Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

🖐️ Asmana🌻 super zdjęcia. Piękne Dziewczyny❤️. Kasika🌻 dobrze, że już lepiej się czujesz❤️. Mam nadzieje, że to pobolewanike to.... Dzięki, ale tp zdjecie co jestem sama jest robione jak byłam w drugim miesiącu ciąży z Julią, choć ostatnio już znów prawie tak wygladam. Wera🌻 dobrze, że wszystko ok❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, i znowu weeckend:( Nie chce mi się jechać na uczelnie, jeszcze przez tą chorobę nic się nie uczyłam.... Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.Denerwują mnie te tapetki 😠 Oskar jak go się zapyta jak ma na imię to mówi \'\'okar\'\' a jak na nazwisko \'\'kolarczyk\'\' :) bardzo zabawnie to brzmi ale bynajmniej wie jak się nazywa Mam problem bo nie wiem czy zrobić sobie balejaż czy przefarbować na czarno? Doradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:) wercia albo czarne albo blond -braz?? to moze lepiej cos optymistycznego, jasniejszego, a jaka masz karnacje?? wiecie co iga sie boi jednej jedynej rzeczy w zyciu bym nie pomyslala ze to moze kogos napawac lekiem .... piorko dostaje histeri jak je widzi, a julka to wykorzystuje. dostala od babci taki bialy szal boa i z niego sie sypie piorkami i wystarczy ze polozy na srodku pokoju to iga dalej nie pojdzie tylko krzyczy boi boi boi i tak w kolko. ach te baby:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka u nas Tynia boi się Mateusza auta serowanego (jak jeżdzi) i muchy:) Wercia mi się znudziły balejaże i ostanio jedna osoba powiedzial mi że dobrze wyglądałam w trwałej:) i się zastanwaiam:)czy trwałe się jeszcze robi?????????????????????????????????????????????:::::::::::::::::::::::::::::D i czy są one cool:P Kasika weekend szybko minie a jak tam???????????????????????????????????????trzym kciuki aby było widomo;) Asmanka dziewczyny super:) Joasiu jak dziewczynki???? U Tyni juz dużo lepiej, bryka i wcale nie widac że jest chora no że była, A Mati pojechal dziś na tydzień do kuzyna na ferrie:)Tynia jak na razie nie tęskni przez telefon powiedziła tylko cześć i tyle sobie pogadałą z bratem;) Pazdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabet 🌼 karnacje ma jasną ale nie tak bardzo A co do piórka to Oskar lubi się nimi bawić jak znajdzie na podwórku albo wylecą z poduszki Słoneczko 🌼 co do trwałej to miałam i fajowo wyglądałam tylko, że po niej zaczęły mi strasznie wychodzić włosy i raczej już nigdy nie zrobię. Ale wydaje mi się ,że jest jeszcze modna tylko,że na grubych wałkach, ale zapytaj się fryzjera jaką ci doradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wercia a mialas juz czarne?? ja sie przynam ze nigdy nie miala trwaly, zreszta w farbowaniu wlosow tez nie jestem ekspertem bo mialam raz na glowie oberzyne (wygladalam strasznie) potem raz henna rude i kiedy rozjasnilam takim pikpsikiem wlosy i tak psikalam i psiklam i nagle okazalo sie ze sa blad wiec je przyciemnilam i wrocilam so swoich:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam Elizabet , przez 4 lata liceum i 2 studiów, i nawet dobrze się w tym kolorze czułam, ale i w jasnych tez się dobrze czuje i dlatego nie wiem. A jakim ty pikpsikiem włosy sobie rozjaśniłaś?Jest coś w sprayu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No posprzątałam, umyłam po obiedzie i mam wolne:) Nie pojechałam dziś na zajęcia, bo miałam tylko jedne ćwiczenia, więc sobie odpuściłam. Kukuś gada jak najęty, powtarza dosłownie wszystko:) Ja wewtorej idę do fryzjera, też pasemka, kolor blond i trochę podetne. Co do ewentualnej ciąży, to od kilku dni utrzymyje mi sie temp. 37,1 więć może tym razem się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Chyba pojedziemy na targ muszę cosika kupić Kasika 🌼 oby oby :) :) :) Miłej niedzielki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Kupiłam sobie spodnie , chciałam torbę ale nie było takich jak ja chciałam , może innym razem. Oskar został z moją mamą bo usnął a nie chciałam go brać ze sobą bo deszcz pokropywał. A co tu takie puchy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uszko prawie zdrowe , ale i tak za tydzień znowu na kontrole bo wiadomo z uszami nie ma żartów Fakycznie puchy tu dzsiaj Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzisiaj idziemy z dziewczynkami na kontrolę. Mam nadzieje, ze już wszystko ok. Dzisiaj Agusia poszła do przedszkola bo jutro mają dzień babci i dziadka w przedszkolu i będą dzieci uczyć się piosenki i robić prezenty. Wczoraj przyszły do Agusi dziadki na Jej imieniny i przy okazji dała razem z Juleczka różyczkę i laurkę dla każdej Babci i Dziadka. Jeszcze zostały dla Prababci i Pradziadka, ale to pojedziemy do Nich w czwartek. Laurki wyszły cudne i do tego Agnieszka sama sie podpisała. Muszę chyba jednej zrobić zdjęcie, żeby było na pamiątkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera🌻 super, że Oskar umie się przedstawić❤️. No i co postanowiłaś zrobić z włosami? Fajnie, że chociaż spodnie udało Ci się kupić:) Elizabetaa🌻 no proszę, nie wpadłabym na to, że można bać się piórka. Buziaczki dla Igi😘. Słoneczko🌻 u mnie Agula bałą się i jeszcze się boi much:) Dziękuję bardzo❤️. Dziewczynki już nie kaszlą i nie smarkają. Super, że z Tynią już lepiej❤️. A jak Tynia znosi nieobecność Matiego? Ekstra, że uszka zdrowe.😘 dla Tyni. Kasika🌻 no i dobrze, ze sobie zrobiłąś wolny weekend. Wkońcu czasami tez coś Ci się należy od życia:) No proszę, to masz gadułę w domu. U mnie Julia tez lubi powtarzać, a przez telefon czasem jak się rozgada, to nie idzie Jej zabrać słuchawki. Czasami zacznie śpiewać przez telefon:) Udanego fryzjera życzę. Trzymam kciuki za ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Asmanka ostanio Tynia miala 84 cm:) Joasiu mam nadzieje że już wszyscy będziecie zdrowi od dzisiaj:) Ta z Aguli mala artystka :) U nas Tynia nie lubi gadać przez telefon mówi tylko cześć i tyle:) A co do nieobecności Matiego to Tynia mówi tylko że nie ma i chyba specialnie nie tęskni ale zobaczymy jak go przywia jak wróci w sobote:) Wercia to super że Oskarek wie jak się nazywa:) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tabelka bo dawno nie było:) Ellizabetaa.....Iga-3100..........11kg.....90....20 miesiecy ......23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67.....1 rok…….....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??.......1rok…….....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???.......1r ok…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69.....1rok ...……..04.04.06 kizia......Juleczka-3180........6600....??......1rokR 30;……..04.04.06 Anna80......Milenka-3400.......6300......67...........1r ok.……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850......??.......1r ok…......05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........10200 .....84.....18mcy........06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????.......??....... .1rok.... ...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430.....??........ 1rok…......08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68....... 1rok.....…09.04.06 wera66.........Oskar-3650.......11kg.....87......19m-c e...…...09.04.06 Ostrowiec Św Marteczka77...Damienek-4350…...6750.....67....... 1rok……...10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.......10 kg.....56.........1rok.......10.04.06 *ivon*..........Lisa-2800.......8000........72 .......1 rok...........10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......1rok...……..11.04.06 Joasia79......Juleczka-3200......10 kg.....83.....18 m-cy.....….12.04.06... Łódź Jenefer25......Julcia-3250.........9800......75......1r ok....…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......1rok..……..12.04.06 Galactica……….Maya - ?????..........???? ………??? ……….1 rok ……..13.04.06 agneska.pop...Brajan-3800...11 kg ....??.. .....1rok…….14.04.06 rybka25.....Marcel-3340...11kg...82 cm...17m-cy......14.04.06..Rakoniewice (wielkop.) Roza.......Maja-2650.......8200....75.....1ro k…....17.04.06 Dobre Miasto Niebieskie_oczy...Małgosia-3590.. 10kg......74......15m. .......17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........9300......??.....1 roczek..…..19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70.....1rok .........19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ..1rok.........19.04.06 Kingap........Oliwia-3400........119000....76.....14 m-cy.........19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060...........9100.....80?....1rok. ... ......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........9830.....77......1 rok….......21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000........13kg.... 86.....18 m-cy .........21.04.06 Silvia27 ....Kacperek..3950.....12,7 kg ....88....19 m-cy.....22.04.06..Wrocław Sineqanone.....Ola-4150............10400.....??......1 rok………...22.04.06 Kasika1......Kacperek-3590..12,2kg kg...92cm....17mies...........24.04.06..Rzeszów Patichris1......Maximilian.......................... 1rok..........24.04.06 panteerka.....Zuzieńka-2650.....8500.......72.....1rok. .........26.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...11kg.....84......20m-cy... . ...28.0 4.06.......Gdańsk asmana........Izabela-3500 ......10,700.....83......17m...........29.04.06 serek...Joasia-3450....8900......78......12 m-cy...30.04.06...Łódź VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68......1r ok....……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.czy wasze dzieciaczki też budzą się w nocy na jedzenie , bo Oskar od kilku tygodni budzi się około1-3 w nocy i woła mleko. Co do włosów to w poniedziałek idę do fryzjera.A co zrobię to jeszcze nie wiem :) Byłam wczoraj u stomatologa 45 min siedziałam na fotelu, robiła mi kanałowe, jejku nie mogłam później nic mówić bo mi zdrętwiała cała twarz, bolała ale dało się wytrzymać i za tydzień znowu.Ale jeszcze chce sobie wyczyści i wybielić , także jeszcze sobie pochodzę. Słoneczko 🌼 dobrze że Tyni już przeszło 👄 joasia 🌼 dobrze że i u Was jest ok Oskar ma 89 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! dzis Julka po raz pierwszy powiedziała mi kocham Mame, bardzo mnie to ujęło bo wczesniej tylko odpowiadała tak jak ją pytałam czy kocha mamusie. Zaczęłam wyjeżdzac troche z Julką na jakieś atrakcje, do dzieci bo bardzo teskni za dziecmi a ja w domu dostaje szału Byłyśmy w takim rozrywkowym centrum które powstało przy M1, tam sie wybiegała, wyskakała i wyhuśtała. A dzis byłyśmy w \"przechowalni dzieciaków \" na pasażu w M1 które jest dla dzieci od lat 3 przechowalnią a we wtorki przez dwie godziny czynne jest tylko dla dzieci ponizej 3 lat wyłącznie z pełnoletnim opiekunem. Są tam zjeżdzalnie, basen kulkowy i pełno atracji. Julka nie chciała z tamtad wyjśc, bardzo jej sie podobało, szkoda ze to tylko raz w tygodniu dostępne. Jestem ogólnie mówiac w nienajlepszej kondycjo psychicznej, po nocach męcza mnie koszmary i zeby nie zwariowac zaczełam sie oglądac za jakas robotą,tylko zakładam ze nie bedzie mi łatwo znaleźc bo spadła mi bardzo samoocena wiec wiadomo że to zle rokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też postanowiłam zrobic sobie balleyage - chciłam zaszalec, poprawic sobie nastrój ale niestety nie jest zadawalająco, za grube pasemka blądu wyszły, a poza blondem mam swój kolor i taki sarni brąz dodatkowo. Jakoś dziwnie to wygląda, a w ogóle to zgrubłam i to też powoduje ze wszystko widze w nieciekawych barwach. A przed chwilka Julka dokonała odkrycia że nie ma mnie w łózku i przyleciała po mnie, musiałam poleżec przy niej i po chwili przyszłam dokonczyc, zauwazyła to ale powiedziałam ze zaraz wracam musze wiec leciec. papa narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Dziewczynki zdrowe!! Nareszcie. Ale Aga dostała krople do nosa z antybiotykiem, bo jak lekarka zajrzała Jej do gardła to widziała ropną wydzielinę. Agnieszka już jest w przedszkolu i dzisiaj mają dzień Babci i Dziadka. Będą Konrada Rodzice i moja Mama. Mój Tata niestety jest w pracy, a to ma być o 9:20. Po tej uroczystości Dziadki mają przyjść do nas, a o 12 (czyli jak Agula zje obiad w przedszkolu) mają iść po Agnieszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 dzięki bardzo❤️. Ja myslę, że to wszystko dzieki przedszkolu, Agusia tak sie rozwinęła. Wcześniej nie lubiła malować kredkami, trzeba było Ją namawiać. A teraz sama przylatuje i prosi o kredki (wcześniej tylko farbami chciała malować). U nas Aga jak była młodsza przez telefon zawsze mówiła cześć i papa. No to ciekawe jak będzie wygladało sobotnie przywitanie Tyni i Matiego❤️. Wera🌻 ja może o nocnym budzeniu nie bedę się wypowiadać, bo Julia czasem to nawet z sześć razy na cyca się obudzi:( No ja na razie do czerwca mam spokój ze stomatologiem, a Agula idzie 30 stycznia. Bardzo dziękuję❤️. Renola🌻 gratulacje dla Juli i szczęśliwej Mamusi❤️. Fajne są te rozrywki. My bylismy kiedyś w sali zabaw. I teraz może jak bedzie jakiś wolny weekend znów się wybierzemy. Trzymaj się i mam nadzieję, że jak zrobi się cieplej to się lepiej poczujesz. Pamietaj, że zawsze jesteśmy tutaj i jakby co to wal tutaj wszystko co Ci leży na serceu❤️. A tak w ogóle, czy ja dobrze pamietam, że jestes z Łodzi? Jeśli tak to może kiedyś byśmy sie spotkały z dzieciaczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nie mam coś ostatnio nastroju, jestem zmęczona, muszę się uczyć, i chyba znowu nici z ciąży. Chyba za bardzio sie nakręcam. Chyba jakaś mini deprecha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.My kiedyś byliśmy w Tesko na kulkach, Oskar bał się wejść ale po jakimś czasie wszedł w kulki i siedział cichutko :) Oskar jak go się zapytam czy kocha mamusie to odpowiada NIE :D Renola 🌼 to wspaniale usłyszeć od dziecka że kocha, aż zazdroszczę :) Joasia 🌼 to super że dziewczynki są zdrowe, i oby Agnieszce szybko przeszło :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×