Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

dzięki dziewczyny, za słowa otuchy :) powtarzam sobie, że przecież to ptylko pare tyg. i tak naprawdę Maciuś może już być z nami za 2 tyg. (skończone 36 tc) i już nie będzie to niebezpieczne... ale całe życie byłam bardzo aktywna i niezależna i ciężko wyleżeć...ale przeciez wiadomo, że dla dzieciaczka wszystko, prawda? mnie też ogarnęła zakupowa panika - siedziałam na allegro i zamawiałam wiele rzeczy. zawsze, jak mi stamtąd przychodzi paczka, jestem ciekawa, czy się nie rozczaruję.. na razie nie bło takiego wypadku i mam nadzieję, że nie będzie :) no, a do tego jeszcze normalne zakupy trzeba zrobić, w sklepach. ale to chyba z Łobuzem musimy gdzieś pojechać, bo w naszej mieścince średni jest wybór. pozdrawiam przy sobocie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, zamówiłam też koszulki do karmienia, z obrazkami ;) chyba w cenie 24 zł + przesyłka oczywiście. jak przyjdą - napisze, czy warto było i jak by któraś chciała, podam nick allegrowicza :) aha, a propos wózków - my jeszcze nie wybraliśmy. szukam wózka, kt. po przerobieniu na spacerówkę będzie miał ruchomy podnóżek, jak kiedyś takie były. niestety, jest to rzadkością. widziałam dzieciaczki, kt. spały, a nogi im dyndały samoistnie. a nie mamy forsy, by wydać 2.000 na wózek... macie jakieś zaobserwowane modele, gdzie można dziecko naprawde na płasko, razem z nóżkami położyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka, która miała termin na 18.03 urodziła 1 ! W ciągu 15 minut zebrałam się i pognałam na zakupy. Majtki już mam, w aptece zakupiłam rectanal- do lewatywy( poezja), wyjęłam torbę i wrzuciłam, to, co mam. Nawet kupiliśmy pampersy, jutro jeszcze wykorzystam męża i pojedziemy na ostatnie zakupy. Ja też już mam dosyć bycia w ciąży; szczególnie, że znów nie mogę spać. Trzymajcie się dziewczyny, szczególnie te, które mają problemy- Kasika, Grazie , Mo.nika, Witch. Przepraszam, jeśli kogos przeoczyłam. Joasiu , uważaj na szkarlatynę, moja córka miała późnniej sporo komlikacji, miałam nawet skierowanie do szpitala. Bardzo prawdopodobne, że zarazicie się anginą, u nas wszyscy mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i czas uaktualnić tabelę. Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek..... Madeline.......01.04.06.....10kg........??...........córcia...Szczecin.. witch 3.........01.04.06....19kg ...114cm......córcia.... Ania26..........02.04.06....17kg.....112cm..córeńka......Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....5kg........101cm.......córcia.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....8,5kg......???........córeczka.......Łódź Sylwia_76......06.04.06.....13kg....???.........synek.......Sosnowiec wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....15kg...???..........córcia........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....20kg.....104 ........synek.....mazowieckie dowa...........10.04.06.....10kg......106.........córeczka....Łódź Pysia77.........10.04.06....9 kg........???.........synek.......Poznań asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009....13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole Renola.........15.04.06.....9kg.......??...........córeczka....śląskie ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......15 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... krystyna_100 18.04.06...22kg 116cm ....córcia....Warszawa rybka25...19.04.06.......10kg......103cm.......synek......Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???.....???..............??............. eryba..........20.04.06...8kg......100............synek.....okolice Łodzi Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....12 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......8kg......108cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....12kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........9kg.....94cm.........synek......... Monikaa_....25.04.06...11 kg........101cm....córeczka.......Opatów magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....16kg. ....104cm.....córeczka??......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......10kg....114cm..........synek......Rzeszów Roza...........29.04.06.....8kg....90cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....95 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :( Dziś całą noc nie mogłam spać. Maleństwo ułożone jest główką do góry i ciśnie mnie na żebra. Coraz trudniej jest oddychać. No ale cóż. Cieszę się, że tak długo dotrwałam i zostało juz tak niewiele :) W poniedziałek jadę na badania do kliniki, mam nadzieję, że tylko na badania i wróće do domu. Pobęde w domu dwa tygodnie i potem jak już pojadę to zostanę az do porodu. Może być tak ze aż prawie cały miesiąc, bo termin mam dopiero na 25 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Nie odzywałam sie kilka miesiecy, głownie z braku czasu, ale musze sie przyznac, ze zapomnialam troche o kafeterii. Teraz musiałam jednak zajrzec zeby sie pochwalic. Wczoraj byłam u ginekologa i po raz pierwszy udalo mu sie wypatrzyc płec dzidziusia. Strasznie sie ucieszyłam bo okazało sie, ze bedzie chłopczyk. (A ja mam juz dwie dziewczynki) Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gratulacje Czekoladka:) Ja mam córeczkę i strasznie się cieszę, bo mam juz synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kula73
Przypadkowo weszłam na wasze forum. Mój termin to 11.04. Mieszkam w Gdańsku i jeszcze nie jestem zdecydowana, w którym szpitalu rodzić. Czy może ktoś mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę sie Mo.niko i Kasika że wszystko ok. Odpoczywajcie bo pózniej moze nie byc na to czasu. Wczoraj byłam na tym badaniu przepływów i wszystko z Malutką ok. Garzi co do tej wagi to moje dziecko waży 3300. Więc spory bobas z niej będzie. Wszystko ma już wykształcone - więc mogę już rodzić. termin porodu wg komputara to 13-03 i 37 tydz i 4 dni. Poprawiony termin tak jak u Anny80 mam na 1-04. Jak tak dalej pójdzie to nie wiem czy urodzę ją naturalnie, w takim tępie to pewnie bedzie ważyła ponad 4 kg. Mogłam nie wiedzieć ile waży bo teraz to mi dopiero cięzko. W następnym tyg jedziemy po resztę zakupów bo lekarz powiedział ze trzeba sie szykować. Ale mam pietra. Chyba wytrzymam do kwietnia... czekolada jak dawno ciebie tu nie było... może teraz bedziesz częściej zaglądała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowa - łoł, ale masz wielkiego dzieciaczka!! niechaj zdrowo sobie pobędzie jeszcze trochę w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIKI110
witam mamusie! ciekawa jestem ile z nas urodzi o terminie podanym w tabelce, z tego co widze to chyba wiekszosc przed tym terminem. Moja mala tak mnie czasem kopnie w pecherz ze az mnie zapiecze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
Witam wszystkie mamusie:) Kula73 ja też jestem z Gdańska i będę rodziła na Zaspie tak jak ponad 6 lat temu , dobrze wspominam poród z Zaspy więc nic nie zmieniam , zreszta słyszałam same dobre opinie od znajomych które tez tam rodziły:) My juz prawie wszystko mamy dla córci jeszcze tylko waniennka do kupienia i czekam na łóżeczko z allegro ,a i dziś wielkie pranie u mnie w domu ubranek dzidzi. Widzę że większość z Was szykuje sie na wcześniejsze porody , ja mimo że to druga ciąza spodziweam sie porodu z terminu z tabelki, pierwszy poród miałam na 15 listopada a synek urodził się 18 listopada jeszcze 15 listopada byłam u gina a połóżna śmiała się że powinnam już rodzić a nie biegać po lekarzach:):):) Ale trzymajcie sie wszyskie mocno i myślcie pozytywnie bo im dzidzia urodzi się bliżej planowanego terminu tym lepiej. 29 marca ide na usg ( w 38 tygodniu) a potem jeszcze 2 tygonie i córcia może przyjść na świat:):) Pozdrowienia dla wszystkich mam i dbajcie o siebie i wasze skarbeńki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz chyba dłużej nie wytrzymam. Nie wiem czy nie zaczęły mi się te skurcze przepowiadające. Czuję taki ucisk w podbrzuszu a raz to mnie tak złapało że nie mogłam sie wyprostować - trwało z 30s. Nie wiem czy to to? Mała tak sie wyciąga że tym bardziej boli mnie to podbrzusze. Czemu taka ruchliwa? Wiecie co że jak to coś się zaczyna to nie mogę siedzieć. Mam nadzieję że to jeszcze nie to. Super a o 19 mamy gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowa Ty nie żartuj i nie strasz mnie!!! Ja odczuwam też takie mocne pobolewanie w dole brzucha, to chyba kość łonowa, zwłaszcza gdy chodzę, stoję to strasznie mnie ciągnie. W nocy też koszmar, strasznie źle sypiam, nie ma już dla mnie wygodnej pozycji... Faktycznie duża ta Twoja córcia! :) Zastanawiam się ile teraz waży moja malutka, 4 tyg. temu ważyła 2kg, pewno też ok. 3ch. Zastanawiam się jak ona przecisnie się przeze mnie! Pozdrawiam!Miłej sobotki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny! doczekałam wreszcie wizyty u gina i JEST DOBRZE! 34 tc szyjka wciąż skrócona, ale przez ostatnie 2 tygodnie nie zmieniło się. widać, że \"uziemienie\" jednak poskutkowało. lekarz mówi, że dla niego ten III stopień dojrzałości łożyska jest w porządku. następna wizyta za 3 tygodnie - byle dotrwać! moje kochanie -tak samo jak mnie- dopadły przeczucia typu \"oj, Mały coś się spieszy\" i mamy już wszystko przygotowane. hihihi tak mi się wydawało... zapomniałam o jałowych gazikach do pępuszka i kółku dla mnie. ciekawe, gdzie teraz można znaleść kółko dmuchane?? już powoli wyglądam końca sezonu brzuszkowego - nie mogę spać, potem przesypiam pół dnia [\"uziemienie\" ma swoje plusy]. Cieszę się, że skórcze/napięcie brzuszka/ i bóle w podbrzuszu prawie znikły. za to teraz czuję się jakby mnie ktoś kopnął z przodu.. ech te więzadełka. aha - jeszcze się wam pochwalę, że po raz pierwszy w życiu zobaczyłam na wadze 80 kg [a dokładnie 80,2kg]. mam mieszane uczucia w związku z tym faktem. pocieszam się, że to tylko 5 kilo więcej niż miałam po Finlandii [spędziłam tam kiedyś jedną dłuuuuuugą i ciemną zimę]. moja norma to 65 [od VII kasy podstawówki] i jakoś udalo się wrócić bez wielkich wyrzeczeń - ot lato w Polsce, owoce, warzywka z ogródka. tak, że teraz też będzie dobrze. pewnie do końca ciąży będę miała 15 do przodu, ale połowę zrzucę w jeden dzień hehe ;) hihihi chciałam powiedzieć, że nie przejmuję się kilogramami a połowa postu o nich. Pilates i TAE BO nie z takimi sobie radzą! pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko uaktualnię tabelę. Nie mierzę brzuszka, bo nie wiem za bardzo gdzie się opasać :) teraz mam wrażenie, że mały zjechał poniżej pępka - a czułam go już pod żebrami. Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek..... Madeline.......01.04.06.....10kg........??...........córcia...Szczecin.. witch 3.........01.04.06....19kg ...114cm......córcia.... Ania26..........02.04.06....17kg.....112cm..córeńka......Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....5kg........101cm.......córcia.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....8,5kg......???........córeczka.......Łódź Sylwia_76......06.04.06.....13kg....???.........synek.......Sosnowiec wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....15kg...???..........córcia........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....20kg.....104 ........synek.....mazowieckie dowa...........10.04.06.....10kg......106.........córeczka....Łódź Pysia77.........10.04.06....12,5 kg........???.....synek.......Poznań asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009....13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole Renola.........15.04.06.....9kg.......??...........córeczka....śląskie ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......15 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... krystyna_100 18.04.06...22kg 116cm ....córcia....Warszawa rybka25...19.04.06.......10kg......103cm.......synek......Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???.....???..............??............. eryba..........20.04.06...8kg......100............synek.....okolice Łodzi Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....12 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......8kg......108cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....12kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........9kg.....94cm.........synek......... Monikaa_....25.04.06...11 kg........101cm....córeczka.......Opatów magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....16kg. ....104cm.....córeczka??......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......10kg....114cm..........synek......Rzeszów Roza...........29.04.06.....8kg....90cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....95 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mój maluszek po ostatnim usg waży 2260 więc nie jest największy ale że termin mam na 19 to pewnie urośnie do odpowiednich rozmiarów. Oczywiście jest zdrowy, dobrze ułożony więc tylko czekam już na kwiecień. Dla maluszka to brakuje mi poscieli , kołderki i poduszki. Natomiast dla mnie to wszystkiego, Pytanie do dziewczyn które już rodziły Czy te majtki jednorazowe się sprawdzają?? Bo koleżanka rodziła w grudniu i mówiła że kupiła 8 szt i nie zuzyła ani jednej. One nie są drogie więc dla zasady na pewno kupię ale chciałabym znać również wasze zdanie. brzuszek czasem to mnie tak boli że tylko pozycja leżąca pomaga a rano to budze się z bolącymi biodrami i ból ten promieniuje aż na uda. Dosłownie jakbym cała noc gdzieś chodziła. Dobrze że już do pracy nie chodzę bo wydaje mi się że kręgosłup mnie boli mniej, ale jest trochę gorsza strona tej sytuacji mianowicie brak stałego łacza w domu. Czekolada gratuluję chłopca. Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia79
Witam!! RRR chyba miałaś rację. Jest ze mną coraz gorzej i chyba to angina. Jutro idę do lekarza pierwszego kontaktu i zobaczymy. Martwię się tylko, żeby ta choroba nie zaszkodziła Maleństwu. Jeśli chodzi o chodzenie do gin to ja już od kilku razy chodzę co trzy tygodnie. Teraz idę 9 a potem 30 marca. W pierwszej ciąży było podobnie. Czekolada 29 gratuluję chłopca!! U nas będzie druga dziewucha! Anna80 nie przejmuj się szwagierką!! Mówię to z własnego doświadczenia, ale wiem że to ładwo powiedzieć. Mojego Męza szwagierka udaje że nie jestem w ciąży (a spotykamy się co kilka tygodni). Musimy dać sobie trochę na wstrzymanie i jakoś to przetrwać. Słoneczko27 widzę że tak jak ja raczej nie liczysz na wcześniejszy poród. Ja Agusię urodziłam 10 dni po terminie. Teraz bym chciała urodzić chociaż tylko 1 dzień po terminie. Trzymajcie się wszystkie dzielnie. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie \"stare\" i \"nowe\" matki kwietniowe! Rybka mnie też strasznie bolą biodra uda i wogóle nogi, ale to chyba przez to, że leże dużo. Viki dzieki za zdjęcia, śliczną masz córeczkę. Buziaki dla niej. W tygodniu wyślę ci swoje zdjecia. Ania ja zamierzałam rodzić w Łańcucie, bo tam jest mój lekarz, ale teraz przy tych komplikacjach to zastanawiam się nad Rzeszowem. Na Lwowskiej rodziła szwagierka mojego męża i była bardzo zadowolona. Zobaczymy. Dziś czuję sie dobrze, skurczów od wczoraj nie było, ale i tak wracam zaraz do łóżka. Mój mały tez jak nieraz kopnie, to cały pęcherz piecze. Dzięki dziewczynki za miłe słowa. Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielny poranek! Czekolada witam ponownie. Kasika moj lekarz własnie pracuje na Lwowskiej dlatego bede tam rodzic, chociaz ja z kolei słyszałam złe opinie na temat tego szpitala. RRR mam pytanie do Ciebie odnosnie tej zakupionej lewatywy: zamierzasz ja robic w domu, jesli tak , to kiedy, jak poczujesz pierwsze skurcze, a skad bedziesz wiedziala, ze to sa porodowe a nie przepowiadające, no i ile czasu taka lewatywa działa, bo ja tez bym chyba wolała zrobić w domu, a do szpitala ma ok. 30km, dlatego pytam , bo nie wiem czy ze wszystkim zdąże, a poza tym jestem w tych tematach zielona. Jutro pakuje torbe, bo sie zacznie 37 tyd., wiec juz wszystko sie moze zdarzyc. Anna80, u ciebie to przynajmniej szwagierka, a u mnie moja własna mama mowi, ze jestem strasznie gruba, no i ze po porodzie pewnie juz mi sie nie uda wrocic do poprzedniej wagi, a ja juz marze o moich starych jeansach. Ale co tam, byle przetrwać ten poród (a dzis miałam ytakie koszmary, ze szkoda gadac, sniło mi sie , ze chcieli mnie porwac, a potem zabrac mi Dziecko!!!). Joasiu, duzo zdrówka dla Ciebie i Córeczki! No i oczywiscie , witam Nowe Mamusie! Miłej Niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS WSZYSTKIE Co do pakowania troby to widzę ,że nie tylko ja mam plany.U mnie wczoraj zaczął się 37 tydzień ale trobę dopiero postanowilam po niedzieli sobie spakować takze jutro też chyba będę postawiona w stan gotowości ;-).Teraz widzę w perspektywie czasu jak to wszystko szybko mija,ba pamietam jak po koniec lipca ubiegłego roku kupywałam w aptece test ciążowy ;-) :-) POZDRAWIAM WAS GORĄCO {KWIAT}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
Witam w słoneczne południe :) Co do lewatywy to przy pierwszym porodzie zabrałam ja ze soba do szpitala i tam na izbie przyjeć została ona wykonana, teraz też tak zrobie, mySle ze to znacznie wygodniejsze niz robienie lewatywy w domu i dopiero jazda do szpitala zwłaszcza jak ma sie daleko:) ale to tylko moje zdanie. Joasia 79 ja też mam nadzieje, że urodzę, chociaż 1 dzien po terminie, nie chciałabym przed terminem bo jeżeli to by wypadło akurat w świeta to raczej nie jest miła perspektywa spedzenia świąt a wiązałoby to się z dłuższym pobytem w szpitalu, ale nigdy nie wiadomo może córcia bedzie chciała byc prezentem wielkanocnym:):):) Pozdrawiam i Miłej niedzieli :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie!Joasia 79 dużo zdrówka !!!! Ja też mam następną wizytę 9 marca .Ania 26 - oj!ja też marzę o moich ulubionych jeansach ;) patrzę na nie i wzdycham czy kiedys jeszcze je założę... Co do torby to moja stoi w pokoju już ponad tydzień.... wciąz pusta. Z dnia na dzień odkładam pakowanie... grazie gdybys mogła wrzucic link z tymi niedrogimi koszulkami byłabym bardzo wdzęczna!!! Pozdrawiam cieplutko!!!PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu80 - proszę oto link: http://www.allegro.pl/item90183569_vienetta_secret_dla_karmiacej_rozpinane_koszule_xl.html może poczekasz, aż przyjdą moje i wystawię komentarz materiałowi? aha, nie wiem, czy kupujesz na allegro, ale możesz u tego sprzedawcy inne wzroy i rozmiary zobczyć lecę leżeć, choć już mi dużo, dużo lepiej :) pozdrawiam Mamuśki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam własnie dzis kupiłam pierwsze 4-kółka mojej maleńkiej. Zdecydowaliśmy się na x-landera x3, nie mielismy w planie go kupić dziś ale okazało się że wycofują je z nowej kolekcji i nie będzie ich w sprzedaży no i dzis jak opetani biegalismy po sklepach i szukalismy naszego wózka. I teraz stoi w pokoju małej i czeka na własciciela. Pozdrawiam troche się zmachałam zakupami idę odpocząć. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ja też nie wiem, kiedy to cacko zastosować, jasne, że wolałabym w domu, tylko skąd będę wiedziała, że to już? Pytałam koleżanki, która tam rodziła, gdzie ja planuję i ponoć aplikuje się to tam a miejscu, bo działa szybciutko. U mnie też juz 37 tydzień, więc wszystko się może zdarzyć. Z zakupów zostało mi tylko właściwie pieluchy tetrowe, bo pampersy już mam. Kupiłam do pielęgnacji serię z Nivea, sama też używam i jestem zadowolona. Co myślicie? Poza tym na kartce ze szpitala mam koszulki dla małego, ale ja wolę body i tak też kupiłam. Jak sadzicie, nie bedą się czepiać? A wogóle jestem wykończona po dzisiejszych zakupach, śmieję się z męża, że mu jeszcze w nocy zacznę rodzić. Pozdrawiam! Joasiu, napisz, co z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
Grazie ja tez czekam na koszulki od tego sprzedawcy, wybrałam z motywami kubusia i inne za 23,99, mam nadzieje ze będziemy zadowolone z tych koszulek:) Pozdrawiam i lece zrobic synkowi kolacyjke Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazie baaardzo dziękuję Ci za link! Koszulki są naprawdę słodkie i cena też bardzo atrakcyjna.Napisz proszę, jak otrzymasz przesyłkę, czy warto się skusić! pozdrawiam!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko jeśli możesz to też \"skrobnij\" ;) coś gdy otrzymasz koszulki! RRR widzę ,że Ty już gotowa na porodówkę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
Wszyscy kupują na całego. A ja tylko mysle ze trzeba sie wybrac na zakupy. A dzis tak twardnie mi brzuch że już chyba nie bede zakupów odkładac tylko przyspiesze pakowanie i objazd po sklepach. Ja jeszcze nawet wózków nie oglądałam - tylko po internecie informacji szukam. Macieja8 jaki ten x-lander? Nie jest tak jak piszą trochę mały, płytki czy wąski według innych wózków? Bo moje malenstwo zapewne takie małe nie bedzie i musze zwrócic uwage na wielkosc wózka. Napisz prosze czemu własnie ten wybrałas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×