Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Hej Ja też nie mam narazie czasu na dłuższe wypowiedzi, ale jeszcze przed świętami to nadrobie:) U nas z nocnikiem lipa, rozmiar buta 24. Mdli mnie od rana do wieczora:D Elizabeta z tym przybieraniem na wadze to nie szalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellizabetaa.....Iga-3100........13kg.....86....23 i 2 tyg. miesiecy ......23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67.....1 rok…….....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??.......1rok…….....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???.......1r ok…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69.....1rok ...……..04.04.06 kizia......Juleczka-3180........6600....??......1rokR 30;……..04.04.06 Anna80......Milenka-3400.......6300......67...........1r ok.……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850......??.......1r ok…......05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........10200 .....84.....18mcy........06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????.......??....... .1rok.... ...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430.....??........ 1rok…......08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68....... 1rok.....…09.04.06 wera66.........Oskar-3650.......11kg.....87......23m-c e...…...09.04.06 Ostrowiec Św Marteczka77...Damienek-4350…...6750.....67....... 1rok……...10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.......10 kg.....56.........1rok.......10.04.06 *ivon*..........Lisa-2800.......8000........72 .......1 rok...........10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......1rok...……..11.04.06 Joasia79......Juleczka-3200......10,8 kg.....87.....23 m-ce.....….12.04.06... Łódź Jenefer25......Julcia-3250.........9800......75......1r ok....…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......1rok..……..12.04.06 Galactica……….Maya - ?????..........???? ………??? ……….1 rok ……..13.04.06 agneska.pop...Brajan-3800...11 kg ....??.. .....1rok…….14.04.06 rybka25.....Marcel-3340...11kg...82 cm...17m-cy......14.04.06..Rakoniewice (wielkop.) Roza.......Maja-2650.......8200....75.....1ro k…....17.04.06 Dobre Miasto Niebieskie_oczy...Małgosia-3590.. 10kg......74......15m. .......17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........9300......??.....1 roczek..…..19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70.....1rok .........19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ..1rok.........19.04.06 Kingap........Oliwia-3400........119000....76.....14 m-cy.........19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060...........9100.....80?....1rok. ... ......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........9830.....77......1 rok….......21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000........13kg.... 86.....18 m-cy .........21.04.06 Silvia27 ....Kacperek..3950.....12,7 kg ....88....19 m-cy.....22.04.06..Wrocław Sineqanone.....Ola-4150............10400.....??......1 rok………...22.04.06 Kasika1......Kacperek-3590..13,5kg kg...92cm....22mies...........24.04.06..Rzeszów Patichris1......Maximilian.......................... 1rok..........24.04.06 panteerka.....Zuzieńka-2650.....8500.......72.....1rok. .........26.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...11kg.....86......22m-cy... . ...28.0 4.06.......Gdańsk asmana........Izabela-3500 ......10,700.....83......17m...........29.04.06 serek...Joasia-3450....8900......78......12 m-cy...30.04.06...Łódź VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68......1r ok....……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:)) jutro piatek:) a w sobote u julki dni odwarte i jula idzie tanczyc na wystepie. iga od paru dni jak biega w domu bez pampra to idzie sobie po nocniczek i ladnie robi wszystko do niego, wiec te tony przemoczonych ubranek, kaluze na podlodze mam nadzieje ze beda odchodzily w przeszlosc... mam taka nadzieje. kasik ladnie musisz nam przyberac na wadze, bedziemy tego pilnowac. a ja ide sobie zrobic zaraz surowke z marchewki na kolacje:)) jestem gruba jak beczka:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Dzisiaj też nie spałam, Oskar obudził się o 2.00 na mleko i tak leżał , przekręcał się z boku na bok i nie mógł zasnąć i o 4.30 chciał mleko zjadła i zasnął do 8.00 .Ale jak poszedł spać o 11.00 to wstał o 14.00 a ja razem z nim, także sie przespałam. Co do wesela to jeszcze nie wiemy czy pójdziemy , ale chyba do 21.00 zostaniemy i wrócimy, nie mam z kim zostawić Oskara.Ale przecież na poprawiny też pójdziemy a zawsze jest o wiele fajniej niż na weselu. W poniedziałek do fryzjera i do kosmetyczki Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas wszystko bez zmian. Kasika🌻 witaj:) Czyli mdłości masz. Wszystko będzie dobrze. Buziaczki dla Ciebie😘 Kacperka😘 Maleństwa😘 A na nocnik też przyjdzie czas❤️ Elizabetaa🌻 no to zapowiada się ciekawa sobota❤️. Super, że Iga tak opanowałą ładnie sztukę z nocnikiem❤️. Buziaczki dla Niej😘. Wera🌻 no to dobrze, że udało Ci się przespać w ciągu dnia ❤️. Szkoda, że nie macie z kim zostawić Oskara, ale masz racje poprawiny mogę być lepsze:) No to będziesz mież super poniedziałek. Ja do fryzjera wybieram się w przyszły piatek, a do kosmetyczki chciałam iśc, ale się jeszcze nie zapisałam, więc nie wiem czy mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tutaj pustki:) Pewnie u Was też świeci słoneczko i z tego korzystacie❤️. Ja właśnie skończyłam sprzatać:) Za pół godziny razem z Juleczką idziemy po Agnieszkę do przedszkola, a potem pójdziemy na spacer:) Dzisiaj około 17 pójdziemy całą Rodzinką na zakupy do Tesco. Miłego i słonecznego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dzisiaj jedziemy na basen z dziewczynkami, a potem pojedziemy rozejrzeć się za półbutami dla Nich:) Jak odebrałyśmy z Juleczką Agnieszkę poszłyśmy na godzinny spacerek. Zakupy w tesco też się udały, a jak wracaliśmy zmoczył nas deszcz. No ale musiało tak być, bo w środę nas zmoczył jak wracaliśmy z przedszkola, w czwartek jak szłyśmy do biblioteki i wracałyśmy, więc wczoraj też musiało nas zmoczyć:) Miłej soboty❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Wy wszystkie jesteście?? Wczoraj po basenie byliśmy za butami dziewczynek. Okazało się, że Julia w półbutach z jesieni ma 4 mm luzu, a Agnieszka w adidasach 5 mm, więc na razie nie będziemy kupować. Tzn Agnieszce chcemy kupić półbuty, ale wczoraj były tylko biało-srebrne w rozmiarze Agi, a takie to bezsensu, zaraz będą brudne. Na 20 pojechaliśmy z przyjaciółmi sąsiadami do Manufaktury, bo od 22 była nocna wyprzedaż. Kupiliśmy dziewczynkom zestaw małych koników Pony, będę miały wspólny prezent na wielkanoc(akurat było 10%rabatu). A Mama Konrada chciała, żeby dziewczynkom kupić sukieneczki i kupiliśmy różówe ale takie raczej sportowe(15 %rabatu). Ja kupiłam sobie bieliznę atlantica(20 %rabatu) i spodnie ciężko powiedzieć i sa eleganckie i na codzień. Są super:) Beatka kupiła sobie buty i sukienkę. Witek kupił sobie koktajl owocowy, a Konrad pasek do zegarka:) Do domu wróciliśmy po pólnocy i zadowolenie byliśmy z tego wyjścia. Omijaliśmy sklepy gdzie były bardzo duże koleiki do kas. Z dziewczynkami została Konrada Mama:) Miłej i słonecznej niedzieli❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.U nas ok, jak na razie jesteśmy zdrowi :) Robię strogonowa na obiad zapraszam wszystkich chętnych pozdrawiamy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecien
czesc.jestem tu nowa.termin mam na kwiecień 29.jestem z warszawy.czy któraś z was będzie rodziła w stolicy?w jakim szpitalu?ja chyba na Lindleya lub na Inflanckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana my rodziłysmy w kwietniu ale dwa lata temu:)) ja urodziłam 29:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecien
ups:).a w jakim szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męczą mnie pierońsko i na dodatek jest mi słabo:) Ale przeżyje, z Kacpim w tym czasie leżałam w szpitalu na wymioty, więc i tak jest ok. Co u zCiebie? Jak Marcin?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baaa Marcin super;)ale mam nadzieję że u nas z tej dobroci to dzidziusia nie będzie;) Natalce dzisiaj wypadł pierwszy zabek i się rozpłakała bo brzydko wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To świetnie, należało Wam się;) Co do Natalki, to taki przełomowy moment, pierwszy ząb, hoho. A Filipka możecie zrobić..:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wczoraj u nas się ruszyło. Zaeaz poczytam. Wczoraj poszliśmy na 10:30 do kościoła. Potem do domu po spacerówkę i poszlismy sobie na piechotę do Carrefoura (w jedną stronę zajęło nam to około 45 - 50 minut. Zrobiliśmy drobne zakupy i wróciliśmy. Około 20 przyszli przyjaciele sąsiedzi:) Posiedzieliśmy, porozmawialiśmy i po 21 poszli do domu. Dzisiaj Konrad na 6 pojechał do pracy, więc ja z Julią idziemy zaprowadzić Agulę do przedszkola:) Miłego dnia życzę. Aha, zapomniałabym. Z moimi piersiami juiż prawie ok. Już dużo się zmniejszyły i tak nie bolą❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera🌻 no to dobrze, że u Was ok❤️. Uwielbiam strogonowa:) Kwiecien ja rodziłam w Łodzi❤️. Kasika🌻 no to nie zazdroszczę tych mdłości❤️. Ja miałam je przez całą ciąże z Julią:( Trzymaj się z Maleństwem dzielnie❤️. Asmana🌻 fajnie, że z Marcinem tak dobrze Ci się układa❤️. Czyli Natalka jest bezzębna:) U mnie Agnieszka nie ma dwóch jedynek górnych. Ale musiała mieć usuwane:( No a mi brakuje Krzysia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Witam wiosennie:D Ja dziś z dzieciakami po południu do arelgologa, sama a to spory kawał drogi ale co tam dam radę:) Wczoraj bylśmy po te buty , Tynia darła się przy wszystkich , żaden jej nie pasował na wsystkie wołała ała mimo że były za duże w końcu kupiliśmy \"pierwsze z brzegu\" nie darła się tylko przy kapiochach ale za to w domu nie chciała ich ubrać tylko stare:)ale w końcu ją przekonalismy:) Matiemu bez problemu buty dobralśmy aja kupiłam półbuty na styl sportowy i tyle:) Tyle butów a praktycznie zero wyboru bo wszystkie robione na jedno kopyto:D Asmanka a to chociaż na pociechę Natalce za ząbka powinna przyjśc wrózka zabkowa(u nas 10zł):P , super żę z Marcinem jest super no a skoro brakje WAm Filipka to z całego serca Wam go życzę:) Joasiu u nas butów ltnich chyba nawet więcej niz woesennych:)dobrze że nie najgorzej znosisz @,fajnie że zakupy wyprzedazowe się udały:)super że z piersiami już ok.:) no a Wam życzę Krzysia:) Kasika będzie dobrze , ja z Tynią mialam 3 miesiące koszmarnych całodnoiwych mdłości:) Elizabetka jak tam wystepy Julki?? no a Wam życzę Henryczka:) Mi to nikodgo nie brakuje choaiaż Adaś czasami żartuje czy robimy drugą Tynię ,ale ja czekam tylko jak Tynia pójdzie do przedszkola i wymiatam do ludzi:P Papa i miłego dzionka, zapowiada się superncko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem wkurzona pojechałam do alregolaga na prózno bo doktor na zwolnieniu a z recepcji dzwonili powiadomić do mojej teściowej !!! tylko nie wiem czy to teściowa czy szwagierka nie powiadomiła. tak więc telepałam sie kawał drogi w tem i z powrotem, Tynia pod koniec to chciala włazic pod samochody a jak ją brałam na ręce w oczekiwaniu na autobus to sie darła albo sie pokładała na chodniku, autobus przyjechał, napakowamy że igły nie szło wepchnąć na szczęscie się zmieściliśmuy a Tynia siedziała grzecznie w wózku co sie jej nie zdarza w autobusie bo jak tylko wchodzimy to ona musi pozwiedzać albo popróbować wszystkie siedzenia:P Tak więc mam na dzis wszystkiego serdecznie dosyć , ide na kawę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Jestem blondynką , chciałam dużo jasnego ale nie aż tak bardzo, to znaczy fajnie wyglądam tylko trzeba się przyzwyczaić do tego koloru. Zrobię zdjęcia to wkleję. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Nie mogę dzisiaj spać. Dzisiaj przyjeżdżam moja Mama, a ja będę myc okna i sprzatać w szafkach, szufladach i szafach, myć żyrandole i kwiaty:) Słoneczko🌻 no nie wiem czy ta pogode teraz jest taka wiosenna. Strasznie nieprzyjemny jest ten wiatr brrrr :( Fajnie, że zakupy się udały:) No u nas z sandałków dla mnie nic ciekawego nie było:( No a na Krzysia to chcę poczekać jeszcze z kilka lat. Też chcę jeszcze przed Krzysiem wymieść do ludzi:) Okres mi się już wczoraj skończył. Mam nadzieje, że następny też będzie tak bezbolesny:) Nie dziwię się, że byłaś wkurzona. Też bym była!! Wera🌻 napewno jako blondi też super wyglądasz❤️. Czekamy na zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, iga mi sie chyba rozchorowala, cala noc kaszlala i dusila sie tym kaszlem, sinecod nie pomogl bo go ciagle wypluwala, dopiero nad ranem udalo jej sie go zaaplikowac i zasnela i troche sie przespala, padam na buzie. tak ladnie sie trzymala bez chorobska przez ostatnich kilka miesiecy. moze to nic powaznego. ale i tak musze isc. buzka zaraz zbieram sie wercia na wlosy czekamy z niecierpliwoscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) U nas zima , spadł śnieg:) ale już po mału topnieje:) Elizabetka zdrówka dla Igusi oby to nic poważnego było:) Joasiu ale godzina na wstawanie:D udanego sprzątanka:)u nas wczoraj było wiosennie a dziś już zimowo:) ja też już chce do ludzi:P a sandałki pewno jeszcze jakieś fajnie wyszukasz:) Wercia czekamy na wcielenie blondi:) Wkurzyłam się dziś na Mateusza bo miał tydzień czasu na nauczenie się wiersza na pamięć zaczął dziś (bo wcześniej mu się nie chcialo i odkładał to na potem) a dziś szedł na 11:30 do szkoły i za bardzo to się go nie nauczył . jestem ciekawa co dostanie?? Papa miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×