Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Grazie ja mam to samo, ostatnio ciągle susze głowę mężowi aby był gotowy, bo nie wiadomo co może sie zdarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazie, dlaczego \"byle do środy\" ?? Idziesz wtedy do gina na wizytę ? Wiesz, my dopiero jutro jedziemy na pierwsze zakupy ciuszkowo-kocykowo-pościelowe ;) bo jak na razie nie mamy jeszcze nic!! Pieluchy i kosmetyki mamy zamiar kupić dopiero w drugiej połowie marca wtedy też kupimy łóżeczko a wózek (nad którym cały czas sie zastanawiamy) chcemy wybrać już w marcu a kupić go dopiero w kwietniu. Jak tak czytam to wiekszość już ma prawie wszystko a my daleko w lesie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia a my znowu przełożyliśmy zakupy, mamy zamiar iść w tygodniu, ale jak tak dalej pojdzie to pewnie mąż bedzie latał po sklepach jak ja bede na porodówce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza, ja myślę że my obie tak przekładamy to wszystko na później bo wydaje nam się że niby dużo czasu przed nami do końca kwietnia ale coraz częściej nachodzą mnie myśli że TEN dzień nastąpi wcześniej i trzeba się w końcu zebrać w sobie by chociaż trochę być przygotowanym ;) Ja już twardo powioedziałam swojemu mężowi że jutro jedziemy i koniec :) Zgodził się ale powiedział mi że mam wybrać takie miejsce byśmy wszystko tam kupili a nie biegali po całym mieście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIKO powodzenia jeśli to już, spokoju jeśli to jeszcze falstart :) Juz tylko tydzien do spotkania z moim ginem - też niepokoi mnie pozycja brzuszka. Mam wrażenie, że jest niżej i jakoś bardziej napięty. Może zasugerowałam się opinią teściowej?.. I wyjaśnię wreszcie co jest z tym III stopniem dojrzałości łożyska. Staram się nie czytać za dużo i nie panikować [jak wiadomo jedno nakręca drugie]. Mam zabawną sytuację, bo i mama i teściowa przeginają, każda w swoją stronę. I jak chcę sobie chlipnąc krótko komuś w ramię to nie bardzo mam gdzie pójść... Mama jak się dowiedziała, że będzie babcią ucieszyła się i wogóle, ale nie odwiedziła od blisko pół roku.. jeszcze trochę i przegapi sezon brzuszkowy ;) Z kolei teściowa wydzwaniała do mnie per \"jacy jesteśmy nieodpowiedzialni\" [30-latkowie z pracą i własnym M ;) ], \"wyrządziliśmy jej przykrość\" i \"ona jeszcze nie chce być babcią\". TERAZ zasypuje nas rzeczami dla małego [co jest urocze, ale polowa to rzeczy kt. ja nie chce ubierać maleństwo - zapięcia na pleckach, jeansy rozm.68, itp] i wszytsko musi wiedzieć, a ja powinam słuchać dobrych rad.. Nie zrozumcie mnie źle - kocham je obie i to nawet fajnie że się tak różnią, ale jak chcę się wysmucić lub popanikować [qrde jestem kobietą w ciąży, no nie? mam prawo] zostajecie mi właściwie tylko WY, forumowiczki.. pzdr i jeszcze raz CIEPLE MYŚLI I WIBRACJE DLA CIEBIE MONIKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dziewczyny, czytam was regularnie, malo sie udzielam. MOje pierwsze dziecko chowalam na tetrze, a potem jak zaczela biegac przeszlam na papersy ale takie najtansze, z rossmana, i bylo ok, nigdy nie miala odparzen, uzywalam sudekremu i bylo dobrze, teraz chce troche mieszac, troche tetry i pampersow, napewno jak dam pampersa to cche tez wlozyc tetre, zeby mialo ladny rozstaw nozek, w sumie ja juz wszystko kupilam, i wszystko upolowalam na allegro, czytam o tych wozkach, o ktorych piszecie i jak sprawdzam cene to mi sie wlos jezy na glowie, moj nowy kosztowal 550 zl , odkupilam go na allegro, nowiusienki, nawet ma jeszcze pare miesiecy gwarancji, i dostalam do niego nowy fotelik masaratti, chyba tak to sie pisze gratis, wozek jest zwyczajny ale ma wszystko i wiecej niz ete drozsze wozki, spradzony u kolezanki na dziecku, polski ale taki niezniszczalny. tez sie zastanawialam nad laktatorem i po przeczytaniu wszelkich opinii na roznych forach wybralam avant isis, bo pamietam ze w 2 dobie po porodznie mialam nawal pokarmu i musialm brac antybiotyk bo wystapila goraczka, mialam tez problemy z karmieniem ze wzgledu na plaskie sutki, ale poradzilysmy sobie, kupilam takie silikonowe nakladki i tak karmilam, moze tym razem bedzie lepiej, bo widze ze corka je wyciagnela i ni maz:)), zaopatrzylam sie nawet juz w sol fizjologincza, gaziki jalowe, gruszke, nozlyczki i takie tam, torbe bede pakowac w nastepny weekend, bo mojt ermin to niby kwiecien ale tak na granicy z marcem, wiec duzo mi nie zostalo, uff ale sie nagadalam, dzidzia w sumie u mnie w nocy nie buszuje, raczej nie moge spac bo mnie caly czas zgaga pali, budze sie o 2-3 w nocy i nie spie juz wogole, zadne reni, zadne mleko nic nie pomaga, slucham radia i chodze jak duch po domu. ale sa noce ze spie super. potem to sie juz nie wyspimy:)) pozdrawiam was elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza - ja zrobiłam teraz listę, co musimy mieć i kupić, a co już mamy... ta pierwsza jest dużo dużo dłuższa... Silvia - do środy - kończy się sezon mysliwych i nareszcie mój pan i władca nie będzie rozproszony pomiędzy nami, a dzikami, sarnami, zającami etc etc... a ginek w poniedziałek wieczorem, już się nie moge doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazie ja tez mam listy i jest jak u Ciebie:) Elzbieta mnie też czesto dopada zgaga jak kłade sie spać, ale mi pomaga renu albo sobie jem jabłok:) Silvia ja tez daleko w lesie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Rozy mnie przy zgadze juz nic nie pomaga, moj luby twierdzi ze to taki charakter:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sprawie brzuszka. Dziewczyny brzuch może się obniżać już na 3-4 tygodnie przed porodem i to jest normalne, za miesiąc będzie już więcej akcji takich jak Mo.niki dzisiaj. Swoją drogą ciekawe co u niej?! Do zgagi to się prawie przyzwyczaiłam;) gdyby nie reni to nie wiem jak bym funkcjonowała, mam go ze sobą zawsze i wszędzie, w kurtce, w torebce. Buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A próbowałyście migdałów na zgagę?? Na mnie to na prawdę działa więc może warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni w ciązy nie brałam bo pomagają migdały jednak przed ciążą też uważałam że Reni to najlepszy lek na tą przykrą dolegliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia27 ja też wcinam migdały, ale nie pomagają mi na zgagę. Ale ja je tak strasznie lubię, że jem je i tak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naszczęscie ze zgagą mam rzadko do cZynienia, ale zawsze jest rennie pod ręką - tak w razie W. Roza - nie wiem dlaczego, ale mam przekonanie, że urodzę wcześniej niż mówi to termin... żeby jeszcze choć te 3 tyg. przetrzymać... lecę na spacer i na rekonesans - rzeczy dla małego. w mojej kochanej mieścince naprawdę nie ma wyboru i męczę mego lubego, by gdzieś pojechać (najbliżej koszlin), by kupić takie rzeczy jak materac do łóżeczka, przewijak, wybrać wózek etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - dzięki za info a propos brzuszka... mam nadzieję, jak już wyżej napisałam, że te 3 tyg. mały bezpiecznie sobie jeszcze we mnie posiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnam się z wami na weekend. Urywam się z pracy wcześniej do szef wyjechał na narty. W domu nie mam neta. Też jeszcze nic nie mam dla dziecka. Dzisiaj zagonię męża żeby posprzątał w komórce i wyniósł tam niepotrzebne graty z mieszkania, żebyśmy łóżeczko i inne rzeczy dla małej mieli gdzie postawić. Wygospodaruję tez miejsce w komodzie na jej rzeczy. No i od przyszłego tygodnia wezmę się za kompletowanie wyprawki. Moniko - powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ja też uwielbiam migdały :> Zgagę mam bardzo żadko ale migdały zawsze pod ręką ;) Co do listy zakupów to ja też mam dwie ale jedna to lista kosmetyków i rzeczy potrzebnych z apteki a druga to cała reszta. Pozwiem Wam że cały czas coś tam dopisuję albo skreślam bo niby wiem że nie można kupować za dużo a z drugiej strony nie chcę by czegoś zabrakło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość er
Byłam dziś na Usg i moja dzidzia jest jeszcze główką do góry mam nadzieje ,że się wporę odwróciLekarka powiedziała ,iż mam porobić wszystkie badania i za miesiąc można odstawić nospe. Ja narazie jeszcze nie mam problemów z nogami ,ale coraz ciężej mi się chodzi no i te pogody nieprzyjemne trochę sie przeziębiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja zgage mam codziennie nie do wytrzymania, ale ostatnio na noc pije mięte i nawet leprza niż malox. Dzisiaj byliśmy z mężem oglądać wózki, normalnie ful wypas i nawet ceny są w miare.Już jest wybrany także jak już urodze to mąż wie jaki ma kupić. Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość er
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miast ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....9kg........98cm.......synek..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....8 kg ...101CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....14kg.....108cm..córeńka......Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....5kg........95cm.......córcia.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....6kg......???........córeczka.......Łódź wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....15kg...???..........córcia........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....20kg......???..........synek.......mazowieckie dowa...........10.04.06.....8kg......104.........córeczka....Łódź Pysia77.........10.04.06....9 kg........???.........synek.......Poznań asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole Renola.........15.04.06.....8kg.......??...........córeczka....śląskie ona27.........16.04,06.......????...... ???..........??............... grazie........16.04.06......10 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25......19.04.06.......10kg......103cm.......synek......Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. eryba..........20.04.06..9kg.....100............synek.....okolice Łodzi Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....12 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......7kg......104cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....12kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........9kg.....94cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06......9 kg........89cm..........córeczka..... magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....12kg. ....99cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......9kg..112cm............synek........Rzeszów Roza...........29.04.06.....8kg....90cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....95 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
witam serdecznie. No własnie przeczytałam o Monice i az mi dech zaparło! To czekamy na wiesci jak tam doświadczenia pierwszej kwietniówki która stanie sie lutówką. Życze zdrowej dzidzi!!!!!!! A ja zajęta bardzo jestem remontami - kupno różnych rzeczy do domu, szukanie gdzie taniej itp Na razie to mnie zajmuje a zaraz potem zamierzam zając sie zakupami rzeczy do szpitala i wszystko potrzebne dla dzieciątka. Ja jeszcze nic nie mam - kompletnie. Łóżeczko które miałam przez 10 lat na strychu okazało sie niekompletne - wiec też trzeba bedzie kupic. A widziałam na allegro takie które sie zamienia w kołyske - co o tym sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
A i jeszce musze dodac ze dopadła mnie chyba alergia - martwie sie bo prawie sie jej pozbyłam, długo zwlekałam z drugim dzieckiem bo bałam sie ze moze byc alergikiem i bałam sie ze nie wytrzymam bez leków w ciąży.A potem alergia jakby przeszła i kiedy teraz zrobilismy ten remont to dopada mnie katar, kichanie i wysypki. I tak ciężko się oddycha. A leków nie powinno sie używac zadnych wiec tylko calcium biore. Kurcze boje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Byłam dziś u swojego gina. Wszystko w porządku.Przytyłam w sumie 13kg :O Teraz wiem dlaczego czuję się jak hipopotam :O Wiecie co, lekarz badał mnie ginekologicznie, sprawdzał czy z szyjką wszystko ok. i....myślałam ,że zwariuję z bólu!!!!!Jeszcze nigdy badanie tak potwornie mnie nie bolało. Lekarz to zauważył i pyta czy boli trochę a ja mu na to,że boli ale nie trochę tylko strasznie! Czy Was badanie też tak bolało???Czy to mój lekarz nie grzeszył delikatnością? Wyszłam z gabinetu strasznie obolała... :( Jak \"pocieszył\" mnie ginekolog, \"to były tylko 2 palce, proszę wyobrazić sobie tam główkę dziecka!\" Ehhhhhhhhhhhhh.... Pozdrawiam was ciepło!PA! Aha!Jeśli, któraś z Was będzie uaktualniała tabelkę to proszę dopiszcie mi 13 kg na plusie i córeczkę. Z góry dziękuję bo ja nie wiem jak to zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miast ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....9kg........98cm.......synek..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....8 kg ...101CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....14kg.....108cm..córeńka......Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....5kg........95cm.......córcia.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....6kg......???........córeczka.......Łódź wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....15kg...???..........córcia........Gdynia ANNA80........10.04.06......13kg.....???.......córeczka...... Mina29.........10.04.06.....20kg......???..........synek.......mazowieckie dowa...........10.04.06.....8kg......104.........córeczka....Łódź Pysia77.........10.04.06....9 kg........???.........synek.......Poznań asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole Renola.........15.04.06.....9kg.......??...........córeczka....śląskie ona27.........16.04,06.......????...... ???..........??............... grazie........16.04.06......10 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25......19.04.06.......10kg......103cm.......synek......Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. eryba..........20.04.06..9kg.....100............synek.....okolice Łodzi Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....12 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......7kg......104cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....12kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........9kg.....94cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06......9 kg........89cm..........córeczka..... magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....12kg. ....99cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......9kg..112cm............synek........Rzeszów Roza...........29.04.06.....8kg....90cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....95 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZawszeWas czytam, ale jakos trudno mi sie zabrac do napisania czegoś od siebie:) Może uaktualnię dane:+10kg, dziewczynka, Szczecin. Poza tym nie wiem ale moze bede marcowką:) A zakupy jeszcze w polu, nad wozkiem nadal sie zastanawiam, ubranek mam niewiele, troszkę dostanę od rodziny, a resztę...postaram sie zmusić mężulka do zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna80 mnie za każym razem bada ginekologicznie czyli sprawdza stan szyjki i nigdy mnie nie boli... zawsze jest b. delikatny... chociaż jak pobiera tą rurką metalową śluz do zbadania pH to wtedy jest nieprzyjemnie... a u mnie łóżeczko stoi, tylko prania nie zaczęłam , bo nie mam gdzie składać ubranek muszę komodę kupić ale to już po 1.III po poensji... i będę prać i prasować i prać i prasować...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna, ten twój lekarz o jakiś wyjątkowo niedelikatny, mnie jeszcze nigdy nie bolało! Ja też byłam wczoraj na wizycie, na plusie jestem 10 kg, a mały waży już 2,9 kg, lekarz stwierdził, że z kilo to jeszcze przybędzie. Termin jednak mam dalej na 30.03, wreszczie pozwolił mi chodzić- ale na zwolnieniu mam leżeć... Dziewczyny, które są na dłuższym zwolnieniu, napiszczie, czy miałyście kontrol z Zus-u, mnie koleżanki ostrzegały, żeby przed 15 nie wychodzić lepiej z domu. Piszecie o obniżającym się brzuchu- mnie tam przedtem się nic nie obniżyło, przynajmniej nie zauważyłam, czopa tez nie widziałam. Aniu, Twoja siostra faktycznie przeginała, biedny dzieciak, cały dzień w jednej pieluszce! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość er
Ja sestem na zwolnieniu już pół roku i nie miałam narazie żadnej kontroli ,ale przecież mogę chodzić więc do sklepu wychodzę kiedy chcę. Teraz po wizycie lekarka dała mi zaświadczenie lekarskie o stanie choroby i musiałam składać trochę pierków do zusu ,gdyż pozmieniały się przepisy i można chorować tylko 6 miesięcy ,a póżniej trzeba się starać o rente rehabilitacyjną. Strasznie się wczoraj najeżdziła za tymi papierkami bo zakład musiał swoje dodisać i ksero kary ciąży i jak tu można na zwolnienu siedzieć w domu skoro tyle papierków wymyślą.Teraz muszę czekać aż przyślą decyzje czy przyznali,bo jak nie to nie dostanę pieniążków za zwolnienie. Pozdrawiam wszystkie mamusie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×