Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Dziewczynki dzieki za gratulacje lecz chyba na tym się zakończy :( Jutro ide do gina lecz pewnie to już koniec.... nie mam sily pisac i wierzyc ze jednak sie uda :( dam znac moze jutro lub za pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera🌻 u nas Julia też nie śpi w ciągu dnia, a jak juz usnie to też śpi około pół godziny. Zdrówka dla Ciebie i mam nadzieje, że dzisiaj w ciągu dnia uda Ci się przespać z Oskarem❤️. Anna🌻 dzięki bardzo, zdrówko się przyda❤️. Fajnie, że Milenka garnie sie do wszystkich dzieciaczków. Buziaczki dla Niej😘. Słoneczko🌻 super, że u Tyni udało się bez antybiotyków❤️. Dużo zdrówka dla Niej😘. Dowa🌻 zawsze jesteśmy z Tobą. I ja wqierzę, że tak jak Dianka to cud, że jest, tak samo będzie z drugim Dzidziusiem. Buziaczki😘.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. Oskar dopiero co zasnął.Ja czuję się już lepiej, katar jest ale już mniejszy. Dowa 🌼 trzymamy za ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia zdrówka😘 Dowa- nie poddawaj się kochana, może jeszcze nie wszystko stracone❤️ Ania80 to w którym wykładowcy się kochałas??;) Słoneczko-to zdrówka dla mojej przyszłej synowej:P Joasia a mój mały w dzień śpi 2 godz i całą noc:) Ale odbijam sobie teraz za poprzedni rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowa❤️ zobaczysz że jeśli nie teraz to jeszcze doczekasz sie 2 małego cudu, trzymaj się:) Joasiu dzięki za życzonka❤️u nas Tynia też śpi tylko raz od 0,5 -1 godzinki Wera dobrze że juz lepiej się czujesz❤️ Kasika dla teściówki od synowej👄ale masz fajnie ze spankiem Kacperka , niezły spioch zięciunio mi się szykuje;) a pierwsza teściówka Tyni (mama Maciusia) ma termin na 12 stycznia tego roku i bedą mieli niespodziankie bo nie wiedzą czy córie drugiego synka:) pozdrawaim i zdrówka dla choruszków i tych zdrowych także:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc babeczki!:) Dowa nie wiem dokładnie jak jest u Ciebie, ale opisze Ci sytuację mojej koleżanki.W moim wieku, koleżanka jeszcze z podstawówki.Okaz zdrowia.d kilku lat marzyła o dziecku ale świadomie nie decydowała się na nie, bo budowa domu itd...Odkąd pamiętam jednak ona miała wręcz obsesję,że będzie miała problemy z zajściem w ciążę albo donoszeniem,wiecznie tak sama się nakręcała...Była u mnie jakies 2 mieciące temu i ta sama gadka, myslimy o dziecku, juz sie zdecydowałam ale ja nie zajdę, poronię itd...W końcu się wkurzyąłm i jej nagadałam do słuchu, że wbiła sobie jakąs głupote do głowy, że niby dlaczego właśnie ona ma miec problemy i żeby przestała tak gadac , bo w końcu zacznie w to wierzyc i naprawdę będzie miec kłopoty.No i zadzwoniła do mnie tuż po świętach,...ze szpitala, że jest na podtrzymaniu ciąży w ósmym tygodniu....Może to głupie ale ona sobie to wmówiła juz lata temu i teraz naprawdę tak się dzieje.... :( Powtarzaj sobie ,że będzie dobrze , może to pozytywne nastawienie pomoże chcoc troszkę?Dowa trzymaj sie cieplutko!!! Kasika co tam na uczelni ciekawego, napisz z kim masz zajęcia. Ja nie przyznam się , w kim sie kochałam ;) bo będziesz się ze mnie śmiała.Teraz to ten pan ma pewnie 60 lat albo jest na emeryturze...Ale wciąz wspominam go z sentymentem...:) czytałam ostatnio o \"grzeszkach\" młodości waszych.:) Ja nie moge napisac o swoich bo jeszcze z pracy by mnie zwolnili ;) pozdrawiam wszystkich!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję wam bardzo - newet nie wiecie jak mi bylo milo po przeczytaniu waszych postow. ja po wizycie. i jak..? sama nie wiem. ciąza jest w macicy i umiejscowiona bardzo nisko. im nizej tym bardziej ukrwione są scianki stad to krwawienie. przepisal mi luteine 3x dziennie i powiedzial ze w ciagu tyg sie wszystko okaze. po 2 dniach powinnam przestac plamic. nastepna wizyta za 2 tyg. jezeli donosze to prawdopodobnie urodze przez cc gdyz jak ciaza jest tak umiejsowiona to wystepuje łożysko przodujące. ja o porodzie jeszcze nie mysle, mam tylko nadzieje ze fasolka dobrze sie zagniezdzi. do tego wszystkiego pewnie mnie cos rozlozy bo Dianka i mąz chorzy. gin sie zmartwil i powiedzial ze to najgorszy okres na chorowanie. zadnych lekow tylko luteina. zobaczymy. ... juz nastroj lepszy. mam nadzieje ze sie uda. do nastepnego dziewczynki. jak dobrze ze ja was mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj odebraliśmy Agnieszkę z przedszkola po obiedzie i pojechalismy bo Konrada bratową Izę i wszyscy pojechalismy na biały barszcz do Rodziców Konrada. Iza jest sama, bo brat Konrada Grzesiu nie pracuje w Łodzi i dojeżdża tylko na weekendy. My nadal wszyscy kaszlemy i smarkamy. Dzisiaj Agnieszka nie idzie do przedszkola, tylko Konrad pojedzie z Nia do logopedy. A potem do dziewczynek przyjdą Konrada Rodzice a my pojedziemy na zakupy. I w Tesco mamy troche rzeczy do kupienia i chciałam sobie kupić jakąś fajną bieliznę i spodnie dzinsowe. A jeszcze chciałam Izie kupić rajstopy i majtki dla ciężarnej. A na 18:20 razem z Konradem mamy umówioną wizytę. Wiec pewnie jak wrócimy dzieci będą już wykąpane:) Wera🌻 no to dobrze, że czujesz się lepiej❤️. Kasika🌻 no to super, że tak ładnie śpi i w dzień i w noc. Buziaczek za to dla Niego😘. U nas to nawet nocki są niezbyt ciekawe:( Słoneczko🌻 a karmisz jeszcze piersią? Bo ja sobie tak pomyślałam, że jeszcze dokońca stycznia i potem może spróbuje odstawić Julię. Agnieszkę też mniej więcej wtedy odstawiłam. Dowa🌻 trzymaj się i nie daj się chorobie. Będzie dobrze, zobaczysz. Tyle nas myśli o Tobie, że musi się udać❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dowa trzymam kciuki z całego serce❤️ Musi być dobrze:) Mi wreszcie wyszedł test owulacyjny, więc bedziemy działać:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) My dziś po południu do arelgologa, Tynię też zabiore bo nie ma garączki a przy okazji dokotor ją osłucha. Mati jutro ostatni dzień w szkole i ferrie:) W nas tepnym tygodniu wysyłam go do kuzyna , troche odspanę :D Tynia dzis wymazła buzie i okolice oczu czarnym pisakiem do podpisywania płyt- chyba mnie potptarzyła w łazience i chciała sie pomalować:P Jasoiu nadal karmię , też już bym chciał odstawić , pierwszym terminem był koniec roku , nie udało się teraz postanowiłam że do końca kwietnia czyli 2 latek Tyni muszę ją ostawić od cyca, zreszta pediata też mówi żę do 2 lat to spoko pózniej odstwić. a jak u Julki z jedzeniem??? Kasika trzymam kciuki za działania:P:) Pa i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, ja tylko na chwilke bo zaraz wracam do pracy na konferencje dowa trzymaj sie dzielnie ❤️ a moja Julka cebulka ma dzis urodziny - stara baba z niej konczy 8 lat. w niedziele ma imprezke w mc donaldzie (niestety) ale rodzice fundneli wiec sie zbytnio nie wtracala, nie musze nic robic, no prawie nic bo w sobote zaprosilam kilka osob na tort- mam wizje tortu- mam nadzije ze mi sie uda. buzka wam lece cos zjesc i do roboty kasik jak odchudzanie?/ bo ja przeszlam na zdrowa zywnosc czyli odpuscilam sobie pieczywo i jem wiecej owocow i warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, ja tylko na chwilke bo zaraz wracam do pracy na konferencje dowa trzymaj sie dzielnie ❤️ a moja Julka cebulka ma dzis urodziny - stara baba z niej konczy 8 lat. w niedziele ma imprezke w mc donaldzie (niestety) ale rodzice fundneli wiec sie zbytnio nie wtracala, nie musze nic robic, no prawie nic bo w sobote zaprosilam kilka osob na tort- mam wizje tortu- mam nadzije ze mi sie uda. buzka wam lece cos zjesc i do roboty kasik jak odchudzanie?/ bo ja przeszlam na zdrowa zywnosc czyli odpuscilam sobie pieczywo i jem wiecej owocow i warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słóneczko, Joasia dzięki:) Elizabeta- jakoś leci, niejem po 18, chyba, że aktiwie, pieczywo też osdtawiłam i jak mam ochote na słodkie to jem pomarańcze albo ananasa, byłam wczoraj na basenie i jezdze na rowerku. Zobaczymy jak długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Padam z nóg Oskar wogóle nie chce spać ,dzisiaj dał popalić, ani spać ani jeść 😠 .Bawić się nie chce zabawkami,klockami niczym tylko jakieś zepsute kółka , kabelki i tym co nie trzeba. Może macie jakiś dobry sposób aby zaczął się bawić . Wszystkiego naj naj dla Julki Dowa 🌼 będzie dobrze musisz wierzyć że nic się złego nie stanie , jesteśmy z Tobą 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:)0 wercia ja nie mam pomyslu, moja to bardzo lubi noze, nozyczki, gwozdzie zapalki, pilniki, biegac z widelcem, olowkiem, srubokretem. skakac po stole, po krzesle, wspinac sie na parapet na regal z ksiazkami, podjadac kwiatki z okna, oblizywac swoje buty, calowac psa. od czasu do czasu utuli lale, ale tak na chwile, fajniejsze jest grzebanie, szperanie i wywalanie wszystkiego. ale sa pewne tiki kultury ktore juz nabyla, przynosi kapcie, kazdemu, odnosi buty, wrzuca swoja butlke po mleku do zelwu i inne naczynia tez. ubierze sobie czapke i szalik. mowi czesc, prosze, i papa adekwantnie do sytuacji. ale bawic sie zabawkami to nie. dostala klocki pod choinke i dzis wlazla tylkiem do pudla po nich i nie mogla sie ruszyc, ale mialysmy z jula ubaw, a iga sie denerwowala:) ide spac, jeszcze jedne dzien, i ferie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny znalalzam fajne horoskopy na lansiku wkleje wam jak chcecie Baran: TYP: Zdobywca. Po podjęciu szybkiej decyzji rusza od razu do działania. MOCNE STRONY: To znak ognia. We wszystkim co robi widać zapał i entuzjazm, także w sypialni. Przebywanie w jego towarzystwie jest niezwykle ekscytujące i inspirujące. Trudno się z nim nudzić. SŁABOSTKI: Często stawia siebie na pierwszym miejscu i czasami nie można się przy nim zrelaksować. CZEGO SZUKA: Lubi osoby które podziwia lub takie, które przesłaniają mu cały świat. W grę wchodzą tylko ekstremalne uczucia i doznania. CO MU PRZESZKADZA: Nie lubi osób strachliwych, niezdecydowanych, pełnych skrupułów i zmieniających szybko zdanie. JAK GO PODERWAĆ: Lubi zabawę w kotka i myszkę. Uwodzenie, a potem udawanie obojętności jest najlepszym sposobem. GRA WSTĘPNA: Jest namiętny, lubi współzawodnictwo. Chętnie godzi się po kłótni w łóżku. Działają na niego pieszczoty przypominające zapasy oraz długie i namiętne pocałunki. SEKS: Uwielbia zrywać z partnera/ partnerki ubranie i kocha rywalizację. Spodobają mu się przepychanki w łóżku: kto ma być na górze, a kto na dole? Kto szefem, a kto podwładnym? Lubi kontrolować sytuację. PO SEKSIE: Błogi sen. WIERNOŚĆ: Lubi flirtować, nawet gdy nie jest singlem. Czasami niewinny flirt przeradza się w zdradę. Gdy sytuacja jest odwrotna i to Baran jest zdradzany jest wściekły i bardzo zazdrosny. SZCZEROŚĆ: Jest bardzo szczery, nawet do bólu. ZAZDROŚĆ: Powyżej normy. Jest wybuchowy i gwałtowny. Lepiej go nie prowokować. RODZINA/ŚLUB: Kiedy kocha szczerze i prawdziwie ślub jest dla niego naturalna koleją rzeczy. Pragnie też dzieci, ale nie są dla niego życiowym priorytetem. UWAGA! Flirtuje przy każdej okazji, co często rani partnera. Byk: TYP: Erotyczny geniusz. To najbardziej zmysłowy partner. Rozkoszuje się seksem, smakuje, dotyka, słucha i patrzy w oczy partnera/ partnerki. Potrafi się świetnie dzielić tą rozkoszą z drugą osobą. MOCNE STRONY: Praktyczny i chętny do pomocy. Można na nim polegać i świetnie gotuje. SŁABOSTKI: Lubi wygodne i dobre warunki. Jest też bardzo uparty, kiedy podejmie decyzje nikt go nie przekona do jej zmiany. CZEGO SZUKA: Komfortowego, bezstresowego i bezpiecznego życia.Lubi piękne kobiety/przystojnych mężczyzn, smaczne jedzenie, dobre samochody i wygodne mieszkania. CO MU PRZESZKADZA: Ludzie, którzy stale udzielają mu rad. Nie lubi też zmian. JAK GO PODERWAĆ: Zelektryzuje go przypadkowy kontakt fizyczny. Łatwo to wykorzystać \"niechcący\" na niego wpadając. GRA WSTĘPNA: Przechodzą go ciarki, kiedy ktoś pieści jego szyję. Wystarczy lekko go musnąć w tym miejscy, a już ma ochotę na dalsze igraszki. SEKS: To dla niego gra zmysłów. Szampan, świece, pachnąca kąpiel z ukochana/ ukochanym lub seks pod prysznicem, to coś dla niego. Nie skusi się raczej na pozycje wymagające wysiłku i sprawności fizycznej. PO SEKSIE: Seks zaostrza u niego apetyt. Po miłosnym maratonie lubi coś zjeść, by nabrać sił na kolejną rundę. WIERNOŚĆ: Z tym nie ma najmniejszego problemu. Łatwo się przywiązuje i przyzwyczaja do ludzi. Rutyna daje mu poczucie bezpieczeństwa i niechętnie wprowadza zmiany w swoje życie. SZCZEROŚĆ: Nie lubi tajemnic, gierek, intryg, ukrywania szczegółów swojej przeszłości. Potrafi być bardzo szczery. ZAZDROŚĆ: Jest wyrozumiały i pozwala partnerowi na niewinne flirty. Ale nie wolno przesadzić, bo kiedy się rozzłości trudno go będzie uspokoić. RODZINA/ŚLUB: To człowiek który ceni sobie rodzinę i spokój. Kiedy się zakocha i wie, że jego uczucia są odwzajemnione, zdecyduje się na ślub i dzieci. Pragnie stabilizacji i pewności. UWAGA! Byki są mało elastyczne i już na początku związku wyrabiają sobie pewne przyzwyczajenia. Warto wtedy ustalić zasady i zakres obowiązków, by nie nabrał złych nawyków. Bliźnięta: TYP: Towarzysz zabaw. Miłość traktuje w wyjątkowo lekki, dowcipny i fantazyjny sposób. MOCNE STRONY: Mają duży talent aktorski, który wykorzystują, by wywrzeć wrażenie na ludziach i osiągnąć swój cel. SŁABOSTKI: Trudno się im skupić na jednaj rzeczy. Ich niezwykła wszechstronność, czasem pomaga, a czasem utrudnia życie. CZEGO SZUKAJĄ: Szukają swojej drugiej połowy. Jako single czują się bardzo nieswojo. Kiedy się zakochają są w siódmym niebie, ale kiedy mija aura zauroczenia często ruszają na kolejne poszukiwania. CO IM PRZESZKADZA: Często mają wrażenie, że są niedoceniane i ignorowane. To je bardzo dołuje. JAK JE PODERWAĆ: W tym wypadku nie wolno stosować żadnych sztuczek. Po prostu trzeba podejść, przedstawić się i zacząć rozmowę. Proste i skuteczne. GRA WSTĘPNA: Lubią erotyczne fantazje, a jeszcze bardziej podoba im się wprowadzanie marzeń w życie. To może być ciekawe doświadczenie. SEKS: Lubią eksperymenty i seks oralny. Wszystko co nie jest zabronione, jest dozwolone. Nie ma dla nich tematów tabu. PO SEKSIE: Mają dużo energii. Słuchają muzyki, wychodzą na imprezę, wszystko byle nie sen. WIERNOŚĆ: To nie jest ich najmocniejsza strona. Nie zawsze zdradzają i biorą rozwód, ale trzeba liczyć się z tym, że któregoś dnia oświadczą: zakochałem/am się i odejdą. SZCZEROŚĆ: Chcą się podobać i być lubiane. Jeżeli trzeba czasem trochę skłamać, to nie widzą w tym problemu. ZAZDROŚĆ: To uczucie jest im obce. Chcą by ich partner dobrze się bawił, nie mają poczucia własności. RODZINA/ŚLUB: Potrzebują wolności, nie lubią być do czegoś przymuszane. Ślub? Tak, ale po długim namyśle. UWAGA! Mają dwie osobowości. Wpadają często ze skrajności w skrajność. Są miłe, szczęśliwe i uśmiechnięte, a za chwilę przybite, pełne rezerwy i kąśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rak: TYP:Uczuciowy. Osoby spod tego znaku są wrażliwe, wierne i oddane rodzinie. Kochają całym sercem i są wyjątkowo troskliwe. MOCNE STRONY: W miłości oddaje się bez reszty. Jak radar wyczuwa nastroje innych ludzi i wie jak uszczęśliwić bliską osobę. SŁABOSTKI: Raki chcą mieć ukochaną osobę 24 godziny na dobę, tylko dla siebie. To bywa uciążliwe. CZEGO SZUKA: Kogoś kto twardo stąpa po ziemi, nieco mniej wrażliwego niż on. Partner Raka powinien być opanowany. CO MU PRZESZKADZA: Osoby które z różnych względów nie angażują się uczuciowo oraz postępują nie fair. JAK GO PODERWAĆ: Bardzo powoli. Raki są niezwykle nieśmiałe i niedowartościowane. Boją się zranienia i odrzucenia. By poznać ich prawdziwe oblicze trzeba czasu i wielu długich rozmów. GRA WSTĘPNA: Nie lubi pośpiechu. Zaczyna od niewinnego przytulania na kanapie. Masaż też mile widziany. SEKS: Jest konserwatywny, ale na szczęście szybko się uczy. Czasami brakuje mu fantazji, ale nadrabia to czułością. Eksperymenty? Tak, ale dopiero po dłuższej znajomości. PO SEKSIE: Byle nie sem. Lubi się przytulać, rozmawiać, lub po prostu wspólnie pomilczeć. WIERNOŚĆ: Jeśli to miłość, to nigdy nie zdradzi. SZCZEROŚĆ: Nie oszukuje i nie kłamie. Jeśli mu się to czasem przytrafi, to łatwo go rozszyfrować. Kiepski z niego aktor. ZAZDROŚĆ: Nigdy nie urządza scen. Kiedy ktoś go skrzywdzi, cierpi w samotności. RODZINA/ŚLUB: Jeśli to miłość, to Rak musi ją przypieczętować. Huczne , tradycyjne wesele i dzieci to jego plan na życie. UWAGA! Jego życie jest bardzo poukładana, łatwo się przyzwyczaja, co prowadzi do nudy. Sam nic nie zmieni, trzeba mu pomóc. Lew: TYP: Pan i władca. Żądzą wszystkimi i we wszystkim. Głośno, wspaniałomyślnie i odrobinę na pokaz. MOCNE STRONY: Jest bardzo pewny siebie, a jego charyzma sprawia, że jest bardzo popularny. SŁABOSTKI: To on jest szefem i nie ma w tej kwestii żadnej dyskusji. Nie ma takiej opcji, żeby grał drugie skrzypce, ani w pracy, ani w miłości, ani w grupie znajomych. Za swoje przewodnictwo oczekuje ciągłych oklasków. To bardzo męczące. CZEGO SZUKA: Osoby która będzie go podziwiała. Ukochana/ukochany musi mu ciągle prawić komplementy, nie ważne czy mówi to szczerze. On tego potrzebuje i będzie wtedy szczęśliwy. CO MU PRZESZKADZA: Skąpstwo, bark szacunku i wybrakowane rzeczy. Nigdy nie kupi podróbki, ani czegoś, co ma wadę. JAK GO PODERWAĆ: Nie da się. To on decyduje z kim chce rozmawiać, być i kogo chce kochać. GRA WSTĘPNA: Gorące, namiętne i kuszące pocałunki to jego recepta na dobry początek. SEKS: To wytrwały i bardzo utalentowany kochanek. Kocha się długo i z fantazją, ale nigdy nie traci kontroli nad sytuacją. Ulubiona pozycja: na pieska. Nawet w łóżku, a może przede wszystkim tam, liczy się dla niego dobry wygląd. PO SEKSIE: Lubi leżeć w pozycji na łyżeczki, pomilczeć i spokojnie zasnąć. WIERNOŚĆ: Kiedy to miłość na całe życie, to nie zdradzi. Na 99 procent, a ta odrobina niepewności sprawia, że związek z nim nigdy nie jest nudny. SZCZEROŚĆ: Nigdy nie kłamie, najwyżej trochę ubarwia swoje opowieści, by robiły większe wrażenie. Ma też swoje tajemnice, co jest bardzo intrygujące. ZAZDROŚĆ: Zdecydowanie powyżej normy. Nie mieści mu się w głowie, że partner może wybrać kogoś innego. To cios w jego czuły punkt - ego. RODZINA/ŚLUB: Nie widzi w tym problemu, ale jest jeden warunek: mąż/żona i dzieci muszą go słuchać. UWAGA! Nie wolno urazić jego dumy. Zamienia się wtedy w drapieżne zwierzę i bywa nieprzyjemnie. Panna: TYP: Perfekcjonistka. To osoby wyrozumiałe, bezkonfliktowe, bardzo uczuciowe, nieskomplikowane, chętne do pomocy i współpracy. Pannie można zaufać. MOCNE STRONY: Są bardzo praktyczne, mocno stąpają po ziemi, to realistki. Mężczyźni spod tego znaku nie będą odgrywać macho, a kobiety nie posuną się nigdy do szantażu partnera np. histerią. Akceptują partnera i nie próbują go wychować. SŁABOSTKI: Niestety są bardzo krytyczne i do bólu drobiazgowe. Im dłużej znają ukochaną osobę, tym częściej ją pouczają, strofują i dają dobre rady. Czasem to irytujące. CZEGO SZUKA: Ludzi którym można zaufać, to jest dla niej najważniejsze. CO JEJ PRZESZKADZA: Partner, który nieustannie podkreśla swoją obecność. Okrzyki w łóżku raczej nie wskazane. JAK JĄ PODERWAĆ: Nie wierzy w siebie i ma ( niesłusznie) niezbyt dobrą opinie o sobie, a zwłaszcza o swoim wyglądzie. Komplementy zdziałają cuda. Proste i skuteczne. GRA WSTĘPNA: Delikatne pocałunki i lekkie muśnięcia całego ciała. SEKS: Bez oporów próbuje nowych pozycji, stopniuje podniecenie i potrafi odkładać orgazm w nieskończoność. Seks to dla niej sztuka, nie chaos, więc o utracie kontroli nie ma mowy. PO SEKSIE: Wspólna kąpiel, kieliszek wina, lubi się przytulać i czuć bliskość drugiej osoby. WIERNOŚĆ: Lepiej jej nie spuszczać z oka. Pozuje na niewiniątko, ale może się skusić na skok w bok. SZCZEROŚĆ: Lubi plotkować i nie zastanawia się czy rani kogoś tymi niepotwierdzonymi informacjami. Jednak powierzone jej tajemnice zachowuje tylko dla siebie. ZAZDROŚĆ: Nie zrobi sceny i nie będzie rozpaczać. Urażona i zawiedziona cierpi w milczeniu. To bywa niebezpieczne, może popaść w depresję. RODZINA/ŚLUB: Dlaczego nie? Ale bez obrączki też będzie szczęśliwa. UWAGA! Trzeba natychmiast reagować na jej krytykę, już na samym początku związku. Nie wolno przyjmować roli niegrzecznego dziecka, które trzeba pouczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga: TYP: Mistrzyni sztuki miłosnej. Jest szczęśliwa tylko wtedy, kiedy jest zakochana. MOCNE STRONY: Poświęca dużo uwagi i energii na zbudowanie harmonijnego związku. Łatwo dojść z nią do kompromisu, umie współpracować. Jest sprawiedliwa, uważa, że każdy powinien mieć takie same prawa i obowiązki. SŁABOSTKI: Tak bardzo troszczy się o partnera, że czasem zapomina o sobie. CZEGO SZUKA: Zgody i harmonijnego związku. Dla niej ukochani powinni być jak dwie pasujące do siebie połówki jabłka. CO JEJ PRZESZKADZA: Brak dobrych manier, brudne skarpetki, nieposłane łóżko. JAK JĄ PODERWAĆ: Lubi komplementy, chce być podziwiana i rozpieszczana. GRA WSTĘPNA: Bardzo ważna jest sceneria. Marzy o seksie na bezludnej plaży, lub pod blaskiem księżyca. A tak realnie, to wystarczą świece i ładna sypialnia. Igraszki w przedpokoju lub w windzie nie wchodzą w grę. SEKS: Nie może być dziki, ani brutalny. Ma być pięknie, ale niekoniecznie grzecznie. Kajdanki, śmieszne przebrania lub mały striptiz na pewno ją ucieszą. PO SEKSIE: Lubi się przytulać i spokojnie zasnąć. WIERNOŚĆ: Lubi flirtować, więc jest pewne ryzyko, że posunie się o krok dalej. SZCZEROŚĆ: Nie kłamie, ale czasem nie mówi całej prawdy. Zdarza się jej ubarwiać opowieści. ZAZDROŚĆ: Nie daje po sobie poznać, że partner ją krzywdzi. Przeciwnie, będzie dla niego jeszcze lepsza i milsza, chcąc w ten sposób wygrać z konkurencją. RODZINA/ŚLUB: Wesele musi być! Waga uwielbia takie imprezy. Dzieci też są mile widziane, ale nie niezbędne do szczęścia. UWAGA! Potrafi skutecznie i sprytnie manipulować ludźmi. Skorpion: TYP: Czarodziej. Można się w nim zakochać od pierwszego wejrzenia. Po prostu rzuca urok. MOCNE STRONY: Kocha namiętnie i długodystansowo. W zdrowiu i w chorobie, przetrwa nawet największy kryzys. SŁABOSTKI: Jest zaborczy. Jego partner może czuć się osaczony. CZEGO SZUKA: Silnego związku z silną osoba. CO MU PRZESZKADZA: Powierzchowni ludzie, przelotne przyjaźnie i osoby nastawione tylko na zabawę. JAK GO PODERWAĆ: Spojrzeć mu głęboko w oczy i poczekać na reakcję. Bez słów, sama magia. GRA WSTĘPNA: Samo przebywanie w jego obecności jest grą wstępną. Jest taki zmysłowy, że od jego spojrzenia przechodzą ciarki. SEKS: Zwierzęcy i dziki. Lubi szybkie numerki w windzie, samochodzie lub publicznym miejscu. Jego wielki atut, to usta. Dobrze wie jak sprawić mini przyjemność. PO SEKSIE: Przerwa i runda numer dwa. Aż zaśnie z wyczerpania. WIERNOŚĆ: Jest bardzo lojalny, nawet kiedy jest sam zdradzany, nie odpłaci się tym samym. SZCZEROŚĆ: Jest skryty. Nie kłamie, ale też niewiele mówi. ZAZDROŚĆ: Jest bardzo zazdrosny. Może posunąć się nawet do śledztwa, jeżeli ma podejrzenia. RODZINA/ŚLUB: Jak najbardziej tak! Pragnie ślubu i dzieci, będzie wtedy w pełni szczęśliwy. UWAGA! Miłość to dla niego poważna sprawa. Lepiej się nim nie bawić. Strzelec: TYP: Łowca. Dla niego liczy się tylko polowanie. Gdy już upoluje, rozgląda się za następnym króliczkiem. MOCNE STRONY: Szarmancki, pomysłowy, dowcipny i pełen zwariowanych pomysłów. Z nim nikt się nie nudzi. SŁABOSTKI: Dużo mówi. Czasem zbyt dużo. CZEGO SZUKA: Partnera, który podziela jego zamiłowanie do przygód. CO MU PRZESZKADZA: Narzekanie, pesymizm. Nie lubi kiedy ktoś się waha i długo podejmuje decyzję. JAK GO PODERWAĆ: Bez żadnych gierek. Wystarczy uśmiech i radosne usposobienie. GRA WSTĘPNA: To dla niego strata czasu. Od razu przechodzi do rzeczy. SEKS: Wszystko jest dozwolone. Nie ma zahamowań i prędzej czy później wypróbuje wszystkiego. To co innych szokuje, jego bardzo pociąga. PO SEKSIE: Kiedy się już zaspokoi, lubi się zrelaksować i zająć swoimi sprawami. WIERNOŚĆ: Trudno od niego tego wymagać. Zawsze mu się wydaje, że nowy obiekt zainteresowania jest znacznie bardziej atrakcyjny niż obecny partner. SZCZEROŚĆ: Uważa, że wszystko co mówi, to szczera prawda, ale nie zawsze tak jest. ZAZDROŚĆ: Jeżeli jest zdradzany, to nie powód do rozstania. Woli odpłacić się tym samym. RODZINA/ŚLUB: Ślub tylko z konieczności, a dzieci zazwyczaj z przypadku. UWAGA! Rzadko dotrzymuje słowa, ale nie robi tego celowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koziorożec: TYP: Wybredny. Nie zadowoli się byle czym, chce mieć wszystko w najlepszej jakości, partnera także. MOCNE STRONY: Przy nim można się czuć całkowicie bezpiecznie. Często przejmuje odpowiedzialność za partnera, a w sytuacjach kryzysowych nie traci głowy. SŁABOSTKI: Ciężko mu przychodzi powiedzenie komplementu lub wyznanie miłości. Czasami jest szorstki i oziębły. Jego partnerowi może brakować ciepła i czułości. CZEGO SZUKA: Zaradnych i samowystarczalnych ludzi. Tylko osoby o silnym charakterze mają u niego szansę. CO MU PRZESZKADZA: Nie lubi snobów. Denerwują go osoby chwalące się swoim stanem konta, bajerancką bryka lub oryginalnymi ciuchami. JAK GO PODERWAĆ: Flirt to dla niego strata czasu, więc nie warto nawet próbować. Jak nie zaiskrzy od pierwszej chwili, to nic z tego nie będzie. GRA WSTĘPNA: Nie lubi szybkiego tempa, chętnie zaczyna od lampki wina lub wspólnego oglądania filmu na kanapie. Lubi delikatne pieszczoty, głaskanie w zgięciach kolan i łokci. SEKS: Nie przepada za szybkimi numerkami. Ma dużo pomysłów i energii. Jego specjalność to seks oralny. PO SEKSIE: Lubi się trochę poprzytulać i porozmawiać o tym jak było. WIERNOŚĆ: Nie zdradzi, bo zdrada jest dla niego oznaką braku szacunku dla partnera. Ale może na przykład zaproponować przerwę w związku. SZCZEROŚĆ: Jest bardzo szczery. Zawsze mówi to co myśli i robi to co mówi. ZAZDROŚĆ: Nie jest zazdrosny, bo nie zadaje się z ludźmi skorymi do flirtów. Gdy jednak ktoś go zdradzi, potrafi się obrazić, odejść i odkochać. RODZINA/ŚLUB: Duża rodzina to jego wielkie marzenie. Ślub i dzieci są dla niego oczywistą koleją rzeczy. UWAGA! Lubi się śmiać, czasami nawet z innych. Ale gdy ktoś śmieje się z niego, jest bardzo urażony. Wodnik: TYP: Tolerancyjny, ciekawy świata. Wszystko go interesuje. MOCNE STRONY: Doskonale odnajdzie się w każdej sytuacji. Uważnie słucha innych, umie zachować równowagę pomiędzy bliskością a dystansem. Do tego jest czarujący i dowcipny. SŁABOSTKI: Stałość w uczuciach nie jest jego mocna stroną. Bywa nieodpowiedzialny i niekonsekwentny. CZEGO SZUKA: Przyjaciela i partnera w jednym. Osoby, która kocha wolność, tak jak on. CO MU PRZESZKADZA: Nie lubi nakazów, zakazów i reguł. Nie warto próbować go wychować. JAK GO PODERWAĆ: Zaintrygować czymś. Odrobina tajemniczości jest bardzo wskazana. Chętnie też pójdzie na jakąś niecodzienną randkę. GRA WSTĘPNA: Najważniejsze by partner nie miał żadnych zahamowań i dał się ponieść chwili. Lubi pić wino z pępka i zlizywać bitą śmietanę z partnera. SEKS: Nie ma dla niego rzeczy dziwnych i wstydliwych. Chętnie wypróbuje dosłownie wszystko. Może się nawet skusić na trójkącik. PO SEKSIE: Spacer w blasku księżyca, podziwianie wschodu słońca. Czasami lubi głośno posłuchać ulubionej muzyki. WIERNOŚĆ: Będzie wierny, jeżeli partner nie będzie się starał ograniczać jego wolności. Objawy zazdrości wywołują w nim bunt i wtedy może się skusić na skok w bok. SZCZEROŚĆ: Lubi prawdę. Niektóre jego historie mogą brzmieć niewiarygodnie, ale nie kłamie. ZAZDROŚĆ: Twierdzi, że flirty partnera go nie ruszają, ale tak naprawdę sprawiają mu przykrość. RODZINA/ŚLUB: Bez zobowiązań będzie bardzo szczęśliwy. Nie spieszy się do ślubu, ale kiedy urodzi mu się dziecko, będzie bardzo dobrym rodzicem. UWAGA! Wydaje się łagodną osobą, ale to despota. Trzeba walczyć już z pierwszymi objawami tyranii. Ryby: TYP: Nieobliczalny i tajemniczy. Złapać i zatrzymać przy sobie Ryby, to wielka sztuka. MOCNE STRONY: Mają świetną intuicję. Ich miłość jest bardzo relaksująca: nie wymaga, nie stawia warunków. Ryby są wielką podporą dla bliskich. SŁABOSTKI: Trudno je przy sobie zatrzymać. Często zupełnie niespodziewanie odchodzą, czasami do innego partnera. CZEGO SZUKAJĄ: Partnera który wytrzyma ciągłe rozstania i powroty. CO IM PRZESZKADZA: Niewrażliwość, próżność, imprezy masowe. Nie lubią też nadmiernej troski. Kiedy im coś nie wychodzi lub mają kiepski dzień, wolą to przetrwać w samotności. JAK JE PODERWAĆ: To marzyciele, same nie zauważą, że są podrywane. Trzeba im w tym trochę pomóc, poświęcać dużo uwagi i dawać oczywiste sygnały zainteresowania. GRA WSTĘPNA: Są bardzo zmysłowe. Lubią delikatne pieszczoty, głaskanie, muśnięcia po całym ciele. SEKS: Są wspaniałe w łóżku, wiedzą co to rozkosz i potrafią ją dać. Pieszczą bez końca z niezwykłym wyczuciem, potrafią odwlekać moment spełnienia. Zadowolenie partnera jest dla nich bardzo ważne. PO SEKSIE: Wzajemne tulenie się do snu. WIERNOŚĆ: Nie wolno wierzyć ich obietnicom, że nigdy nie zdradzą. Zapomną o tych słowach przy najbliższej okazji do flirtu. SZCZEROŚĆ: Niestety kłamią bezwiednie, często bez powodów. Potem natychmiast o tym zapominają. ZAZDROŚĆ: Nie są zazdrosne i pozwalają na wiele. Nie kontrolują i nie lubią być kontrolowane. RODZINA/ŚLUB: Ani ślub, ani dzieci nie są im niezbędne do szczęścia. Często zgadzają się na to ze względu na partnera. UWAGA!Przygoda na jedną noc - oto jak się często kończy romans z Rybami. Są nieprzewidywalne, nie można zbyt szybko planować z nimi wspólnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ My dzisiaj mamy jasełka w przedszkolu i Agusia jest aniołkiem. Wczoraj bylismy z Konradem u lekarza. Konrad dostał antybiotyk i ma we wtorek przyjść na kontrolę, a ja mam zapalenie zatok, ale takie lekkie (miałam robiony wczoraj rtg). I też we wtorek na kontrol. Wczoraj Mąż mi kupił dwie pary dżinsów i super koronkową bieliznę. A ja Go wreszcie namówiłam na radio do auta. Przez te choroby znów na basen w sobotę nie pojedziemy, a co gorcze w niedziele nie wyjedziemy:( Elizabetaa🌻 wszystkiego najlepszego dla Julci🌻❤️🌻🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Napewno tort się uda:) Widzę, że u Ciebie odchudzanie też idzie dobrze❤️. Ja też nie jem białego pieczywa i jem duzo owoców i warzyw. Nie jem słodyczy i widzę, że lepiej ze mną:) Kasika🌻 nigdy nie jadłam tej aktiwi. Pomaga? Gratuluję❤️ i życzę nam wszystkim wytrwałosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 i jak było u alergologa? Życzę Matiemu super ferii:) U nas z tym jedzeniem jest nawet nieźle. Jak mnie nie ma to jeszcze lepiej. Ale np zje obiad i zaraz po obiedzie pcha się do cyca:) Za to mało pije, więc pewnie po to do tego cyca tak ciągnie:) A u Was jak z jedzeniem i piciem. U mnie kiedyś Julia wzięła mój błyszczyk do ust i też pomalowała sobie powieki i potem miałą strasznie czerwone spojówki. To są pomysłowe dziewuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Tynia ma lekie świsty w oskrzelach ale chyba obędzie się bez antybiotyku , pani dokotr dodatkowo włączyła pulmicort też do inhalacji a po odstwieniu clemastinum jeszcze zyrtec w kroplekach, Mati dostał aerozol do nosa bo ma straszne śluzówki. Joasiu U Tyni z jedzeniem to różnie są takie dni że nic chce prócz cyca, wogóle nie chce zupek za to uwilbia ryż i makaron, lubi też owoce :banan , jabko i mandarynka:)parówkami sie chyba przejadała ale za to lubi sparzona kiełabase polską(taka surowa wędzona) no i bardzo lubi sandwicze z serem i wędlinką lub samym serem , zjada też suchy chleb lub bułki, ostatanio nie chce też jogurtów itp. a z piciem to różnie czasem malo pije a czasami dużo i często tak jak u Ciebie wszystko musi dopchac sobie cycem :) Joasiu zdrówka dla męża i Ciebie i udanych jasełek:) i fajnie że zakupy się udały:) PApa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. Co do jedzenia to szkoda gadać.Ostatnio to tylko mleko i nic więcej.Zup, sosów nie chce jeść, mięs także co bardzo lubił,kanapek chyba że Erni je to zje razem z nim.Woli jeść same buraczki czerwone w zalewie octowej które robiłam, albo kapustkę kiszoną. Owoce czasami jak go coś naleci.Co do picia to to tak jak u Was tylko że u mnie bez cyca. także nie muszę się martwić,że coś z Oskarem jest nie tak.Chyba takie dni nadeszły że nie chcą jeść. pozdrawiam i zapraszam na zrazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas z jedzeniem nadal bez zmian , kaszki, jogrty zupki i owoce starte, kiedys ja przegłodziłam aby zjadła w końcu jakąs kanapeczke- i co?? i nic uciekała przede mną ja już nie wiem co robić by zjadła chociaż biszkopta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×