Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Hej Mati nabił sobie potworną śliwe :((( w szkole przewrócił się i z pozycji leżącej uderzył o podłogę :(((( był u szkolnej higienistki , zrobiła mu okład i posmarowała jakąs mąścia ale nie wie czy to coś dało:((( Na razie obserwuje jak sie pogorszy to pojade z nim do lekarza , na razie Mati dobrze się czuje i nie ma żadnych niepożądanych objawów Wercia zdrówka🌻 Joasiu fajnieże wczorajszy dzień był udany:) jak się czujesz po zdjęciu szwów??? Udanej pogody jutro Wam życzę , my mamy 7 czerwca festyn w szkole:) U nas peditra jeszcze pytała czy Tynia miała serduszko badane , nie wiem czy chciała dać skierowanie , może zapomniała bo Tynia troche dokazywała :) Masz racje dam rade , przecież nie pierwszy raz odstawiałam dziecko od piersi:D PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Wczoraj byłam na ściągnięciu szwów i było ok. Byliśmy jeszcze na zakupach i kupiliśmy już trochę jedzenia na wjazd, tj kasze, ryże, pasztety... Kabanosy też kupiłam i jeszcze je dosuszam, więc w domu jest taki aromat:) Dzisiaj jest ten piknik. Ciekawe jak będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera🌻 dużo zdrówka życzę❤️. Oby ominęło Oskara❤️ Nie zazdroszczę. Mam nadzieję, że szybko poczujesz się lepiej🌻 No na razie jest dobrze. I wygląda nie najgorzej. Tylko mi się robią bliznowce. Mam nadzieję, że tym razem się nie zrobią. Zobaczymy. Słoneczko🌻 no to ładną przygodę miał Mati❤️. Mam nadzieję, że nie będziesz musiała z Nim jechać do lekarza❤️. Dziekuję Ci:) Tak żałuję, że tyle km nas dzieli:( Po zdjęciu szwów czuję się dobrze, nic nie boli, tylko martwię się o bliznowca, bo nie chciałabym go mieć w takim miejscu:( Ja nawet po szczepionkach mam bliznowce:( Też Wam życzę udanej imprezy 7 czerwca❤️. Fajnie, że taka macie dokładną pediatrę. Ja też z mojej jestem zadowolona. Jest dokładna i bez problemów daje skierowania. Ale uważa, że w tym wieku już nic się nie da zrobić z przepukliną:( Dasz sobie radę!! A mi się dzisiaj śniło, że byłam na tym pikniku i zapomniałam się i dałam Julii pierś hihihi Słonecznego i miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Dziękuje dziewczynki , czuję się już lepiej ale nadal boli mnie gardło jak przełykam.Wczoraj jak już się wykąpałam, wskoczyłam do łóżeczka przykryłam się dwiema kołdrami i kocem tak było mi zimno. Pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko 🌼 ja smaruje Oskarowi jak ma guza pastą do zębów tak mi powiedziała moja bratowa i powiem że pomaga.Nie widać tak bardzo i szybko znika. Ale miejmy nadzieję że to nic poważnego buziaczki dla Matiego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu 🌼 a jak dusisz kabanosy w jakimś specjalnym sosie czy jak ??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziadku Staszku >> >> Pani kazała na lekcję przygotować dzieciom historyjki z morałem... >> Historyjki mieli dzieciom rodzice opowiedzieć. Następnego dnia dzieci po >> kolei >> opowiadają pierwsza jest Małgosia: >> - Moja mamusia i tatuś hodują kury na mięso. Kiedyś kupiliśmy dużo >> piskląt, rodzice już liczyli ile zarobią, ale większość umarła. >> - Dobrze Małgosiu a jaki z tego morał? >> - Nie licz pieniędzy z kurczaków zanim nie dorosną. Tak powiedzieli >> rodzice. >> - Bardzo ładnie. >> Następny Mareczek: >> - Moi rodzice mają wylęgarnie kurcząt. Kiedyś kury zniosły dużo jaj, >> rodzice już liczyli ile zarobią, ale z większości wykluły się koguty. >> - Dobrze Mareczku a jaki z tego morał? >> - Nie z każdego jajka wylęga się kura. Tak powiedzieli rodzice. >> - Bardzo ładnie. >> No i wreszcie grande finale, czyli prymas Jasio (pani łyka valium) >> - Łociec to mnie tak pedział: Kiedyś dziadek Staszek w czasie wojny był >> cichociemnym. No i zrzucali go na spadochronie nad Polską. Miał przy >> sobietylko mundur, sten\'a, sto naboi, nóż i butelkę szkockiej whisky. 50 >> metrów nad ziemią zauważył że leci w środek niemieckiego garnizonu. >> Niemcy już go wypatrzyli, więc dziadek Staszek wychlał całą whisky na >> raz, >> żeby >> się nie stłukła, odpiął spadochron i spadł z 20. metrów w sam środek >> niemieckiego garnizonu. I tu dawaja! Pandemonium! Dziadek Staszek pruje >> ze stena! Niemcy walą się na ziemię jak afgańskie domki! Juchy więcej niż >> na filmach z gubernatorem Arnoldem. Z 80 ubił i jak skończyły mu się >> pestki >> wyjął nóż i kosi niemrów jak Boryna zboże. Na 30-tym klinga poszła, >> pozostałych dziadek zarąbał z buta i uciekł. >> W klasie konsternacja. Pani (mimo valium w spazmach) pyta: >> - Śliczna historyjka dziecko, ale jaki morał ? >> - Też się taty pytałem a on na to: \"Nie wkuXXXwiaj dziadka Staszka jak się >> naXXxjebie!\" >> >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Byłam z Matim u lekarza , najpierw pojechalismy do pediatry bo przez telefon powiedziała że mi nie wiele pomoże i chciałby obejrzeć tą śliwę , obejrzała i dała skierowanie do chirurga , chirurg powiedział że to nic strasznego przepisał żel do smrowania i tabletki , no i obserwować ,a w poniedziałek na kontrole. Ulżyło mi że to tylko śliwa , bo wesoło to niewygląda ,ale jest ok.:) Tynia była w tym czasie z dziadkami i dzielnie znoisła moją ok.4 godzinną nieobecność:) Tak się złożyo jeszcze że ten chirurg pracuje także w przychodni do której mam iśc z Tynia z tą przepuklną więc mam nadzieję że w poniedziałek i tą sprawe załatwie :D Elizabetka - dobre:DDD Joasiu dobrze że na ściągnięciu szwów było ok. Trzymam kciuki żeby blizny nie były widzoczne :) Mam nadzieje że pogoda dopisała na piknkiu :) Też żałuje że mieszkamy tak daleko od siebie.:( Zobaczę co powie chirurg o Tyni jak pójdziemy:) Ale miałaś sen - ja wczoraj sie zaponiałam i mówie do Tyni choć dam Ci cyca i zaraz przybiegła a ja miłam na mysli butelkę -hehehehe Wercia dzęki za radę i buziaki :) , dobrze że odrobinke Ci lepiej , oby jutro było jeszcze lepiej:)a Joasia nie dusi kabanosów tylko podsusza :D:D:D:D Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po USG i bedzie DZIEWCZYNKA!!! Super, bedziemy mieć parkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj w przedszkolu, okazało sie że to nie był piknik (pan który miał prowadzić imprezę w środę 21 niestety nie miał na tą terminu wolnego) tylko występy i poczęstunek w sali. Dzieci same przygotowywały poczęstunek i był pyszny:) Agnieszka miałą taki super wiersz i się wstydziła i go nie powiedziała:( Dzisiaj przyjeżdżają moi Rodzice i razem jedziemy do logopedy, a ja się urwę i polecę do mojej cioci(leży w szpitalu, bo miała lekki udar:(). Na jutro zapisałam dziewczynki do lekarza, bo mam trochę pytań przed wyjazdem. Jutro też kosmetyczka i ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera🌻 jeszcze raz dużo zdrowia❤️. Oby gardło jak najszybciej przestało boleć❤️. Ja je rozwiesiłam po całej kuchni, żeby się bardziej dosuszyły. Teraz są takie zapachy, że aż trudno się oprzeć:) Elizabetaa🌻 niezły dowcip:) Słoneczko🌻 no to dobrze, że jednak pojechałaś do lekarzy. Jesteś przynajmniej spokojniejsza❤️. Dzielna jest Tynia. Buziaczki dla Niej😘. O no to fajnie by było. Wszystko za jednym zamachem:) Bardzo Ci dziękuję❤️. No na szczęście pogoda byłą ładna, choć i tak okazało się, że to nie było istotne:) No ja też pamiętam, że kilka razy się zapomniałam i wołałam Juleczkę na cyca. Na szczęście tylko wołałam, a nie dawałam:). U nas to już będzie niedługo 3 miesiące od odstawienia:) Fajny ten inhalator. Może jak wrócimy z wakacji pomyślimy o takim inhalatorze:) Kasika🌻 super!! To będzie w domu parka❤️ Uciekam robić listę zakupów przed wyjazdem:) Miłego, słonecznego dnia❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Joasiu rzeczywiście podsuszasz , dopiero teraz się doczytałam :D :D :D ale ze mnie gapa U nas dzisiaj cieplutko dopiero co wróciliśmy.Ja czuję się bardzo dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam mamuski:)) moja jula zdala swoj pierwszy egzamin w zyciu przed komisja:) dostala dobra ocene:) ja jestem zadowolona, pani rowniez. mam nadzieje ze nauka nie pojdzie w las i nadal bedzie sie chciala ksztalcic w tej dziedzinie. moze za 2, 3 lata pojdzie iga w jej slady a sa takie male skrzypeczki:) slodkie iga cche wszystko co robi julka tez skoly, tez sukienke tez scypce:))) jedziemy do zloba a iga: nie tam, nie tam, do juli skoly:)) albo daj mi gumke (albo gumke do wlosow albo do zycia mambe:) ociun sie, ic z tad, pusc mnie, siama ide, siama chce, siama otworze, siama ubiore siama zrobie i taki w kolko wszystko sama i sama:)) stoi tak jakos podejzanie, pytam co robisz igusiu? a igusia: sikam mama daj serek, daj pic, daj lebek, daj maso, daj japko(hi) daj am am, daj mleko, ewentualnie nie cie tego, nie ce sylopek, nie cie mleko daj mociek a mociek to narkotyk igi, tylko mociek i mociek a ma ich 4, i kazdego kocha z osobna i wszystkie na raz. zapisalam jule na oboz harcerski, miala jechac do piaseczna ale w koncu padlo na mazury na oboz pod zaglami:)) wiec bede miala marynarza w domu:)) ciekawe jak iga to przezyje bo uwielbia jule:)) mykam spac, bo jutro jula jedzie do bawilandii z okazji dnia dziecka. ta szkola mnie wykonczy finansowo.:;) buzka wam wszystkim i milego weekendu w niedziele u nas na rynku jest duuuuzo imprez wiec sie bedizemy bawic, a za tydzien ide na koncert starego dobrego malzenstwa .... ktora lubi??? ja uwielbiam🌻 szczegolnie 4 na ranem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Udało mi się wczoraj zapisać dziewczynki do alergologa na 28 i 29 sierpnia:) Telefonicznie nie szło zapisać, więc jak jechaliśmy do logopedy, to wyskoczyłam do przychodni i zapisałam:) Dzisiaj mam bardzo napięty dzień. Chcę chociaż pokoje wysprzątać, zrobic pranie. Na 12:20 jadę do ginekologa, na 14 do kosmetyczki, na 15:30 z dziewczynkami do lekarza i na zakupy. Potem zapłacić za mszę urodzinową Agnieszki, oddać z dziewczynkami książki do biblioteki, poprasować i popakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻 oby wiedza szybko wchodziła Ci do głowy❤️. Wera🌻 jaka tam gapa:) Każdemu się zdarza nie doczytać❤️. U nas też wczoraj cieplutko i też dziewczynki wróciły z moja Mamą do domu przed 19 (my byliśmy na zakupach:)). Fajnie, że już czujesz się bardzo dobrze❤️. Elizabeta🌻 gratulacje dla Julii❤️ i dumnej mamy❤️. Buziaczki dla Was😘. U nas jest to samo. Julia chce robić, nosić, mieć wszystko to co Agnieszka. Np. na nocniczek nie robi siusiu, tylko na ubikację i to jeszcze bez nakładki, bo tak robi Agnieszka:) I też wszystko sama. Sama założy rajstopy,nawet jakby to miało Jej nie wychodzić, będzie płakać, denerwować się, ale zrobi to sama:) Fajnie, że zapisałać Julkę na obóz. Napewno będzie mile wspominać❤️. Ja tez bardzo lubię SDM:) I 4 nad ranem wszczególności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam gorąco w ten piekny dzień! Kasika super,że będzie córcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj wszystko udało mi się zrobić co było w lanie:) Dzisiaj mam jeszcze dopakować kilka rzeczy, dokończyć sprzątanie i pocerować kilka rzeczy:) Okazało się, że nie można od 1 czerwca w wozić żadnego mięsa, kiełbasy do Chorwacji. A my tyle kupiliśmy słoiczków Łowicza:( Nawet przecieru pomidorowego nie można:( Bez sensu. A tak jest takie drogie jedzenie:( Moja Teściowa jest kochana, ale wczoraj mi zrobiłą taką przykrość:( Zaczęła mówić, że Konrad tak ciężko pracuje, jest taki zmęczony a ja tak lekką ręką wydaję pieniądze itd.... Jak wróciłyśmy do domu nie mogłam się przez to zebrać do kupy. Wcale nie chciało mi się już nigdzie jehać:( A zaczęło się to od żartu, bo Agnieszka zaponiała z przedszkola chustki na głowę, którą miał kupioną na Chorwację i ja zadzwoniłam do Konrada i zażartowałam, że w takim razie trzeba kupić nową. No i wtedy Mama słyszała rozmowę i się zaczęło:( A wieczorem, Agnieszki pani z przedszkola, przyniosła Jej tą chustkę. Zobaczyła ją w szatni i pomyślała, że to miała być pewnie na wyjazd. Kochana jest ta pani Ela❤️. Agnieszka dostała się do przedszkola:) Byliśmy wczoraj u doktorowej. No i oczywiście wszystko w porządku, a katar jest zielony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻 ja często tak mam, że nie mogę spać i wcześnie wstaję:) Anna🌻 również pozdrawiam Ciebie❤️. Trzymajcie się kobitki. Nie wiem czy dzisiaj jeszcze zajrzę tutaj. Teraz trochę się nie będziemy widzieć. Dużo zdrówka życzę i słońca dla Was wszystkich i Waszych pociech❤️. Buziaczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już jesteśmy gotowi do wyjazdu:) Trzymajcie kciuki za podróż, oby było nienajgorzej z dziewczynkami. Jeszcze raz ładnej pogody Wam życzę. Papatki. Trzymajcie się❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź dzieckiem jak najdłużej, jak dziecko baw się i śmiej, i kochaj jak dziecko, i dziecka serce miej! Ja życzę wszystkim dzieciakom, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzie ku je my!!!!!!!!!!!!!!!!!! wszyst ko ze my a na drugie u cie knie my:))) udanego dnia dziecka jula z okazji dnia dziecka zrobila na kawe i sniadanko do lozka, zyc nie umierac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Joasiu mam nadzieję że podróż będzie udana i pobyt także a dziewczynki spiszą się na medal:) I nie przejmuj się teściowż , każdy z wiekiem sie zmienia - niestety zwłaszcza po 50 :P Elizabetak gratulacje dla Julki , widzę że rosnie Ci mała naśladowczyni siostry:) a na długo Julka jedzie na tn obóz i nie boisz się, udanej niedzilki , ja też uwielbiam blusa o 4 nad ranem:D Aniu80 🌻 Tynia juz ponad tydzień bez cyca i jestem naprawde szczęsliwa że obyło się bez płaczu itp. spraw, Limo Matesza nabiera kolorów, dzis po mszy dziecięcej ma byc festyn dla dzieciaków a potem pojedziemy chyba nad morze z dziadkami (Adaś w pracy:( ) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×