życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone. W dniu Twych urodzin niech będzie spełnione.""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z Wami?Jeszcze się lejecie wodą oczywiście :D :D ????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.A nam jedzenia nie zostało, zawsze zostawało i trza było wyrzucać a tym razem wymierzyłam i nic nie ma . Tak że Kasika przychodzę do Was na jedzonko :) pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Co takie pustki???? Oskar przespał noc bez wstawania na mleko, ale wstał z płaczem bo go nóżki chyba bolały bo się łapał za nie. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, iga przespala mi wczoraj o 16 do 7 dzis, szok, miala miec popoludniowa drzemke, ktora przerodzila sie w sen zimowy, zaraz idziemy do zloba, iga rozda wafelki:))) duuuuuuza dziewczynka z niej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Dawno mnie nie było, ale w święta nie mialam czasu, a potem nie było internetu. U nas dziewczynki chorują:( We wtorek poszliśmy do przychodni. Nie było naszej lekarki:( bo jest na urlopie. Dziewczyny mają katar i kaszel. Niby to nic. Ale Aga miała od poniedziałku stan podgorączkowy, a dzisiaj w nocy 38,4 i dałam Jej nurofen. Teraz ma 37,7. I właściwie nic konkretnego nie bierze. Julia ma coraz gorszy katar, bierze Eurespal, ale poprawy nie widzę:(. Więc nie wiem, czy nie będę jechać z Nimi do tej przychodni co Konrada praca płaci. Bo ta lekarka u nas w przychodni znów nic mi nie poradzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach, mineły jak zwykle bardzo szybko. Bylismy cale dwa dni w rozjazdach...Oliwia byla gwiazda spotkan, bardzo duzo mowila, nie wstydzac sie nawet wujkow, ktorych nie widziala od swojego chrztu:) Elizabet to niezly sen Iga miala:) Joasia, mam nadzieje, ze chorobsko szybko odpusci. Oliwia miala przed swietami katar, maly wprawdzie, ale od dwoch dni zaczela troszke kaszlec w nocy...nic poza tym, nie wiem czy moge jej podac Flavamed? W ciagu dnia jak i zasypia w ogole nie kaszle, w nocy kolo 3 gromadzi jej sie cos w gradle i zaczyna kaszlec tak kolo 10 min i do rana spi spokojnie. Pierwszy raz tak ma, nie wiem co to jest, moze suche powietrze a moze katar jej jeszcze splywa i podraznia? Zaraz uciekam do pracy, zycze milego i slonecznego dnia. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu jak twoja Córcia reaguje na Eurespal, bo moja Milenka też jest chora i też dostała Eurespal, ale ąż po 7,5 ml 3xdziennie i często jej się zdarza zaraz po zazyciu dostać ataku kaszlu i zwrócić. Nie wiem juz jak jej go podawać. Dziewczyny czy macie jakiś przepis na gorące danie, bo chce coś takiego zrobic na przyjecie urodzinowe Milenki, ale nie mam pomysłu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od lekarza. Ponieważ w Medicoverze nie było naszej pediatry, poszłam wkońcu do przychodni rejonowej. Właśnie wróciliśmy i Agnieszka ma zapalenie oskrzeli i dostała antybiotyk. Julią jest bez zmian, więc ma brać ciągle ten eurespal. O koło 8 rano miała Aga 38,5. Teraz ma około 37,7. W sobotę mieliśmy iść na 3 urodziny syna naszych znajomych, ale teraz to nie pójdziemy. A w niedzielę do mojej Mamy na obiad i też nie wiadomo co z tego bedzie:( Kinga🌻 super,że Oliwka była gwiazdą❤️. U mnie często dziewczynki mają kaszel od kataru. Ania🌻 zdrówka dla Milenki❤️. My bierzemy eurespal 3 razy po 5 ml. I bez żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja:) Wita Was 30 -stka:D Joasiu 🌻 dzięki za życzenia Aniu26🌻 dzięki za życzenia Kasika dzięki za życzenia Wera🌻 dzięki za życzenia święta minęły szybko, w niedzile bylismy u teściów i szwagrów:) w poniedziałek mileiśmy gościa i wczoraj także gości :)W Lany poniedziałek troche wody się polało:D jedzienia nam także starczyło akurat ani za malo ani za dużo:)Tyni musimy kupić kaloszki bo żadnej kałuży nie przepuści a my możemy tylko pogadć:)straszna zniej obrażlaska ostanio:) Mati dostał wyrznienie za prace na temat latrni morskiej przywiózł troche gadzetów ceramicznych w nagrodę:) Adaś miał do dziś wolne od piątku , dziś bylismy na zkupach bo 3 kwietnia teść ma imieniny, 6 kwietnia urodziny mojej mamy , 9 kwiatnia urodziny Julki (chrześniaczki Adama) a w sobote Mati idzie na urodziny kolegi:) Aniu Tynia też brała kiedyś eurespal i źle go znosiła , wymiotowala po nim , podawałam jej przed jedzeniem żeby nic nie miała w brzuszku i wtedy jakoś szło a ostanio powiedzialm pediatrze że żle go znosiła i przepisala clemastinum i także pomógł:) zdrówka dla Milenki🌻 a z dań może jakąs potrawka z kuraka z grzybkami , papryka albo leczo:) Joasiu zdrówka dla dziewczynek🌻 Kinga zdrówka dla Oliwki🌻 Elizabetak Igusi pewno cos się pięknego i ciekawego śnilo skoro tak długo spała:) Wera buziak 👄za przespaną noc Oskarka(bez mleczka) Asmanka a Ty pewno jeszcze balujesz w Tarnowie?????? Kasika co u Was jedzonko juz zjedzone?? PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Oskar wstał po 7.00.Za 2 ty. będę piekła torcik już nie mogę się doczekać bo mam inny przepis niż rok temu. Aniu 26 🌼 Oskar od Eurespalu dostał biegunki i już od roku mu nie przepisuje. Elizabet 🌼 jejku pozazdrościć takiego aniołka :) Joasia 🌼 zdrówka dla dziewczynek 👄 , ja na taka wysoką gorączkę podaje pół czopka pyralginy. Kingap 🌼 witaj Słoneczko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj u Nas było cieplutko.Oskar biegał po trawce nie chciał wracać do domu. Pustki, pustki Asmana 🌼 wytrzeźwiałaś :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Oliwcia chyba zdrowa, nie kaszlala dzis w ciagu dnia w ogole, na grzemce tez nie. Mam nadzieje, ze w nocy tez bedzie spokojnie. nie widze zeby miala katar, wiec to moze jednak suche powietrze...bede obserowac. U nas dzis tez cieplutko, jutro ma byc 14 st, po pracy odebralam Oliweczke i wybralysmy sie na piechote do domku, to ok 40 min drogi od mamy. Bylo przyjemnie i nareszcie po tych zimowych czasch dotlenilysmy sie troche:) Wera a jaki to przepis na torcik. Ja w świeta robilam \"kore orzechowa\" wszystkim smakowala...chcialam robic na urodziny Oliwii ale moze jeszcze zmienie plany:) Asmana co u Ciebie??? Uciekam bo czeka na mnie jeszcze kilka zadan klasowych do poprawy a jutro kolejna klasa pisze wiec nie chce narobic sobie zaleglosci:) Pozdrawiam i zycze zdroweczka wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Słoneczko🌻 ja za rok i dwóch miesięcy dołączę do grona 30-stek:) Gratulacje dla Matiego za to wyróżnienie:) Ale imprez Wam sie posypało:) Dziękuję bardzo. Mam nadzieję, że szybko wyzdrowieją:) Wera🌻 dziękuję bardzo. Nie miałąm w domu czopków, ale teraz już mam. Ale na razie jest ok. Tylko coś około 37 czasami 37,7. Kinga🌻 no to może to zasłuche powietrze❤️. No właśnie cieplutko a moje dziewczynki muszą siedzieć w domu, bo mi lekarka nie pozwoliła z Nimi wychodzić:( Miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w sobotni poranek!! My dzisiaj będziemy sprzątać:) Agusia jak na razie ma około 37 stopni. Julia całą prawie noc kaszlała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🌻 joasiu duzo zdrowka dla pociech, pogoda nie sprzyja dobremu samopoczuciu. ide dzis na pogrzeb- takie dolujace:((( trzymajcie sie buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Dniu 2 Urodzin dla Milenki:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Skoro już jesteś całkiem duża posyłam Ci zapach letniego arbuza, dwa pełne worki radosnego słonka, i kwiatek, po którym tupie biedronka. Przekazujemy ciepłe, najlepsze życzenia, Słońca i radości dużo pomyślności - czasu dużo na zabawy i podróże moc uścisków, uśmiechów wiele w dni powszednie i niedziele. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Dniu 2 Urodzin dla Milenki:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Skoro już jesteś całkiem duża posyłam Ci zapach letniego arbuza, dwa pełne worki radosnego słonka, i kwiatek, po którym tupie biedronka. Przekazujemy ciepłe, najlepsze życzenia, Słońca i radości dużo pomyślności - czasu dużo na zabawy i podróże moc uścisków, uśmiechów wiele w dni powszednie i niedziele. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Byłam wczoraj na ugs i nareszcie czuję w sobie to malutkie życie:) Widziałam i słyszałam bijące serduszko:) Jednak każdą ciąże przeżywa się od początku, od początku kobieta uczy się być mamą. Wyniki super, czuję sie też dobrze, a brzuich już mi widać, choć z Kacpim o tej porze, nie byłó nic widać. Całuje😘 Milenko sto lat🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×