Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Eli :D:D:D Dobre:D:D Joasia życzę lepszego samopoczucia, ale sama wiesz, że na początku różnie jest. Słoneczko koleżanka oddaje synka do żłobka i już na wstepie wydała kilka stówek, a co dopiero do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku:) Dzisiaj rano muszę zrobić mięsa, buraczki i surówkę i sprzątnąć łazienkę. Powiem Wam szczerze, że nie mam ochoty na gości dzisiaj. Mam chyba jakiegoś doła:( Ale trzeba się pozbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa🌻 śmieszne:) Kasika🌻 dziękuję bardzo❤️. Choć wczoraj było niezbyt lepsze. A dzisiaj mam jakiegoś doła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My idziemy na obiad do teściowej, więc mam dzis wolne od gotowania i zmywania:) Pogoda typowo jesienna, ale te wakacje zleciały... Joasia- pomysl, że wszystkiemu winna burza hormonalna. Jutro wszystko zobaczysz w innym (lepszym) świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:)) ja zamarynowalam zeberka, przygotowalam ziemniaczki w foli, rzucimy na grilka i bedzie pychtoka, do tego salatka z pomidorow z ogrodka, mniam mniam:) chyba ze nastapi zalamanie pogody;) to wtedy zostaje piekarnik. jeszcze dwa dni wolnosci a potem konfererencje i poczatek roku. Ach, jak te dwa ;) miesiace szybko zlecialy. buzka milej niedzieli e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Fatalnie się czuję dostałam @ , boli mnie głowa i gardło, a na dodatek jestem dzisiaj sama z Oskarem, Ernest ma imprezę firmową bez osób towarzyszących :( . Wczoraj robiliśmy ognisko Oskar się wyszalał i zasnął po 20. Pozdrawiam Was cieplutko pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! No i jakoś minął ten wczorajszy dzień i nie było nawet tak najgorzej. Ale następną rocznicę ślubu zrobię za trzy lata, czyli jak będzie 10. Proszę bardzo jak ktoś ma ochotę przyjśc na moje mieniny, zapraszam w dniu imienin (bo to wczoraj było połączone z moimi imieninami) na ciasto. A tak to będę wyprawiać Konrada imieniny i dziewczynek urodzinki i tyle:) Dzisiaj dokładnie mamy rocznicę i idziemy z Przjaciółmi Sąsiadami na lody (to z Nimi mieliśmy wyjść w sobotę:)), no i oczywiście dziewczynki też z Nami idą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻 no i jak było u Teściowej na obiadku? No i oczywiście masz racje❤️. Dzisiaj już wszystko lepiej wygląda. A w sobotę ciągle z byle powodu ryczałam. Jeszcze nigdy w żadnej ciąży tak się nie zachowywałam:( Elizabetaa🌻 no to pychotka była u Ciebie wczoraj na obiad:) Wera🌻 no mam nadzieję, że dzisiaj czujesz się lepiej❤️. Rybko🌻 co tam u Ciebie? Jak tam Wasez starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Joasia u teściowej było ok, objadłam się i pół nocy nie spałam przez zgagę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Dzięki dzisiaj czuję się już lepiej. Ernest wczoraj wrócił o 23.00 , cały w siniakach nogi, ręce a nawet na twarzy i na głowie miał ślady no i na tyłku też :D :P bo strzelały się z pistoletów na kulki kolorowe (nie wiem jak się to pisze ale chyba z pinbola ), a dzisiaj ma kaca :) :D , a główna atrakcją wieczoru był Feel, no i strongmen. Dzisiaj do pracy rano pojechał taxi. Kasika 🌼 to fajnie że obiadek u teściówki się udał :) a u Ciebie jak z samopoczuciem ? Joasia 🌼 jak się czujesz dzisiaj ? Ja się piszę :) Jakie piekłaś ciasto ? Elizabet 🌼 jak marynujesz żeberka ? Asmana 🌼 a ty gdzie się podziewasz? Pozdrawiam i zapraszam na kluski sląskie z sosem grzybowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia 🌼 wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy , duże buziory dla Was :) :) 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej W sobote bylismy u teściów do 19:00 , w niedziele kosció i wyprawa rowerowa , mój mężuś wybrał taką trase ze myślalm że go uduszę , zamiast przyjemnej zajdy rowerem była jazda wyczynowa z przeszkodami ;) Joasiu w ciąży nastroje są różne a każda ciąża też jest inna , wytrwałości jeszcze tylko ok.7 miesięcy:) Wszystkiego naj w dniu imienin i Waszej rocznicy : dużo miłosci i jeszcze raz miłości❤️🌻❤️🌻 a zapomniałbym dziś mi się śniło że urodziłaś córeczkę:D ale podobno sny tłumaczy się na odwrót:) Pamiętaj o foteczkach jak będziesz się lepiej czuła:) Kasika ja w sobotę byłam na obiedzie u teściów więc też mialam wolne od gotowania:D Wercia no to niezła imprezę miał Erni :) dobrze że TY juz się lepiej czujesz , ja poproszę porcyjkę klusek :) Eli oj fakt wakacje zlecialy jak jeden dzień:) Asmanka jak tam staranka oo pracę??????? idę kończyć obiadek u mnie dziś ogórkowa i naleśniki:) PA i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia to Erni miał niezłą zabawę, szkoda, że to było bez osób towarzyszących. Słoneczko cos dwuznacznie zabrzmiał twój ostatni wpis:P:P:P (głodnemu chleb na myśli:) ) Joasia i ja dołączam do zyczeń🌻 Asmana to pisz, pisz jak tam poszukiwania. Rybka a jak staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Byliśmy wczoraj na lodach i potem kupiliśmy w Tesco produkty i zrobiliśmy na kolację hamburgery i hot dogi. Wyszły nam niezłe:) Dzisija jak Konrad przyjedzie z pracy po 14, jedziemy do moich Dziadków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻 no to chyba u Teściów to norma z tym przejedzeniem:) Ja też zawsez tak mam:) Dziękujemy za życzenia❤️. Wera🌻 dobrze, że się czujesz lepiej❤️. No to wybawił się Ernest:) Bardzo mnie gardło boli i głowa. Kupiłąm sobie wczoraj w aptece coś i będę się leczyć:) Piekłam zebrę, sernik złota rosa i robiłam piankę:) Dziękujemy za życzenia❤️. Słoneczko🌻 no to niezłą wyprawę mieliście w niedzielę❤️. Dziękuję Ci za słowa pocieszenia❤️. Dzisiaj zaczynam 11 tydzień:). Za życzenia też bardzo dziękujemy❤️. No to zobaczymy co urodzę. Teraz już mi wszystko jedno. Jak byłam z Julią to tak chciałm chłopca, a teraz widzę bardzo dużo plusów jak to będzie dziewczynka. A plus na chłopca to po prostu oczko w głowie dla mnie (Konrad już ma dwa oczka) :). Zobaczymy co będzie jak się urodzi:) Pamiętam i do weekendu na pewno zrobię:) No nie dziwię się, że Cię tyłek boli. A jak Tynia to zniosła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wercia a roznie zalezy od humoru:) ale w niedziele to zrobilam je w marynacie z musztardy miodowej, octu balsamicznego, oliwy z oliwek, troche soli i pieprzu. koniec zludzen jutro do roboty, a w zasadzie do dwoch, rano do jednej a po poludniu do drugiej na konferencje. ech milego dnia ide do urzedu pokajac sie przed pania, ze zgubilam kwitki:((( normalnie sie boje. papa e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wyjazd do Karpacza się udał choć była duża zmiana planów, bo zamiast jechać autobusem to jechalismy samochodem bo w sobotę najpierw jechaliśmy na pogrzeb do mojego wuja do Bytomia a potem dopiero dojechaliśmy do Karpacza dodatkowo zdobiliśmy jakies 300 km ale mimo to było fajnie. Co do ciąży to czekam na @ i pewnie znów przyjdzie bo jakoś w tym miesiącu to się nie staraliśmy. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. Rybka 🌼 może tym razem się udało , na pewno będziesz w ciąży już nie długo :) Elizabet 🌼 dziekuje Joasia 🌼 oby szybko Ci przeszło, jak znajdziesz czas to prześlij mi przepis na ten sernik , dziękuje :) Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam dzisiaj chińszczyznę z ośmiorniczkami, pierwszy raz jadłam ośmiorniczki, smakują jak mięso kurczaka. Zapraszam bo jeszcze zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj u Dziadków i Cioci Reni było bardzo fajnie. Ale coś przez te pogody bardzo mnie glowa boli. Jutro Konrad bierze wolne i jedziemy rano z dziewczynkami do alergologa. Potem na zakupy. I potem chyba do malutkiej Anitki❤️. Dzisiaj może pójdziemy na ryneczek poszukać przytulanki dla Anitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa trzymaj się w tej robocie dzielnie❤️. No i jak tam w urzędzie poszło? Rybka🌻 ja po Agnieszce bardzo chciałąm mież jak najszybciej drugie dziecko. Ale najpierw póki karmiłam nie miałam okresu, a potem tak się staraliśmy i chcieliśmy, że nic z tego nie wychodziło. A jak sobie odpuściliśmy, to od razu zaszłam w ciążę:) Więc trzymam kciuki, że może właśnie i u Was tak będzie:) Wera🌻 dzisiaj spróbuję Ci przesłać ten przepis:) No nie wiem czy coś takiego bym zrobiła i zjadła. Zwłaszcza teraz w ciąży:) Słoneczko🌻 no to fajnie, że masz prawie napisany list motywacyjny❤️. I trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć NO zobaczymy jak to będzie, teraz to myśle że będzie dobrze jak do końca roku zajde w ciąże, a jak teraz dostane @ to zaraz po idę do lekarza. A w weekend przyjeżdzają do mnie 2 koleżanki ze studiów i myślę że będzie fajnie bo odkąd skonczyliśmy studia co roku do mnie przyjeżdzają to już będzie 4 raz. Słoneczko a Ty gdzie się o tą pracę starasz? Powodzenia zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta a Ciebie nie odwiedziłam bo zaraz do Karpacza jechaliśmy :) a Ty właśnie z Bytomia jesteś? czy z innego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jaosiu super że miło spędziliście rocznicę i pyszną kolacyjkę mieliście:) Tynia dobrze zniosła jazde rowerem bo wszystko jest amortyzowane:D Oby głowa Cie nie bolała przez te zmienne pogody, mam nadzieję że u arelgologa będzie ok.:) udaenj wizyty u Anitki , mam nadziejęże udało sie Wam co skupić dlA MALUTKIEJ:)dzięki za trzymanie kciuków:) Wera ja też nie wiem czy bym zjadła osmirniczki , może jakbym nie wiedziała to tak;) Rybkoudanych poteczek z koleżankami z studiów a o pracę starm się w Selgrosie , fajnie by było bo mialam bym blisko ok. 2 km i płace też mają podobno niezłe:) i zawszr to pewna firma:) Rybko ja tez uważam że jak odpuścisz to zajedziesz w ciąże prędzej niż się spodziewasz:) No własnie apropo pracy będzie to ( jak się dostane)ekspozycja towatu na półkach lub kasy, niestety zza szaleństwa młodości trzeba płacić , na studia psychologiczne się nie dostałam , wkrotce pojawił się Mati a na zaoczne nie było mnie ( nas ) (bo wiadomo jedna pensja) stać ale mysle że może jaszcze kiedyś spełnie swoje marzenie Zreszta prace jaką będe wykonywac nie jest zła i będe w końcu między ludźmi i troche odpocznę od gwaru domowego:) Na początek wezmę 1/2 etatu żeby Tynia się osowiła z nową sytuacja a potem może w stczniu , lutym jak pójdzie do przedzszkola to przejdę na caly :) trochę się boje jak sobie poradzi bez mamy ,ale bardziej chyba sie boje o siebie;):D ale wiem że będzie dobrze najgorzej zacząć a potem to poleci:) Może jeszcze nastąpi jedna zmiana( na lepsze) w naszym życiu a raczej Adama ale o tym na razie sicho sza , żeby nie zapeszyć:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie zarejetrowam Tynie do pediatry na piątek , muszę z nia skonsultować szmery nad sercem bo ostanio jakieś były i porozmawiać min. o operacji Tyni Dzwoniam też do poradni alergologicznej i też zarejestroałam dzieciaki ale dopiero na 31 października na szczęście nic sie nie dzieje więć możemy poczekać ale swoja droga z tą służbą zdrowia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×