Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Oskar ma,ale dziwie sie że ten twój lekarz nie zareagował na to,bo powinien dać ci skierowanie do lekarza od meskich spraw[nie wiem jak sie taki lekarz nazywa ale chyba urolog]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazał czekać, jeszcze 6 tygodni, zwiekszyć ilość wit.D ale jak teraz czytam na necie to sie załamuje:(:( Jak sie do tej pory nie wykształciła to Kacpi moze nawet nie chodzić! Jezu... :( Rano jadę do mojego pediatry niech cos doradzi, da namiary na jakiegod innego ortopede....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mósisz być dobrej myśli i niebierz wszystkiego do siebie co piszą na necie,ja bym ci radziła pójść do lekarza dla mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to teraz mogfe ci napisać są na to odpowiednie cwiczenia bo mojego brata synek jako wcześniak miał to samo,mósieli go masować kilka razy dziennie nawet do tej pory choć ma już 2,5 roku,ale jest już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie płacz :) tylko niech ci lekarz da namiary na dobrego ortopede który sie zna na tym,poda ci cwiczenia które mósicie wykonywać,albo do masażysty i wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 💤 .Oskar w nocy był nie spokojny a potem to płakał przez sen tak jakby bolał go brzuszek bo się preżył. Kasika a ty tak nie płacz bo u nas pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas świeci słońce, więc musi byc dobrze, Znalazłam innego specjaliste, w rzeszowie, spróbuje sie tam dostać. Buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u Kacpra pediatry i doradziła szybkie skonsultowanie się z dziecięcym ortopedą. Boże..........:( :( :( Własnie szukam jaiegos w Rzeszowie, dodatkowo ma mieć jeszcze USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ❤️ nie denerwuj się 🌻 Łatwo mówić, wiem co czujesz bo sama też biegam z Kacpim po lekarzach. Pamiętaj musi być dobrze !!! Jestem z Tobą ❤️ Buziaki dla Kacperka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Sylwia, tylko czasem tak trudno mysleć pozytywnie:( A jak pomyslę, że mały miałby nie chodzić.............😭.............😭.............😭.............😭.............😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiego scenariusza to ty nawet nie zakładaj !!!!!!!!!!!!!!! przestań natychmiast tak myśleć bo przyjadę i Ci w tyłek przyłożę !!!! Rozumiem że się martwisz i to normalne i masz prawo ale nie myśl od rau o najgorszym ❤️ nie masz w domu \"warzywa\" tylko radosne i pełne zycia dziecko więc głowa do góry 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia ma racje, wybijemy zaraz z głowy takie durne mysli, masz zdrowego synka:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKi nakarm maluszka i przestań uprawiać czarnowidztwo bo to nie jest teraz modne ;) Buziaki dla Kacperka i Majeczki od mojego Kacpisia 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia my tez slemy buziaki:) Słoneczko ciesze sie ze z oskrzelami juz ok:) ja tez zmykam bo mała cos marudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika wiem że jest Ci trudno ja też wyłam jak zakładali możliwośc transfuzji w pierwszej dobie Martynki i mówili że to bardzo powązny zabieg:(:( Wiem że to nie to samo ale napewno wszystko skończy sie pomyslnie i juz niedługo nie będziesz mogła za Kacpim nadążyć goniąc go po podwórku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny. Już sie troche uspokoiłam. W poniedziałek zarejestrowałam się do centrum medycznego Medicor . Mam nadzieje, że coś pomogą. Ale do poniedziałku jeszcze tyle czasu.......... Narazie biorę go na spacer, bo pogoda sliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA nie zamartwiaj się za wczasu, rozumiem Cię bardzo dobrze co czujesz mój Brajanek ma problemy z oczkiem z niedrożnym kanalikiem łzowym i już był dwa razy na zabiegu uwierz mi okropna sprawa i nie wyleczenie tego grozi nawet ślepotą albo tym że dziecko bedzie nosiło okulary np. + 5 no i niestety znowu zaczyna łazawić i zbiera mu się ropka w oku. Nawet nie dopuszczam złych myśli do siebie, wiem ze wszystko będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×