Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość sineqanone
a co myślicie o imieniu ...JAŚ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
Moim zdaniem bardzo ładne jest imie Jaś mi podoba sie w zdrobnieniu Janek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia79
Witam!! Mi też się podoba imię Jaś. U nas podobno ma być dziewczynka więc będzie miała na imię Julia (mamy w domku już Agnieszkę). Ale jakby był chłopiec będzie miał na imię Krzysiu. Trzymajcie się cieplutko. Dzisiaj jedziemy do mojej Mamy na imieniny, więc nasze forum będę czytać dopiero wieczorkiem i to raczej późnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas będzie Maciej, drugie imię tata mu wymyśla i nie chce zdradzić, jakie jest :) no i jeszcze a propos imion - są gusta i guściki i każdy ma prawo nazwać swe dziecko tak, jak mu się podoba. byle tylko obraźliwie nie było. no, ale oprócz tego trzeba znać jeszcze umiar - kompozycja imienia z nazwiskiem. ja znam np. Aurelię Tyczkę i jakoś tak mi to nie pasuje... no i osobiście wolę proste, starsze imiona, nie te nowoczesne. i broń Boże żadnej amerykanizacji, jak to u nas jest teraz modne. i wolałabym nazwać córę Zosia czy Hania, niż np. Oliwia, Sandra czy Żaneta, brrr. ale to jest tylko moje zdanie, kt. sobie wyrażam (żeby nie było, że się czepiam, bo tego nie robię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! grazie masz racje kazdy ma swoj gust i ma prawo nazwac swoje dzieckomjak mu sie podoba.To przeciez fdobrze ze ludzie nie maja takich sqmych gustow bo dop[iero swiat bylby nudny.My mamy zupelnie odwrotne gusty co do imion,chociaz Sandra i Żaneta tez mi sie nie podaba ale Hania??be...... Dziewczynki ja po nocy ostatnio budze sie cala obolala, głównie kregosłup,tak jakbym cala noc gdzies łaziła.Wy tez tak macie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Viki, jest takm jest... moje kości, zwłaszxcza stawy, często odmawiają posłuszeństwa po nocce, nie mówiąc nic o biodrach... cieszę się chociaż, że moje kolano (po zabiegu) nie daje zbytnio o sobie znać.. miałam je naprawić jesienią, a w lipcu była już we mnie mała istotka i kolano musi poczekać. mam tylko cichą nadzieję, że będzie cierpliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazie to masz szczesci ze kolano sie nie odzywa bo zazwyczaj takie urazy to wychodza dopiero w ciazy, mysle ze juz cie nie dopadnie ,przeciez tak niewiele ci juz pozostalo do rozwiazania.Życze oczywiscie zdrowka!!!!!!!!!masz numer gg????napisz mi jesli mozesz to czsem popiszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz myslałąm, ze wczoraj wyląduje na porodówce, a tu w nocy wszystko ustało, ale po wczorajszych mini skurczach, jeszcze bardziej sie boje, ale chce miec to za sobą. Sineqanone mnie sie imię Jaś bardzo podoba, a tak na imie ma moj Mąż. Macie racje z tymi imionami, ze to rzecz gustu, wazne , zeby tak jak piosze Grazie odpowiednio skomponować imię z nazwiskiem. Pozdrawiam i zycze miłej niedzieli. Ciekawe czy Elizabeta i RRR juz się rozdwoiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielkę!:) No ja też zastanawiam się co z naszymi kobitkami się dzieje!Elizabetaa to juz pewno do domku wróci z maleństwem. A RRR hmmm... na porodówce czy jeszcze w domku? Ja jutro idę do szpitala na badania( KTG, USG), mój lekarz kazał mi przyjść nie do gabinetu a do szpitala własnie.Ale jakos bardzo sie denerwuję. Szpitale fatalnie wpływają na moje samopoczucie, może dlatego ,że jeszcze nigdy nie byłam pacjentką...też tak macie? Od razu czuję stres...I boję się, że już mnie zostawią... :O Mnie też podoba się imię Jaś ale ja musze zwracać uwage bo do mojego bardzo krótkiego nazwiska po prostu nie pasuje równie krótkie imię... Co do kręgosłupa to u mnie trochę lepiej i miednica tez mniej boli, może juz się \"ponastawiało\" wszystko? Ania26 u Ciebie to juz niedługo, powtarzają Ci się często te bóle...:) U mnie cisza. Pozdrawiam cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka77
Witam w pochmurny dzionek!! Mi niestety katar nie przechodzi:(nie używam kropli do nosa...wiec męczę sie okropnie.. RRR..mam nadzieję,że już czujesz sie lepiej.. Ciekawe,czy nam się mamusie porozdwajały..-ja już odliczam dni..czekam tylko aż przejdzie mi to przeziębienie(może być podobno problem ze znieczuleniem???:()A co to za sposó z czosnkiem???HELP!!! A od wczoraj dość często twardnieje mi brzuch..hm..? Dziś kończy sie 38tydzień:) Zyczę wszystkim MAMUSIOM miłej niedzieli!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka77
A co do imienia..to nie miałam wątpliwości:) Mój pierwszy synek ma na imie Kamilek a drugi będzie Damianek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
witam! Zaglądam z nadzieją że już ktoś następny na porodówke biegnie ale jest cisza - czekamy na następny rzut. Piszecie że RRR sie nie odzywa - ale oddała kompa do pzreinstalowania i zapowiadała ze sie nie bedzie odzywac. Ja do gina do szpitala jade w środe na usg z pomiarami - bardzo ciekawa jestem jak rośnie dzidzius - ile kg wystrzeli do porodu - no i to ułożenie! ciągle czuje ze jest ukośnie i nie wiadomo czy w ogóle sie przemiesci - rozpycha mnie na szerokoś brzucha - zamiast w pionie byc i cisnąc sie do wyjscia! Wczoraj miałam wielką impre w domu - ostatnie dni mało wpadałam bo przygotowania mnie bardzo zajmowały - jeździłam, szykowałam a w nocy wielkie sprzątanie. I przemęczenie nie wpłynęło - nic żadnych symptomów żeby sie coś zbliżało- jeszcze mniej brzuch twardnie niż wcześniej. A dopadły mnie wstydliwe dolegliwości - hemoroidy - jakie to dokuczliwe jak boli - boje sie jak przy porodzie bedzie - bo wówczas z wysiłku sie nasila - pewnie potem czeka mnie operacja żeby temu zaradzic. Po poprzednim porodzie też miałam z tym problemy. A z sikaniem to u mnie też ciągłe latanie a w nocy szczególnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sineqanone
ehh, a ja chora jestem, kaszel o troche kataru, kaszel okropny, aż brzuch sie skurcza.., i nie można nic poradzić, tylko mleko z miodem i weź tu bądź mądra, ale mam nadzieję że mi przejdzie, bo już niedlugo termin, może wcześniej,,,no nic, a co u Was dziewczynki, widzę, że większość już gotowa, a tu dzieciaczki w najlepsze sobie siedzą i nie bardzo chce się im wychodzić, za zimno może... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto......adres e-mail **************************************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek....................... Madeline.......01.04.06.....10kg........??...........córcia...Szczecin.. witch 3.........01.04.06....19,5kg ...114cm......córcia.... Ania26..........02.04.06....17kg.....112cm..córeńka......Rzeszów aniachodak@tlen.pl kizia............02.04.06....15kg........110cm.......córcia..... MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....10kg......???........córeczka.......Łódź jsiudek@o2.pl Sylwia_76......06.04.06.....16kg....???.........synek.......Sosnowiec sylwiamars@wp.pl wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec mamuśka_7....07.04.2006.....???....????......????..........??? Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....15kg...???..........córcia........Gdynia Jenefer25.......09.04.06....12kg...?...........córcia?.......Głogów ANNA80........10.04.06......13 kg....???........córeczka..... Mina29.........10.04.06.....20kg.....104 ........synek.....mazowieckie dowa...........10.04.06.....11kg......107.........córeczka....Łódz dowa1@o2.pl Marteczka77..10.04.06...14kg...................synek..............Lublin asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. Kasiunia10009....13.04.06...1kg......91 cm......??....... Sineqanone.......13.04.06......15kg.....??........synek....Białystok georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole Renola.........15.04.06.....9kg.......??...........córeczka....śląskie ptrenata@plusnet.pl ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......15 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....15kg.....111cm.......córcia.....Szamotuły kriwas@poczta.tp.pl anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... krystyna_100 18.04.06...22kg 116cm ....córcia....Warszawa rybka25...19.04.06.......14kg......107cm.......synek......Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???.....???..............??............. er..........20.04.06...10kg......???............synek.....okolice Łodzi Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....15 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz... agnes78@op.pl iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......8kg......108cm....córeczka...Gdańsk...mr_adam@wp.pl Irlandia....21.04.06....15kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódźki olakrowka@tlen.pl EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.......11,5kg.....100cm.........synek......... Monikaa_....25.04.06...13 kg........102cm....córeczka.......Opatów magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....16kg. ....104cm.....córeczka??Krosno ndorota1@o2.pl asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......13kg....109cm..........synek......Rzeszów kasiapodolec@wp.pl Roza...........29.04.06.....10kg.......96cm.....córeczka......Olsztyn serek..........27.04.06.....8,5kg .....98 cm.......córeczka........Łódź sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??...... Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto.........Imię..... ****************************************************************************************************** Pysia77......18.03.06.............2300.......47cm.....Poznań.......Krzyś Leonek Kasia27.......19.03.06...........2100.......51cm.......???.............Alicja Elizabetaa .....23.03.06......3100 .....55 .......Bytom ........Iga Narazie tyle, opis pozniej pozdrawiam elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! znalazlam chwilke by pojawic sie na forum. qrczak ten moj maly jest fantastyczny! nawet kupke fajnie robi heheheh moge godzinami go obserwowac, jego minki sa tak fascynujace :))) zdarza się, ze spi godzinami [nawet 6h!] a czasem mam wrazenie, ze nie robie nic innego jak tylko karmienie :) takie chwile, kiedy ma naprawde otwarte i przytomne oczka i bada otoczenie. moj wczesniaczek codziennie uczy sie czegos nowego. dzis pierwszy raz zadzialal ten odruch unoszenia glowki w pozycji na brzuszku - wczoraj i przedwczoraj nic sie nie dzialo.. czekam kiedy moje wieksze kochanie wroci od rodzicow - jeszcze nie zapraszamy gosci do domu, wiec na zmiane jezdzi i zdaje sprawozdania rodzicom ,tesciom i ciotkom :) przed nami druga duza kapiel - z wanna i wszystkimi bajerami :) maly jest tak malutki, ze jego tata troche panikuje jak ma go kapac ;)) a karmienie piersia to swietny wynalazek :) tyle stymulacji oralnej heheh az rumiencow dostaje ;)) tesciowa troszke panikuje, ze takiego maluszka [2270 na wypisie ze szpitala] nie malezy wietrzyc/hartowac->spacerkowac dopoki nie osiagnie minimum 2700 jutro przyjdzie polozna srodowiskowa wiec sie jej o to zapytam. i niech wyjmie szwy, ponoc rozpuszczalne, ale ja juz chce usiasc normalnie, anie na poldupku z uszanowaniem uszu :) aha i maly tylko tak zakwili jak pisklak przez sen, czasem tak smutno zaplacze jakby cos niemilego mu sie przsnilo, a tak to poplakuje tylko jesli mama ma problem z trafieniem do pyszczka. w szpitalu powiedzieli bym uzywala kapturkow, kupilam najmniejsze aventu, a w domu polozna mowi by ich nie uzywac, bo maly sie bardziej meczy... tylko jak dla mnie to wyglada na to, ze maly woli pic/jesc przez kapturki niz \"nagiej\" piersi oki rozpisalam sie to do nastepnego a! wyszlam dzis pierwszy raz na spacer - od razu dluzszy i jak wrocilam to mialam krotszy oddech. wracam szybko do formy [juz wchodze w jeansy sprzed ciazy, waga 72 z 81, docelowo 65, bo to dla mnie norma], ale wolalabym jeszcze szybciej... chce mi sie cwiczyc brzuszki i takie tam pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa witaj!!!:) Gratulacje!!! 🌻Cieszymy się, że u Ciebie wszystko dobrze no i że maleństwo masz już przy sobie!!!Koniecznie napisz jak było żebyśmy (te 2 w 1) tak się nie bały ;) ! Pozdrowienia dla Ciebie i synusia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysia rzeczywiście maleńki ten Twój synuś ale najważniejsze, że ma się dobrze i mamusia też!Ale Wam już dobrze!!!Dużo zdróweczka dla Was i waszych maleństw, całuski od \"wirtualnych ciotek\" :D ! Czekamy na więcej szczegółów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego nie wybilo, ze to ja jestem autorka postu po tabelce 17:11 Elizabetaa najwyższy czas zrezygnować z suwaczka \"ile do?\" na rzecz \"mam już...\". jak znajdę czas to poszukam czegos odpowiedniego jeszcze raz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w mglisty poranek. Elizabetaa gratulacje 🌼 🌼 🌼 Jak będziesz mieć chwilkę czekamy na opis wydarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolonek
a jak wam sie podoba imię LEon? Rodzę za trzy tygodnie i takie imie wymyslilismy z mezem. Po prostu nie chce zeby mój synek był kolejnym kubusiem czy Patrykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
Witam w paskudny , mglisty poranek:) Pysiu dzieki za zdjecia , słodziutki ten Wasz Krzysio , na jego widok już chciałoby sie urodzic a tu u mnie dopiero 37 tydzien. A Moj mąz mówi że Krzyś ma fajną mame:) Buziaki dla Was i dużo zdrówka. Elżbieta serdeczne gratulacje , dla Was tez dużo zdrówka. Bardzo ładne imię wybraliście dla córci:) Ja ide w środe na usg więc moze sie dowiem czy córcia juz sie do nas wybiera :):):) Bardzo bym chciała bo strasznie mi cięzko chodzić:( Lolonek Leon to bardzo orginalne imie , napewno zauważyłaś , że synek Pysi ma tak na drugie imię. Pozdrawiam cieplutko i życze miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysia! dzieki za fotki maluszka - jest przesłodki :) Elizabetaa - gratuluję córeczki! wypoczywaj i jak dojdziesz do siebie to skrobnij coś. Która następna??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
Elizabetaa sorki za to przeliterkowanie na Elzbieta, jeszcze mam małe pytanko o ile sie nie mylę to Twoje drugie dziecko??????? Interesuje mnie to ze wzgledu na szybkość porodu z drugim dzieciaczkiem Poprawiam tabelke bo nie chce byc podkreslona na niebiesko Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto......adres e-mail **************************************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek....................... Madeline.......01.04.06.....10kg........??...........córcia...Szczecin.. witch 3.........01.04.06....19,5kg ...114cm......córcia.... Ania26..........02.04.06....17kg.....112cm..córeńka......Rzeszów aniachodak@tlen.pl kizia............02.04.06....15kg........110cm.......córcia..... MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....10kg......???........córeczka.......Łódź jsiudek@o2.pl Sylwia_76......06.04.06.....16kg....???.........synek.......Sosnowiec sylwiamars@wp.pl wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec mamuśka_7....07.04.2006.....???....????......????..........??? Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....15kg...???..........córcia........Gdynia Jenefer25.......09.04.06....12kg...?...........córcia?.......Głogów ANNA80........10.04.06......13 kg....???........córeczka..... Mina29.........10.04.06.....20kg.....104 ........synek.....mazowieckie dowa...........10.04.06.....11kg......107.........córeczka....Łódz dowa1@o2.pl Marteczka77..10.04.06...14kg...................synek..............Lublin asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. Kasiunia10009....13.04.06...1kg......91 cm......??....... Sineqanone.......13.04.06......15kg.....??........synek....Białystok georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole Renola.........15.04.06.....9kg.......??...........córeczka....śląskie ptrenata@plusnet.pl ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......15 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....15kg.....111cm.......córcia.....Szamotuły kriwas@poczta.tp.pl anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... krystyna_100 18.04.06...22kg 116cm ....córcia....Warszawa rybka25...19.04.06.......14kg......107cm.......synek......Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???.....???..............??............. er..........20.04.06...10kg......???............synek.....okolice Łodzi Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....15 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz... agnes78@op.pl iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......8kg......108cm....córeczka... Gdańsk...mr_adam@wp.pl Irlandia....21.04.06....15kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódźki olakrowka@tlen.pl EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.......11,5kg.....100cm.........synek......... Monikaa_....25.04.06...13 kg........102cm....córeczka.......Opatów magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....16kg. ....104cm.....córeczka??Krosno ndorota1@o2.pl asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......13kg....109cm..........synek......Rzeszów kasiapodolec@wp.pl Roza...........29.04.06.....10kg.......96cm.....córeczka......Olsztyn serek..........27.04.06.....8,5kg .....98 cm.......córeczka........Łódź sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??...... Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto.........Imię..... ****************************************************************************************************** Pysia77......18.03.06.............2300.......47cm.....Poznań.......Krzyś Leonek Kasia27.......19.03.06...........2100.......51cm.......???.............Alicja Elizabetaa .....23.03.06......3100 .....55 .......Bytom ........Iga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Elzbieta gratulacje:) super. Pysia rzeczywiście maleńśtwo z synysia, juz spacerek zaliczony:) Mi też przez cały weekend brzuch twardniał dosyć często, czy Wy nie czujecie ucisku na kośc w okolicach pachwiny? ja dosyć często. My z mężem tez wczoraj byliśmy w lesie na spacerku, taka ładna była pogoda, za to dziś pochmurno i mzy Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Mamusie! Elizabeta gratulacje!!!! 🌻 🌻 🌻 Dowa dzieki za zdjęcia. Pysiu twój synej jest prześliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Elizabeta gratulacje!!!! Pysia jak bedziesz miala chwilke to wyslij mi tez zdjecia bo chyba ja jedyna nie widzialam twojego synka.Albo wy dziewczynki mi wyslijcie ,prosze!!!!!!!! Dopadlo mnie na koniec przeziebienie,od rana wdycham opary z pokrojonej cebuli,nawet pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_krz
Gratulacje dla KOLEJNEJ MAMY. Ja dzisiaj rano mialam kilka bolesnych skurczy, ale teraz juz mi wszystko przeszło. A szkoda bo juz myślałam, że zaraz pojadę. Miałam bardzo ciężki weekend, w piątek roczek chrześniaka mojego m ęża a w sobotyr impreza po obronie pracy magisterskiej mojej kuzynki. Wczorajk jak wróciłam do domu to wszystko mnie bolało więc myślałam, że coś się ruszy. A tu ciągle nic. Ja mam straszne problemy z puchnięciem. Bardzo puchną mi kostki i łydki, czasami juz w kilka godzin po wstaniu z łóżka. Idę w środę do lekarza zobaczę co mi na to powie. Zwłaszcza, że nerki jakoś pracują bo do toalety też biegam co chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmana
Witam wszystkie ciężarne kobietki i te co już są po tym co nam spędze sen z powiek w tych ostatnich dniach czyli po porodzie. Kobietki mi pozostało 18 dni do rozwiązania, ale mam nadzieję że nastapi to troszkę wcześniej bo jestem już jak balon i cięzko mi cokolwiek robić. Brzuszek mam strasznie duży, ale jakże kochany w pasie mam jedynie 120:) a niunia bo to córeczka waży 2.700 a ile waża wasze pociechy te w brzuszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazie sprawdziłam te woreczki. u mnie w Carrefurze są po 4.19 więc nie opłaca mi sie zamawiać bo z wysyłką drożej wychodzą. odnośnie tych koszulek z nasięciami to popytałam sie kolezanek i maja takie same zdanie że piersi potrafią uciekać. Elizabetko super że masz to za sobą i że z córunia juz w domku. Wielkie gratulacje. Viki prześlę Ci zaraz zdjecia Pysi - chyba nie będzie miała nic przeciwko :) asmana moje dziecko jest duże bo w 35 tygodniu wazyła 3300, więc pewnie 4 kg przekroczymy :( Zdrówka dziewczynki życzę. RRR odezwij się - może komputer jeszcze nie naprawiony.... Irlandio co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×