Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Witajcie!Milenka skończyła wczoraj 6 miesięcy!!! silvia dużo zdróweczka dla Kacperka!!! Sporo dzieciaczków chorych, Milusia też ma katarek i dziś zaczęłą mi chrypić strasznie :( Aniu 26 jak samopoczucie?Co do wyjazdów to kiedy byliśmy narzeczeństwem to moje Kochanie wyjechało na 3 miesiące i myslałam wtedy,że zwariuję, płakałam ,nie spałam ,persen był na porządku dziennym.:O Powiedzieliśmy sobie,że nigdy więcej.Rozumiem więc że jest Ci ciężko ale na pocieszenie Ty masz Milenkę!!!!ach!No i pomyśl o czułym powitaniu ;) Viki ja też przestałąm karmić, tylko że na początku września i mleczko samo stopniowo u mnie zanikało.We wtorek dostałam wreszcie okres.Na szczęście bo już bałam się,że zmajstrowaliśmy milence braciszka ;) asmanko każdy ma gorsze chwile wtedy nachodza człowieka głupie myśli typu \"jestem złą mamą...\" ale Ty jestes na pewno świetną mamusią,jako jedna z niewielu juz mamuś karmisz piersią :) głowa do góry!!! Śpijcie dobrze!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Kacpi juz śpi od paru godzin ale wbudza się co chwilkę z płaczem :( nie wiem co się dzieje :( Byliśmy dziś u lekarza. Dostałam wyniki badań i jest lepiej i gorzej. Na całe szczęście nie ma już tej paskudnej bakterii ale stan zapalny nadal jest. Kolejne badanie moczu za 3 tygodnie. Leki Kacpi w dalszym ciągu musi brać. Natomiast wynikikrwi są nadal beznadziejne :( żelazo beznadziejne, nawet niższe niż poprzednio, mimo iż dostaje od dawna preparaty z żelazem i kwas foliowy. Zwiększono mu teraz dawkę i kontrola tak jak mocz za 3 tygodnie. Jedyne pocieszenie to to że na chwile obecną nie ma tego paskudztwa i że zaczął przybierać na wadze :) Dziś ważył 7510 g :) Raz jeszcze dziękuję Wam za ciepłe słowa ❤️ 🌻. Jesteście kochane i brakowało mi Was przez te ostatnie tygodnie. Mam nadzieje że pomału nadrobie zaległości :) Dobrej nocy i udanego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tak wcześnie to mnie jeszcze nie było. Niestety Iza w noocy budzi się z płaczem i jedynym lekarstwem to cycuś, i wcale go nie je ważne aby miała w buzi - no co za zołza. Dzisiaj wojuje sama Natalia wyjechała wróci jutro, mąż w pracy , mnie głowa boli echhh. Kasika, Anna80 dziękuje za słowa wsparcia, ale ostatnio to jakaś cholera mnie ogarnęła. Aniu26 jak urodziłam Natalke żyliśmy z mężem na dojazdach, był u nas 5 dni a potem 11 u siebie, wiem że nie jest to tak długa rozłąka jak u Was, ale było mi bardzo ciężko. Zdaje sobie sprawę jak się czujesz, ale głowa do góry przetrwasz to bo jesteś silna. Teraz idę po kawe pewnie nie napijecie się teraz ze mną, bo śpicie, albo chociaż leżycie. Ja mam dośc leżenia pół nocy i gapienia się w sufit. Dzisiaj juz mój mąż stracił cierpliwość do Izy i wyniósł się do innego pokoju(a taki łagodny człowiek z niego) Silvia Kacperek to juz taki dorosły człowieczek poważną ma buźkę, słodki malkuch. Ciemiączko Izie zarosło, i chyba kolejne zęby będą się pojawiały. Wczoraj kupiłam jej buciki, kurtke i pampersy za 45 zł jumbo pack + gratis 72 chusteczki warto nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam!! U nas też Juleczka i Agnieszka budziły się z płaczem w nocy. Juleczce wystarczył tylko cyc i zaraz usypiała, a z Agusią było gorzej. Trzeba było Ją ciągle przytulać i głakać. A ponieważ juz nie miałam siły co chwilkę wynosić Juleczki do Jej łózeczka, więc wysłaam Męża do pokoju Dziewczynek a One spały ze mną w łóżku. Teraz Mąz jest w pracy a ja sama zostałam z Nimi. A tu jeszcze przede mną sprzatanko. Asmana 🌻 mój Mąż chyba kupił pampersy w takiej samej promocji co Ty. Wera66🌻 jaki przystoiny ten Twój Oskarek. Silvia27🌻 dobrze, że chociaż Kacperek nie ma tej bakterii. No i że zaczął przybierać na wadze. Nie martw się, napewno niedługo bedzie już wszystko w porządku. Głowa do góry!! Anna80🌻 wszystkiego najlepszego dla Milenki ❤️ Miłego dnia. U nas w Łodzi zaświeciło słoneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też słoneczko świeci.Oskar teraz śpi, ale jest taki niespokojny co jakiś czas się budzi z płaczem mam nadzieje że to na ząbki bo już nie chce rzadnego lekarza,albo przypomniał sobie masaż.Chociaż ma strasznie wyórowaną dolną jedynke ale nie widać żadnego bialego punkciku żeby tam był ząbek. Niedaleko mnie mieszka taka dziewczyna ktora ma 25 lat i ma 5-ke dzieciaczków ostatnie urodziło się w sierpniu.Wierzcie mi ona niczym się nie przejmuje ani razu nie była z dziecmi u lekarza żadne jej nie chorował, a ktoś sie jej kiedyś spytał czy chorują maluchy to powiedziała,że nie bo podaje im rutinoskorbin,a dzieci chodzą tak ubrane ah szkoda mówić w zime w trampkach. Trzymajcie się cieplutko :) Uaktualniam tabelke nick .......... imię dziecka ........waga......... wzrost.....wiek.....urodz. --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........7380........65.........4m i 3t..28.04 Elizabetaa........Iga-3100...............7350.........70......6m i 1t . ..23.03.06 aga_krz...........Roksanka.-3900..........6740.....69.........4m i 2 t Renola.............Juleczka...................8200..................4 m i 3 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka..................6300........67..........4m i 3t kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6600..........68..........5m-cy Ania26..............Milenka-4020............6620.........??...........5,5 mc 29.03.06r VIKI2...............Oliwia.....................7000.........68.........4 mies. Kasika1.............Kacperek-3590..........7500.........68.........5 mies i 2 t....24.04.06 Agnes_Bdg........Julka-3060................6700.........62?........ 5 mc...20.04.06 Monikaa_...........Małgosia-2570...........5600.........62.... ..4 m-ce3tyg asmana.............Izabela-3500 ............ 6760.........68........4,5 mies. ....29.04.06 RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............8600........70.......5m-ce...09.04.06 Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............6330 .......64.........4,5 m-ca serek...............Joasia-3450..............6100.........65......4m-ce....30.04.06 agneska.pop.......Brajan-3800.............8415 .........??.... 5m.i 8dni jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........7450..........69.........4,5 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8..........Kinga-3990...............7400.........67........5m-ce....21.04.06 Aloiram............Agnieszka-3260..........7160..........70......5 mc....19.04.06 Sineqanone.......Ola-4150..................7850..........??........5 m-cy Kingap.............Oliwia-3400..............8000..........71........4,5 m-ca Niebieskie_oczy...Małgosia-3590........ 6800..........70.... 4 mies. Roza...............Maja-2650................6700..........68...... 5 m 1 tydz 17.04.06 Madelaine........Milenka-3730............7190.......ok64cm....4,5m-ca Sylwia_76........Jędrek-4000.............7900...........???.......4 m-ce i 3 tyg......21.04.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja tylko na chwilkę. Dziś rano zauważyłam u Kacpra na dole dwa przebite ząbki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ja poproszę żubrówkę i sok jabłkowy też mam wieczór wolny, to zaszalejemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera co tak słabiutko, no zęby Kacperkowi będą chorowały:):) Ja już jestem gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już otwieram kapselek i zaraz naleje do kufla.Ciekawe która pierwsza padnie :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie postawiłam ząbkowego. To ja karmi, bom karmiąca. My tu bach ,bach pijemy zdrówko a KAsika to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może na wyrko ją położymy bo podłoge zapaskudzi i trzebabędzie sprzątnąć :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no PIEKNIEJA TU ZAGLąDAM A TU MASZ CI LOS, POPIJAWA NA CALEGO MOZE SIE DOłąCZE DO WAS????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×