Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

zapytałam, powiedział że wysyła życzenia- i nawet ja dostałam od niego życzenia w formie smsa brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie cierpie zyczen takich sms ani mailowyc, mi kolezanka kiedys przyslala zaproszenie na slub mailem, a pracujemy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz co to już straszne zaproszenie na slub smsem..., wiesz co nie paliłam od trzech lat a dzisiaj sobie kupiłam fajki i teraz łeb mnie od nich n....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zatrulas organizm, ale nie bede ci prawic moralow, paskudztwo totalne, ja sie przyznam ze nigdy nie palilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nigdy nie wierzyłam w to, że ktoś moze nie palić nigdy, nawet raz nie spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie raz to sprobowalam i mi nie smakowalo i potem niec, porostu mnie to nie ciagnie, nie pale, nie biore zadnych nakrotykow i nigdy nie bralam, nawet do czasu poznania mojego terazniejszego chlopa nie pilam drinka, w zasadzie teraz tez nie pijam wogole wodki ( moze jakies 5/6 lat temu cos probowalam), jedynie od czasu do czasu piwo albo dzis okazyjnie wino, jedynie jestem uzalezniona od kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawniej to ja paliłam jak smok, ale ciąże wpłynełay na to że przestałam.., raz zapaliłam trawke z ciekawości - nie zadziałała i to był koniec przygód.., wódki to sie w życiu napiłam:) teraz ledwo mi przez gardło przechodzi.. To Tyś taka grzeczna dziewczynka? wclae na taka nie wyglądasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana ja nadrabiam w innych dziedzinach:)) a trawka nie dziala z tego co slyszalam za pierwszym razem, dopiero za drugim:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cie cholera to muszę spróbować drugi raz:) teraz by sie przydała dla rozluźnienia.. a w jakich dziedzinach nadrabiasz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko kochane to podialoguj troszke z nami.. Elizabetko nie wstydzaj się nikt się nie dowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cha cha dobre, nikt sie nie dowie, widzisz bardzo ale to bardzo kocham mojego chlopa i lubie go uszczesliwiac:)) moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko a ja już milcze poprostu milcze .., zaczne mówić na rozwodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o sex koleznako a wiesz ze jeszcze kilka wiekow temu jak niemcy liczyli do liczyli eins zwei drei vier funf i potem bylo ptfu, bo sechs kojarzylo sie z sex wiec bylo zlem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elizabet Tynia też padłapo 19 ale p 21 wstała:) i czeka na Nowy Rok a Mati rok temu padł po 23 a teraz czeka aż z tata pójdą fajerwerkować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×