Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Hello wczoraj przez te opady śniegu odcieli nas od świata. Cały dzień nie miałam telefonu i Internetu :( Dziś na szczęście już jest i moge z Wami pogadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka ❤️ kochana dzięki za stronkę o niani :D Gratuluję postępów tych wielkich (sprężynowanie) i tych nieco mniejszych (siusiu) 🌻 Kacpi niestety nie sprężynuje, nigdy tego nie robił cały czas sztywne nogi, chyba czeka mnie jednak ta wizyta u rehabilitantki :( Zdrówko już wróciło wiec to tylko jakieś przejściowe paskudztwo :) Co do ciszy pod oknami to ja też się ciesze z tego śniegu bo jest spokój :D a Wrocław strasznie zasypany bo sypało 20 godzin non stop i dziś jak Kacpi pójdzie spać to ulepie mu bałwana na balkonie bo tyle mam śniegu ;) Słoneczko dużo zdrówka dla Martyni 🌻 ❤️ Roza, słoneczko mój mąż nie chce na razie słyszeć o kolejnym dziecku, powróże sobie zatem z tą obrączką tyle że nie wiem jak :( mam ją trzymać za nitkę czy upuścić na ziemię ??? Ciemna masa ze mnie …. Elizabetaa to ja tez tak skromniutko o płytkę proszę :P Asmanka zrób test bo ciekawość i nerwy o Ciebie to i nas zjedzą ;) Kacpi dziś spał znowu 12,5 godziny :D Super nocka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes widze ze twoja coreczka tez nie ma zbyt długich włoskow, podobnie jak moja.Ale to dobrze bo podobno jak włoski póżniej rosna to sa gestrze i silniejsze ,podobnie zreszta jak ze zabkami, jak ożno wychodza to są silniejsze.A tak wogóle to ile ząbków mają wasze dzieciaczki, bo moja ma 2 ,na dole i to drugi taki ze ledwo go widać. Słoneczko zdrówka dla Martyni!!!!!!!!!!!!!!!!❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia tez ostatnio przesypia całe noce,pada wieczorem przed 20.ale za to budzi sie o 6 i juz nie zasypia.Ale mi to nie przeszkadza bo wiki tez budzi sie przed 7 i moj maz tez do pracy wstaje, takze i tak dłuzej niz do 7 nie ma szans pospac.Oliwia jak sie obudzi ,wypije mleko i lezy sobie jeszcze godzinke spokojnie i mowi cos po swojemu.A ile wasze dzieciaczki spia w dzien?i ile razy??????oliwia tak 2-3 razy, w sumie do 3 godz.czesem wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć VIki mój Kacpi ma 5 ząbków 3 na dole i 2 do góry i pewnie lada dzień wyjdą mu kolejne na górze bo dziąsła ogromne i białe i nie da sobie nawet zajzeć bdo buzi :) Co do włosków to może być prawda. Ja jak byłam mała to miałam a własciwie nie miałam włosków bardzo długo. Jak patrzę na zdjęcia to taki 2 latek z mizerną ilością ciemnych włosków na głowie. Natomiast teraz (a właściwie do momentu porodu :O miałam włosy grube, mocna i gęste więc wcale nie jest powiedziane że jak nasze dzieci są małymi łysolkami :P to tak już pozostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacpi śpi 2 razy w ciągu dnia i jest to od 40 min do 1,5 godziny na jedno spanie. Teraz zmykam bo płacze wiec pora na dopołudniową drzemkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki no nie wiem moja Natalia miała włoski jak pióreczka i nadal takie ma... Iza spi dwa razy w ciągu dnia teraz właśnie zasnęła i śpi 3 godziny i i porem o 16 idzie spać i śpi 2 godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Silvia to tak jak moj, narazie nie ma mowy, ale ja sie z tym zgadzam. bede probowała go namowic moze na 5 roku studiow he he:P Soneczko ale lekarstw ho ho, ale jezeli muz to mus wracajcie do zdrowia:) Ja siedzę jakas otepiała dziś. Renolka znowu narzekamy na wyględ:(. Najgorsze to są te alergie- wspołczuje, jeszcze za lekiem sie nalatać trzeba:( Aniutka, Asmana Elizabetaa, Kasika:) Viki Maja ma 4 zabki a 5 właśnie sie przebija:) Asmana twoja mała to dobry śpioch, chociaz Maja wczoraj spała od 9 do prawie 12 tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Nie było mnie bo ostatnio musiałam częściej bywać w pracy, bo tyle do roboty. Dzisiaj siedzę już z Asią w domku. Co do spania to moja śpi w nocy od 8 do co najmniej 7:30. Dzisiaj przespała teletubisie bo spała do 9. W nocy o 3 je cyca. Za to w dzień dłuższy sen to tylko na spacerze. W domu to tylko półgodzinne drzemki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek fajowo masz ze spaniem:) Maja jak zasnie to śpi ze 2- 3 godz i sie budzi, jak już sie zbudzi to tak sie kotłuje ze szok, nie moze sobie znalezc miejsca. Ehh chciałabym aby juz spała cała nockę, tzn znowu:) Rybka jak wrozba wyszła:)? Asmana a o ktorej kładziesz mała spać, juz na noc? Bo ja jak mała bym połozyła o 16 tej to pozniej musiałabym sie z nią kotłować ze ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza no dokładnie tak, najgorsze te alergie, mnie już wymęczyły przez 10 lat, było lepiej przed i w trakcie ciąży a teraz wróciły i to ze zdwojoną siłą. Nawet leki bez recepty nie pomagają, mam silniejsze i ta szczepionka której nie ma.... żeby chociaz pomogła jak ją w ogóle znajde. Rozyczko a co studiujesz i który rok????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola studiuje wczesna edukacje zintegrowana, 3 rok:) Maluch też ma alergię, odziedziczył po mamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza Serek Różyczko, Iza o 20 już przeważnie śpi wiadomo, że są akie dni iż pójdzie spać później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to dziwi, że aniutka jeszcze nie zaglądneła tak to nawet z telefonu tu nas podgląda:P Kasika tylko pomachała aaaaaaaaaa ta to śniegiem pewnie sie bawi... Wera ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza a kiedy u nas śnieg sie pojawi, bo sama bym na nim poszalała... Powiedz mi w końcu gdzie mieszkasz tylko nie pisz z okolic Olsztyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie:( U mnie nie ma śniegu buu, na trawnikach lezy co nie co. Jak w olsztynie? zasypany? he he Niby zima w całym kraju.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa to kawałek do Olsztyna, ale nie myśl sobie że jakieś zakupy wspólne nas ominą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro bede w olsztynie, musze do biblioteki jechać , ale strasznie mi sie niechce. Miałam dzis to zrobić, ale jak widać siedze na kafe he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu będe się nudziła , więc chyba ide poleżec w wannie.. Natalia dzisiaj została w domu i krew mi psuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Aśka na szczęście nie ma żadnych oznak alergii. Mam nadzieję, że nie odziedziczyła po mnie tej dolegliwości. Ja niestety jestem alergikiem od urodzenia z atopowym zapaleniem skóry, do tego katar i kichanie. Na szczęście bez astmy oskrzelowej. W ciąży czułam się bardzo dobrze i teraz nadal nie łykam żadnych leków na alergię i jest ok. Co do włosów to moja Aśka jes małym łysolkiem. Ona wygląda identycznie jak ja w jej wieku jak porównuję ją ze swoimi zdjęciami z dzieciństwa. Czy wasze dzieci też ciągle zdejmują sobie skarpetki. Bo moja znowu z gołymi stopami, muszę iść ją chyba w śpiochy ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu nudziła? Ja już nie mam co do wanny wskakiwać, bo pewnie moj maluch wstanie:) To małe wagary sobie zrobiła córa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek nio Iza sciaga, ale ona chodzi w rajstopkach a im już nie da rady:P Róza ja jej zrobiłam wolne, bo cos zaczyna kaszleć..., nudziła bo nudzi mi się zawsze jak mała śpi. a Ty z Majeczka będziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek moja łysa nie jest, ma nawet duzo włosków, tylko troche jej zjaśniały:) Dobrze ze mała nie ma oznak alergii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×