Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Czesc dziewczyny ,buziaczki malenstwa:)) Moj Kubus ma 8 tyg, wazy rowne 5 kilo i urosl 5 cm.Problemow zadnych, tfu, tfu :)) Chociaz ostatnio tez dostal takie plamki na buzce ktore czasem sie zaogniaja.Lekarka powiedziala ze do 3 mies, to normalne ale mnie sie to niepodoba.Jak do poniedzialku nie zejdzie jade do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silvia ciekawa jestem co powie położna na te krosteczki. Co do okresu to ja jeszcze minimalnie plamię - dziś 8 dzień ale gin powiedział ze wszystko ok. Silvia ja mam leżaczek fisher prica i jestem b. zadowolona tzn dianka. polecam http://www.allegro.pl/item101242592_lezaczek_fisher_price_2_w_1_do_18kg_gw_paragon.html dziewczyny myslałyscie o tych matach edukacyjnych? http://www.allegro.pl/item103983995_fisher_price_tygrysek_i_ja_new_2006_.html http://www.allegro.pl/item103983996_fisher_price_materacyk_3_w_1_new_2006_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki widze że krostki dopadły wszyskich maluszków. Moja Iza to miała straszne aż czerwone placki jakby ktoś żelazko jej przyłożył do twarzy, wypróbowałam sposób rumianek i pieknie wszystko zeszło. Ja znowu mam problem mała nie chce nic jeść ciągle śpi a ssie cycusia tylko minutke próbuje jej podać przez flache tez nic, łyżeczką też nic, strzykawke tez ma w nosie. Boje się że się odwodni byłam z nią u lekarza wczoraj i na oko lekarza jest wszystko dobrze, ale ja czuje, że coś nie ak bo wiem jak jadła wtedy a jak je teraz i na dodatek ciągle śpi czego wcześniej w ciągu dnia nie robiła, połozna mi powiedział, że organizm jest osłabiony. Moje pytanie do Was, wiem że to nie ma reguły, ale ile Wasze dzieciaczki ssą pierś tak intensywnie nie mówie o rozkoszowaniu się cycusiem?Czy któraś z Was będzie jeździła na rehabilitacje z dzieciątkiem bo ma asymetryczn ułożenie ciała?? Roza do jakiego pediatry chodzisz z córeczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ja jestem po ciężkiej nocy. Kacperek nie chciał spać i do 3 z małymi przerwami na zmianę go nosiliśmy. W końcu zasnął w naszym łóżku. Boże ale to męczące, na szczęście dzisiaj troche odespałam, bo w dzień to mały ma dobre spanie. Wyniki tej bilirubiny wyszły jeszcze podwyższone, ale nie ma powodów do obaw. Mam je powtórzyć we wtore i wtedy zobaczymy. Dodatkowo wyszło, że ma słabą morfologie, ale to chyba przeze mnie bo ja mam też tragiczną (zakrawa na anemie). Mam pic sok z buraków i jeść mieśo z zająca, bo inne preparaty przy karmieniu piersią nie wchodzą w rachubę. Mina 🌻 kobieto podziwiam Cię, że myślisz już o drugim dzidziusiu. Mi Kacpi wystarczy na jakieś 3 latka, przynajmniej teraz tak myslę. Mina na suchotki polecam żel Feminum:) kirrikirri 🌻 nie martw się, szpital jest do przeżycia. Sama byłam z Kacperkowym i wiem. Najważniejsze, że będziesz miała dzidzię przy sobie, a właściwie ona bedzie miała ciebie. Ja do szpitala musiałam wziąść prawie wszystko, bo mie dawali nic, nawet jedzenia dla mnie. Ale to zależy od szpitala. Trzymajcie się. Marteczka 🌻 ja też mam karuzelę fisher price i jest super. Dowa 🌻 maty edykacyjne są super, ale z kupnem ich poczekam jeszcze troche, bo narazie Kacpi jest na to za mały. Asmana 🌻 Mój mały tak intensywnie to w dzień ssie około 10-15 minut, w nocy trochę dłużej ale w nocy też na dłużej mu starcza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam jeszcze dodać, że wczoraj odebrałam becikowe i rodzinne razem ponad 2 tysiące:D Większość z tego pójdzie pewnie na drzwi do nawego naszego domku. Jak tam u Was sprawy z chrzcinami? Bo my zamierzamy chrzcić w drugą niedzielę czerwca, a nawet nie mamy ojca chrzesnego;) Idę bo Kacpi woła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kwietnióweczki:) We wtorek byliśmy u pediatry mala przybrała kolejne 300g,czli juz 1100g przez 3 tygodnie, waży obecnie 4400 i ma fajniusie pultaski:] a wczoraj odwiedziliśmy ortopede, ?Martynka słabiej ododzi lewa nóżke , mna razie ma zalecone ćwiczenia , a co dalej to okaze sie po usg bioderek za miesiąc. Moja córcia troche kasła i kich ,czy wasdze dzieciaczki moze tak miały, pediatra na razie kazała obserwowac, jak sie nasilą objawy to pozostanie szpital, kicha tak 7 razyy na dobe a zakasła 4 razy wiec na razie nie jest zle, ale pediara mówi że taki maluch nie powinien kasłać, mam nadzieje ze jej przejdzie to kichanie i kasłanie. Kirrikirri trzymam kciuki za malutką, gdzie trafiłyście , może na zaspę?? moja mała po porodzie miała tam b.dobra opiekę i pediatrzy też super. Kasika my planujemy chrzciny na lipca, chrzestni już wybrani a ja rozglądam się za kreacją dla Martynki:) Dowa my planujemy kupić mae ale taką: http://www.allegro.pl/item104869140_maty_canpol_wszystkie_wzory_mega_promocja_.html Pozdrawiamy wszystkie mamy 🌻 i buziaki dla maluszków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez odebralam juz swoje becikowe po ktorym nie ma juz sladu:))), niestety rodzinne mi nie przysluguje bo mam za wysokie dochody (tralalala) , zdecydowalam sie z niemezem nie chrzcic dziecka, ja zaluje ze nie mialam tego wyboru i chcialabym zeby ona miala. ale mysle ze czerwiec to idealny czas na chrzciny ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też planuję chrzciny na czerwiec, miały być w maju, ale wtedy mały się pochorował. Ma dalej sapkę, lekarz nic na to nie mówił, nie wiecie, to się jakoś leczy, czy zostawić w spokoju? My mamy matę z fischer price \"farma\", jest super, Miki ze 40 minutv potrafi przegadać do niej. A wogóle to jest terrorystą, w wózku na spacerze może być wtedy, jak śpi. Inaczej drze się jak opętany, bo na leżąco nic nie widzi. Kirikiri, u nas w szpitalu nic nie dają za darmo dla mamy, natomiast dzieciaczki mają pieluchy i mleczko. Trzymaj się, dziewczyno. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.Byłam dzisiaj z małym u lekarz bo w nocy pokasływał no i ma zapalenie krtani i ma zastrzyki.Czy wasze malenstwa tez tak choruja czy tylko moje jest takie pechowe ze wszystkie choroby łapie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem.. Kaj zasnął juz na noc wioęc mam chwilkę na neta. Byliśmy dzisiaj na szczepieniu dostał 2 ukłucia w rączkę i w udo.. a płakał tak, że ja prawie też się poryczałam. dobrze że tatuś go trzymał bo ja bym chyba nie dała rady. Przez 2 tyg przybrał 500g waży już 4700 w 6 tyg. życia :) i tylko na cycu. Potem obiadek, po południu przyszła do mnie koleżanka z pracy z 9 mies córcią .. :D a teraz skończyliśmy zmieniać wodę w naszym 50l akwarium.. tzn było generalne czyszczenie .. płukanie kamyczków itd.. Marteczka 🌻 nie zwlekam z wzięciem tabletek tylko nie biorę bo chcę mieć następne dziecko w miarę szybko czyli na jesień jak mały będzie miał pół roku moge juz zajśc w ciążę. i do tej pory będziemy się zabezpieczać gumą .. chociaż teraz nie zabezpieczamy się wcale .. wiem że to lekkomyślnośc. ale co tam.. jak będzie to będzie.. asmana 🌻 mój Kaj intensywnie ssie pieś ok 10 minut. potem już się bawi.. a najlepiej to w nocy.. jak się przyssie to oderwie się dopiero wtedy jak cyc jest pusty.. i to wszystko na pół śpiąco. . Kasika 🌻 dzięki za namiar na żel nawilżający.,. zapomniałam się lekarza zapytać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj byłam u pediatry i dała mi skierowanie na posiew moczu małej, wiec zobaczymy czy to bakteria. Renola mi lekarz kazał spuścic z 15 ml mleka przed karmieniem i zobaczyc jak mała bedzie sie zachowywać, bo może tez nie tolerować laktozy zawartej w mleku. Majka przez 6 tyg przybrała 1500g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mina podziwiam Cię, ja chyba sie nie zdecyduje wogle na drugie. Kirrikirri trzymam kciuki za maleństwo zeby szybko wracało do zdrowia, no i Tobie wytrwałości:) bedzie dobrze. Elizabeta ja nic nie wiem na ten temat:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mina 29 mam do ciebie pytanie,czy ty dostalas juz okres? Bo jesli nie to wstrzymaj sie z ciazą dopuki nie bedziesz miec przynajmniej dwoch okresow.Mi o tym nikt nie powiedzial i dowiedzialam sie tego dopiero wtedy jak juz bylo za pozno.Co mam na mysli,otoz po pierwszym porodzie karmilam piersia wiec nie mialam okresu ,tez chcialam miec szybko drugie dzieckop wiec sie nie zabezpieczalismy, zaszlam w ciaze kiedy wiki miala 8 mies, oczywiscie nie majac okresu,w 10 tyg. niestety poronilam.Jestem calkowicie zdrowa a przyczyna poronienia bylo to ze organizm nie wrocil do normy po ciazy i karmieniu piersia, lekarz mi dopiero wtedy powiedzial ze po porodzir kobieta powinna miec co najmniej dwa cykle zeby wszystko sie unormowalo i funkcjonowalo jak nalezy.A nie ma nic tragiczniejszego jak strata dziecka,a moglo sie to nie wydazyc, wystarczy ze gin. by mnie o tym poinformowal wczesniej ,przeciez mowilam mu ze bedziemy sie starac o drugie w niedlugim czasie.oczywiscie po poronieniu zaraz zmienilam lekarza i z tego jestem bardzo zadowolona ,mowi mi o wszystkim w najdrobniejszych szczegolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja ciągle czekam na pesel małego..Rodzinne to to drugie becikowe,tak?To zależne od dochodów?Chciałam zapytać czy jest ono stałe-1000zł czy różne...I czy wniosek o oba składa się razem?????? Dziekuję z góry za odpowiedz:) Teraz muszę spadać:) bo maly marudzi ale postaram sie napisać coś potem:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetko nie czytasz postów! :) Wkleiłam linka do strony na allegro z lezaczkiem takim o jaki się pytasz, tylko o innym kolorze. Jak juz wcześniej pisałam mała jest bardzo zadowolona. Wibracje ok a zabawki super. To lustereczko puszcza zajaczki na jej twarz a ona tak się cieszy że aż czkawkę dostaje. Dzięki temu leżaczkowi mam czas dla siebie i nie martwię się że wypadnie bo przypinam ja pasami. Polecam. Mój lezaczek jest taki. http://www.allegro.pl/item101242592_lezaczek_fisher_price_2_w_1_do_18kg_gw_paragon.html Kirrikirri - wracajcie szybko i zdrówka zyczę. Dziewczynki czy kąpiel w wannie jest już dozwolona? Mówiono mi że najlepiej odczekać 6 tyg. Mina ja też Cię podziwiam, moja mała pochłania mi tyle czasu, a jeszcze z brzuchem nie wiem jak miałabym się nia zajmować. Dziś dostałam prezent od córeczki - przespała od 24 do 5 rano. :) Dawno tak się nie wyspałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!Ja bardzo chciałabym zaglądać tu częściej ale kompletnie nie mam czasu!Kiedy Milenka zasnie to nie wiem w co mam wkładac ręce a w ciągu dnia niestety nie spi za długo... Asmana moja mała też ssie baaardzo krótko ,tylko ok. 4-6 minut i boję się ,że nie dojada ale skoro dobrze przybrała na wadze... Mina córcia też po 6u tyg. ważyła 4700.Nasze szkraby podobnie rosną! Napiszcie czy jeśli jest bardzo wietrznie na polku idziecie na spacerek?Bo u mnie ostatnio wieją takie porywiste wiatry, że szok...Boję się żeby mała się nie pochorowała... kirrikiri - dużo zdrówka dla Ciebie i dla Twojego Maleństwa!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie! Pewnie znów jestem na chwilke bo mały zaczyna ise wybudzać(śpi na balkonie). Byłam przedwczoraj na szczepieniu i mały ma na prawej nóżce mocne zaczerwienienie i twardy guzik..:(:(ale na szczeście poza tym nic sie nie dzieje. . Wczoraj byłam u ginki-biorę tabletki-wczoraj wieczorem połknęłam pierwszą...Rozmawiałam na temat spirali...po dwóch cc jest ewidentnie niewskazana..bo rana na macicy..i wogóle mój lkekarz nie poleca wkładki.. Tylko ,ze przeczytałam wczoraj wnikliwie dwa razy ulotkę od cerazette i nie rozumiem o co chodzi z tym okresem...:(Bo z tego zo tam jest napisane bierze sie tabletki przez 28dni a potem od razu zaczyna sie nowe opakowanie i nie robi się żadnej pzrerwy na krwawienie miesięczne...to znaczy,że ma wogóle miesiączki??? A po drugie to jakim cudem tabletki są skuteczne od chwili wzięcia pierwszej?????to równie dobrze można je tydzień brać i jest sie zabezpieczonym....a potem (jak np.mąz wyjedzie)przestać brać na tydzień...i co?Po tym tygodniu po ponownym połknięciu tabletki znowu jest sie w pełni zabezpieczonym???Może mi ktos to wyjasnic??? Przy braniu zwykłych pigułek wszystko jest jasne...ale one nie zabezpieczają od razu po połknięciu pierwszej tabletki... Nic z tego nie rozumiem...:(((Bo jeśli chodzi o zablokowanie owulacji(a tak podobno działa cerazette)to nie dzieję się to tak z dnia na dzień... Pytam bo nie chcę znowu być w ciąży:( Muszę uciekać bo mały już terroryzuje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...:(ale chaotycznie napisałam....mam nadzieję,źe zrozumiecie o co mi chodziło:).....Po prostu nie wiem jak to jest z okresem pzry braniu cerazette i jak one działają...:(jeszcze raz HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka77 mi lekrz powiedzial ze mosimy uwzac tak okolo 10 dni jak biore tabletki i pamietaj o jednej porze je bierz, 28 dni je bierzesz bo one nie hamuja owulacji tylko nie pozwalaja przedostac sie plemnikom przez sluz (zageszczaja go) . tak mi lekarz tlumaczyl. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Elizabeta:) A jak jest z okresem???nie ma go wcale??To dokąd będę brała pigułki to nie dostanę miesiączki?Czy tabletki sobie a okres sobie?:) To że wstrzymują owulację jako jedyne minipigułki przeczytałam w ulotce...Dalej jestem zielona:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w mój pierwszy dzień Matki:D Dobrze, że piszecie o tych tabletkach bo ja też zamierzam je brać. Wczoraj wieczorem Kacper zjadł z dwóch cyców i jeszcze 60 z butelki, ale głodomór. A może mój pokarm nie jest wystarczająco syty?? Mam nadzieję ,że nie bo bardzo dobrze mi się karmi piersią. Ale nic na noc mu dam jeśli będzie potrzebował. jak tak teraz o tym myślę to ion ostatnio troszkę płakał wieczorami, to może był głodny?? Sama nie wiem. We wtorek mamy wizyte u pediatry to zapytam. Jak karmię piersią to mogę jeść arbuzy??? Bo lody waniliowe wprowadziłam z powodzeniem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuuuluuuje
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×