Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Witajcie!:) Z moją malutką wszystko dobrze, to kolki a nie zakażenie bakterią.Całe szczęście!Widzę, że sporo mamuś narzeka na zaparcia i wzdęcia maluszków. Moja oprócz prężenia i czerwienienia to jeszcze przeraźliwie płacze przy tym wszystkim. Mina ja Cię podziwiam za Twój jadłospis...Ja to sie prawie głodzę :O. Nie żebym była masochistką ;) ale pediatra kazała mi bardzo rygorystycznie przestrzegać diety bo malutka ma wrazliwy żołądek także o czekoladzie czy jogurcie to ja po nocach śnię...Co ja bym dała za snickersa....W ogóle to w tej chwili najbardziej doskwiera mi brak porządnego jedzonka...Całą ciążę objadałam się słodyczami, owockami , jogurtami a teraz??? Gotowane mięso, gotowana marchewka a najwieksze \"szaleństwo\" to jabłko...W takiej sytuacji mnie tez męczą zaparcia... Pisałyście o krosteczkach na twarzy, Milenkę tez zesypało. Nie wiem co to jest, czy konsultowałyście te krostki z lekarzem?Mam nadzieję,że to nic groźnego i przejdzie... Trzymajcie sie cieplutko!Całuski dla Waszych Szkrabków!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na prawde dobrze ze Twoje maleństwo Anna80 nie ma zakażenia bakteryjnego. Ja dopiero badania bede robic. Moja mała radzi sobie z kupkami ccoraz lepiej - mysle ze pomaga to ze ja pije herbatke hipp na trawienie i unormowało sie.Pręży sie i wygina ale nie trwa to tak długo jak wczesniej. I robi czesciej kupki. Potem dobrze spi i jest spokojna. Ogólnie to jest grzeczna i mało płacze. Widze ze czesciej robi sobie czuwanie szczególnie przed wieczorem ale wtedy jest znudzona, nie płacze ale miączy, kwięka i chociaż poje to wcina ręce i znów chce jesc. Ulewa albo ma czkawki ale najlepiej jest jej na moim ramieniu w pozycji pionowej. W ogóle jakos krócej spi i czesciej chce jesc. A z jedzeniem to u mnie też reżim. Z powodu krostek na buzi zabronione mam prawie wszystko.śniad. i kolacje jem tylko pieczywo z margaryą węliny drobiowe, kiełbaski na gorąco drobiowe, obiad -mieso gotowane, marchew, buraczki, ziemniaki, kasze, ryż i zupy. Ze słodyczy tylko chrupaczki z Bobo Vita dla dzieci i mus z jabłek no i jabłka gotowane i kompot. Pije jeszcze mineralke ,herbatki z Hippa i napoje z bobo vita marchwiowe i jabłkowe. Inne mogą miec złe składniki - dziecko w moczu może miec fosforany. Przez jakis czas musze tego przestrzegac. o krostkch później bo mała sie budzi i chce jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kwietnióweczki:) Wróciliśmy dziś z Martynka do domku:):):) Pobyt został troche przedłużony bo w pierwszej godzinie po porodzie wystąpiła żółtaczka i malutka od drugiej godziny zycia aż do dziś była leczona fototrapia czyli lampami, kroplówkami i antybiotykiem, najgorsze jednak było to że podejrzewano konflikt grup krwi co mogło się skończyć transfuzją, oczekiwanie na wynki były najgorszą dobą w naszym życiu, dzięki Bogu wszystko skonczyło sie dobrze. Dpiero wczoraj mogłam zacząć karmić soja córcie piersia , ale nie ma z tym kłopotów:) Martynka jest grzeczniutka:je i śpi A poród tez był szybciutki , o 9:00zaczęły się skurcze, o 10:30 zaczeły się sączyć wody i odszedł czop o 11:30 znalazłam się na porodówce a o 12:05 Martynka była juz na świecie Pozdrawiam i widze ze mam sporo lektury do poczytania TYm mamusia które urodziły serdecznie gratluje🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto......adres e-mail **************************************************************************************************************** Przyszła Mama....05.04.06.......2kg..........63cm......?...... Czekolada_29.....08.04.06.....0,5kg..........82cm......?....... Gabrysia*........11.04.06......17kg.............?......synek......Wrocław. asmana...........15.04.06......20kg.........123cm......córeczka...Olsztyn marta771.........15.04.06......20kg.........119cm......synek......Warszawa marta771@op.pl anette1111.......16.04.06......12kg.........110cm......córeczka...Mielec krystyna_100 ....18.04.06......22kg ........116cm .....córcia.....Warszawa Lolcia...........23.04.06....11,5kg.........100cm......synek...... serek............27.04.06.....8,5kg..........98cm......córeczka...Łódż Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto..............Imię..... ************************************************************************************************************* Pysia77.........18.03.06...........3030g.......55cm........Poznań..............Krzyś Leonek gial@o2.pl Kasia27.........19.03.06...........2100g.......51cm............................Alicja Elizabetaa .....23.03.06...........3100g.......55cm .......Bytom ..............Iga RRR.............26.03.06...........3460g.......56cm............................Mikołaj Ania26..........29.03.06...........4020g.......59cm........Rzeszów.............Milenka..... aniachodak@tlen.pl Mo.nika.........03.04.06...........3200g.......51cm........Bremen..............Jakub Madelaine.......03.04.06...........3730g.......57cm........Szczecin............Milenka Aga_krz.........04.04.06...........3900g.......56cm........Szamotuły...........Roksana..... kriwas@poczta.tp.pl Kizia...........04.04.06...........3180g.......53cm............................Julia ANNA80..........05.04.06...........3400g.......55cm............................Milena...... melania26@op.pl Monikaa_........05.04.06...........2570g.......50cm........Opatów..............Małgorzata Dowa ...........06.04.06...........4060g.......60cm ...... Łódź ...............Diana Milena dowa1@o2.pl Renola..........08.04.06...........3100g.......55cm........śląskie.............Julia.......ptrenata@plusnet.pl Grazie..........09.04.06...........3900g.......58cm............................Maciek wera66..........09.04.06...........3650........57cm........Ostrowiec...........synek Marteczka77.....10.04.06...........4350g.......62cm........Lublin..............Damianek Lolonek.........10.04.06...................................Sucha Beskidzka.....Leon Mikołaj Mina29..........11.04.06...........3400g.......55cm........mazowieckie.........Kajtek Jenefer25.......12.04.06...........3250g.......60cm........Głogów..............Julcia Joasia79........12.04.06...........3200g.......56cm........Łódź................Julia...... jsiudek@o2.pl Irlandia........12.04.06...........3450g.......53cm........Aleksandrów Łódzki..Olek....olakrowka@tlen.pl Agneska.pop.....14.04.06...........3800g.......61cm........Chełm...............Brajan..... agneska.pop@op.p Witch3..........14.04.06.......................................................Karolinka rybka25 ........14.04.06...........3350g.......50cm .......Rakoniewice ........Marcel Róża............17.04.06...........2650g.......53cm........Olsztyn.............Majka Ola23...........19.04.06...........3759g.......56cm............................Julia Agnes_Bdg.......20.04.06...........3060g.......54cm........Bydgoszcz...........Julia..agnes78@op.pl Er..............20.04.06...........3200g.......58cm........ok.Łodzi............Hubert macieja8........21.04.06...........3990g.......57cm........Gdynia..............Kinga Sylwia_76.......21.04.06...........4000g.......60cm........Sosnowiec...........Andrzej Sineqanone......22.04.06...........4150g.......62cm........Białystok...........Ola Silvia27........22.04.06...........3950g.......59cm........Wrocław.............Kacperek Kasika1.........24.04.06...........3590g.......58cm........Rzeszów.............Kacperek... kasiapodolec@wp.pl słoneczko27.....28.04.06...........3410g.......55cm........Gdańsk..............Martynka... mr_adam@wp.pl Viki2...........02.05.06...................................Krosno..............Oliwia..... ndorota1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Mój Oskar też ma takie krostki ale kąpie go w emulsji do kąpieli OILATUM i znikają.Ten płyn jest bardzo dobry poleciła go nam znajoma.Mój maluch cały czas siedzi przy cycu i też nie mam jak odejść nawet żeby coś zjeść.Ale jak jesteśmy na dworze to wtedy śpi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej nieobecności. Widzę, że tabelka górna już bardzo krótka. Pierwsze pochwale się swoją córeczką urodziła się 29.04.2006r godzina 19:40 waga 3500, wzrost 54 10 punkcików imię Iza. Jest cudowna śliczna piekna i wogóle ach i ochh. Prodó sam w sobie miałam lekki, ale oczekiwanie na niego strasznie dłuuugi. W niedziele 23 pojechałam na \"wywoływanie\" podłączyli mo okscytocyne która wogóle mnie nie ruszyła. w poniedziałek dostałam propess którey miał spowodować rozkuczanie macicy też nie zadziałało. W srdoe podłączyli mi kolejną kroplówkę i ciągle nic więc przykleili to tylniej scanki macicy cewnik którey po 3 godzinach wypadł i znowu nici z porodu. W nedziele czyli 30 kwietnia miała byc ostatnia próba jeśli nic mnie nie ruszy to cc. a tu 29 kwietnia godzina 15wylądowałam na porodówce z rozwarciem na jeden palec z delikatna czynością skurczową. Godzina 17 , rozwarcie na 4-5 palców o godzinie 18 \"wzięłam\" sobie znieczulenie i godzina 19:40 urodziła się nasz córunia. Wczoraj wróciłysmy do domu, ciągle przy cycu w nocy pieknie śpi, ale niestety ze mną w łóżku w swoim łózeczku nie chce:(. Pozdrawiam Was wszystkie kobietki i Wasze dzieciaczki i gratuluje tym którym jeszcze nie gratulowałam . Prosze o zmiane w tabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja24
Mam pytanie do dziewczyn które już urodziły jakie miałyście pierwsze objawy zbliżającego sie porodu . I czy miałyście w trakcie porodu znieczulenie ? Pozdrowienia dla wszystkich Mamuś i Dzieciaczków oraz wszystkich jeszcze 2w1 :) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowym mamusiom serdeczne gratulacje!!!🌻 Maja ja nie miałam żadnych objawów zbliżającego się porodu. We wtorek szłam spać nic nie przeczuwając a nad ranem obudziły mnie skurcze, które nasilały sie z godziny na godzinę i były co raz częstsze!Ja nie zdecydowałam się na znieczulenie, czego bardzo, bardzo żałuję!Życzę powodzenia i szybkiego rozwiązania! Renolka załamałam się jak przeczytałam o Twojej diecie :( Skoro moja mała ma taki delikatny brzusio, ja jadłam naprawdę bardzo ostrożnie a ona ma wysypkę to nie wiem co teraz będę musiała jeść...Chyba musze pójść z nią do lekarza,bo nie mam pojęcia co to za krosteczki....Ale boję się że pójdę z wysypką a jak to u lekarza zarazi się czymś innym na poczekalni... Jak Wasze szkrabki dziś? Bo Milenka od rana strasznie marudna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu droga, ja musze miec taką diete bo mała miała krostek multum i tak strasznie wyglądało i moze ją swedziało kto wie. Kazdy pediatra czy połozna nakazuja ostra dieta a potem jak ustapi to pojedynczo wprowadzac produkty. schudłam już 3 kg poniżej wagi sprzed ciąży. no bo na takim jedzeniu. A krostek coraz mniej na szczescie ale całkiem to jeszcze nie ustąpiły.Oprócz diety nie wolno przegrzewac - jest ciepło i ma byc tylko w jednej warstwie. no i nie wiem czy ustepuja krostki bo nie przegrzewam dziecka czy pomaga scisła dieta. No i mam dylemat jak na dwór ubierac w takie ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana gratuluje córeczki 🌻❤️ Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto......adres e-mail **************************************************************************************************************** Przyszła Mama....05.04.06.......2kg..........63cm......?...... Czekolada_29.....08.04.06.....0,5kg..........82cm......?....... Gabrysia*........11.04.06......17kg.............?......synek......Wrocław. marta771.........15.04.06......20kg.........119cm......synek......Warszawa marta771@op.pl anette1111.......16.04.06......12kg.........110cm......córeczka...Mielec krystyna_100 ....18.04.06......22kg ........116cm .....córcia.....Warszawa Lolcia...........23.04.06....11,5kg.........100cm......synek...... serek............27.04.06.....8,5kg..........98cm......córeczka...Łódż Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto..............Imię..... ************************************************************************************************************* Pysia77.........18.03.06...........3030g.......55cm........Poznań..............Krzyś Leonek gial@o2.pl Kasia27.........19.03.06...........2100g.......51cm............................Alicja Elizabetaa .....23.03.06...........3100g.......55cm .......Bytom ..............Iga RRR.............26.03.06...........3460g.......56cm............................Mikołaj Ania26..........29.03.06...........4020g.......59cm........Rzeszów.............Milenka..... aniachodak@tlen.pl Mo.nika.........03.04.06...........3200g.......51cm........Bremen..............Jakub Madelaine.......03.04.06...........3730g.......57cm........Szczecin............Milenka Aga_krz.........04.04.06...........3900g.......56cm........Szamotuły...........Roksana..... kriwas@poczta.tp.pl Kizia...........04.04.06...........3180g.......53cm............................Julia ANNA80..........05.04.06...........3400g.......55cm............................Milena...... melania26@op.pl Monikaa_........05.04.06...........2570g.......50cm........Opatów..............Małgorzata Dowa ...........06.04.06...........4060g.......60cm ...... Łódź ...............Diana Milena dowa1@o2.pl Renola..........08.04.06...........3100g.......55cm........śląskie.............Julia.......ptrenata@plusnet.pl Grazie..........09.04.06...........3900g.......58cm............................Maciek wera66..........09.04.06...........3650........57cm........Ostrowiec...........synek Marteczka77.....10.04.06...........4350g.......62cm........Lublin..............Damianek Lolonek.........10.04.06...................................Sucha Beskidzka.....Leon Mikołaj Mina29..........11.04.06...........3400g.......55cm........mazowieckie.........Kajtek Jenefer25.......12.04.06...........3250g.......60cm........Głogów..............Julcia Joasia79........12.04.06...........3200g.......56cm........Łódź................Julia...... jsiudek@o2.pl Irlandia........12.04.06...........3450g.......53cm........Aleksandrów Łódzki..Olek....olakrowka@tlen.pl Agneska.pop.....14.04.06...........3800g.......61cm........Chełm...............Brajan..... agneska.pop@op.p Witch3..........14.04.06.......................................................Karolinka rybka25 ........14.04.06...........3350g.......50cm .......Rakoniewice ........Marcel Róża............17.04.06...........2650g.......53cm........Olsztyn.............Majka Ola23...........19.04.06...........3759g.......56cm............................Julia Agnes_Bdg.......20.04.06...........3060g.......54cm........Bydgoszcz...........Julia..agnes78@op.pl Er..............20.04.06...........3200g.......58cm........ok.Łodzi............Hubert macieja8........21.04.06...........3990g.......57cm........Gdynia..............Kinga Sylwia_76.......21.04.06...........4000g.......60cm........Sosnowiec...........Andrzej Sineqanone......22.04.06...........4150g.......62cm........Białystok...........Ola Silvia27........22.04.06...........3950g.......59cm........Wrocław.............Kacperek Kasika1.........24.04.06...........3590g.......58cm........Rzeszów.............Kacperek... kasiapodolec@wp.pl słoneczko27.....28.04.06...........3410g.......55cm........Gdańsk..............Martynka... mr_adam@wp.pl asmana...........29.04.06...........3500g.......54cm.........Olsztyn.............Iza Viki2...........02.05.06...................................Krosno..............Oliwia..... ndorota1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki mam pytanie czy któraś z Waszych pociech ma taki problem je cyca potem wszytsko ładnie pieknie sie jej odbije a potem ulewa kilkakrotnie, i znow do cyca bo brzusio pusty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Kuba tak robil.Wzielam sie na sposob: Karmie z jednej piersi , podje troche , biore go do pionu zeby odbil.Potem dostawiam do drugiej piersi, jak sie naje to znow do odbicia.I nosze go w pionie jakies 10 minut jeszcze po odbiciu.Wtedy mogespokojnie polozyc go do lozeczka, ulewa juz bardzo sporadycznie, np kiedy zaraz po jedzeniu robi kupke, i sie napina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziwczyny. Mój Kacperek też tak ostatnio zaczął robić i stosuje taką metode jak monika, naprawde pomaga. A co do krosteczek to mojego tez wysypała, na czerwono. Nie wiem czy to potówki czy coś zjadłam Ma przyjść położna to się zapytam. po ilu dniach brałyście dzieciaki na spacerek?? Buziaki i gratulacje dla nowych mamuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniła jednak położna,że przyjdzie w następnym tygodniu. A ja nadal nie wiem co to za krosteczki. mam nadzieję, że to niegrożna wysypka. Przemywać mu to nadmanganianem potasu?? sama nie wiem. Mój Kacper preferuje kłaść głowę na prawo, bo wtedy widzi cały pokój, ale czytałam, ze powonnam mu ją co jakiś czas przekręcać. Tak też robie. Mamusie po cesarce jak tam wasze brzucy, bo ja choć chudne (narazie12 kilo) to zwis mam duży. Mąż ma mi kupić pas poporodowy i zacznę go nosić, ale czy to coś da?? A co z ćwiczeniami kiedy możne je zacz ąć i jaki one są, macie może jakiś link? Teraz to już naprawde uciekam, bo zaraz powinien się obudzić mój skarebeczek. Miłedo dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika🌻 ja kupiłam sobie na obciskanie brzucha takie majtasy http://www.tvmarket.pl/tshop.asp?ac=IZD&ID=311 tylko że u mnie na targu za 25zł a nie 150 :P naprawdę obciskają i lepiej brzuch wygląda.. pytałam się lekarza mówił że jak najbardziej można mi zostało jeszcze 15 kg do zrzucenia.. mam tylko 1 spodnie więc teraz zacznę polowanie na cokolwiek i bluzeczek rozpinanych tez nie mam więc na lato musze kupić nową garderobę a ćwiczenia można zacząć dopiero 6 tyg po operacji. dlatego żęby przepukliny nie dostać .. ja jeszcze 3 tyg poczekam.. a potem ćwiczę . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mina 🌻 Tak myślałam z tymi ćwiczeniami. A co do garderoby to sie nie przejmuj bo ja tez nie mam się w co ubrać. Wszystko za ciasne w biuście:), a co do spodni to są dobre ale nie mogę ich dopiąć bo mam ten zwisek. No cóż terudno uroki macierzyństwa... W sumie to po co tyle jadłam:) Buziaki dla Was i waszych pociech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie:) Moja córunia własnie zasnęla po dwóch godzinach siedzenia przy cycu z małymi przerwami:) w nocy śpi bardzo ładnie budzi sie co 3 godzinki, z tym że w nocy śpi w swoim łóżeczku a w dzień na naszym bo tak sobie upodobała:D Kupkuje tez bardzo czesto , ale taki to juz jej przywilej:D Poza tym jest nasłodszą córeńka pod słońcem:):):) Tatuś oszalał na jej punkcie i ciągle pstryka jej fotki, a synek też bardzo dobrze przyjął pojawienie się Martnki:) 9 maja idziemy na kontrole do poradni noworodkowej. Wspomne jeszcze tylko że moja córcia na odziale miała super opieke i trafiliśmy na naprawde dobrych pediatrów i fajne połóżne:):):) Zresztą cały personel podczas porodu tez był bardzo życzliwy:) Jeśli ktoś jest z Gdańska to polecam z czystym sercem Zaspę:) pozdrowionka dla Mam i Maleństw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dpisałam imie synka Wery i date porodu Viki bo doczytałam że urodziła 1 maja a nie 2:) Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto......adres e-mail **************************************************************************************************************** Przyszła Mama....05.04.06.......2kg..........63cm......?...... Czekolada_29.....08.04.06.....0,5kg..........82cm......?....... Gabrysia*........11.04.06......17kg.............?......synek......Wrocław. marta771.........15.04.06......20kg.........119cm......synek......Warszawa marta771@op.pl anette1111.......16.04.06......12kg.........110cm......córeczka...Mielec krystyna_100 ....18.04.06......22kg ........116cm .....córcia.....Warszawa Lolcia...........23.04.06....11,5kg.........100cm......synek...... serek............27.04.06.....8,5kg..........98cm......córeczka...Łódż Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto..............Imię..... ************************************************************************************************************* Pysia77.........18.03.06...........3030g.......55cm........Poznań..............Krzyś Leonek gial@o2.pl Kasia27.........19.03.06...........2100g.......51cm............................Alicja Elizabetaa .....23.03.06...........3100g.......55cm .......Bytom ..............Iga RRR.............26.03.06...........3460g.......56cm............................Mikołaj Ania26..........29.03.06...........4020g.......59cm........Rzeszów.............Milenka..... aniachodak@tlen.pl Mo.nika.........03.04.06...........3200g.......51cm........Bremen..............Jakub Madelaine.......03.04.06...........3730g.......57cm........Szczecin............Milenka Aga_krz.........04.04.06...........3900g.......56cm........Szamotuły...........Roksana..... kriwas@poczta.tp.pl Kizia...........04.04.06...........3180g.......53cm............................Julia ANNA80..........05.04.06...........3400g.......55cm............................Milena...... melania26@op.pl Monikaa_........05.04.06...........2570g.......50cm........Opatów..............Małgorzata Dowa ...........06.04.06...........4060g.......60cm ...... Łódź ...............Diana Milena dowa1@o2.pl Renola..........08.04.06...........3100g.......55cm........śląskie.............Julia.......ptrenata@plusnet.pl Grazie..........09.04.06...........3900g.......58cm............................Maciek wera66..........09.04.06...........3650........57cm........Ostrowiec...........Oskar Marteczka77.....10.04.06...........4350g.......62cm........Lublin..............Damianek Lolonek.........10.04.06...................................Sucha Beskidzka.....Leon Mikołaj Mina29..........11.04.06...........3400g.......55cm........mazowieckie.........Kajtek Jenefer25.......12.04.06...........3250g.......60cm........Głogów..............Julcia Joasia79........12.04.06...........3200g.......56cm........Łódź................Julia...... jsiudek@o2.pl Irlandia........12.04.06...........3450g.......53cm........Aleksandrów Łódzki..Olek....olakrowka@tlen.pl Agneska.pop.....14.04.06...........3800g.......61cm........Chełm...............Brajan..... agneska.pop@op.p Witch3..........14.04.06.......................................................Karolinka rybka25 ........14.04.06...........3350g.......50cm .......Rakoniewice ........Marcel Róża............17.04.06...........2650g.......53cm........Olsztyn.............Majka Ola23...........19.04.06...........3759g.......56cm............................Julia Agnes_Bdg.......20.04.06...........3060g.......54cm........Bydgoszcz...........Julia..agnes78@op.pl Er..............20.04.06...........3200g.......58cm........ok.Łodzi............Hubert macieja8........21.04.06...........3990g.......57cm........Gdynia..............Kinga Sylwia_76.......21.04.06...........4000g.......60cm........Sosnowiec...........Andrzej Sineqanone......22.04.06...........4150g.......62cm........Białystok...........Ola Silvia27........22.04.06...........3950g.......59cm........Wrocław.............Kacperek Kasika1.........24.04.06...........3590g.......58cm........Rzeszów.............Kacperek... kasiapodolec@wp.pl słoneczko27.....28.04.06...........3410g.......55cm........Gdańsk..............Martynka... mr_adam@wp.pl asmana...........29.04.06...........3500g.......54cm.........Olsztyn.............Iza Viki2...........01.05.06...................................Krosno..............Oliwia..... ndorota1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moja corcia dzis skonczyla 6 tygodni, jak ten czas leci. codziennie chodzimy na spacerki, ladnie spi i je. Zaczyna dostrzegac nas, wpatruje sie w mame, tate, sostre lub babcie, jak sie do niej mowi to sie czasami usmiechnie, moglaby siedzies godzinami i patrzec na nia. tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Urodziłam 30 kwietnia o 21:20 córeczkę Joasię. Waga 3450, 55 cm. Od wczoraj jesteśmy już w domku. Odezwę się niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córcia śpi , korzystam więc z okazji i dopisuje serek do tabelki Serek gratuluje córci🌻❤️ Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto......adres e-mail **************************************************************************************************************** Przyszła Mama....05.04.06.......2kg..........63cm......?...... Czekolada_29.....08.04.06.....0,5kg..........82cm......?....... Gabrysia*........11.04.06......17kg.............?......synek......Wrocław. marta771.........15.04.06......20kg.........119cm......synek......Warszawa marta771@op.pl anette1111.......16.04.06......12kg.........110cm......córeczka...Mielec krystyna_100 ....18.04.06......22kg ........116cm .....córcia.....Warszawa Lolcia...........23.04.06....11,5kg.........100cm......synek...... Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto..............Imię..... ************************************************************************************************************* Pysia77.........18.03.06...........3030g.......55cm........Poznań..............Krzyś Leonek gial@o2.pl Kasia27.........19.03.06...........2100g.......51cm............................Alicja Elizabetaa .....23.03.06...........3100g.......55cm .......Bytom ..............Iga RRR.............26.03.06...........3460g.......56cm............................Mikołaj Ania26..........29.03.06...........4020g.......59cm........Rzeszów.............Milenka..... aniachodak@tlen.pl Mo.nika.........03.04.06...........3200g.......51cm........Bremen..............Jakub Madelaine.......03.04.06...........3730g.......57cm........Szczecin............Milenka Aga_krz.........04.04.06...........3900g.......56cm........Szamotuły...........Roksana..... kriwas@poczta.tp.pl Kizia...........04.04.06...........3180g.......53cm............................Julia ANNA80..........05.04.06...........3400g.......55cm............................Milena...... melania26@op.pl Monikaa_........05.04.06...........2570g.......50cm........Opatów..............Małgorzata Dowa ...........06.04.06...........4060g.......60cm ...... Łódź ...............Diana Milena dowa1@o2.pl Renola..........08.04.06...........3100g.......55cm........śląskie.............Julia.......ptrenata@plusnet.pl Grazie..........09.04.06...........3900g.......58cm............................Maciek wera66..........09.04.06...........3650........57cm........Ostrowiec...........Oskar Marteczka77.....10.04.06...........4350g.......62cm........Lublin..............Damianek Lolonek.........10.04.06...................................Sucha Beskidzka.....Leon Mikołaj Mina29..........11.04.06...........3400g.......55cm........mazowieckie.........Kajtek Jenefer25.......12.04.06...........3250g.......60cm........Głogów..............Julcia Joasia79........12.04.06...........3200g.......56cm........Łódź................Julia...... jsiudek@o2.pl Irlandia........12.04.06...........3450g.......53cm........Aleksandrów Łódzki..Olek....olakrowka@tlen.pl Agneska.pop.....14.04.06...........3800g.......61cm........Chełm...............Brajan..... agneska.pop@op.p Witch3..........14.04.06.......................................................Karolinka rybka25 ........14.04.06...........3350g.......50cm .......Rakoniewice ........Marcel Róża............17.04.06...........2650g.......53cm........Olsztyn.............Majka Ola23...........19.04.06...........3759g.......56cm............................Julia Agnes_Bdg.......20.04.06...........3060g.......54cm........Bydgoszcz...........Julia..agnes78@op.pl Er..............20.04.06...........3200g.......58cm........ok.Łodzi............Hubert macieja8........21.04.06...........3990g.......57cm........Gdynia..............Kinga Sylwia_76.......21.04.06...........4000g.......60cm........Sosnowiec...........Andrzej Sineqanone......22.04.06...........4150g.......62cm........Białystok...........Ola Silvia27........22.04.06...........3950g.......59cm........Wrocław.............Kacperek Kasika1.........24.04.06...........3590g.......58cm........Rzeszów.............Kacperek... kasiapodolec@wp.pl słoneczko27.....28.04.06...........3410g.......55cm........Gdańsk..............Martynka... mr_adam@wp.pl asmana...........29.04.06...........3500g.......54cm.........Olsztyn.............Iza serek..........30.04.06..............3450g.......55cm.........Łódż.................Joasia Viki2...........01.05.06...................................Krosno..............Oliwia..... ndorota1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka to widzę, że my podobne problemy mamy...Ja też mam kłopot z dostosowaniem ubranka do pogody, siostra mówi mi, że ją przegrzewam i te krosteczki to raczej potówka.Mnie ciągle się wydaje, że malutka zmarznie... pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaa 🌻 ja mam tańsze majtasy.. :) linka dałam żeby pokazać jakie.. napisałam że dałam za nie 25 zł ......... a nie 150 :P noralnoie u nas na targowisku sprzedają jak ktoś chce niech u siebie poszuka.. ładnie obciskaja Serek 🌻 serdeczne gratulacje wyrobiłaś się jeszcze w kwietniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek wreszcie się odezwałaś. GRATULACJE OGROMNE. Ciekawa jestem twoich relacji. Dziewczyny na te krostki ja dostałam maść ale kiepsko te potówki schodzą. zastosowałam alantan plus zasypkę i od razu jest efekt - polecam - na pewno nie zaszkodzi. Co do kilogramów to u mnie wyszło na 0. Ciuchy pasują lecz te bardziej obcisłe nie dopinają się na zwisie :) Ja na niego patrzeć nie mogę. A jaki mam brzydki pępęk :( feeeee też myślę o pasie poporodowym, ale ponoć się roluje i przez to jest niewygodny. Może słyszałyście cos o tym. Co do ubioru dziecka na spacerek to ja ubieram tak; Body, śpioszki i taką bluzę i czapeczkę. Renola jak tam leżaczek? Irlandio co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej własnie wróciłam do Gdańska więcmam dostęp do netu i moge sie pochwalić tym ze po wielu perypetiach 19go kwietnia urodziłam przez c.c. córkę... :) W nocy odeszły mi wody a następnego dnia mialam wracać ze świąt....i juz nie zdązyłam. Mała miała 3450g i 57cm... Szkoda ,ze nie moglam czytac na bieżąco....ale chyba wszystkie z Was są szczesliwymi mamami zdrowych dzieciątek... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja tylko na chwile.Widze ze jestem wpisanan juz do tabelki.jak bede miala wiecej czasu to napisze cos wiecej o porodzie.Jak widzicie moja corka nie jest kwietniowka ,chociaz bylam pewna ze tak bedzie.Jestesmy w domu od wczoraj, coreczka jest cudowna, wazyla 3200 g. i ma 53cm.Urodzilam naturalnie chociaz ze wspomaganiem czyli po 6 zastrzykach podawanych przez 3 dni i na czwrty dzien pod kroplowke. porod trwal 3 i pol godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do mamuś karmiących piersią, czy wasze dzieci też nie chcą spać długo na spacerku? Moja córeczka śpi maksymalnie godzinę, a później musimy pędzić do domu, bo strasznie płacze i jest głodna. Liczyłam na długie spacerki, a tu jakoś nie wychodzi... Może z czasem sie tro zmieni...A w domu, w dzień potrafi przespać nawet 3 godziny, w nocy czasem 4. Pozdrawiam wszystkie kwietniowe mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny !!! Ale mialam dzisiaj dzien, roboty po pachy , przy trojce dzieci , jestem wykonczona. Moj Kuba tez nie spi zbyt dlugo na spacerach, godzina to max, potem to juz tylko takie przysypianie i budzenie sie w poszukiwaniu mleczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×