Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

spirytus -> poświęcam trochę z butelki 95% odłożonego na likier.. 2:1 czyli 2 miarki wódy i 1 wody - najlepiej przegotowanej niskozmineralizowanej, ale w sumie każdej przegotowanej trzymam w sloiczku po miodzie, takim malym, niskim, więc wygodnie maczać waciki-patyczki Aniu26 -> strasznie spuchłam w tygodniu przed ur. -a sama twarz zaokrągliła mi się już dużo wcześniej, ok. lutego miałam duży skok wagi . za to teraz [jeszcze nie 2 tygodnie od ur.] widzę w lustrze dużo szczuplejsze lico. jeszcze chyba nie zaczęłam spalać tłuszczyku, więc najwyraźniej była to zatrzymana w organizmie woda - \"straszono\" mnie wypacaniem hektolitrów, a jednak u mnie wszytsko idzie przez nerki - i w sumie odwiedzam wc tak samo często jak przed rozwiązaniem a tak wogóle to zastanawiałam się czy to forum dobije 100 zanim się rozdwoję a teraz już: 200 zanim maly nauczy sie unosić główkę?? aha! i DZIEKI DZIEKI za komplementy pod adresem Krzysia Leona ja wiem, ze on jest piękny, ale jak dobrze usłyszeć to od innych czego i WAM życzę narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana! W Aleksie zapowiada się ładne przedpołudnie! Teraz świeci słonko i jest ponad 8 st. Około 12tej wybieram się do lekarza bo mi źle skierowanie wystawili i muszą poprawić. Przedtem zrobię małe pranie i jak wrócę to doschnie na balkonie. Ania26 Ty się nie przejmuj - ja też dziś od rana miałam awarię z Mężusiem! Wyszedł naburmuszony do pracy - oj współczuję jego kolegom. A jak wróci to już będzie dobrze (mam nadzieję). A o co poszło??? O głupotę! Chciałam mu jeszcze przed szpitalem wyprać spodnie. Poprosiłam, żeby zostawił a On, że sam... Dobrze go znam i wiem, że by tego nie zrobił bo mu zawsze czasu brakuje a on swoje! No nie rozumiem - chcę Go wyręczyć a on nie chce! Wytłumaczcie mi to bo jakoś nie pojmuję! Dowa! Tak ja już idę do porodu! To znaczy myślę, że najpierw poleżę z tydzień na OCP, w tym czasie zrobią mi badania i ustalimy termin no a potem to już tylko cięcie! A jakbyć wylądowała na IIIp. około 5-6 kwietnia to szukaj dziewczyny w takim wyjątkowo widocznym niebieskim szkafroku w kratkę po cięciu. ;) A jak chcesz to prześlę Ci mój numer kom. Mam na imię Ola i fajnie by było się spotkać w tak wyjątkowych okolicznościach przyrody! :-D Idę Dziewczyny na kawę! P.S. Dla Młodego zapakowałam: pięć kompletów ubranek (lubię mieć zapas \"na wszelki wypadek\", taka już jestem), Komplecik do wyjścia, kosmetyki: puder, krem, Tomentiol i Bepanthen, dwie pieluchy tetrowe i jedną flanelkę, i chusteczki nawilżane. Jak coś będzie trzeba więcej to Mąż dowiezie. Może macie jeszcze jakieś sugestie? Chętnie wysłucham rad! Nad oliwką cały czas się zastanawiam, zobaczę jak spisze się ten krem Ziajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ania straszne jest to co piszesz o tym szpitalu, nie dziwie sie ze masz takie nastawienie:O Co do spirytusu to panie w aptece to zrobią:) jeśli chcemy Moj mąz też już nie pozwala mi nic robić:), wczoraj dostałam opiernicz ze małą gniotę i lepiej zebym nie kucała he he, nie schylała sie. Nie moze sie juz doczekać:) Dziewczyny zamawiałyście moze pościele na allegro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dobrze, że przy[pomniałyście mi o ty spirytusie, bo niby wszystko mam , a tu zapomniałam o najważniejszym. Z tego co piszecie to nie trudno samemu rozcieńczyć, więc pewnie wezmę się za to sama. Irlandia czemu masz mieć cesarke?? Bo ja pewnie też będę miała, ale zanim ty opiszesz wrażenia to ja już będę na porodówce, a właściwie na sali operacyjnej;P Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam jeszcze dodać, że mnie też troche puchną rece i twarz. Obrączki nie zakładam narazie, a na buzi wyglądam...PEŁNIEJ:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
witam serdecznie! Pysia - jak to fajnie ze znajdujesz czas zeby tu wpasc - wszystko co piszesz czytam z wielkim zainteresowaniem - inni pewnie też. No jesteś pierwsza świeżo upieczona mamuska! Czekamy teraz na relacje Elizabety!!!! A ELIZABETA gdzie rodziłas? ???? No i ciekawe co z Kasią która urodziła zaraz po Pysi? Irlandia a czemu idziesz na oddział tyle wczesniej przzed cesarką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już odpowiadam. Pod opieką OCP przy szpitalu Madurowicza w Łodzi jestem od początku ciąży. Mam dużego (7 cm) mięśniaka, który rósł bardzo szybko na początku ciąży. Zagrażał i Młodemu i mnie. Na oddziale bywałam regularnie co 4-6 tyg. przez ok 7 do 10 dni. Za każdym razem były robione badania i dokładne USG. Po ostatnim pobycie łożysko już było w II stopniu dojrzałości i w mojej sytuacji p. prof. Kowalska ( cudowny człowiek i fantastyczny lekarz) uznała, ze woli mnie mieć wcześniej na oddziale. Będę miała codzienne KTG i bardzo dokładne USG, bo podczas CC mięśniak będzie usuwany. Jeśli nic się nie będzie działo to mogę podejrzewać, że będą zwlekać z zabiegiem do ostatniej chwili, ale wolą dmuchać na zimne. A ja ich słucham bo nigdy mnie nie zawiedli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten wiosenny dzionek. Nawet kołderka mi sie wietrzy na balkonie :) Co do spirytusu to w aptece pani powiedziała że proporcje są takie: 67g spirytusu i do 100 uzupełnić wodą. Fajnie że mam wagę :( Ale mozna też tak 3/4 szklanki spirytusu i do pełna wody. :) Irlandio podaj mi nr komórkowy to zadzwonię do Ciebie jak będę w szpitalu. Wiesz moze ja tez będę miała wskazanie do cesarki bo ta moja Mała taka duża, ale zobaczymy w środę co powie gin. Trzymaj się. Nie bierzesz pieluch ze sobą? Moja torba szpitalna już czeka. A co z Serek - nic się nie odzywasz? Dzięki dziewczyny za to że pocieszacie mnie odnośnie mleczka ale jak tak czytam to u tej kropelka i u tej, a umnie nic. A mąż głodny :) Pysia ucałowania dla Krzysia. Roza ja nie zamiawiałam pościeli z allegro ale na innym forum widziałam linki do stron - jak znajdę to skopiuję. Były na prawde b.ładne. A jakie w końcu wózki wybrałyscie? Pewnie jeżeli nie kupione to chociaż upatrzone? Irlandio no cóż.............. do zobaczenia. :) Dorota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
Witam w słoneczne południe:) Dziewczyny mam pytanie : czy jakos szczególnie przygotowujecie sie do badania usg, bo ja do tej pory na których byłam to szłam z "marszu" i wszystko było ok. tzn. wszystko było dobrze odczytane itp. a teraz ide w środę (38 tydzien) i pielegniarka która mnie zapisywała kazała przeczyscic jelita(wypić srodek przeczyszcajacy) , zjesc lekkie sniadanie , napoic sie woda i nie siusiac na 3-4 godziny przed badaniem. Jak wy mieliście bo ja sobie tego wszystkiego nie wyobrażam a w szczególności tego że nie miałambym odwiedzic wc tyle czasu:) Myśle więc że4 pójde na to badanie tak jak zawsze:) Dzis spakowałam torbe dla siebie do szpitala (coś mnie tkneło) ale zobacze co jutro powie gin, czy to juz pora na mnie;) Pozdrawiam WAs wszystkie mamusie rozdwojone i te oczekujące na rozdwojenie i buziaki dla Krzysia , Alicji i Igusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowa dzieki za link:), ja jutro bede na zakupach to sie rozejze w sklepach jeszcze:) Ja sobie upatrzyłam wózek Ring Max http://www.adbor.pl/maxa.htm , to ten:) a kolorek wezmę zielony z bezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko ja też zawsze szłam na USG z marszu, więc nie mogę ci pomóc. Pościel kupiłam już chwilę temu w sklepie, dwa komplety w misie jeden niebieski, a drugi żółty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża fajny ten wózeczek. Ja mam podobny, tylko niebiesko-granatowy. Ile on kosztuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia w promocji kosztuje 690 zł, a normalnie 740zł, wydaje mi sie ze jeszcze cena jak na wózek jest przystępna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża pewnie, że sie opłaca, tym bardziej, że masz spacerówkę i głęboki w jednym. Co tu u nas tak cicho??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie!:) Dziękuję za rady odnośnie spirytusiku! Ania26 nie przejmuj się, ja też w piątek miałam spięcie z mężem o mamusie- tyle, że jego... Jesli dziecko będzie nerwowe po urodzeniu,to wiem komu to zawdzięczać!:O Ciekawa jestem jak tam RRR, wiem że ma komputer nieczynny Co do wózeczka to jestem chyba jedyna, która ani nie ma wózka ani nawet nic nie upatrzyła!Mamy zamiar zrobić to po urodzeniu dopiero. słoneczko ja pierwsze słyszę o takich przygotowaniach do USG w ciąży... A co do obrzęków.... :( Od paru dni makabra!!!Stopy i dłonie jak balony a na buzi pyzy!Dziś nie mogłam butów założyć do pracy bo wszystkie były ciasne!Chcąc nie chcąc idę na zwolnienie bo nie mam już w czym chodzić! Jestem taka gruba i czuję się brzydka... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 80 - nie przejmuj się jeśli chodzi o kłótnie z mężem bo mnie wkurza \"moja przyszła teściowa\" non stop słyszę jaka to ja gruba jestem-i jak po ciąży mam schudnąć.A te dobre jej rady tak mnie denerwują-bo to ostatnio jeden z głównych jej tematów jak zostaję z nią sam na sam. Ja podobnie jak ty jestem strasznie opuchnięta - na dodatek palce u nóg i stóp strasznie mnie bolą.I paskudne uczulenie dostaję -czerwone plamki na bruchu w prawdzie nie są one bardzo widoczne-ale jak zacznie swędzieć -to obłędu mozna dostać.Jutro idę do lekarza to co nieco dowiem się na ten temat. Już z wielką niecierpliwością czekam na poród-co trochę spokoju będę miała co do uwag na punkcie swojego wyglądu i swojej wagi.Bo jeszcze kilka dni to wybuchnę-w koncu ile można znosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. jak to fajnie poczytać, że to nie tylko ja się tak czuję. Mam termin na 4 kwietnia.Byłam dzisiaj u swojego gin. po badaniu powiedział, że jeszcze mam czas bo dzidziuś jest wysoko i nie wszedł jeszcze w kanał. (Ale to chyba raczej różnie bywa moja siostra też tak miała lekarz też jej tak powiedział i na drugi dzień pojechała rodzić). Mój \"Klusek\" ;) to waży już 3600, boziuniu jak ja go urodzę, gin. mówi \"damy radę\" i uśmiecha się pod nosem. Do szpitala to sie dawno spakowałam, a warto kupić maść nagietkową na sutki, bo przyda się na pewno, jak siostra rodziła to jej zawiozłam do szpitala to wszystkie mamuśki z jej sali się smarowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witch Ty też masz tę przyjemność mieszkania z teściową? Skąd ja znam te dobre rady..... :O Boję sie,że po porodzie to dopiero się zacznie........JUz rozmawialiśmy z mężem, że jak będzie bardzo źle to zmykamy do moich rodziców...Wprawdzie \"z deszczu pod rynnę\" ale swojej mamie zawsze mówię co myślę, pokrzyczę i lepiej się czuję a z teściową, same wiecie jak jest... Dobrej nocki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka12345
witch - ciekawi mnie co z tym uczuleniem bo mnie to tez dopadlo jestem w 9 miesiacu i takie mam czerwone kropki i tak swedzi i strasznie piecze co to jest jak bedziesz wiedziala to napisz ja ide do lekarza za tydzien to dopiero wtedy sie dowiem czy to normalne czy co to, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość er
Ja byłam przez trzy dni w szpitalu czmp ale już wszystko ok i narazie jeszcze 2w1 poprostu fałszywy alarm poleciało no trochę i się wystraszyłam ,a jak już pojechałam to mnie zatrzymali i dzokładnie sprawdzili i wszystkie wody mam na swoim miejscu maluszek waży już 2700 i jest już główką w dół więc teraz tylko czekać na skurcze . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmana
er- a w którym tygodniu jesteś? moja niunia tez waży 2700 a jestem w 38 tygodniu i zamartwiam się, że mało waży bo ciągle porównuje z pierwszą córeczką która ważyła4040.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Z terminu ostatniej miesiaczki jestem 6 dni przed porodem, a z usg 1 dzien po:) W kazdym razie tak sobie pomyslalam ze to chyba juz wreszcie :) ostatnia okazja do wprowadzenia zmian w tabelce.A wiec: kg dodatkowych10 ( o rany!! ), w pasnie 118cm( lo matko) , plec-nic sie nie zmienilo, bedzie synek JAKUB, a mieszkam w Bremen:) Gdyby ktoras z Was byla tak mila i wprowadzila zmiany do tabelki to z gory bardzo dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmana
Mo.nika to tylko czekać ale w sumie te kwietniówki to chyba już wszystkie czekają, ale nie mart się 10 kilo co to jest ja mam 20 do przodu to jest dopiero (ło matko:)) ale wcale się tym nie przejmuje zrzucimy wstając w nocy kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana 🌻 ja tez mam 20 kg do przodu i jakoś nie przejmuję się tym zbytnio.. :) a od rana brzuch boli mnie jak na @. .czy to oznacza że to tuż tuż??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmana
mina 29 ja mam delikatne skurcze macicy juz od 1,5 tygodnia zwłaszcza jak chodzę zresztą każdy jakikolwiek ból przywiązuje do tego , że zaczynam rodzic i nic:((. Brzuszek boli jak dużo chodzę więc dużo staram się chodzic aby przyspieszyć. Mąż się śmieje i mówi że jeszcze zatęsknię za tym jak mała była w brzuszku ale co tam facet nie zrozumie nigdy kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...termin porodu...kg. nabyte...cm w pasie..płeć...miasto..e-mail **************************************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek............... Madeline.......01.04.06.....10kg........??...........córcia...Szczecin.. witch 3.........01.04.06....19,5kg ...114cm......córcia.... Ania26..........02.04.06....17kg.....112cm..córeńka......Rzeszów Aniachodak@tlen.pl kizia............02.04.06....15kg........110cm.......córcia..... MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....10kg......???........córeczka.......Łódź jsiudek@o2.pl Sylwia_76......06.04.06.....16kg....???.........synek.......Sosnowiec sylwiamars@wp.pl wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec mamuśka_7....07.04.2006.....???....????......????..........??? Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....15kg...???..........córcia........Gdynia Jenefer25.......09.04.06....12kg...?...........córcia?.......Głogów ANNA80........10.04.06......13 kg....???........córeczka..... Mina29.........10.04.06.....20kg.....104 ........synek.....mazowieckie dowa...........10.04.06.....11kg......107.........córeczka....Łódz dowa1@o2.pl Marteczka77..10.04.06...14kg...................synek..............Lublin asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. Kasiunia10009....13.04.06...1kg......91 cm......??....... Sineqanone.......13.04.06......15kg.....??........synek....Białystok georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole Renola.........15.04.06.....9kg.......??...........córeczka....śląskie ptrenata@plusnet.pl ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......15 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....15kg.....111cm.......córcia.....Szamotuły kriwas@poczta.tp.pl anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... krystyna_100 18.04.06...22kg 116cm ....córcia....Warszawa rybka25...19.04.06.......14kg......107cm.......synek......Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???.....???..............??............. er..........20.04.06...10kg......???............synek.....okolice Łodzi Silvia27....21.04.06...0,5 kg.....115....synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....15kg.....??.córeczka...Bydgoszcz... agnes78@op.pl iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......8kg......108cm....córeczka... Gdańsk...mr_adam@wp.pl Irlandia....21.04.06....15kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódźki olakrowka@tlen.pl EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.......11,5kg.....100cm.........synek......... Monikaa_....25.04.06...13 kg........102cm....córeczka.......Opatów magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....16kg. ....104cm.....córeczka??Krosno ndorota1@o2.pl asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......13kg....109cm..........synek......Rzeszów kasiapodolec@wp.pl Roza...........29.04.06.....10kg.......96cm.....córeczka......Olsztyn serek..........27.04.06.....8,5kg .....98 cm.......córeczka........Łódź sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??...... Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto.........Imię..... ****************************************************************************************************** Pysia77......18.03.06.............2300.......47cm.....Poznań.......Krzyś Leonek Kasia27.......19.03.06...........2100.......51cm.......???.............Alicja Elizabetaa .....23.03.06......3100 .....55 .......Bytom ........Iga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Raz jeszcze tabelka bo w tej poprzedniej nie poprawiło wszystkiego. Zmieniłam swoje dane i Mo.niki :) Wpisałam też swój e:mail i proszę Pysię77 o zdjęcie jej synusia :) Pozdrawiam i życzę Wszystkim Mamusiom tym 2w1 i tym 1+1 miłego dnia ;) Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto......adres e-mail **************************************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek....................... Madeline.......01.04.06.....10kg........??...........córcia...Szczecin.. witch 3.........01.04.06....19,5kg ...114cm......córcia.... Ania26..........02.04.06....17kg.....112cm..córeńka......Rzeszów aniachodak@tlen.pl kizia............02.04.06....15kg........110cm.......córcia..... MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....10kg.....118cm......synek-Jakub.....Bremen Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....10kg......???........córeczka.......Łódź jsiudek@o2.pl Sylwia_76......06.04.06.....16kg....???.........synek.......Sosnowiec sylwiamars@wp.pl wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec mamuśka_7....07.04.2006.....???....????......????..........??? Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....15kg...???..........córcia........Gdynia Jenefer25.......09.04.06....12kg...?...........córcia?.......Głogów ANNA80........10.04.06......13 kg....???........córeczka..... Mina29.........10.04.06.....20kg.....104 ........synek.....mazowieckie dowa...........10.04.06.....11kg......107.........córeczka....Łódz dowa1@o2.pl Marteczka77..10.04.06...14kg...................synek..............Lublin asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. Kasiunia10009....13.04.06...1kg......91 cm......??....... Sineqanone.......13.04.06......15kg.....??........synek....Białystok georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole Renola.........15.04.06.....9kg.......??...........córeczka....śląskie ptrenata@plusnet.pl ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......15 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....15kg.....111cm.......córcia.....Szamotuły kriwas@poczta.tp.pl anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... krystyna_100 18.04.06...22kg 116cm ....córcia....Warszawa rybka25...19.04.06.......14kg......107cm.......synek......Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???.....???..............??............. er..........20.04.06...10kg......???............synek.....okolice Łodzi Silvia27........21.04.06......0,5kg......115......synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....15 kg......??......córeczka...Bydgoszcz... agnes78@op.pl iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......8kg......108cm....córeczka... Gdańsk...mr_adam@wp.pl Irlandia....21.04.06....15kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódźki olakrowka@tlen.pl EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.......11,5kg.....100cm.........synek......... Monikaa_....25.04.06...13 kg........102cm....córeczka.......Opatów magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....16kg. ....104cm.....córeczka??Krosno ndorota1@o2.pl asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......13kg....109cm..........synek......Rzeszów kasiapodolec@wp.pl Roza...........29.04.06.....10kg.......96cm.....córeczka......Olsztyn serek..........27.04.06.....8,5kg .....98 cm.......córeczka........Łódź sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??...... Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto.........Imię..... ****************************************************************************************************** Pysia77......18.03.06.............2300.......47cm.....Poznań.......Krzyś Leonek Kasia27.......19.03.06...........2100.......51cm.......???.............Alicja Elizabetaa .....23.03.06......3100 .....55 .......Bytom ........Iga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS WSZYSTKIE Mi pozostały 3 dni do porodu i kompletnie nic żadnych bóli nie czuję.Jedynie co to sporo opuchnięta jestem.Lekarz kazał mi cały czas leżeć \"na boku\"-i w piątek mam przyjść się pokazać-bo zatrucia ciążowego nie mam -akurat wyniki swoje dziś odebrałam takze krew i mocz w porządku. W prawdzie to szłam z nastawieniem,że bedzie mi kazał więcej chodzić ,żebym skurcze jakies wywołała a tutaj zupełnie inaczej.Także narazie uciekam do łóżeczka MILEGO POPOŁUDNIA WAM ŻYCZĘ pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×