Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Hej dziewczyny:) Rzozpoczął sie 5 dzień po terminie i nic się nie dzieje i jak sie nie zacznie to jutro do gina na badanie , które ostatnio nie nalezało do najprzyjemniejszych, a jutro rozpoczyna sie 41 tydzień ciąży, mąż mówi mi że ta nasza kwietnióweczka okaże sie majóweczką, mam nadzieję że główka zeszła niżej i do końca tygodnia wszystko będzie jasne:) Na temat sapki wyczytałam tylko tyle że to może mieć coś wspólnego z alergia ,ale nie jestem ekspertem więc sie nie wypowiadam;) Viki jak masz dobre przeczucie to terminowa ta Twoja córeczka będzie:) Ciekawe czy Silvia juz z synkiem w domku:) Pozdrawiam mamusie z dzieciątkami i te które wyczekuja aż dzeiciaczki się zdecydują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sapka
Jest to objaw dość częsty u noworodków. Śluz, łzy, resztki ulanego pokarmu zalegają w nosku, utrudniając maleństwu oddychanie. Poprawę przynosi usunięcie ich za pomocą gruszki i zwiniętego rogu pieluszki tetrowej, do noska można zakropić parę kropel soli fizjologicznej. Drodzy rodzice, zwróćcie również uwagę na to, czy w pokoju małego nie jest zbyt sucho (szczególnie zimą przy centralnym ogrzewaniu). Należy w miarę możliwości zwiększyć wilgotność powietrza, np. rozkładając mokre ręczniki na kaloryfery. Długo utrzymująca się sapka, utrudniająca dziecku ssanie i oddychanie, wymaga zdiagnozowania przez lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja od wczoraj jestem z Hubertem w domciu . Synek urodził się 20 kwietnia o god.0.45 ,a więc w terminie ważył 3200 i 58 długości Poród był szybki bo o 20 stawiłam się w szpitalu bez regularnych skurczy i miałam rozwarcie na 2 cm ,a lekarz co mnie przyjmował stwierdził iż będzie dzidziuś i po 5 god. urodziłam . Ja rodziłam w Łodzi w CZMP no i jestem zadowolona położna była super i lekarze też . A w szpitalu byliśmu dłużej ze względu na podwyższoną bilubirynę,ale już jest wszystko w porządku pozdrawiam wszystkie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Moja Niunia tez juz daje popalic, wiec rzadko zagladam. Gratuluje wszystkim nowym mamom i dziekuje za zdjecia. Staram sie Małej czyścić nosek, ale tez strasznie chrząka i wydaje różne dziwne dźwięki, do tego jest strasznie ruchliwa, az czasami myśle, ze to nie jest normalne u takich małych dzieci. Moja Milenka robi kupke w kazda pieluszke, ale niestety nie uwalnia nas to od wzdęć i bóli brzuszka, podaje jej Plantex, ale niewiele pomaga. Anna80 pytałaś mjie, skad poznałam, ze mała ma biegunke, no bo jej kupka to była woda, a teraz od paru dni kupcia jest wodnista i strasznie pienista, nie wiem co to jest, juz sobie z tym nie radze. dzis ide na usg bioderek to moze lekarz mi cos powie , bo juz nie wiem co robic. Karmie ja piersia, uwazam na to co jem, a tu dalej to samo, do tego Mała jest strasznie niespokojna. Najpierw myslałam, ze to przez witaminy, ale je odstawilam, a tu bez poprawy. A jak u Was? dajecie witaminki? I jak radzicie sobie z bolami brzuszka? Jeżeli chodzi o laktacje, to ja po cesarce tez mialam zero mleczka, ale z czasem przyszło i teraz jest ok., mowicie o odciaganiu, no ja tez w ten sposob wzbudzałam laktacje i rowniez polecam herbatke Hipp wspomagajaca laktacje. Pozdrawiam wszystkie Mamusie i ich Pociechy, równiez te w Brzuszkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Er gratuluje Hubercika🌻❤️ Dużo zdrówka 🌻 Przyszła Mama..05.04.06……..2kg............63cm........?...... Sylwia_76........06.04.06.....20kg..............?.......synek....... Sosnowiec sylwiamars@wp.pl wera66...........07.04.06.....13kg..............?.......synek....... Ostrowiec Czekolada_29….08.04.06…...0,5kg..........82cm.........?....... macieja8.........09.04.06.....15kg..............?.......córcia..... Gdynia Gabrysia*........11.04.06.......17kg............?.......synek..... Wrocław. asmana..........15.04.06......20kg..........123cm.....córeczka.. Olsztyn marta771........15.04.06……..20 kg………….119cm……..synek….. Warszawa marta771@op.pl anette1111......16.04.06......12kg.........110cm......córeczka.. Mielec krystyna_100 ...18.04.06......22kg ........116cm ......córcia.... Warszawa rybka25..........19.04.06.......14kg........107cm.......synek.... Rakoniewice słoneczko27.....21.04.06......9,5kg.......108cm......córeczka. Gdańsk mr_adam@wp.pl Lolcia............23.04.06.......11,5kg.....100cm.......synek...... Viki2.............26.04.06......18kg. ……….109cm......córeczka Krosno ndorota1@o2.pl Silvia27..........26.04.06......1,5kg........117cm......synek ..... Wrocław serek.............27.04.06.....8,5kg..........98cm....córeczka....Łódż ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto.........Imię..... ************************************************************************************************************* Pysia77.......18.03.06.........2300......47cm.......Poznań......Krzyś Leonekęgial@o2.pl Kasia27.......19.03.06.........2100......51cm...........................Alicja Elizabetaa ...23.03.06........3100 .....55cm .......Bytom ............Iga RRR...........26.03.06.........3460......56cm............................Mikołaj Ania26........29.03.06........4020......59cm.......Rzeszów.......Milenka aniachodak@tlen.pl Mo.nika.......03.04.06........3200......51cm.......Bremen............Jakub Madelaine....03.04.06.........3730.......57cm.............Szczecin........Milenka Aga_krz.......04.04.06........3900......56cm.......Szamotuły.....Roksana kriwas@poczta.tp.pl Kizia..........04.04.06.........3180.......53cm............................Julia ANNA80.......05.04.06........3400......55cm.........................Milena melania26@op.pl Monikaa_.....05.04.06.........2570.....50cm......Opatów..............Małgorzata Dowa .........06.04.06 ........4060 .....60cm ..... Łódź ...........Diana Milena dowa1@o2.pl Renola.........08.04.06........3100......55cm.......śląskie.........Julia ptrenata@plusnet.pl Grazie.........09.04.06........3900......58cm..............................Maciek Marteczka77.10.04.06.........4350......62cm......Lublin................Damianek Lolonek.......10.04.06.................................Sucha Beskidzka....Leon Mikołaj Mina29........11.04.06.........3400......55cm......mazowieckie…………Kajtek Jenefer25.....12.04.06........3250…....60cm......Głogów..............Julcia Joasia79.......12.04.06.........3200....56cm.......Łódź............Julia...... jsiudek@o2.pl Irlandia....12.04.06......3450......53cm....Aleksandrów Łódzki..Olek..olakrowka@tlen.pl Agneska.pop..14.04.06.....3800......61cm.... Chełm.....Aleks.....agneska.pop@op.p Witch3....14.04.06............................................Karolinka Róża............17.04.06.......2650...........53cm.........Olsztyn......Majka Ola23..........19.04.06.......3759.............56........................Julia Agnes_Bgd....20.04.06.......3060........54cm.....Bydgoszcz...Julia..agnes78@wp.pl Er..............20.04.06.......3200.........58cm....ok.Łodzi.....Hubert Sineqanone....22.04.06.......4150.......62........Białystok....Ola Kasika1....24.04.06.....3590..............Rzeszów...Kacperek..kasiapodolec@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minkaa
Dziewczyny, jak wyglądają sączące wody płodowe. Czy ciekną powoli ale cały czas? Czy z przerwami? I czy mogą to być tylko kropelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki dawno mnie nie było, no niestety ten mój mały wampirek to prawdziwy facet tylko cycki mu w głowie. Nie pozwala mi nawet wyjść do toalety a jak mam chwilkę to latam po domu i nie wiem co zrobić najpierw i co jest ważniejsze. Co do laktacji to po cesarce jest ciężko z mleczkiem ja w szpitalu miałam strasznego doła płakałam jak głupia bo mały spadał na wadze a ja zero pokarmu. Ale położna poradziła mi ciepłą kąpiel na piersi i masowanie żeby pobudzić gruczoły i jak on spał to ściągałam pokarm po kropelce, no i wyobraźcie sobie wystarczyło 3 godz. a cycki miałam jak balony i kryzys minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minka - o sączeniu wód pisałam wcześniej bo miałam schiza na tym punkcie ale lekarz mi wytłumaczył: zakładasz wkładkę jeśli jest wilgotna to są zwykłe upławy a jeśli przemaka tak na drugą stronę to są sączące wody, bo wody mają gęstą konsystencję. jak bedziesz u swojego gin. niech ci sprawdzi na usg czy nie ubywa wód on wie jak to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie!!!!!!!Jestem jeszcze 2w1 w nocy sie ucieszylam ze sie zaczyna ,mialam skurcze i zasnelam a rano cisza wszystko ustalo,moje przeczucie niestety sie nie sprawdzilo. Er gratulacje, fajnie ze mialas taki szybki porod,tez bym tak chciala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie! Ania26 przestraszyłas mnie troszkę bo ja od jutra mam podawać witaminki, mam nadzieję,że u małej nie wystąpi biegunka. Lepiej skonsultuj to szybko z lekarzem, słyszałam,że takie maluszki bardzo szybko sie odwadniają...Co do bólu brzuszka, u mnie plantex tez nie pomagał , jak pisałam wcześniej ulgę Milence przynoszą kropelki Espumisan. Mamusie mam takie troszkę intymne pytanko.Jaką metodę zapobiegania ciąży zamierzacie stosować?Ja nie myślę o drugim dzieciaczku i juz powaznie się zastanawiam co wybrać, chociaz karmiąc piersią to wybór niewielki...Zdecydowałyście się już na coś? Pozdrawiam!!!Mamusiom jeszcze 2w1 szybkich rozwiązań życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Jestem już z Kacperkiem w domku i tak szybciutko streszczam ;) Kacper urodził się w sobotę 22.04.2006 o 20:55 przez cesarskie cięcie. Ważył 3950 g, długość 59 cm i dostał 10 punktów. Jest śliczny jak Aniołek :D Dlaczego przez cesarkę i co się działo od piątku to napisze jutro (jak znajdę chwilkę ;) Zdjęcia też prześlę w najbliższym czasie:) Pozdrawiam i ściskam wszystkie mamy i ich maleństwa 🌼 oraz te które jeszcze oczekują na swoje pociechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tabelka :D ❤️ Przyszła Mama..05.04.06……..2kg............63cm........?...... Sylwia_76........06.04.06.....20kg..............?.......synek....... Sosnowiec sylwiamars@wp.pl wera66...........07.04.06.....13kg..............?.......synek....... Ostrowiec Czekolada_29….08.04.06…...0,5kg..........82cm.........?....... macieja8.........09.04.06.....15kg..............?.......córcia..... Gdynia Gabrysia*........11.04.06.......17kg............?.......synek..... Wrocław. asmana..........15.04.06......20kg..........123cm.....córeczka.. Olsztyn marta771........15.04.06……..20 kg………….119cm……..synek….. Warszawa marta771@op.pl anette1111......16.04.06......12kg.........110cm......córeczka.. Mielec krystyna_100 ...18.04.06......22kg ........116cm ......córcia.... Warszawa rybka25..........19.04.06.......14kg........107cm.......synek.... Rakoniewice słoneczko27.....21.04.06......9,5kg.......108cm......córeczka. Gdańsk mr_adam@wp.pl Lolcia............23.04.06.......11,5kg.....100cm.......synek...... Viki2.............26.04.06......18kg. ……….109cm......córeczka Krosno ndorota1@o2.pl serek.............27.04.06.....8,5kg..........98cm....córeczka....Łódż 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto.........Imię..... ************************************************************************************************************* Pysia77.......18.03.06.........2300......47cm.......Poznań......Krzyś Leonekęgial@o2.pl Kasia27.......19.03.06.........2100......51cm...........................Alicja Elizabetaa ...23.03.06........3100 .....55cm .......Bytom ............Iga RRR...........26.03.06.........3460......56cm............................Mikołaj Ania26........29.03.06........4020......59cm.......Rzeszów.......Milenka aniachodak@tlen.pl Mo.nika.......03.04.06........3200......51cm.......Bremen............Jakub Madelaine....03.04.06.........3730.......57cm.............Szczecin........Milenka Aga_krz.......04.04.06........3900......56cm.......Szamotuły.....Roksana kriwas@poczta.tp.pl Kizia..........04.04.06.........3180.......53cm............................Julia ANNA80.......05.04.06........3400......55cm.........................Milena melania26@op.pl Monikaa_.....05.04.06.........2570.....50cm......Opatów..............Małgorzata Dowa .........06.04.06 ........4060 .....60cm ..... Łódź ...........Diana Milena dowa1@o2.pl Renola.........08.04.06........3100......55cm.......śląskie.........Julia ptrenata@plusnet.pl Grazie.........09.04.06........3900......58cm..............................Maciek Marteczka77.10.04.06.........4350......62cm......Lublin................Damianek Lolonek.......10.04.06.................................Sucha Beskidzka....Leon Mikołaj Mina29........11.04.06.........3400......55cm......mazowieckie…………Kajtek Jenefer25.....12.04.06........3250…....60cm......Głogów..............Julcia Joasia79.......12.04.06.........3200....56cm.......Łódź............Julia...... jsiudek@o2.pl Irlandia....12.04.06......3450......53cm....Aleksandrów Łódzki..Olek..olakrowka@tlen.pl Agneska.pop..14.04.06.....3800......61cm.... Chełm.....Aleks.....agneska.pop@op.p Witch3....14.04.06............................................Karolinka Róża............17.04.06.......2650...........53cm.........Olsztyn......Majka Ola23..........19.04.06.......3759.............56........................Julia Agnes_Bgd....20.04.06.......3060........54cm.....Bydgoszcz...Julia..agnes78@wp.pl Er..............20.04.06.......3200.........58cm....ok.Łodzi.....Hubert Sineqanone....22.04.06.......4150.......62........Białystok....Ola Silvia27........22.04.06......3950........59...... Wrocław....Kacperek Kasika1....24.04.06.....3590..............Rzeszów...Kacperek..kasiapodolec@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie 1*1 i 2w1 :) Anna pytasz o antykoncepcję.. no cóż.. ja ci nic nie pomogę bo za rok chciałabym zajść w ciążę z drugim dzieckiem.. a przez ten czas zostaje prezerwatywa.. :( potem to juz tabletki albo Depo Provera i spokój ... Mój synek dzisiaj był pół dnia na dworze z przerwami na wizytę w domu na przewijanie i karmienie// tak ciepło , że grzech dzieck otrzymac w zaduchu... a co tam u was kochane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam ostatnio o tych krostkach na buzi - że miał to być trądzik - ha ha - poszłam dzisiaj do innego pediatry. To są potówki! Dostałam maść z antybiotykiem i juz ciut lepiej. Oj z tymi lekarzami ..... Gratulacje dla nowych mamuś. Er cieszę się że choć Ty jesteś zadowolona z CZMP bo z tego co ja słyszę to chyba mnie by tam siłą nie zaciągnęli - no chyba że miałabym tam układy :) Co do spacerków to jak jest tak ładnia to my od ok 12 do 17 cały czas na dworku. A jak pięknie wtedy śpimy. gorzej w nocy :) Faktycznie ale mamy tych Juleczek. Aniu80 to chyba nie kolka. Zmieniłam mleko z bebiko 1 na bebiko omneo - nie było tamtego - więc moze to było przyczyną bolącego brzuszka. Diana nie robiła kupki przez 2 dni więc wczoraj zaaplikowałam jej czopek. OJJJ jaka była kupa. Dziś już ok choć kupy znowu brak :( Pozdrowienia dla wszystkich i całuski dla maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać o spuchnietych stopach. Mnie nogi nigdy wcześniej nie puchły nawet w ciąży. A po porodzie..... balony. Nie mogłam na nie patrzeć - jak leżałam na łóżku to przykrywałam je kołdrą. Co pomogło? - Po prostu nogi wyżej niż głowa. Leżałam na płaskim a pod nogi poduszka. trwało to u mnie ponad tydzień. 6 dni w szpitalu i po powrocie jeszcze ze 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz po badaniu usg, z malutka wszystko w porzadku. Anna80, lekarz zmienił mi witaminy na Multitabs, a o tych kupkach, to stwierdizł, ze jelita moze sobie nie radza jeszcze za dobrze i przepisał bakterie kwasu mlekowego. U mojej małej wyskoczył dziś paskudny ślad po szpitalnej szczepionce, moze dlatego taka niespokojna. Nad forma antykoncepcji tez sie zastanawiam, nie chce nic z hormonami dopoki karmie małą a z drugiej strony panicznie boje sie kolejnej ciazy. Mam znajoma , ktora uwierzyłą , ze jak karmi to jest niepłodna i ma teraz niespełna roczną córkę i miesieczne bliźniaki, horror. Do tej pory jakos nie zawiodłam sie na prezerwatywie, ale teraz sie boje, wiec juz sama nie wiem, a Mąż juz sie cieszy, ze dni postne sie niedługo skończą, a ja sama nie wiem co robić. Dlatego tez jestem ciekawa, jakie formy wy preferujecie. No i nowym Mamusiom gratuluje!!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, a to chrząkanie i wydawanie dziwnych dźwięków, to podobno normalne u Maluszków, tak przynajmniej twierdzi pediatra u ktorego dzis byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia WIELKIE GRATULACJE!!! no i kolejna cesarka. Czekamy na relacje i fotki. Dzis mąż był u pediatry i dowiedział sie ze to pochrząkiwanie - sapka, jesli nawet to jest, to dziecko musi wydawac jakies dzwieki i tyle na ten temat. Krostki stwierdził ze to tradzik i smarowac oilatum krem. Chyba tez zmienie pediatre bo też zastanawiam sie czy to nie potówki. Dowa a Twoje maleństwo miało tylko na buzi czy na całym ciele krostki? I jaka ta maśc? A na wzdecia i trudnosci kupkowe powiedział zeby nic nie dawac bo dziecko musi samo nauczyc sie pchac kupke i nie wspomagac niczym jesli nie ma kolek. Kazał mnie tylko pic herbatke hipp ułatwiającą trawienie trzy razy dziennie po 2 łyzeczki. Dziecku nie dawac herbatek jesli karmie piersią. A mała od rana sie morduje z kupka, nie moze spac bo ją cisniecie wybudza. Potem zrobi kupke i fajnie spi. Ale po południu to co chwile je i śpi jak zając po troszku a tak to albo grzecznie leży albo kwięka. W nocy na szczescie spi ale je kilka razy oczywiscie - czasem co godzine a czasem co 3. Dzis smoczek jej zaaplikowaliśmy. nie chciała, wypluwała ale po kilku próbach sie przekonała i przynajmniej w kąpieli była spokojna. Bo wczoraj to w k ąpieli było takie darcie ze myslałam ze gardło zedrze. Taki głód niedobry - a pojedzonego dziecka nie wolno kąpac. a Wy dajecie smoczka? Apropo antykoncepcji to w szpitalu mi przepisali Cerezette - mozna dla karmiacych - stosuje sie naokrągło bez przerwy i dopiero po 6 tygodniach mam zacząc. Witaminek pediatra mi nie kazał dawac - tylko D3. Ciekawe czemu jedni kazują podawac a inni nie. miłej nocki Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowa u mnie też nogi spuchnięte i dzisiaj mój mąż po wz=czoraszej wizycie pani z przychodni zaniesie mocz na badanie białka wiec może sie wyjaśni coś, dowa mam pytanko do Ciebie. Czytam że zmieniłas mleczko więc wnioskuję że nie karmisz piersią? jesli tak to jakie wybrałas mleczko bo ja tez niestety czekam na mleko w piersiach i w sumie są cieżkie aż mnie bolą, mała już nie chce ssać bo nic nie leci i sie denerwuję a mleka tyle że kot napłakał, ściągam laktatoremi i dosłownie może z 10 ml a jedna pierś to w ogóle mi sie zatkała chyba kanaliki i nic, boje sie żeby jakies zapalenie sie nie zrobilo:(. Też podaje małej butelkę, ładnie je, i mam tylko wyrzuty sumienia że nie karmię i przez to chyba płacze kilka razy dziennie, bo moj synek w sumie tez na butelce wychowany ale najgorsze są te rady żeby karmić bo to lepiej itp a mi sie płakac chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie:) 6 dzien po terminie, wszyscy dzwonia , dpoytuja czy juz urodziłam, a córcia baraszkuje w brzuszku, dzis ide na 17 do gina ,jeśli główka jest nisko to pewnie wyśle mnie do szpitala , jeśli nie to jeszcze tydzien oczekiwania. Viki i Serek a jak u Was sytuacja na froncie??? Asmana Ty juz pewnie jestes razem z córeczka:) Miłego i słonecznego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renolu juz ci odpisuje. trzymam jak zwykle mala na reku wiec pisze bez polskich znakow. ja karmie ja tez piersia. przed karmieniem butelka dostawiam ja do jednej i drugiej piersi a potem mleko z butli. nie odciagam juz bo mala wszystko zjada. mleko wybralam bebiko 1 - polecali w szpitalu. jedno opakowanie juz sie skonczylo chcialam kupic nast ale bylo tylko bebiko omneo 1. ponoc jest lepsze bo dla alergikow i cos tam jeszcze ale oczywiscie drogie bo ponad 20 zł. wydaje mi sie ze tamto lepij jej smakowalo, ale boje sie wrocic do tamtego. chyba przez zmiane mialysmy problem z kupka. o kurcze zapomnialam kupic pokrzywe - wg irlandii zwieksza laktacje. co do pediatry. ta u ktorej bylam wczoraj tez jest przeciwko wspomagaczom kupkowym :) powiedziala ze jezeli przez 3 dni sie nie zalatwi to podac okruszynke czopku. na razie problem z glowy bo kupka wczoraj byla. co do potowek. dianka ma je tylko na twarzy. najpierw miala takie krostki z jakby bialym czubeczkiem, pozniej jak ją np karmilam to na okolo tych krostek robily sie czerwone place - to z ciepla. masc jaka mi przepisala to pimafucort - 2x dziennie - na recepte. znowu piekna pogoda - zaraz trzeba isc na spacerek. sloneczko27 ty sie naczekasz..... trzymam kciuki aby jak najszybciej. bo jeszcze zostaniesz majowka :) poklep malucha po tyleczku aby wychodzil - taka pogoda... ja w niedziele poklepalam maciusia ktory jeszcze w brzusiu byl u mojej przyjaciolki i co..... w poniedzialek juz płakał jej na raczkach.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prośba do Silvia27
Czesc, witam wszyskie przyszle mamusie i pozdrawiam juz te obecne Jestem z innego topiku, pochodze z Wrocławia i wertuja troche forum, zeby poszukac kogos rodzacego w moim miescie. Mam pytanie do Ciebie Silvia27 - jezeli mozesz w prau slowach napisac, gdzie rodzilas, dlaczego wybralas ten a nie inny szpital i co wiesz o innych, ktory polecasz ? Czy twój wybór byl podyktowany lekarzem do którego chodzisz, czy zamierzasz rodzic niezaleznie skad pochodzi lekarz prowadzacy ? Bardzo cie prosze o kilka informacji !!! Oczywisice, zeby nie poruszac watku o Wrocławiu na waszym kwietniowym forum, prosze cie bardzo o kilka slow moze na forum "Przyszle mamusie z Wrocławia i okolic", bo widzialam ,ze tam zagladasz !: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3149203&start=90 Dzieki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze jestem z brzuszkiem. Czuję się dobrze, nic mi nie dolega. Kształt brzucha raczej nie zmieniony. Skurczy nie odczuwam tylko nieprzyjemne rozpychania i parcia w brzuchu. Do toalety nie latam ani w dzień ani w nocy więc pewnie główka jeszcze wysoko. Codziennie odbieram telefony rodziny i znajomych z zapytaniem czy już urodziłam. Sama też już się niecierpliwię. Dużo spaceruje bo pogoda wspaniała, tyle tylko że na razie bez wózka. Z tego co czytam bardzo dużo z Was rodziło przez CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia , gratulacje !!!! Odezwij sie , napisz jak wrazenia z porodu i jak malenstwo :) Sloneczko , trzymam kciuki !! :)) Faktycznie jakis urodzaj na cc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia, Kasika, Er gratulacje:D:D:D:D:D:D ale super!! Ja wczoraj byłam na pierwszym spacerku, wczoraj tez była u naś pielegniarka i mała przytyła 0,5 kg:). W nocy dała mi popalić, połozyłam sie po północy. Za to dzis spokojniutka:) Ja też małej nie werandowałam tylko odrazu do wózka wsadziłłam i na spacerek. Dziewczyny uzywacie czegos na sutki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, moja mała nie chce smoczka, probowałam jej dawać ale wyplówa. Czy wy tez tak macie ze wasze maleństwo czasem nie chce wogole odejśc od piersi?? Mi połozna powiedział aby podać jej wtedy herbatke hippa z kpru włoskiego, ale czytam tutaj ze lekarz raczej nie pozwala. Macie jakies metody na to ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten słoneczny dzionek!:)No i oczywiście gratulacje dla nowych mam!!! Ania26 ja też podaję mojej Multitabs. Po ile kropelek dziennie zalecił ci lekarz?U nas powiedziała położna że 20 kropli dziennie a pediatra(była dziś u nas na wizycie) żeby zmniejszyć do 10 kropli. Moja córcia tak straszliwie dziś płakała, że miałam ochotę płakać z nią :( Byłam przerazona bo nic jej nie było w stanie uspokoić a ona aż zaczynała kaszleć, dławić się od tego płaczu- to straszny widok gdy takie maleństwo tak się męczy. Nie wiem czy to była kolka czy ból brzuszka.Lekarce nie spodobał sie twardy brzuszek córci i zleciła nam badanie moczu. Tak więc jutro znowu do lekarza :( Martwię się bardzo... Co do antykoncepcji to ja też skłaniam się do cerazette ale z drugiej strony mam opory no bo to w końcu chemia no a karmiąc piersią... Moja Milenka juz przyzwyczajona do smoczka ale ssie tylko wtedy gdy ma ochotę w innym wypadku po prostu wypluwa. Róża ja stosowałam na bolące sutki w pierwszych dniach bepanthen, mnie naprawdę pomógł. Teraz nie mam już problemów. Wiecie co, ja mam obsesję,że za cienko ubiorę małą na polko... Acha, jeszcze jedno pytanie. Jak długo ma trwać to nieszczęsne krwawienie? Bo ja mam już dosyć...Czy u którejś z Was już się skończyło? Pozdrawiam gorąco!!!PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×