Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Konrad dzisiaj z Juleczka jedzie do mojej Mamy na imieniny. Agnieszka jest osłabiona i więcej czasu sie pokłada, więc zostanie ze mną w domu. Juleczka ma coraz większy kaszel. Jutro idę już do swojej lekarki, zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM swiezo upieczona mama od wczoraj w domu z malym prosze napiszcie kiedy wasze malenstwa zaczely robic normalne kupki, moj poki co takie sluzowe trwa doba TRZECIA cziemno-zielone bo bralam zelazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania🌻 przepraszam, że wczoraj spóźnione, ale gorące i z serca płynące życzenia dla Milenki❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Idzie miś, żyrafa wielka, lew grzywiasty, mysz maleńka, wszyscy razem z prezentami, z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce - masz o jeden roczek więcej! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Kasika🌻 fajnie, że poczułaś nareszcie w sobie to malutkie życie❤️. Dobrze, że wyniki super❤️. No u mnie z Juleczką też było dużo szybciej widać niż z Agnieszką:) Elizabetaa🌻 dziękuję bardzo❤️. No nie zazdroszczę tego pójścia na pogrzeb:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak Konrad z Juleczka pojechali wczoraj na imieniny mojej Mamy, tak zaczęła mnie boleć głowa, że nie byłam w stanie wstać z łóżka. A w domu miałam tylko paracetamol i to tylko dwie tabletki Jak wrócili Konrad w aptece kupił mi jakieś tabletki musujące na ból Solpadeinę. Gorzkie paskudzwo, ale jak wzięłam dzisiaj w nocy to po 15 minutach ból ustąpił:) Dzisiaj na 12:50 z dziewczynkami na kontrolę. Z Agnieszką lepiej, ale Julia ma coraz gorszy kaszel. Dobrze, że to do naszej lekarki:) idziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fressia🌻 przepraszam, nie pomogę Ci bo już nie pamiętam❤️. Dużo zdrówka dla Ciebie i Szymka❤️. Trzymaj się dzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellizabetaa.....Iga-3100........13kg.....86....23 i 2 tyg. miesiecy ......23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67.....1 rok…….....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??.......1rok…….....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???.......1r ok…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69.....1rok ...……..04.04.06 kizia......Juleczka-3180........6600....??......1rokR 30;……..04.04.06 Anna80......Milenka-3400.......6300......67...........1r ok.……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850......??.......1r ok…......05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........10200 .....84.....18mcy........06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????.......??....... .1rok.... ...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430.....??........ 1rok…......08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68....... 1rok.....…09.04.06 wera66.........Oskar-3650.......11kg.....87......23m-c e...…...09.04.06 Ostrowiec Św Marteczka77...Damienek-4350…...6750.....67....... 1rok……...10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.......10 kg.....56.........1rok.......10.04.06 *ivon*..........Lisa-2800.......8000........72 .......1 rok...........10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......1rok...……..11.04.06 Joasia79......Juleczka-3200......10,8 kg.....87.....23 m-ce.....….12.04.06... Łódź Jenefer25......Julcia-3250.........9800......75......1r ok....…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......1rok..……..12.04.06 Galactica……….Maya - ?????..........???? ………??? ……….1 rok ……..13.04.06 agneska.pop...Brajan-3800...11 kg ....??.. .....1rok…….14.04.06 rybka25.....Marcel-3340...11kg...82 cm...17m-cy......14.04.06..Rakoniewice (wielkop.) Roza.......Maja-2650.......8200....75.....1ro k…....17.04.06 Dobre Miasto Niebieskie_oczy...Małgosia-3590.. 10kg......74......15m. .......17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........9300......??.....1 roczek..…..19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70.....1rok .........19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ..1rok.........19.04.06 Kingap........Oliwia-3400........119000....76.....14 m-cy.........19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060...........9100.....80?....1rok. ... ......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........9830.....77......1 rok….......21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000........13kg.... 86.....18 m-cy .........21.04.06 Silvia27 ....Kacperek..3950.....12,7 kg ....88....19 m-cy.....22.04.06..Wrocław Sineqanone.....Ola-4150............10400.....??......1 rok………...22.04.06 Kasika1......Kacperek-3590..13,5kg kg...92cm....22mies...........24.04.06..Rzeszów Patichris1......Maximilian.......................... 1rok..........24.04.06 panteerka.....Zuzieńka-2650.....8500.......72.....1rok. .........26.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...11,3kg.....86......22m-cy... . ...28.0 4.06.......Gdańsk asmana........Izabela-3500 ......10,700.....83......17m...........29.04.06 serek...Joasia-3450....8900......78......12 m-cy...30.04.06...Łódź VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68......1r ok....……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Wczoraj kupiam wage elekroniczna więc poporawiłam w tabelce, tyle że jak patrze to Mati tyle co Tynia teraz to ważył w wieku 10 miesięcy a wczoraj wyczytałm że Tynia powinna ważyc 13 kg. Od pazdziernika przybral tylko niecałe 400g:(NA dodatek Mati robi sie coraz bardziej uparty i krąbny:( czasami to niem mam juz do niego sił, słowa nie sutkuja :( Tynia wózek sobie chyba calowkicie odpuściła w sobote jak mieliśmy wyjść to tak ryczała bo nie chciala wózka , zostało na tym że pojechalismy samochodem bo Matiego musileismy odebrac z treningu i zawieść na urodziny kolegi:)Wczoraj do kościoła też bez wózka , szła ładnie z kościoła kawalek także ale już pod koniec było "opa" :) Od soboty teściowa jest w szpitalu miala stan przedzawałowy.Adam pojechal dziś do nej przed pracą. Joasiu zdrówka dla Agusi i "Juleczki:) a jak z karmieniem zakończone na dobre??? fressia ja też nie pamiętam juz jak to bylo z tymi kupkami , niech Szymek zdrowa się chowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Czuję się paskudnie. Może w sumie spałam około 5 godzin w nocy, ale z dużymy przerwami. Tak mnie kości bolą, że nie mam siły wstać z łóżka. Ale wzięłam przeciwbólowy lek i muszę się wziąść do kupy. Jeszcze gardło mnie boli i mam katar. W Medicoverze na 19 mam umówioną wizytę lakarską. Agnieszka ma ciągle zawalone gardlo i dostala jeszcze dalej antybiotyk, więc do przedszkola w tym tygodniu już nie pójdzie. U Julii słychać już pojedyńcze szmery w oskrzelach, ale na razie dostala syrop wyksztuśny i mam nadzieję, że Jej pomoże. Mogę z Nimi wychodzić na dwór na trochę jak jest tak ładnie. W środę zadzwonię do przychodni i zapiszę dziewczynki na kontrol na piątek i mam nadzieję, że będzie wszystko ok❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻nie przejmuj się. U mnie Julia waży niecałe 11 kg i też przybrała od października około 300 - 400 gram. Nie zazdroszczę problemów z Matim. Mam nadzieję, że jakoś się wszystko dobrze ułoży❤️. U mnie Julia też już nie chce jeździć w wózku i już chyba od ponad dwóch miesięcy nie używamy wózka:) U nas teżJulia woła \'opa\' jak chce na ręce:) Mam nadzieję, że z Teściową bedzie wszystko dobrze🌻. Dziękuję bardzo, ale dziewczynki dzisiaj lepiej wyglądają niż ja:( Karmienie zakończone już na dobre!!Już półtora miesiąca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Joasia zdrówka😘 Słoneczko nie martw się Matim, to pewnie taki wiek, niedługo z tego wyrośnie i aż do dojrzewania będziesz miała spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam Kacprowi wczoraj dwie pary butów i wiecie, że już numer 25, ale mi to dziecko rośnie, jak na drożdzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziękujemy serdecznie z Milenką za pamięć i życzenia! Miałyśmy dwudniową imprezkę, Milenka bawiła się z dziećmi, tak że ja mogłam spokojnie posiedzieć z dorosłymi gośćmi. Moja Milenka też jest drobniutka, waży 11 kg, a buciki 21/22. Niestety miły czas szybko mija, zaraz po urodzinach Milusi moja mama odebrała wyniki badań i okazało się , że jest bardzo chora, niestety to rak ( a ponadto od dawna choruje na cukrzyce i jest po zawale). Bardzo to przeżywam , nie mogę się na niczym skupić. Pewnie Milenka od września pojdzie do przedszkola, a teraz jak mama jezdzi do szpitala, to przyjezdza druga babcia. Pozdrawiam. Słoneczko Twój Mati wkracza w trudny wiek, więc życzę cierpliwości. Joasiu a dla Twoich dziewczynek dużo zdrówka, moja na szczęscie juz prawie zdrowa. Kasika no to faktycznie duzy chłop z Kacperka! Ciekawe kto w brzuszku rośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Dziś od 11:30 (z godzinna przerwą na drzemkę)do 16:30 byliśmy z Tynią na podwórku:) taka była super pogoda no i Mati dołączył o 14:) Po południu robiliśmy rachunke sumienia bo w sobote ma pierwszą spowiedz a drugą na tydzień przed komunią czyli w maju:) Tynia to łobuz jak jej coś mówie nie po jej myśli to mówi: mama cicho!!! ale jak jej powiem że robi coś źle albo czegos nie wolno robić (np. zamierzać się na mamusie rączką) to przychodzi i daje buziaka na przeprosiny:)Z Matim to czasmi naprawde jest ok ale czasami to daje popalić. Teściowa nadal w szpitali dziś miala jakiś zabieg mający na celu sprawdzenie drożnosci żył, serca i takie tam zawiązane z tym stanem przedzawałowym. Joasiu zdróweczka dla Ciebie i dziewczynek oby szybko doszły do zdrowia i Julci pomógl ten syrop:)Widzę że nasze córcie maja wiele wspólnego(waga, słowa, i spacerki bez wózka;))co do Matiego to myśle że będzie ok bo to mądry i fajny synek tyle że czasmi trochę przegina:) Kasika tak: taki wiek potrwa z 3 lata a potem zaraz po nim dojrzewanie i do 18 stki..............a to jeszcze 10 lat:D żartuje nie będzie chyba tak źle:)buziaki dla Kacperka karmionego drożdżami i fasolki:)(też jestem ciekawa) Aniu przykro mi z powodu Twoje mamy domyślam sie co przeżywasz bo widzę jak Adaś martwi się zdrowiem swojej mamy- trzeba być dobrej myśli - musi być dobrze. Widzę że Milenka też drobniutka - chyba taki urok naszych dziewczynek:) moja mama opwiadała mi że zakładała mi 2 pary rajstop bo miałam takie chude nogi;) Dobrej nocki kwietnióweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Podobno to nie grypa, ale przechodzone przeziębienie. Lekarz nie dał mi antybiotyków ale Bioparox i inne specyfiki. Na razie jeszcze się źle czuję, ale mam nadzieję, że leki zadziałają. Dziewczynki coraz lepiej. Konrad dzisiaj jedzie na targi do Warszawy. I nie wiadomo kiedy wróci, ale po południu ma przyjechać moja Mama i zająć się dziećmi, żebym ja mogła trochę odpocząć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻 dziękuiję bardzo❤️. Ale duży rozmiar butów ma Kacperek:) Ania🌻 fajnie, że impreza urodzinowa Milenki się udała❤️. Byłaś już na bilansie dwulatka? Ja już nie mogę doczekać się kiedy pójdę i wtedy bedę wiedzieć dokładny wzrost Julci:) Wiem co to znaczy. Jak byłam w klasie maturalnej moja Mama zachorowała na raka. A jak byłam z Agnieszką w ciąży miała wznowę choroby. Wszyscy wiedzieli o wznowie oprócz mnie, bo nie chciała mnie Mam martwić. Zobaczysz, pokona Mama raka❤️. A Ty musisz Ją wspierać. Rodzina jest bardzo potrzebna w tej walce! Dziękuję bardzo❤️. Zdrówko się przyda:) Słoneczko🌻 na początku sprostowanie nie karmię już 3 i pół tygodnia. Nie wiem co ja wczoraj napisałam:) No to się Tynia naspacerowała. U mnie Julia nie śpi wciągu dnia:( Czasami jak wracamy z basenu to w samochodzie uśnie. Pamiętam, że pierwsza spowiedź, to duże przeżycie. Fajnie, że pomagasz Matiemu w rachunku sumienia❤️. No widzę, że jeszcze jedno łączy nasze córy. Oby dwie są łobuziaczkami:) No a lepiej, żeby teraz Mati się wyszumiał i wyszalał, niż później❤️. Jeszcze raz zdrowia dla Teściowej❤️. Dziękuję bardzo❤️. Syrop chyba pomaga. Mniej kaszle Julia. Muszę się jeszcze pochwalić. Że Julia dzisiejszą całą noc przespała we własnym łóżeczku. Tak około 1, 2 do nas w nocy przychodziła. A dzisiaj przyszła Agnieszka, a ja poszłam do Agnieszki łóżka:) No i jeszcze wczoraj przyszła paczka. Na allegro zamawialiśmy prezent dla Julii krzesełko uczydełko. Na razie schowaliśmyu do szafy. Dostanie w przyszłą sobotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania i Słoneczko wierzcie mi, że jestem jeszcze bardziej ciekawa niż Wy:) Aniu złośliwy ten rak? jakie rokowania? Nie trzeba się martwić na zapas. Mój kolega wyszedł niedawno z złośliwej ziarnicy. Nie ma reguły/ Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Około 1 w nocy przyszła do nas Julia i od tego momentu nie mogłam zasnąć. Kręciłam się tylko ciągle, więc ostanowiłam wstać. Wczorajposzłysmy z moją Mamą do mojej kosmetyczki i przebiłyśmy Julii uszy. Ona od dawna mówiła: \"Aga kolczyki ma, babcia Lila kolczyki ma, babcia Danusia kolczyki ma, ja nie mam. Chcę\". Obiecałam Jej, że przed urodzinkami przebijemy. Siedziała jak strusia. Nawet nie drgnęła i nie zapłakała. Ale teraz czasami pokazuje na kolczyki i mówi: \"nie chcę\". Ale po chwili leci do lustra i mówi: \"chcę, ładne\". Musi się po prostu oswoić z nimi. Potem kupiłyśmy znicza i zaniosłyśmy trzy żonkile pod pomnik Jana Pawła II przy kościele. Zapaliłyśmy znicza i trafiłyśmy na krótką Mszę o 17:30. Konrad z targów z Warszawy wrócił około 18:30 i na 20:45 poszedł do kościoła na Mszę. Dzisiaj idzie na popołudnie do pracy, więc rano pojedziemy szukać prezentu dla Konrada Taty na imieniny (Franciszek, miał wczoraj) i urodziny (były 31 marca). Składamy się z braćmi i chcemy kupić garnek do gotowania na parze:) Nie pisałam Wam, bo nie chciałam zapeszać. Ale w tamten czwartek Konrad pojechał do Niemiec po samochód. No i kupił białego(a włąściwie taka kość słoniowa) fokusa z 2001 r. Myśleliśmy o innym samochodzie, ale nic innego nie było. Jutro musimy jeszcze pozałatwiać trochę spraw z tym autem:) No i jeszcze jedna nowinka. Konrada bratowa Iza (co na końcówkę sierpnia ma termin) wczoraj poczuła pierwsze ruchy Dziecka. Fajna data. Pryma aprylis, ładwo zapamiętać. Ja AGnieszki poczułam w dzień babci, a Julia nie wybrałą sobie do tego takiej fajnej daty, więc niestety nie pamiętam:( Kasika🌻 ja też jestem ciekawa❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas po staremu. Oskar tylko ostatnio jest płaczliwy, w nocy się budzi z płaczem, po południu cały czas płacze, może to ząbki mu wychodzą. Wszystkim solenizantom wszystkiego naj naj najleprzego pa zapraszam na gołąbki, zrobiłam 50 sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki Wercia mojej Izulce też ząbki wychodzą i taka płaczliwa jest, ale da się wytrzymać. Poza tym nadal nic nie mówi:(( zaczynam się martwić, nadal nic nie gryzie0 już mnie cholera bierze. Ciągle budzi się w nocy i przychodzi do nas do łożka. Za to wyrzuciłysmy smoczka(był tylko do spania) sikanie na nocnik opanowane do perfekcji.. Wypełniałam karty zgłoszeniowe do przedszkola na Natalie i Ize, mam nadzieje ze ją przyjmą do przedszkola mimo że nie będzie miała 3 lat. Składałam również do żłobka, i nie wiem co zrobie jeśli nie przyjmą jej ani tu ani tu. Jak będę szukała pracy i w razie znalezienia jej co zrobią z tą moją Izulką:(( Kasika ależ Ci zazdroszcze - ale już bym nie chciała;) MAcie już warianty imion?? mam przeczucie:)))) żę będzie syn buhahaha jeśli ja mogę mieć w tej sprawie przeczucie:) mów tu szybko ile Ci już przybyło kilogramów?:)) Słoneczko Matim się przejmujesz , inni tłumaczą taki wiem- ale patrząc na wszystko to od nardzin do smierci można stwierdzić\"taki wiek\", więc nie przejmuj się Mati jest taki po wszedł \"w taki wiek\";)- ale nakombinowałam:)) Joasiu jak czytam jak ta Twoja Julcia mówi to jestem w szoku, bo moja ogranicza sie do, mama, tata, pa, da , ba. Będę na bilansie to zapytam czy juz powinnam coś z tym robić czy nie? Tak wogóle strasznie często chorujecie- oj nie zazdroszcze. Super że zakup samochodu się udał- chociaz nie taki jaki był w planach- ale może tak właśnie miało być Zaczał się nam miesiąc imprez i wszystkim dzieciaczkom z góry 100 lat życzę. Izula waży 11,800 98 cm, numer buta 24 brrr, Własnie czekam aż wstanie- śpi od 11:15 muszę jechac po tusze do drukarki, by wydrukować karty zgłoszeniowe do przedszkola, bo teraz tylko tak można to zrobic. Miałysmy w Tarnowie spotkanie klasowe, i się rozczarowałąm bo przyszło nas tylko 7, polowa za granicą, ale wiele się zarzekało że przyjdzie i co? nie przyszło- a niech żałują torby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera🌻 cześć:) Może to właśnie przez ząbki. Buziaczka dla Niego😘. Uwielbiam gołąbki:) Asmana🌻 gratuluję opanowania sikania na nocnik do perfekcji❤️. Na mowę też przyjdzie czas:) Ja też wypełniłam Agnieszki karte i Julii. Chociaż raczej marne szanse, żeby Julię przyjeli do przedszkola:( Julia wcale nie mówi tak dużo. Czasami powie coś wiecej. Ale jak widzę inne dzieci w Jej wieku, też Julia mówi dużo gorzej od nich. Dzięki bardzo. Samochód miał być trochę większy, ale i ten jest fajny:) Ale Izula jest wysoka. No no no❤️. Ale modelka nam tu rośnie:) Madelaine🌻jeśli tutaj czasami zagladasz najlepsze życzenia dla Milenki ❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Idzie miś, żyrafa wielka, lew grzywiasty, mysz maleńka, wszyscy razem z prezentami, z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce - masz o jeden roczek więcej! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Joasiu gratulacje dla bratowej:) ja pamiętam że z Matim pirewsze ruchy były w czerwcu ale konkretnego dnia nie pamiętam a z Tynią soobie zapisałam i był to 21 listopad:) Jestem ciekawa jak Juclia wygląda w kolczykach :)ja Tyni nawet nie prponuje bo u niej wszystko jest na nie ani grzebien ani kitki :D gratuluje zakupu autka:) i trzymam kciuki za przedszkole Julci:) Wera może faktycznie przez ząbki Oskarek jest taki płaczliwy , ja też uwielbiam gołabki:) Asmanka @ w końcu sie odezwałaś :P gratulacje dla Izulki za nocnikowe i smoczkowe sukcesy:) a co do gadania to widocznie jeszcze nie jej pora , nie martw się na zapas:) trzymam kciuki za przedszkole lub żłobek:)Izula do duża kobietka a wagę widzę ma podobna do Tyni- taki szczypiorek:)Fajnie że mialaś spotkanie po latach:) ac o Matiego to fakt każdy wiek ma swoje wady i zalety :D (nakombinowałaś:P) Teściowa wrócła wczoraj do domku , pojedziemy tam w niedzile w związku z imieninmai teścia i urodznkami Julki (Adama chrześniaczki) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałabym przedszkole, bo wtedy obydwie chodziłyby do jednego- zawsze to jakieś ułatwienie;) Izula też sobie nie da spiąć włosów. Ostatnio byłam z nimi na placu zabaw, jakiś chłopaczyk połozył się na zjeżdżalni a że Iza chciała zjechać najpierw po nim pochodziła a potem usiadła mu na głowie.Straszny diabeł z niej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Dzisiaj w nocy jak Konrad przyszedł około 1:30 też się wybiłam ze snu i zasnęłam dopiero około 3:( Dzisiaj czeka mnie sprzątanie i na 13:30 idę z dziewczynkami na kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_krz🌻 Kizia🌻 nie wiem czy tutaj zagladacie ale chciałam złożyć życzenia dla Roksanki🌻 Juleczki🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Idzie miś, żyrafa wielka, lew grzywiasty, mysz maleńka, wszyscy razem z prezentami, z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce - masz o jeden roczek więcej! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Słoneczko🌻 dziękuję w Jej imieniu❤️. Zrobię zdjęcie to Wam pokażę. Ale wydaje mi się, że trochę poważniej wygląda w tych kolczykach. Ja nie naciskałam na te kolczyki. Agnieszka mnie bardzo prosiła i przebiłam Jej przed 4 urodzinami. No i teraz Julia. Myślałam, że też poczeka do 4 urodzin, no ale już mamy to za sobą. Już teraz Jej nie przeszkadzają i nie chce ich ściągać, tylko wszystkim w koło pokazuje:) Uważam, że drughie dziecko ma trochę lepiej. Po pierwsze szybciej dorasta, bo chce dogonić starsze rodzeństwo. Po drugie ma już trochę przetarte szlaki. U nas do trzeciego roku życia Agnieszka nie wiedziała co to jest słodycz. A Julia już jak tylko skończyła rok poznałą co to cukierek, lizak i czekolada. Z Agnieszka też było trochę inaczej, bo Aga była alergikiem. Dziękuję bardzo❤️. No to dobrze, że Teściowa już w domu.Czyli Wy też niedzielę spędzicie u Teściów:) I też na imieniny tTścia:) Ale się złożyło hihihi... Asmana🌻 trzymam kciuki za przedszkole❤️. Ale chochlik z Izuni[. Buziaczki dla Niej😘.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas też na tapecie zęby, w nocy się budzi i płacze. Mam na świeżo mój ząb mądrośći, więc wiem jak to diabelnie boli..brrr Asmana kochana z założenia musiałam już przytyć, co?! :P Ale rzeczywiście chyba trochę już mi przybyło, ale to wszystko przez Karola bo ulega moim słodkowym zachciankom, a z Kacpim o tej porze byłam 2 kg do tyłu. Kobito przeczułabyś mi niewiastę, bo by mi się pomoc przydała:DL:D Joasia czekamy na zdjęcia. Wercia łącze się z Tobą w zębowym bólu:) Słoneczkoa ale cie Asmana pocieszyła z tym wiekiem Matiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Oskar przespał całą noc, ja się obudziłam o 3.00 i nie mogłam zasnąć . Erni dzisiaj był na rozmowie do nowej pracy i został przyjęty :) W starej popsuły się zarobki i nie są płacone na czas jak na początku, pozatym sklep jest duży i właściciel otwiera drugi obok, ale nie ma zamiaru przyjąć drugiego magazyniera tylko wszystko by robił Erni za tą samą kasę bo o podwyżkach szef nie chce słyszeć. Teraz będzie pracować w sklepie z AGD na stanowisku komputerowym , to co lubi najbardziej. Kasika 🌼 niech moc będzie z nami , łączmy się zębowe mamy :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D .Jak się czujesz?Mdłości masz jeszcze? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ii wściekła jestem, nawet mi nie przyjeli karty do przedszkola na Ize bo tyle chętnych:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia to gratulacje dla Erniego😘 Mdłoąści już na szczęście nie mam. Asmana to aż takie przeludnienie czy wybrałaś jakieś ekstra przedszkole?? Pożałują tego jeszcze, jak Natalka zostanie kimś sławnych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. Co takie puchy???????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Asmana wczoraj zdenerwowana i każdy się bał :D :D :D :D Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jej to się lepiej nie narażać:D Biedna ta pani w przedszkolu, pewnie Asia ją ładnie objechała:P:P Joasia, a Ty co dziś tak milczysz?? Dowa co u Ciebie? Napisz choć kilka słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×