Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Asmana, musicie isc jak najszybciej do lekarza.Bo to moze byc jakas infekcja jelit.Albo zoladka.No i te kupki tez juz nie powinny byc takie wodniste.W kazdym razie , jesli w kale u dzieci jest krew albo sluz , nalezy odrazu zglosic sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika dzięj\\kuje za informacje, chociaż nie jest ona dla mnie zadowalająca:( Nadodatek jesteśmy an wyjeździe i znowu będą ceregiele aby nas gdziekolwioek przyjeli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana Ty sie nie denerwuj, tylko usiadz i pomysl jak to zorganizowac ( ze wzgledu na to ze na wyjezdzie ).Na Twoim miejscu poszlabym gdzies prywatnie, bo napewno dostaniecie skierowanie na posiew.Wiec wyobraz sobie jesli bedziesz chciala to zalatwiac przez jakas \"obca\" , przychodnie.Najpierw wizyta i pewnie problemy ze nie ten rejon, potem posiew , tez sie oburza ze Wy nie stad, a potem jeszcze czekaj na wyniki.Ehh.Mysle ze jak pojdziecie prywatnie , i przedstawicie sprawe to lekarz juz Was pokieruje, gdzie i jak zeby bylo szybko.No chyba ze wrocicie do siebie.Nie martw sie , pomysl i zaplanuj.Bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika dobry z Ciebie duszek własnie czekam jak siostra poda mi numer do lekarki która przyjmuje prywatnie, podobno rewelacyjna. Jestem 550 km od domu, więc powrót nie tak szybko by był. Masz absolutną rację że prywatnie najlkepiej iść buziaczki za pomoc:) i dobre słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff ale upal, ale Iga dzielnie to zniosla a dzis sobie pojezdzlysmy po slasku, bo trzeba bylo pare rzeczy pozalatwiac. wczoraj tez bylam na szczepieniu , mala nawet nie nie kwikla, taka byla dzielna, wazy juz 5800, jakie ubranka zakladacie swoim dzieciaczkom, chodzi o rozmiar, bo moja mala to 68/74, i nie sa na nia za luzne. Za szybko te dzieci nam rosna, nawet nie mozna sie tym stanem nacieszyc a juz sa takie duze. Starsza corka pojdzie teraz do zerowki a niedawno byla taka maluska. ide pogonic starsza do spania pozdrawiam elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane. Na poczatek chciałabym Wam serdecznie podziekowac za wszystkie miesiace spędzone na dzieleniu sie troskami i radosciami, najpierw z oczekiwania, a teraz z wychowywania Maleństw. Rzadko tu zagladam, bo jak same wiecie przy dzieciach jest mnostwo roboty, ale jest tez inny powod. Chyba dopadło mnie cos w rodzaju depresji, nie moge sie pogodzic ze swoim wygladem i w ogole ciezko mi strasznie, a główny powod to taki, ze rozpada mi sie małżenstwo. Z tych nerwow całkowicie straciłam pokarm i karmie małą tylko butelka. Tez zauwazyłam specyficzny zapach kupek po sztucznym mleku. Moja Milenka je strasznie malutko . Ale za to duzo gada i bez problemu pozwoliła sie wyeksmitowac do łóżeczka. Jest nawet zadowolona, bo ona sie strasznie rozkłąda w czasie snu i było nam troche ciasno, a teraz mam łózeczko obok łóżka i cały czas ja mam pod kontrola. W nocy spi od 20 do 23, jedzonko i do 4 rano. O 4 kupka, jedzonko i sen do 7. Kolki prawie minęły. Całe dnie spedzamy praktycznie na polu pod drzewkiem, Malenka bardzo lubi sobie spac w cieniu na tych upałach. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie, czytam regularnie, jak cos sie u mnie poprawi i bede miec lepszy nastroj to jeszcze sie kiedys odezwe. Trzymajcie sie i cieszcie ze swoich Skarbenków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analog
czesc dziewczyny czy moczycie uszy przy kapieli waszych dzieci? a jezeli tak to jak je potem osuszacie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analog
a czy wszystkie dzieciaczki juz gaworza? bo moja malutka ma 9 tyg i 4 dni i malo gaworzy wlasciwie tylko wtedy gdy dlugo a nia roamawiam wtedy otwiera buzke i sie stara cos wydukac i wychodzi takie ciche a guu a sama nie gaworzy czy to normalne czy juz powinna gaworzyc sama jak czesto wasze malutkie gaworza? dzieki pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ja Kacpiego smaruje kremem dla niemowląt MUSTELA z filtrem 50. Jest super, ma lekką konsystencję, łaytwo sie rozsmarowywuje i szybko wchłania. Nie zawiera filtrów chemicznych. Nie pozostawia zadnych smug czy białych plam tak jak piszecie o nivea. Jest jednak dość drogi 56 zł za 50 ml ale uważam że wart swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silvia ja tez używam tego samego kremu i ja jestem bardzo zniego nie zadowolona, smug on nie pozostawia,ale buźka jest taka biała i brudzi ciuchy co mnie najbardziej złości. Analog ja moczę córci uszy podczas kąpieli, a potem tylko lekko ręcznikiem osuszam co do gaworzenia to moja mała bardzo dużo gada po swójeku i nie jest to tylko guganie gruchanie ale jakies aa blee trudno mi nawet napiac:)). Widę, że lada dzień z brzuszka przekręci się na plecki. Nie przejmuj się tym gaworzeniem , każde dziecko ma swój tor i naczej się rozwija moja starsza córka późno siedziałą, raczkowała a potem poszła jak strzała i teraz nie ma na nią bata:)/ Ania 26 mam nadzieję, że w małżeństwie wszystko Ci się ułoży a depresja, to chyba po części każda ją miała bądź ma. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika napisz mi prosze gdzie za taką cene jak wczesniej pisałas można kupic Thermomix w Niemczech????? jest mi to pine bo znajomi na dniach wyjeżdżają do Polski i by mi kupilli Prosze daj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowki
czy stosujecie u swoich dzieci jakies specyfiki przciwko insektom typu meszki komary itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana przy karmieniu piersia dopajanie jest zupelnie niekonieczne i twoja pani doktor miala calkowita racje,ja rumianek zaczelam podawac bo mi sie nie spodobaly kupki oliwii,zaczela je robic co 2 dni i to byla sama woda,po 120ml. rumianku i jednej porcji LAKCIDU na noc kupki wrocily do normy.To znaczy one i tak sa wodniste a raczej strasznie zadkie, ale to akurat jest normalne przy karmieniu wylacznie piersia,one nawet troche przypominaja taki sluz ale doktoraka powiedziala ze tak moze byc,pierwsza corci tez takie miala i wszystko bylo ok. Ania26 mam nadzieje ze z twoim malzenstwem wszystko bedzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monika dzisiaj mam dzwonic dopiero do lekarza o 16 bo ona przyjmuje o 16 i podobno przyjmuje w tym samym dniu. Mam nadzieję, że wszystko będze dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kwietniówki. Ale gorąc!!! Ania 26 nie przejmuj się tym wszystkim tak bardzo. Ja też niby wagowo prawie dobrze, ale brzuch pozostawia wiele do życzenia i jeszcze te rozstępy, ale co zrobisz?! W zamian za to mamy nasze skarby. I jak mi raz ktoś zrobił aluzję do mojego wyglądu (\"Życzliwa koleżanka\") to jej powiedziałam, żeby sama przytyła 19 kilo, rozciągnęła brzuch do rozmiarów ponad metr, a potem próbowła wrócić do formy mając cały czas przy sobie absorbującego brzdąca i dopiero wtedy będę z nią gadać. Ona tak się śmiała, ale było jej głupio i skończyły się komentarze! A co do małżeństwa to różnie bywa, raz lepiej raz gorzej nie poddawaj się tylko:) Mój Karlos też do końca nie zdawał sobie sprawy co znaczy dziecko. analog ja Kacpiemu mocze uszka a potem delikatnie osuszam ręcznikiem. a co do tych specyfików na komary to sama jestem ciekawa co można stosować u takiego maluszka. Buziaczjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny śpią ja też już odświeżona więc mam chwilkę czasu. Monika byłam u lekarza i bardzo fajna pani doktor podeszła do sprawy na spokojnie. Kazała zrobić ogólne badanie moczu, posiew na kał i usg brzuszka. Powiedziała, żeby się nie martwić zbytnio skoro nie ma krwi, nie ma żadnych innych dolegliwości. Powiedziała również, że to może być przyczyna mojej diety. Mogłam coś zdjeść i w taki sposób mogło się objawić nietolerancja danego produktu. Ja podejrzewam tuskawi, cieszyłam się, że jej nie wysypało a może to akurat to. Badania porobie oczywiście, truskawi wyeliminuje i będę obserwowała. W podsumowaniu tego wszystkiego nie wzięła nic za wizyte bo była to tylko porada, więc się i\\ucieszyłam:))) Co do komarów owadów itp., itd. używam Antisol No 1 jest to preparat od pierwszego miesiąca życia bądź powyżej pierwszego miesiąca. teraz nie pamiętam dokłądnie, ale bądź co bądź nasze dzieciaki już się łapią :)))W końcu już takie dorosłe dzieciaki z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny śpią ja też już odświeżona więc mam chwilkę czasu. Monika byłam u lekarza i bardzo fajna pani doktor podeszła do sprawy na spokojnie. Kazała zrobić ogólne badanie moczu, posiew na kał i usg brzuszka. Powiedziała, żeby się nie martwić zbytnio skoro nie ma krwi, nie ma żadnych innych dolegliwości. Powiedziała również, że to może być przyczyna mojej diety. Mogłam coś zdjeść i w taki sposób mogło się objawić nietolerancja danego produktu. Ja podejrzewam tuskawi, cieszyłam się, że jej nie wysypało a może to akurat to. Badania porobie oczywiście, truskawi wyeliminuje i będę obserwowała. W podsumowaniu tego wszystkiego nie wzięła nic za wizyte bo była to tylko porada, więc się i\\ucieszyłam:))) Co do komarów owadów itp., itd. używam Antisol No 1 jest to preparat od pierwszego miesiąca życia bądź powyżej pierwszego miesiąca. teraz nie pamiętam dokłądnie, ale bądź co bądź nasze dzieciaki już się łapią :)))W końcu już takie dorosłe dzieciaki z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam sie pochwalić, że Iza przekręciła się dzisiaj pierwszy raz z brzuszka na plecy;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) piszecie o kupkach. Mój Kacpi co wieczór dostaje LAKCID i robi raczej z kupkami nie ma problemów. Też są strasznie wodniste i nie przypominają już francuskiej musztardy z grudkami jak na początku. Jednak 3 dni temu skończył mi sie Lakcid i Kacpi ma problemy :( Pręży się i stęka cały dzień i popołudniu robi jedą kupkę i to z moją pomocą. Wczoraj mó móż kupił lakcid i dałam małemu na noc i juz dziś rano była kupka w pieluszce. Widze ze chyba bez jednej dawki co wieczór nie damy rady. Powiedzcie czy wy tez tak dajecie dzieciom lakcid i jak długo mozna podawac ten lek nie robiac przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my po horrorze zwanym szczepieniem.Jula załapała się na darmowy program z Glaxo i dostała 3 szczepienia Infarix Hexa w sumie na 10 roznych chorob. Tylko ten płacz przy nakłuciach, nózki ja teraz cały czas bolą. Nocka taka sobie, obudziła się o 1 i przez godzine sie darła bo nie mozna bylo tego nazwac płaczem. Miala goraczke 38.1 w koncu zasnela ale chyba bardziej ze zmeczenia a potem juz bylo ok. rano sie usmiechala i chyba juz wrocilo do normy. Musimy wypelnic szczegolowa ankiete no ale cos za cos. Pediatra powiedziala, ze koszt takiej 1 sesji 3 szczepien to ok 1000 zł a jeszcze 2 przed nami. Tylko szkoda mi jej, ze tak musi cierpiec. Ania26, nie przejmuj sie, ja mysle, ze to glownie nasze hormony tak daja w kosc. Napewno nie jest jeszcze tak zle, aby nie mozna tego naprawic.Ja czasem sie lapie na tym, ze z moim rozmawiamy tylko o dziecku a poza tym sie ciagle kłocimy. Bez sensu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Kacpi też się ślicznie przekręca z boczków na brzuszek i odwrotnie i na plecki. Silny chłop, a jak gaworzy... Tylko śmieje się wtedy jak jest najedzony i suchutki, bo jak cos nie gra to nawet głupie minki nic nie dają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem skonana . iza wstała o 5 i koniec spania jeszcze byłoby wszystko w porządku, gdyby nie te upały i chce mi sie spać. Iza śpi Natalia z dziadkami. Zrobiłam izie jak narazie badanie moczu wyszło wszystko bardzo dobrze w poniedziałek zanoszę kupcie na posiew kału i zobaczymy co wyniknie. Natomiast jak to bywa jak nie urok to sraczka u mnie pojawił sie gęsty śluz zabarwiony krwią i znopwu moje pytanie, czy któraś z Was miała cos takiego i czy to coś groźnego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×