Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Cześć A ja byłam wczoraj u fryzjera i zrobiłam sobie balejaż z jednego koloru jasny blond.Gdzie nie gdzie mam siwe.Jak zrobię fotki to wkleję. Pozdrawiam i dużo zdrówka chorowitką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wczoraj o 22:10 \"teściowa\" Tyni urodziła(cesarka) synka Rafałka 3700/56 oboje maja się dobrze:):D Joasiu dzięki , u Tyni nie najgorzej, ucho prakycznie jej nie dokucza ryczy tylko jak dostaje te krople. Fajnie konrad ma z tą prywatną kilinką a jak Agula?? Wera czekamy na fotki:) Za bardzo to mi się nie nudzi z 3 dzieci:) A gdzie reszta ??????????????????????????????????? Kaiska, Asmanka,Elizabeta, ania 26, Ania 80,Renolka, Dowa,Rybka,Roza,Kingap,Sylwia , Sylvia,Serek , Macieja?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellizabetaa.....Iga-3100..........11kg.....90....20 miesiecy ......23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67.....1 rok…….....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??.......1rok…….....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???.......1r ok…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69.....1rok ...……..04.04.06 kizia......Juleczka-3180........6600....??......1rokR 30;……..04.04.06 Anna80......Milenka-3400.......6300......67...........1r ok.……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850......??.......1r ok…......05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........10200 .....84.....18mcy........06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????.......??....... .1rok.... ...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430.....??........ 1rok…......08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68....... 1rok.....…09.04.06 wera66.........Oskar-3650.......11kg.....87......19m-c e...…...09.04.06 Ostrowiec Św Marteczka77...Damienek-4350…...6750.....67....... 1rok……...10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.......10 kg.....56.........1rok.......10.04.06 *ivon*..........Lisa-2800.......8000........72 .......1 rok...........10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......1rok...……..11.04.06 Joasia79......Juleczka-3200......10 kg.....83.....18 m-cy.....….12.04.06... Łódź Jenefer25......Julcia-3250.........9800......75......1r ok....…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......1rok..……..12.04.06 Galactica……….Maya - ?????..........???? ………??? ……….1 rok ……..13.04.06 agneska.pop...Brajan-3800...11 kg ....??.. .....1rok…….14.04.06 rybka25.....Marcel-3340...11kg...82 cm...17m-cy......14.04.06..Rakoniewice (wielkop.) Roza.......Maja-2650.......8200....75.....1ro k…....17.04.06 Dobre Miasto Niebieskie_oczy...Małgosia-3590.. 10kg......74......15m. .......17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........9300......??.....1 roczek..…..19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70.....1rok .........19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ..1rok.........19.04.06 Kingap........Oliwia-3400........119000....76.....14 m-cy.........19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060...........9100.....80?....1rok. ... ......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........9830.....77......1 rok….......21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000........13kg.... 86.....18 m-cy .........21.04.06 Silvia27 ....Kacperek..3950.....12,7 kg ....88....19 m-cy.....22.04.06..Wrocław Sineqanone.....Ola-4150............10400.....??......1 rok………...22.04.06 Kasika1......Kacperek-3590..12,2kg kg...92cm....17mies...........24.04.06..Rzeszów Patichris1......Maximilian.......................... 1rok..........24.04.06 panteerka.....Zuzieńka-2650.....8500.......72.....1rok. .........26.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...11kg.....84......21m-cy... . ...28.0 4.06.......Gdańsk asmana........Izabela-3500 ......10,700.....83......17m...........29.04.06 serek...Joasia-3450....8900......78......12 m-cy...30.04.06...Łódź VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68......1r ok....……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Agnieszka jest zdrowa, ma troszeczkę zaczerwienione gardło ale wystarczy coś do ssania. Ale do przedszkola pójdzie od poniedziałku. Narazie niech zostanie w domu. Wera🌻 napewno super wygladasz. Czekam na zdjęcie❤️. Słoneczko🌻 no to gratulacje dla \"Teściowej\" Tyni ❤️. No to dobrze, że ucho Tyni nienajgorzej. Buziaczki dla Niej😘 i zdrówka. No z tą kliniką to całą rodzinka ma za darmo. Ja i dziewczynki też mamy wystawione skierowania na badania, ale chyba w przyszłym tygodniu jak dziewczynki będą napewno zdrowe pojedziemy z moczem na pobranie krwii. Asmana🌻 czesc:)Chyba Cię Słoneczko zmotywowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Joasiu super żę Agusia zdrowa:)to super macie z tą kilinika:) A to dla mojej Tyni w dniu imieninek 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.Jak obiecałam wklejam kilka zdjęć, wyszłam okropnie nie przestraszcie się. Włosy http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f15a194e8be34c18.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a8fbe36b064172c7.html Oskar jeszcze przed obcięciem włosów http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6b827a8ff1b03737.html po http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac76f0666a170416.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2606a03884c2aa10.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b8a0a0a7bb21a2b8.html Pozdrawiam i idę robić fasolkę jak ktoś ma ochotę to zapraszam , a wieczorkiem robię faworki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Dzisiaj trochę później, bo od rana mamy gości z okazji tłustego czwartku. Moja Mama już jest, zaraz przyjda Rodzice Konrada, jeszcze Przyjaciółka Sąsiadka i po pracy przyjedzie mój Tata. To już taki zwyczaj że w tłusty czwartek Rodzice do nas przychodzą, a w ostatki jedziemy do moich Dziadków:) Słoneczko🌻 dziękuję bardzo❤️ Spóźnione ale płynące z serduszka życzenia dla Tyni❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Wera🌻 napewno super wyglądasz i Oskarek też🌻 ale nie mogę wejść i zobaczyć. Jakaś ankieta mi się wyświetla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Joasiu dzieki w imieniu Tyni❤️To dziś będziecie miec super tłusty czawrtek:D Wera fajnie wyglądasz:) mi fotki otwierają sie normalnie:) Serdeczne pozdrowienia przesyłaja dla WAs Sylvia z Kacperkim i powiedż że o nich pamiętamy ale albo czasu brak, albo zmęcczenie jest takie że juz siły nie ma na(to są słowa Sylvi)🌻 Udanego tłustego czwartku:P Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera🌻 teraz mi udało się otworzyć. Super masz fryzurkę, Oskar też❤️. Słoneczko🌻 no był super. Teraz jestem sama z Konrada Mamą, bo Konrad w pracy, Przyjaciółka także w pracy, Agusia z moją Mamą u logopedy, Konrada Tata u lekarza, a mój lada chwila przyjedzie:) Pozdrów Sylwię i Kacperka. Prześlij Im wielkiego buziaka😘. A to ode mnie dla Was http://www.paczekdlaciebie.pl/801842 Elizabetaa🌻 Słoneczko🌻 pączek był pyszny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Przepraszam, że nic nie piszę, ale mam sesję i czasu brak. W poniedziałej wreszcie siąde i poczytam, całuje😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałeście dziewczynki o recepte na nocniczek. to było tak. Wyciągnełam nocnik po Natalce raz zrobiła, jak sie cieszyła klaskała -mówiła \"łał\" - \"mamusia tak się zachowywała;) Kupiłam nowy nocniczek- grający, ciągle się jej pytałam chcesz siku? chcesz siku? tak przez dwa dni, a teraz sama woła, bądź idzie po nocniczek i sama się rozbiera. Powoli kupke uda się nam wychwycić:)). Chodzi bez pieluszki, jak wychodzimy z domu oczywiście zakładamy, ale i na spacerku ładnie woła ze chce \"wu wu\". niestety za zimno by rozbierać. Na noc też zakładamy pieluszke , mimo iż po nocy jest ona sycha, ale jeszcze troszke odczekam. Normalnie jestem dumna z niej że tak szybko się nauczyła. Ile oszczędniej:)), mam jeszcze 1.5 paczkki pieluch, więc pewnie wystarczy do lata:)).. Poza tym nadal nic nie mówi, no mówi jeszcze kaka- kaczka i kom- koń a nadal nawet nie powie \"mama\" Za to zaczepia ze hohoh, leje tą biedną Natalie Kasika to trzymam kciuki za zdane egzaminy.. Wiecie co do mojego Marcina napisała koleżanka na nasza klase , jak to się cieszy że go odnalazła, że go szukała wszelkimi sposobami, bo chciała sie spotkać, ze ma kryzys w małzeństwie że cholernie jej brakuje rozmów z marcinem ze teskni za wspólnymi wyjsciami, na piwo itp itd , ależ mnie wytrąciła tym z równowagi.Kurcze zamiast zająć sie kryzyzem małzeńskim to szuka pocieszenia w ramionach żonatego faceta. Przejęłybyście się tym czy ja jakas taka durna jestem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.Oskarek nadal robi w pieluchę , a nocnik nadal zakłada na głowę :) Jak na razie u nas ok, oby tak dalej :) Kasika 🌼 udanej sesji, zazdroszczę Ci też bym chciała wrócić na studia ale może kiedyś :) Asmana 🌼 gratulacje dla Izulki w sprawach nocnikowych. A co do tej koleżanki hmmmmm , na pewno bym porozmawiała czy on też chciałby się z nią spotkać,nie wiem , nie wiem , na pewno by mnie coś ruszyło, a jakbym ją spotkała to bym powiedziała żeby zajęła się swoim małżeństwem, a jakby nie zrozumiała to bym strzeliła ją z liścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia dzięki- Marcin nawet jej nic nie opisał a nie spotkam jej, bo mieszka w innym mieście na całe szczęście. Za to miałam wielką ochotę do niej napisać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przepraszam, że wczoraj nic nie skrobnęłam, ale wczoraj rano byliśmy w sali zabaw u nas na osiedlu. Byliśmy tutaj pierwszy raz, bo tak jeździliśmy na drugo koniec miasta. Tutaj też jest fajnie. ceny sa takie same, a jest dużo bliżej. Potem poszliśmy do Konrada Rodziców na obiad i Konrad pojechał na 14 do pracy, a ja z dziewczynkami jeszcze zostałam. Poszłyśmy około 15:30 i wzięłyśmy Sąsiada Przyjaciela Witka (Jego Żona Beatka była u Nas w tłusty czwartek) i poszliśmy na zakupy do Tesco. I jakoś taki był ten dzień pełny, że nie miałam ani chwilki. A dzisiaj rano pojechaliśmy na pobranie krwii. I ja poszłam na pierwszy ogień, potem Julia i na koniec z Agnieszka. Ze mną było ok, Julii był problem znaleźć żyłki i pierwsze wkłócie było nieudane, drugie było udane, ale trochę trawało i trzecia strzykawka nie wyszła pełno, bo nagle zaczęła obok lecie krew. Aż pani co pobierała się popłakała. Na wyjście powiedziałą, że się nie poleca na przyszłość (chodziło Jej o Julię). A z Agnieszką poszło rewelacyjanie. Ani jedna ani druga nic nie płakała, Julia w pewnym momencie troszkę zaczęła marudzić, ale u Niej to długo trwało, a Agnieszka się przestraszyła wkłócia, ale też nic nie zapłakała, tylko raz jęknęła. Naprawdę była z Nich bardzo dumna. A ja na szczęście nie zemdlałam (czasem mi się to zdarza), bo dopiero bym dała przykład:) Potem pojechaliśmy na basen. Już tak dawno nie byliśmy. Było fajowsko. I zapomniałabym pochwalić się, że Mąż mi kupił strój na siłownię i z Beatką będziemy chodzić. Wera🌻 i Twój Pączek był pychotka❤️. Oskarek nie jest sam. Julia też traktuje nocnik jako zabawkę Kasika🌻 rozumiemy, brak czasu. Powodzenia w sesji❤️. Asmana🌻 u nas ten sposób nie działą. Myslę, ze przyjdzie czas na Julię. Agusia tez późno zaczęła robić na nocniczek, a bardzo szybko się nauczyła i w nocy nie zdarzało Jej się posikać. Więc nie naciskam na Julię. Ale przesyłam Izuni wielkiego buziaka😘 za to, że tak wspaniale opanowała sztukę siusiania:) Nie przejmuj się tym, że jeszcze mało mówi. Pewnie już wkrótce zacznie nawijać jak moja Jula:) Ja na Twoim miejscu też byłabym wściekła i zła na tą koleżanke Marcina. I masz rację lepiej niech się zajmie swoim kryzyzem małzeńskim zamiast szuka pocieszenia w ramionach żonatego faceta!! Mam nadzieję, że kolczyk się znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy od siostry Erniego z pełną torbą ubranek. Asmana 🌼 i gdzie był kolczyk ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale miałam dziś zabiegany dzień :) Asmanka wiesz zę mialm podobna sytuacje:P wiesz też żę ja napisalm siksiei Jolce pare słów sms-em , a co do tej kolżanki to poczekałabym i jeśli jeszcze raz napisałby do Marcina to wtedy napisałabym jej żeby poszła do poradni po pomoc -bo co to Twój Marcin skończył psychologię czy jak:P Twoja reakcja jest calkiem normalna kochana:D Gratulacje wilegachen dla Izulki , Tyni czasmi woła ale z reguły nic nie robi a ostanio uciekła mi do pokooju z gola pupa i nasiusiala na panele:)a mową sie nie przejmuj jeszcze nadrobi wiem co mówie:D Kasika trzymam kciuki:) Wera na Oskarka i na Tynie przyjdzie jeszcze pora z nocnikiem:) Joasiu dobrze że macie to pobieranie krwi za soba:) fajnie że milo spędziliście czas w sali zabaw i na basenie:)fajnie że będziesz chodzic na siłownie:) Lecę bo padam dziś na pyska tylko dokończe jeszcze redsika:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale miałam dziś zabiegany dzień :) Asmanka wiesz zę mialm podobna sytuacje:P wiesz też żę ja napisalm siksiei Jolce pare słów sms-em , a co do tej kolżanki to poczekałabym i jeśli jeszcze raz napisałby do Marcina to wtedy napisałabym jej żeby poszła do poradni po pomoc -bo co to Twój Marcin skończył psychologię czy jak:P Twoja reakcja jest calkiem normalna kochana:D Gratulacje wilegachen dla Izulki , Tyni czasmi woła ale z reguły nic nie robi a ostanio uciekła mi do pokooju z gola pupa i nasiusiala na panele:)a mową sie nie przejmuj jeszcze nadrobi wiem co mówie:D Kasika trzymam kciuki:) Wera na Oskarka i na Tynie przyjdzie jeszcze pora z nocnikiem:) Joasiu dobrze że macie to pobieranie krwi za soba:) fajnie że milo spędziliście czas w sali zabaw i na basenie:)fajnie że będziesz chodzic na siłownie:) Lecę bo padam dziś na pyska tylko dokończe jeszcze redsika:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Dzisiaj na obiad zostaliśmy zaproszeni do Konrada Barata i Bratowej (pisałam Wam już, że Iza jest w ciąży). Tak bez żadnej okazji, my Ich też zcasami zapraszamy na obiad bez okazji:) Dla Grzesia kupiłam książkę \"I Ty możesz być super tatą\" a dla Izy witaminy Prenatal. A na 12 idziemy z Przyjaciólmi Sąsiadami (Beatką i Witkiem) do kościółka. Asmana🌻 super, że kolczyk sie znalazł. Ja też jestem ciekawa gdzie:) Wera🌻 fajnie macie, że dostajecie ubranka. My raczej jesteśmy od pożyczania bo w naszej Rodzinie i w gronie przyjaciół Agnieszka była pierwszym dzieckiem:) Słoneczko🌻 ja też się cieszę, że to pobieranie już za nami:) Dzięki za wszystko❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wczoraj było fajnie u Izy i Grzesia. Zajechaliśmy jakoś na 13:30 a wróciliśmy około 20. Dzisiaj po długiej przerwie Agnieszka idzie do przedszkola:) Już się nie może doczekać:) A ja dzisiaj będę sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Joasiu super że tak mio spędziliście niedzilele:)Fajnie żę Agusia lubi chodzić do przedszkola - to najważniejsze że lubi tam przebywać i idzie z chęcią :)A rodzinka zadwolona z Twoich upominków:) Po Klaudiusza przyjechali wczoraj rodzice i pojechał do domku. Tynia ostanio mówi \"je bać\" wiem że brzmi to strasznie ale to po prostu znaczy \"jej dać\" tyle że jak ktos to usłyszy to mozna się zapaść pod ziemie:D ale co tam nie przejmuję się. Nie pochwaliłam sie też że Mati juz sam jeździ(autobusem) i wraca że szkoły, jestem z niego dumna że się odważył a przedwszystkim z siebie że ja sie odważyłam puszczać go samego:D I jeszcze jedna wiadomość moja kuzynka 30 stycznia urodziła synka Dawidka 3100/55 i porod był przez cc. PApa i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×