Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Hejka:) Tynia śpi obiat przygotowany , Mati na podwórku :) U nas pogoda też się trochę popsuła , zapowiada sie na deszcz:( Joasiu super że dziewczynki zdrowe a na katar próbowałas robić inhalcje z soli fiziologicznej???? Asmanka no to widzę że Izulka to istny żywioł, myśle że to może taki ma juz charakterek , a może miała być Filipkiem, może zaproś do Was supernianię??? :)-Żartuje ;) Dobry tekst z tym biciem dla relaksu:D Kasika my na bilans także idziemy w maju bo teraz nie mamy czasu:) Wera podrzuć nam troche słoneczka:) co to za pierożki - podaj przepis:) i daj znac jak poszło mężowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co jest z elizabetta nie ma jej długo, na naszej klasie usuneła konto? Wercia jak bez ciasta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka właśnie mi przypomniałaś , bo też chciałam zaptyać co z Elizabetą??????? A tynia spi na podłodze w łózeczku ryczała wyciągnęłam ja i położyła się na dywan, i spi chcialm ja przełożyć do łózka i ryk więc znowu na dywan i śpi juz ponad 1,5 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też spałam- no nie na dywanie jak co niektóre:PP u nas nie ma słoneczka wcale:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka jak tak sobie jeszcze raz przeczytałm o zachowaniu Izulki to przypmniało mi się że podobne zachowują się dzieci z ADHD :( (u Matiego w klasie jest taki chłopiec) tyle że on ma juz 8 lata jest taki niespookjny , wiecznie w ruchu , to kogos sturchnie to popchnie, wiecznie są na niego skargi:( a może spróbowałabyś prywatnie się gdzieś dostać ,żebyś tyle czasu nie musiała się stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Tynia śpi - nigdy tyle jeszcze nie spła w łóżku a na dywanie widocznie jej wygodnie u nas słonka też brak i na dodatek pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bywam na kafe mam ciężkie chwile które ciągną sie i ciągną.... Tesknie za Wami i ciągl o Was mysle ale brak mi sił tutaj zaglądac. Dziś alkohol dodał mi siły, odwagi.... wypłakałam sie ...........jestem samotna, rozgoryczona, po prostu nie jest dobrze...... Natalia moja starsza córka chyba zbyt długo była jedynaczką, mys liże świat kręci się wokół niej, daje mi przez to w kośc, mąż nieobecny, rodzice dowalają mi nie do zniesienia a Julka jest rozkapryszona i jakas nadpobudliwa, jak dalej sobie radzic???????? brak mi sił........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka kochana nie byłam w takiej sytuacji więc mogę się tylko domysleć jak Ci źle:((( Musisz jakos przetrwać ten \"dół\" Szkoda że nie masz oparcia w rodzicach i mąż nie jest obeecny:( ale jesteś silną i dzielną kobietą i dasz radę!!!!!!!!!! Dużo siły Ci życzę - zobaczysz będzie dobrze:)Trzymaj sie mocno i odzywaj się częściej na cafe - nam możesz zawsze o wszystkim napisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zaraz biorę się za ćwiczenia i kąpanie i potem jedziemy z moją Mamą albo do botanika, albo jak będzie gorsza pogoda do palmiarni:) Viki2🌻 dla Oliwi❤️🌻wszystkiego najlepszego ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Idzie miś, żyrafa wielka, lew grzywiasty, mysz maleńka, wszyscy razem z prezentami, z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce - masz o jeden roczek więcej! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana🌻 na pewno będzie wszystko dobrze❤️. Nie mart się❤️. Wera🌻 no i jak poszło Erniemu? Słoneczko🌻 no to Ci pospała Tynia. Pewnie wszystko dzięki tej podłodze❤️. Elizabetaa🌻 odezwij się do nas, bo zaczynamy się martwić❤️. Renola🌻 trzymaj się kochana❤️. Postaraj się myśleć, że to tylko przejściowe❤️. Buziaczki dla Ciebie😘.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 nie próbowałam robić tych inhalacji. A jak się je robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ My długi weeckend spedzasmy razem (nareszcie), jutro jedziemy z małym do Zoo, Kacpi juz się nie może doczekać, a najbardziej chciałby zobaczyć...konia:P Asmana mój Kacpi też do najgrzeczniejszych nie należy, więc wiem jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka nie martw się, ten dół musi się skończyć, trzymam kciuki, żeby Ci się poprawiłó. A alkohol, to żeczywiście dobry pocieszacz, choć krótkotrwały. Szkoda, że tak daleko od siebie mieszkamy, mogłybyśmy się spotkać i pogadać, a właściwie się wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Joasiu inhalacje robię inhalatorem kupiłam taki najwyklejszy na allegro za 150 zł bo w aptekach są dużo droższe i to na zamówienia:) naprawde warto kupić, nam poleicła kupic inhalator allergolog:) Kasika udanego długiego weekendu:) Wercia jak poszło Erniemu??? My dziś odpuszczamy Zoo bo pogoda taka nijaka niby ciepło ale trochę pada :) Wybierzemy sie pewnie w niedziele:) Papa lece Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, zyje tak jakby, czasu tylko brak. Chcialabym wygrac w totka i posiedziec w domu z dzieciatkiem, nie gonic sie, na chwile przystanac i odpoczac. Ale kazdy ma tak jak ma i nic sie nie da zrobic. duzo sie ostatnio dzieje, takich zwyklych spraw biezacych, planuje dziewczynkom pokoj, przeznaczam na to caly zwrot podatku i utesknione wyrownanie podwyzki od stycznia wiec jest tego sporo. Pokoj bedzie rozowy, tak wybrala julcia, polzo pietrowe, dwa stanowiska do pracy, szafa jakies skrzyneczki na zabawki itp. czeka mnie namalowanie na scianie zamku neuschwanstein cos ala disneya i jeszcze duzo, duzo pracy. Za mna egzamin gimnazjalisty przede mna matura, brrr. ale zostalo 33 dni pracy do zakonczenia roku szkolnego, potem tylko jewszcze tydzien polkolonii i mam wolne, posylam julke na oboz, niech sie musztruje. bedzie troche ciszy i spokoju, a narazie jest halas i krzyki, no i te nieszczesne skrzypce, za tydzien popis i julka cwiczy ciwczy i cwiczy a przy tym ja trace cierpliwosc, z koncentracja u niej na bakier, rozproszy sie byle czym. Iga lobuzuje jak zwykle, ale w grupie sie odnajduje moze dlatego ze jest na nia skazana od poltora roku. Nie wiem czy dostanie sie do przedszkola, bo jest wyz i bardzo duzo 3latkow, ktore maja pierwszenstwo przed dwulatkiem, najwyzej jeszcze jeden rok bede jezdzic w te i nazat.:( Asmana jesli to ADHD to im wczesniej sie z dzieckiem pracuje tym lepiej, naprawde, bo znam kilka przypadkow w zazadzie tylko chlopcow, jeden jest pozostawiony sam sobie, przy matce jest grzeczny ale w szkole to nauczyciele maja z nim horror, ciagle bije innych i nauczycieli tez, wyzywa ich pluje, brak pracy rodzica, matka zabiegana i nie ma czasu dla niego. Ale mam tez inny przypadek, w gim 1 klasa byl bardzo meczacyn ale teraz jak jest pelnoletni to jakos sie wyciszyl uspokil, nie to dziecko. Najw3azniejsze to im wczesniej tym lepiej i dzialanie i bedzie dobrze:))) Renolka chcialabym ci tyle powiedziec a brak mi slo, twoje posty od czasu do czasu to wolanie o pomoc, czuje sie bezsilna, mimo ze mieszkam najblizej nie wiem jak ci pomoc. Jedno wiem napewno z wlasnego doswiadczenie, nie powinno sie mieszkac z rodzicami, to zawsze wywoluje spiecia i konflikty. Ja bym nie mogla mieszkac ze swoimi, dlatego dzieli mnie od nich 10 tys km, i jest mi z tym dobrze, nawet bardzo dobrze. Mimo ze jestem caly tydzien sama, mam swoj kat, swoja cisze i robie to na co mam ochote. Idac do domu czuje sie szczesliwa bo wiem, ze nie bedzie spiec, awantur ale bloga cisza. Asmana nie przejmuj sie ze skasowalam konto na naszej klasie - przyszedl taki moment ze stwierdzilam i co dalej, kolejne jakies dzieci wpisywac do naszej klasy, znajomi robia wyscigi kto wiecej ma znajomych. Bezcelowe, co mi to da, nasza klasa nie spelnila moich oczekiwan, albo za duzo sie po niej spodziewalam. Poprostu sie tym znudzialm, emocje ostygly i doszlam do wniosku ze tego nie potrzebuje, wiekszosc osob widuje na codzien. I tyle.:)) ale milo ze ktos sie o mnie pomartwil. no nic koncze, pedze po mojego kochanego, zycze milego weekendu i renka jakbys chciala pogadac znasz moj numer. trzymaj sie dzielnie na froncie i nie daj sie. buzka duza dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Erni zdał na 4+ , i już w poniedziałek bedzie pracował u nas w Ostrowcu. U nas cieplutko. Oskar dał mi wczoraj popalić był okropny , przeszedł samego siebie aż szkoda pisać. Co do pierożków bez ciasta to robi się tak. Ser biały zależy ile chcecie zrobić , do tego kasza manna, 2 jajka i cukier. Wymieszać , konsystencja tego ma być taka żeby ulepić z tego kulki, lub nakładać łyżką.Gotować na małym ogniu 3 minuty.Można polać śmietaną lub bułką tartą. renolka 🌼 nie poddawaj się to minie jesteśmy z tobą. Pozdrawiam pa Teraz szykujemy się na grila do znajomych pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera gratulacje dla męża, ale bym zjadła grilla.... Eli- nareszcie coś piszesz kochana, bo już się martwiłyśmy, że zniknęłaś całkiem. Słoneczko a u nas łada pogoda, choc wiatr zimny wieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na pomaranczowo
Elizabetka konto na naszej klasie usunelaś bo ktoś napisał, że jesteś kochanka zonatego meszczyzny, masz nieślubne dzieci każde z innym kochankiem i Twój obecny kochanek mocno starszy wciąż mieszka z żoną a ty jesteś jego utrzymanką. Powiem, że nie spodziewałabym się czegoś takiego po tym jak tu się opisaywałaś jakie to jesteś niwiniatko. Czytałam to nim usunęłaś konto w naszej klasie. W temacie o slubach i sukniach ślubnych napisałaś , że trzeba być dobrym i postępowac etycznie. Jesteś strasznie obłudna i zakłamana, a to co nam tu piszesz to zwykły fałsz. Nie za taką Cię miałam Jak takie zakłamane osoby mogą uczyć dzieci w szkole, no jak? 19:53 Elizabetaa ... Nie tedy droga, nie wazne jaka religia, wazne to zeby byc dobrym i postepowac etycznie, a jesli ktos ma ochote na slub cywilny w bialej sukni, to jak najbardziej. KOlor jak kolor. BIaly poprostu, moze byc w kolorze szampana ecru, co za znaczenie i co mam z tym wspolnego wiara. wiecej luzu zycze...... Tobie życze nie luzu bo masz go za dużo, ale zastanów się nad tym co robisz , jaką krzywde czynisz innym i uważaj bo to do Ciebie i dzieci moze wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziś na pomarnczowo -zajmij sie swoim życiem!!!!!!!!!! i nie zaśmiecaj naszego forum kwietniowek a jeśli masz cos do powiedznie na TEMAT to racz się przedstawić i a nie ukrywać się jak przestępca Jeśli masz coś do Elizbaety to załatw tą sprawę inaczej chcoiaż anonimowe oczernianie innych jest pewnie prostsze?????????????????? Żegnam ( mam nadzieję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia super że Erniemu dobrze poszło i zaczyna prace:) na kielabskę( z grila - oczywiście) juz się pewno nie załapie:D A te pierożki co pisałaś to ja robie z serka homo ale muszę spróbować według Twojego przepisu :) Kasika jak tam udał się wypad do Zoo ?? Elizbetka w końcu sie odezwałas :) ja też odliczam dni do wakcji (związane jest to oczywiście z rannym wstawaniem i szykowaniem Mateusza) Dziewczyki pewno będą zachwycone nowym pokojem:) a co do wygranje to mi też się marzy:P co tam pomarzyć można:) trzymaj się kochana i odzywaj czasami:) Pa i dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×