Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........6500........62.........3 m-ce Elizabetaa........Iga-3100.................7000.........70......4m. i 3t aga_krz...........Roksanka.-3900..........6740.....69.........4m i 2 t Renola.............Juleczka...................7900.........68.........4 m i 1 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka...................5400.........59..........13 tyg kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6000..........??..........3,5m-ca Ania26..............Milenka-4020............6620.........??...........4,5 mc VIKI2...............Oliwia.....................7000.........68.........4 mies. Kasika1.............Kacperek-3590..........6500.........??..........15 tyg Agnes_Bdg........Julka-3060................5700.........60?........3,5 mc Monikaa_...........Małgosia-2570...........4800.........58.... ..4,5 m-ca asmana.............Izabela-3500 ............ 6030.........63........12 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............6700........69........3,5m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............6330 .......64.........4,5 m-ca serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............8000 ..........??....... 4m. i 1t jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........7450..........69.........4,5 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8...........Kinga - 3990.............6350..........65........3 m-ce Aloiram............Agnieszka-3260..........6200..........64......14 tyg Sineqanone.......Ola-4150..................6000..........??........3 m-ce Kingap.............Oliwia-3400..............6900..........64........14tyg Niebieskie_oczy...Małgosia................6200......??........4 mies. Roza...............Maja-2650................?? ..........??.......... 4 m-ce Madelaine........Milenka-3730............7190.......ok64cm....4,5m-ca Agnes_Bdg a co było twojej Juli po szczepiemiu?Mojej zupelnie nic nie bylo po pierwszym szczepieniu, za to dzisiaj bylam z nia drugi raz,pol dnia mi przeplakala i dostala wysokiej goraczki.Troche sie martwie jak dlugo ona moze sie utrzymywac???ciekawe jaka bedzie noc, az sie dzisiaj poplakalam, tak mi bylo szkoda oliwci... Uzupelniam tabelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania26 nie żertuj! nie ma słów, tylko namęczylaś sie z malutką i nic z tego nie wynikło. Ania80 mnie też sie wydaje ze od kaszki, dodatkowo moze jeszcze mlego a używam nan bez konsultacji z lekarzem, swojego nie potrafie ściągnąć. Viki ja też zawsze mam łzy w oczach jak mają kuć Majkę, gotowa jestem sama ramie podłożyć aby jej tego oszczędzić. Dziś pogoda beznadziejna i mój nastroj jakoś tez, mam nadzieje ze sie poprawi, a teraz lece małą nakarmić. Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamy :) Joanna 79 dziękuję za info. Zosia na wsi u dziadków od wczoraj się relaksuje a mama wróciła zeby załatwiać wszystko co związane z egzaminem magisterskim....za chwilę idę do promotora i troche sie boję... :/ Morfologia nam wyszla juz dużo lepiej...natomiast problem z krzepnięciem krwi ciągle jest i za parę miesiecy lekarz sie tym zajmie. Zaczełam podawać pepti 2...narazie na noc. I jako że skonczyła 4 miesiące a z jelitkami już lepiej to zacznę podawać coś dodatkowo... Powinnam zacząc od soku czy od czego??? A jak sok jabłkowy to w jaki sposób go zrobić jeśli mam swoje \"ekologiczne\" jabłuszka??? Mała waży 6,4kg...wygląda na drobną ,nie przewraca mi sie z brzuszka na plecy dalej i wogole nie lubi lezec na brzuchu....za to siadanie to jej uluboine zajęcie... Pozdrawiam i udanego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirrikiri to dobrze ze morfologia lepiej:) a jabłuszko starkuj sonie na tarce z malymi oczkami i wyciśnij przez gazę lub czystą pieluszkę. Ja wyciskam przez gazę bo na pieluszce pranej tak czy siek zostaje trochę proszku. A marchewkę tarkuje na tarce do ziemniaków:) Słyszałam ze lepiej mieć osobne tareczki i najlepiej plastikowe:) Moja mała coś nie bardzi jabłuszko preferuje, dzis spróbuje jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........6500........62.........3 m-ce Elizabetaa........Iga-3100.................7000.........70......4m. i 3t aga_krz...........Roksanka.-3900..........6740.....69.........4m i 2 t Renola.............Juleczka...................7900.........68.........4 m i 1 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka...................5400.........59..........13 tyg kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6000..........??..........3,5m-ca Ania26..............Milenka-4020............6620.........??...........4,5 mc VIKI2...............Oliwia.....................7000.........68.........4 mies. Kasika1.............Kacperek-3590..........6500.........??..........15 tyg Agnes_Bdg........Julka-3060................5700.........60?........3,5 mc Monikaa_...........Małgosia-2570...........4800.........58.... ..4,5 m-ca asmana.............Izabela-3500 ............ 6030.........63........12 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............6700........69........3,5m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............6330 .......64.........4,5 m-ca serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............8000 ..........??....... 4m. i 1t jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........7450..........69.........4,5 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8...........Kinga - 3990.............6350..........65........3 m-ce Aloiram............Agnieszka-3260..........6200..........64......14 tyg Sineqanone.......Ola-4150..................6000..........??........3 m-ce Kingap.............Oliwia-3400..............6900..........64........14tyg Niebieskie_oczy...Małgosia................6200......??........4 mies. Roza...............Maja-2650................?? ..........??.......... 4 m 1t Madelaine........Milenka-3730............7190.......ok64cm....4,5m-ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........6500........62.........3 m-ce Elizabetaa........Iga-3100.................7000.........70......4m. i 3t aga_krz...........Roksanka.-3900..........6740.....69.........4m i 2 t Renola.............Juleczka...................7900.........68.........4 m i 1 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka...................5400.........59..........13 tyg kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6000..........??..........3,5m-ca Ania26..............Milenka-4020............6620.........??...........4,5 mc VIKI2...............Oliwia.....................7000.........68.........4 mies. Kasika1.............Kacperek-3590..........6500.........??..........15 tyg Agnes_Bdg........Julka-3060................5800.........60?........4 m-ce Monikaa_...........Małgosia-2570...........4800.........58.... ..4,5 m-ca asmana.............Izabela-3500 ............ 6030.........63........12 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............6700........69........3,5m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............6330 .......64.........4,5 m-ca serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............8000 ..........??....... 4m. i 1t jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........7450..........69.........4,5 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8...........Kinga - 3990.............6350..........65........3 m-ce Aloiram............Agnieszka-3260..........6200..........64......14 tyg Sineqanone.......Ola-4150..................6000..........??........3 m-ce Kingap.............Oliwia-3400..............6900..........64........14tyg Niebieskie_oczy...Małgosia................6200......??........4 mies. Roza...............Maja-2650................?? ..........??.......... 4 m 1t Madelaine........Milenka-3730............7190.......ok64cm....4,5m-ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki2, mała zniosła te szczepienie już lepiej. A jak Twoja Oliwka? Jak po nocy? Ja już jestem mądrzejsza. Na szczepienie trzeba iść prędzej, poprzednim razem byliśmy po 17 i w nocy mała miała atak, płakała przez 1h i nie szło jej w żaden sposób ukoić, w końcu zasnęła ze zmęczenia. teraz szczepienie było ok 12 i było lepiej. Trochę popłakała ok 18 ale nocka była w sumie normalna. Gorączki nie zbijałam, w pupie tylko 37,5. Szukałam tych plasterków, co niby znieczulają ale jak nie znalazłam okazało się, że są na receptę i potem mi pielęgniarki powiedziały, że i tak nic nie dają. Jula waży 5800, od ostatniego szczepienia 1400 na + czyli ok. Zaraz podam jej marchewkę, zobaczymy co to będzie. Z jabłkiem sobie nie radziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek. Kacpi kończy dzis 4 miesiące ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Jeśli chodzi o jedzenie to mały je jabłuszko, marchewe, kleik ryżowy i od wczoraj kaszkę bananową, ta ostatnia baaardzo mu smakuje, mi zrersztą też:P DObrze dziweczynki, że z maluchami lepiej❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, Iga juz po badaniach , idzie do zlobka, lekarka troche sie zmartwila wynikami, bo ma hemoglobine na styk, powiedziala ze trzeba malej podac kwas foliowy i zelazo no i jak jej multicebion nie odpowiada to zmienic na cos innego. Mam sobie wybrac inne witaminki, polecacie cos?? pozdrawiam elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Byliśmy dziś u ortopedy po skierowanie na usg, po pierwszej wizycie niby wszystko ok. ale kontrola wzkazana ,to usg dopiero mamy 27 -09 , a na 31 -08 jesteśmy zapisani do prywatnego na usg , chce zobaczyc co ten powie, podobno jest to najlepszy ortopeda w Trojmieście- zobaczymy:) Od 2 dni martynia burczy i mruczy tak smiesznie tylko boje sie że dostanie chrypki bo jak spróbowałm ja naśladowąc to az mnie w gardle zadrapało:) Probowałam jej tez podawc soczek ale coś jej nie podchodzi ,chyba poczekam jeszcze 3-4 tygodnie. Jestem teraz troche zalatana bo synio idzie od wrzesnia do szkoły, a niedawno był taki malutki jak Martynka, ale ten czas leci:) Kasika ciesze sie ze u Kacpiego wszystko ok.🌻 kirrikirri super ze morfologia sie poprawia teraz tylko bedzie lepiej🌻 Asmana moja córcia tez ostatno często sie budzi w nocy a spała juz po 8 godzin non stop🌻 Elizabeta gratulacje dla igusi z powodu ząbeczka🌻 Co do wiatminek to my podajemy cebionmulti i jest ok. tak wiec nie doradze w tej sprawie🌻 Mina i niebieskie oczy fajne te wasze dzieciaczki🌻 Dziś dostałm próbki z nutrici i slniaczek:)czekam tez na paczke od nestle:0 A gerber napisał ze przyśle broszurki bo próbek nie wysyłaja:( Hipp tez broszurki bo próbek obecnie nie posiadaja. Pozdrawiamy i miłego popołudnia Duzo zdrówka dla wsztystkich dzieciaczków 🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Słoneczko27🌻 dobrze, że na pierwszy rzut oka u Martynki wszystko jest w porządku. My z Juleczką idziemy 7 września na usg stawów biodrowych. Już na jednym byliśmy w czerwcu i wszystko było ok. Ale to było prywatnie, bo nie chcieliśmy czekać tak długo. Teraz idziemy ze skierowaniem. Widzę, że masz Kotka w domku :). My mamy za to plujka. Strasznie pluje i robi brrr. Elizabetaa🌻 mam nadzieję, że hemoglobina się poprawi. Ja niestety także nie jestem Ci w stanie nic innego doradzić. Trzymaj się dzielnie. Kasika1🌻 wszystkiego najlepszego z okazji skończonych 4 miesięcy Kacperka. Kirrikirri🌻 super, że z wynikami Zosi jest lepiej i mam nadzieję, że uda się coś zrobić z tą krzepliwością krwi. Roza_🌻 moja starsza Córeczka też nie preferowałą tartego jabłuszka. Szczerze mówiąc nic nie preferowałą co Jej robiłam i deserki i zupki i obiadki. Chciała tylko jeść ze słoiczków. I dopiero około roczku Jej się zmieniło. No i mam nadzieję, że wyniki z wymazu będą dobre. Trzymam za to kciuki. Viki2🌻mam nadzieję, że z Oliwią po wczorajszym szczepieniu już lepiej. I że jakoś noc przetrwaliście. Juleczka nasza juz kilka razy przekręciła się z brzuszka na plecki. A jest juz taka ruchliwa, że trzeba Jej bardzo pilnować. Potrawi już się przemieszczać jak jest na brzuszku. Można to nazwać pełzaniem. Zapiera się paluszkami u nóżek i podnosi tyłek do góry i przesuwa się do przodu. No i oczywiście te stópki. uwielbia się nimi bawić. I rączkami także. Naprawdę jest niesamowita i zupełnie inna os swojej starszej siostry Agnieszki. ❤️A oto zdjęcie, które ostatnio zrobił mój Mąż Agnieszce. Jak odkurzał mieszkanie Agnieszka zaczęła się \"bawić z odkurzaczem\" i taki jest tego efekt: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/10d7db37f9481266.html Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Cały dzień tu widzę cisza. A my z Kacpim pojechalismy dziś do mojej koleżanki, jaki był mały grzeczniutki.Hoho Ta koleżanka niedługo rodzi i pytała się o takie różne sprawy dotyczące porodu. Jejku mówie Wam przypomniało mi sie wszystko.❤️ Ciekawe, kora pierwsza będzie w następnej ciąży?! Może Mina??:P Ostatnio mam doła, coraz trudniej mi się dogadać z rodziną, z którą zresztą mieszkamy😠 żeby już wykończyć domek.... Zazdroszczę tym, które mieszkają same.... Elizabeta nie pomogę ci bo też używam cebionu, może poprostu zapytaj w aptece, powinni ci coś doradzić. Asmana jak tam Izunia?? Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu Aga wygląda superancko:D🌻 Własnie dostałm maila z pampersa ze rusza akcja Polska Akademia Rozwoju Dziecka my sie wybieramy :) www.pampers.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja kuzynka ma na dzis termin a dzidzi sie chyba nie śpieszy:)podobno ma być dziewczynka a dziewczynki z reguły sie nie śpiesza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia79 z oliwia juz lepiej , goraczka jeszcze sie utrzymuje ale nie jast juz tak wysoka, ok.38.Noc przespala cala z przerwa na lekarstwo i jedno karmienie.A dzisiaj spi mi prawie caly dzien. Jesli chodzi o witaminki to nie moge nic doradzc bo obie moje corcie biora cebionmulti i jest dla nich ok.Elizabet najlepiej spytaj sie pediartry,napewno ci jakies dobre doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki pediatra kazala sama mi wybrac witaminy skoro muilticebion jej nie odpowiada, ale pani dala mi w aptece multitabs, zobaczymy, julka to brala i bylo ok. Najgorzej jest z kwasem foliowym bo niedosc ze trzeba ta mikrotabletke przciac na pol to jeszcze rozkruszyc i podac jej z czyms, po paru dzisiejszych porazkach i zmarnowaniu paru tabletek w koncu sie udalo a tak ma byc 3 x dziennie, super, ale pocieszam sie ze jak jej to ma pomoc to jakos przez to przebrniemy, tylko 20 dni:)). Potem poprosze o kolejne skierowanie na badania, bo chcialabym wiedziec czy wszystko ok. Dobrze ze to wyszlo teraz, kiedy to jest na granicy normy. Ide czytac ... harrego pottera:)) pozdrowienia elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia ja to sie dziś przekonalam ze raczej moja mała jabłka nie chce, dałam jej połowę deserku zjeśc zjadła pokrzywiła sie ale zeby była zachwycona to nie:O, po za tym po dwoch godzinach zwymiotowała i nie wiem czy to nie od tego. Dam jej spokoj z jabłkiem, ale obiadki zupki soczki to wcina i te ze słoiczka i te co zrobie sama:) Kasika moja mała tez sie zmienia jak ktoś przyjdzie albo my jesteśmy czasem jej nie poznaje, tylko lezy i sie rozgląda i nasłuchuje:) też mieszkamy z rodzicami i niby wszystko jest ok, ale chciałoby sie na swoje. Słoneczko tez słyszałam ze dziewczynki sie nie śpieszą, choć moja pośpieszyła sie o 2 tyg:) Viki zdrówka dla małej🌻 A ja dziś mam potworny nastroj, mała do 15 dała mi w kość, wogole prawie do nikogo sie ie odzywam i tylko czekam az coś mi podpadnie aby pokłocić sie , dobrze ze mąż wyszedł moze mi minie do jego powrotu. Ja wczoraj wieczorkiem lampke winka wypiłam i zoładek bolał mnie całą noc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mał jeszcze nie śpi , mąz ja usypia , zasnęła sobie dzis po 17 i spała do 18 i są teraz tego skutki , zawsze najpózniej wstawała o 16 po popołudniowej drzemce. Elizabeta ja tez podawałm małej kwas foliowy dobrze rozgniatałam i dodawałm swojego mleczka i jaakoś szło, przypomnialo mi się ze mój synek brał Juvit z witaminek- zdrówka dla Igi Viki zdrówka dla Oliwi Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie!!! Życze zdrówka wszystkim dzieciaczkom!!! U nas kolejne problemy, brak czasu na wszystko. Borykam sie z kolejnymi uczuleniami. Wyprosiłam u pediatry recepte na Bebilon Pepti bo wydawało mi sie ze to sojowe sie za bardzo nie nadaje, a podawanie poprzedniego PH 5,7 potwierdzxi lo problem nietolerancji. No i pediatra poogladał buzie małej i skłonił sie do Pepti bo na soje moze miec jakies uczulenie krzyżowe i dlatego krostki nie znikają. No i mysle ze wtedy krostki przestaly sie pojawiac ale stare jakos pozostały, nawet ma dziurki w policzkach bo poprzednia pediatra kazała wypalac spirytusem a ja zdesperowana to robiłam. Teraz nie moge sobie tego darowac (nazywała to odkażaniem zakażonych krostek). No i od kiedy zaczełam wprowadzac nowe potrawy znowu wysypki na buzi. To zwaliło mnie z nóg bo widze ze alergia Julii nie omineła. Podałam zupke jarzynową - była tam marchew, seler,p ietruszka. Chyba to po tym. Teraz podaje tylko marchew z ziemniakami ale krostki nie znikają. Deserki to dawałam jabłko i winogron. Ale teraz samo jabłko. no i sok jabłkowy. Na noc podaje mleko z kaszką jabłkową od dzisiaj, wczesniej dawałam z kleikiem ryżowym.Znacznie mniej mleka teraz wypija. Widac te soki, deserki i zupki choc podawane w małych ilosciach ale zapychają. A smakuje jej wszystko, tak sie cieszy tymi nowymi smakami, az radosc podawac, ale niestety coś jej szkodzi.... Martwią mnie bradzo te uczulenia wszystkie po kolei, to laktoza, to soja to zas z tymi zupkami. Boje sie co bedzie dalej. Szukam alergologa i znalazłam jakichs dobrych ale podobno kolejki tam giganty, jak sie zapisze na 15:00 to przyjmie dopiero ok 2:00 w nocy - takie kolejki i długie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolcia gdzie sie podziałaś
Jestem z Olsztyna. urodziłam syka 7 maja (termin na 29 kw). Podczytuje Was od paru miesiecy, mialam nadzieje na spacerek, ale Lolcia olsztynianka znikła :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Początek roku coraz bliżej i pora do pracy. Wiecie co , coraz bardziej się boję rozstania z małą. Najgorsze jest to, że to taki cycol- cały czas muszę być w popbliżu. Całe szczęście, że będzie się nią opiekować moja mama, będę spokojniejsza. Acha, a wracajac do wagi, to nie bieżcie sobie tak jej do serca- ciężar ciała zależy od komponentów ciała, tkanka mięśniowa jest dużo cięższa oc tłuszczowej.Dlatego, mimo, iż ważycie więcej może to mięśnie? A napewno woda która kumuluje się w organixmie do produkcji mleka Trochę nieskładnie to napisałam, ale mam nadzieję, że humorki nieco poprawione;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Viki2🌻cieszę się że z Oliwią juz lepiej. Kasika1, Słoneczko27 dzięki. Mi też się to zdjecie podoba:) Byliśmy z Juleczka w środę na szczepieniu. Dostała 3 ukłucia (bo dokupujemy Hib), jedno w rączkę i dwa w nóżki. Wieczorem po szczepieniu zauważyłam, że z boku rączki, niedaleko od ukłusia, zrobiła Jej się czerwona plama i teraz to ztwardniało. Agusia jest uczulona na komary i takie dostaje plamy w miejscu ugryzienia. Ale nie wiem co to znaczy u Juleczki. Czy taki przypadek, że Ją coś ugryzło, czy coś się dzieje. Do tego nasza pediatra jest na urlopie i przychodzi dopiero w poniedziałek. Dzisiaj po południu jest jakaś na zastępstwo i chyba pójdę do Niej. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis Iga pieknie wypila swoje zelazo, podalam w herbatce i ciagla butle, az milo bylo patrzec. Te zabki ktore jej wychodza swedza jaj strasznie, wszystkimi zabawkami szoruje w buzi i raz mnie juz ugryzla, lobuz jeden. A starszej corce tez ida zeby, narazie jeden zabek, dwojka sie rusza a za nia wychodzi nowa:))) Mnie rosnie zab madrosci, nie ma co,jest zebowo:)) Za tydzien do pracy, a Iga do zloba. Dlugo wczoraj rozmawialam z paniami ze zlobka, okazalo sie ze w grupie jest tylko 6 dzieciaczkow i dwie panie, i czesto, nie ma dzieci. Moze zaopieuja sie nia dobrze.Uspokoilam sie troche. W sumie JUla tez tam chodzila, tyle ze z JUlka nie siedzialam tyle w domu co z Iga i trudniej jest mi sie rozstac. Ide sprzatac. Poki Iga spi narazie elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja na chwilkę przywitać się bo zaraz zmykamy do lekarza z Iza do kontroli, i na kontrolne usg układu moczowego. gumijagoda ja znowu bedę Cię nudziła, odnośnie papierkowej roboty. Co wpisywałaś w tym oświadczeniu???? e.w.k.a. nie czytałam wszystkich postów, ale wiem że podałas przepis na ogóreczki \"koszone\" i pewnie je zrobię . Teraz zmykam się ubierac papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyżej to pomyłka:)))) Lolcia ja też jestem z Olsztyna i urodziłam córcie 29 kwietnia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek. Po wizycie u pediatry poprawiam tabelkę: nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........6500........62.........3 m-ce Elizabetaa........Iga-3100.................7000.........70......4m. i 3t aga_krz...........Roksanka.-3900..........6740.....69.........4m i 2 t Renola.............Juleczka...................7900.........68.........4 m i 1 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka...................5400.........59..........13 tyg kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6000..........??..........3,5m-ca Ania26..............Milenka-4020............6620.........??...........4,5 mc VIKI2...............Oliwia.....................6000.........62.........2m i 5 t Kasika1.............Kacperek-3590..........6500.........??..........15 tyg Agnes_Bdg........Julka-3060................5700.........60?........3,5 mc Monikaa_...........Małgosia-2570...........4800.........58.... ..4,5 m-ca asmana.............Izabela-3500 ............ 6030.........63........12 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............6700........69........3,5m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............6330 .......64.........4,5 m-ca serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............8140 .........??.... 4m.i 10dni jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........7450..........69.........4,5 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8...........Kinga - 3990.............6350..........65........3 m-ce Aloiram............Agnieszka-3260..........6200..........64......14 tyg Sineqanone.......Ola-4150..................6000..........??........3 m-ce Kingap.............Oliwia-3400..............6900..........64........14tyg Niebieskie_oczy...Małgosia................6200......??........4 mies. Roza...............Maja-2650................?? ..........??.......... 4 m-ce Madelaine........Milenka-3730............7190.......ok64cm....4,5m-ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×