Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Cześć.No to u nas tak.Oskar dostał gorączki w nocy, mówi że go boli gardełko :( :( do lekarza mamy na 14.30. Ja się czuje też nie najlepiej :( zapraszam na ogórkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówka dla oskarka😘 Ja byłam dziś w przychodni robic badania imnóstwo dzieciaków do lekarza. Taka pogoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oskar ma zapalenie migdałków, dostał antybiotyk , który chce brać Agumentin, LAcidofil L . Już widać poprawę bo gorączka spadła i już nie jest taki ospany. Pozdrawiam i odzywajcie się Joasia 🌼 hej odezwij się bo się martwimy ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wercia dobrze że Oskarek bierze ten anybiotyk i już mu lepiej:) Joasiu gdzie jesteś ?????????????????????????????????????? u nas leje :( co za beznadziejna pogoda Miłego dnia , może u Was lepsza pogoda???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to na poprawe nastroju :) Wychodzi facet od kochanki i mówi -Kochanie masz jakiś alkohol? Muszę zabić zapach Twoich perfum , żeby żona nie poczuła. Kochanka dała mu flaszeczkę, facet się pokropił i wrócił do domu. Przywital się żoną ,a ta trach go po głowie: -Myślisz żę jak się wyperfumowałeś, to nie poczuje, że byłeś na wódce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jeden:) żona wraca od ginekologa i mówi do męża; -Jestem w drugim miesiącu ciąży. Jak będzie chłopak, to damy mu na imie Bogdan, żeby był taki duży i silny jak jego ojciec......Co tak posmutniałeś Czesiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas poprawa , to znaczy Oskar dokucza jakby mu nic nie było. Komputer się coś psuje bo po lewej stronie monitora jest obraz w porządku a po prawej są pasy, monitor jest podzielony na pół, albo poszła karta graficzna albo monitor,Erni sprawdzi u bratowej dzisiaj.A jak będzie coś poważnego to nie będzie mnie przez pewien czas :( :( Słoneczko 🌼 dobre :D :D A jak u Was ?Przeszło Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia moja babcia mówila że jak dziecko dokazuje to zdrowe:) więc to chyba dobrze żę broi ale za to zdrowy U nas niby ok Tyni tylko rano zakaszle kataru brak , a ja mam cały czas chrypę taka jakbym niewiadomo ile i co wypiła , a ja ani kropli:P Oby to nic poważnego z kompem , być może to karta a może po prostu cos w monitorze Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam katar , że nie mogę patrzyć na oczy , tak to dobrze się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zdrówka dla wszystkich. Martwie się juz o Joasia, to do niej nie podobne, żeby tak znikać. Żeby tylko wszystko było dobrze. Asmanaka pewnie zapracowana. Wczoraj wstawiliśmy łóżeczko dla małej i oczywiście pół ghodziny tłumaczyłam Kacprowi , że to jesat dla małej i żeby w nim nie spał. Ale udało się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas Milucha tez zakatarzona, wszystko przez Tą paskudna pogodę. Miałyście racje, ze kazde dziecko samo wie, kiedy przychodzi jego nocnikowy czas, Milena w koncu woła siku, w nocy jeszcze nie, ale to juz i tak dobrze. Bunt dwulatka za nami, znow jest grzeczna dziewczynką. W tym roku pracuje w Gimnzajum, ale takze w Technikum i Zawodówce (prawdziwa szkoła przetrwania). Nie pisałam, bo miałam troche problemów, bardzo przykrą sytuację z moją pseudo-przyjaciółką. U mnie sie cos zawsze musi dziac, nigdy nie moze byc spokojnie. Wera zdrówka dla Ciebie i Oskarka. Słoneczko dla Ciebie i Tyni też. Asmana gratuluje pracy! Kasika ta pogoda to chyba na twoje zamówienie! Fajnie tak , chyba przygotowywać Kacperka na przybycie Karolinki. Moja Milenka tez ostatnio pyta, dlaczego Ona nie ma braciszka ani siostrzyczki. Aniu80, jak twoja przedszkolaczka? Joasiu?????????????????????// Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki :) Oj czuje się fatalnie , jestem słaba i ten katar rrrrrrrrrrr :( Oskar dokucza i rozrabia czyli już mu przeszło Aniu 🌼 no i widzisz przyszedł czas i na Milenkę, Oskar też woła w dzień rzadko się zdarzy ze w nocy zawoła i dlatego śpi jeszcze w pieluszce, a tak to do wieczora chodzi bez. To masz dużo pracy z jednej szkoły do drugiej, ja bym chyba nie dała rady , podziwiam Cię :) Zdrówka dla Milenki 👄 Słoneczko 🌼 jak u Was? Asmana 🌼 daj o sobie znać Kasika 🌼 to na kiedy masz termin porodu? Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) Na 15 mam do lekarza bo bez antybiotyku chyba się nie obejdzie, na dodatek pojawił się kaszel :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam wolną chwilkę w pracy to Wam napisze co u mnie. Mojemu mężowi w palec już lepiej ale teraz się przeziębił i w związku z tym nadal nie pracuje tylko siedzi w domu w fotelu przed telewizorkiem i biadoli nad sobą. Sposób kuracji tylko nieco zmodyfikował bo na znieczulenie palca zażywał zimne piwko a na przeziębienie raczy się grzanym. Powiedziałam mojemu szefowi, że skoro nie chce mi zapłacić tyle ile bym chciała to będę wychodziła z pracy wcześniej. Zgodził się. Ale pomimo wszystko szukam czegoś za większe pieniądze. . Asia miała niewielki katarek ale już jest zdrowa. Dużo zdrówka życzę Waszym dzieciakom i Wam bo pogoda okropna. U nas wczoraj włączyli centralne ogrzewanie. Nasze mieszkanie jest ciepłe i na razie nie musimy dogrzewać. Teściowa kupiła już Asi kurtkę i kozaki na zimę. Wydaje mi się, że kurtka z zeszłego roku byłaby na nią jeszcze dobra no ale jak to się mówi od przybytku głowa nie boli. Dziewczyny , szczepiłyście dzieci na coś dodatkowo? Bo ja to nawet nie wiem na co można dodatkowo 2-letnie dziecko zaszczepić? Wiem, że maluchy to na rotawirusy można. Słyszałam też o szczepionce na pneumokoki. Chyba jest te szczepionka p-ko śwince. Ale nie jestem pewna i nie znam szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Werica zdrówka dla Ciebie🌻 u nas Tynia już ok. a mnie nadal męczy ta chrypaDobrze że Oskarek juz zdrowy:) Aniu26 zdrówka dla Mienki to chyba taka pogoda że nam dzieciaki choruja:( i wiekie gratulacje , u nas Tynia mimo żE juz dawno opanowała siusianie to w nocy nadal sika w papmpersa , mimo że juŻ bydziła się z suchyn to terAz od 2-3 tyg pampers pełny ,a le myśle że przyjdzie i czas na to :)Wytrwałości dla Ciebie bo praca z dziecmi zwłaszcza \"dużymi \" zasługuje na szacuneczek🌻 Serek widzę że u męża jak nie urok to............. :D no ale cóż tak to bywa:) Zdrówka dla Asi i powodzenia w szukaniu lepszej pracy:)Ja na nic nie szczepie, Tynia źle znosi szczepienia więc myśle żę damy radę bez dodatkowych szczepień:) Jeśli chodzi o pneumokoki to dobrze jest zaszepic dziecko jak idze do przedszkola a tak to nie ma poterzeby tak mi powiedziała pediatra:) Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki u Jaoasi wszysko ok Padł jej komp i nie może wejsc na cafe Jak tylko naprawią to się odezwie Tak uwięc u niej i dziewczynek i maluszka wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, to dobrze, że u Joasia ok. Ja szczepiłam na pneumokoki jak mały skończył rok. Zastanawiałam się na d szczepieniem na grypę, ale nie wiem czy takie dzieci się szczepi i czy warto. Co myślicie?? Jutro mam wizytę u ginekologa i zobaczymy co powie. Jutro Wam napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jechało dzis koło nas Tour de pologne, kacpi był zachwycony, helikopter, samochody, rowery, syreny policyjne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam antybiotyk. Ja szczepiłam Oskara, na pneumokoki, od sepsy i pneumo25, a tak to szczepionkami 6w1.Słyszałam o szczepionce na rota ponoć w stanach zostały wycofane bo coś działo się z dzieciakami ale to warto się spytać lekarza.Zaraz się kładę i idę lulu spać / Joasiu 🌼 to szybko naprawiaj kompa Kasika 🌼 to Kacpi miał radochę Serek 🌼 witaj Słoneczko 🌼 :) Dobranoc kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybciutko, nie było mnie bo Marcel był chory, potem mąż potem Ja , Robiliśmy pokój małemu i prawie skończony, brakuje materaca do łóżka i nowej pościeli i będziemy uczyć MArcela spać w swoim pokoju. Asmana gratuluję pracy Widzę że dużo dzieci choruje, wszystkim chorym życzę zdrówka , chorym rodzicom także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Jestem padnięta, kaszel mnie zamęczy o katarze nie wspomnę, jeszcze Oskar dokucza . Rybka 🌼 witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam powiedzieć że na fotosiku wstawiłam zdjęcia pokoju Marcela , no jeszcze nie do końca skończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jak dobrze, że dzisiaj piątek. A potem weekend – hurra. W sobotę ma do nas przyjść kuzyn mojego męża z narzeczoną. W przyszłym roku w wakacje biorą ślub. A na niedziele umówiłam się z moim kuzynem. Tylko jeszcze nie wiemy czy on z rodzinką do nas czy my do nich. Cieszę się na oba te spotkania. Mój mąż wybrał się dzisiaj do lekarza a dokładnie do dwóch. Do internisty – z przeziębieniem i do chirurga – z palcem. Pewnie dostanie dalsze zwolnienie. Kasika – ale Kacperek miał atrakcje. Co do szczepionki na grypę to Ci nie pomogę bo sama jestem zdezorientowana. Wera – biedactwo. Oby Ci szybko przeszło choróbsko. Czytam, że Rybka urządziła Marcelkowi pokój. Tylko chyba my się gnieździmy na kupie. Jak nie znajdę pracy za większe pieniądze to chyba w życiu się nie dorobimy większego mieszkania. Kiedyś padały deklaracje ze strony naszych rodziców (zarówno moich jak i męża), że się z nami zamienią ale jak co do czego to już się wycofują z obietnic. A najgorsze jest to, że mój teść z mężem sami remontowali to mieszkanie i teście dołożyli nam też trochę na remont teraz jak słyszą, że chcemy sprzedać to mieszkanie to mają niemalże łzy w oczach. Bo to tyle pracy i pieniędzy było w to władowane i wszystko zrobione na tip top tak jak się robi dla siebie i teraz to sprzedać – nie do pomyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę powiedzieć, że katar już przeszedł już nie cieknie mi z oczu ale kaszel jest straszny. Rybka 🌼 pokój bardzo ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×