Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Piję kawkę i powoli dochodze do siebie wstawałam dziś do Jędrka z 8 razy :(. Aniutka 🌻 rostania mają też plusy :) Musze zmienić menu Jędrka :) Róża 🌻 ja dziś robiłam badania Jędrkowi, ale na szczęście mąż rano tym się zajoł i ja nie musiałam nigdzie wychodzić :) a wyniki będą jutro może pogoda będzie ładniejsza Joasia 🌻 dużo zdrówka dla dziewczynek, a dla męża żółta kartka nawet kawałeczka ciasta ci nie zostawił nieładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż zrobił dzisiaj jajecznice właśnie ją zjadam jest pyszna bo to najlepiej mu wychodzi :) Asmanko a jak tam tata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie jesteście :) mam znowu chwilkę bo własnie lecą Teletubisie :) Rozyczko kochana moja Tośka też ostatnio w niczym nie przypomina aniołka jakim była jeszcze miesiąc temu :) i też jeszcze sama nie sieda , siedzi jak się ją posadzi więc się nie martw bo dzieciaczki się różnie rozwijają moja starsza córcia w wieku naszych pociech juz stawała w łózeczku :) Kasika jak tam? Asmanka a Ty gzdie? no tak pewnie mąz dziś w domu.... Wercia no to znacy że musze próbować z tymi ciastami...hmm powiem Ci ze mnie trochę zmobilizowałaś jakby co to zasięgnę rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka 🌻 cisto wyjdzie dobre jak bą spełnione pewne warunki: dobry przepis, dobre składniki, dobry piekarnik i dobre chęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś piekłam u teściowej ciasto które zawsze mi się udawało, ale teściowa dała mi jakąś dziwną mąkę ( nie ze sklepu tylko z młyna) i nie wyszło :( Od tej pory mam zasade że jeżeli nie ma tych produktów których zawsze używam to nie pieke, i sprawdzam daty przydatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera podziel się balkonem, bo ja nie mam a mieszkanie w bloku bez balkonu to ........... :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzicie no to już wiem ... piekarnik ok, chęci też sa , przepisy ok bo sprawdzone pzrez mamę...to wszystko przez składniki :) napewno :) lece coś robić bo Tosi zasnęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak samo ja robie wszystko sprawdzam jak nie ma to nie ma placka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera tak mnie rozochociłas że chyba dzisiaj spróbuje zrobić coś sama tylko jeszcze mi podaj przepis na biszkopt :) w życiu nie piekłam a nie chcę kupowac gotowego. Słoneczko a dałabyś początkującej przepis na metrowca? I coś jeszcze pisałyście o jakiejś Pychotce co to za stwór? dacie przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam ochote na pizzę:) mniam. Mała śpi -tylko na jak długo? Sylwia wyniczki bedą ok:), a ja jutro sie przejdę:) Anuśka w zupełnosci sie z toba zgadzan, moja mała tez nie jest aniołem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja wertuje wszystko na temat oduczania nocnego budzenia sie i sama nie wiem co robić, czasem mam już dośc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść :) Aniutka w tym śnie nie odwiedziłaś Asmanki tylko chyba mnie bo my jeśteśmy z Gdańska:D A co do ciast to ja juz pieke bardzo długo chyba z ponad 10 lat więc nie ma prawa sie nie udać:) Wera ja z tortami to ostrożnie , bo najlepsze robi moja mama ,a le kiedyś robiłam syniowi na urodziny i wyszedł:), Tobie tez pewnie wyjdzie na roczek Oskarka:) My mieliśmy pizza we wtorek , mąz zamówił na przeprosiny;) Joasiu zdrówka dla dziewczynek 🌻 Kasika jak zwykle odchudza sieod jutra:) Wszystkiem mamy zapraszam do nas na balkon bo jest duży, a oprócz tego mamy ogródek więc się pmieścimy:) Róza Majeczka może teraz marudzi ale potem nadrobi z procentami:) Sylwia na pewno wyniki będa ok. trzymamy kciuki:) A mojej Tyni cieknie z noska chyba ja jednak zaraziłam:( a wczoraj w synia szkole dwóch 15 latków spaliło dzwi od boiska dobrze że stróż zauważł pożar i straty są niewielkie, a gówniarzy złapali , biedni ci ich rodzice , wa wiecie czym podpalili : zimnymi ogniami- eh te dziaciaki to maja pomysły ,a na dodatek dziś w szkole była wizytacja biskupa , ale sie porobiło a dzis ran jeszcze było czuć dym w szatanich Dobra lecę bo Tynia sie budzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko mam nadzieje ze sie poprawi:) Swoją drogą to nie ma słów na te dzisiejsze dzieci, strach wysłać dziecko do szkoły. Ja sie tego boję, nie wiem jak wy. Pewnie całe dnie bede drzała o Majeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża ja też już teraz się martwie jak czytam co się dzieje z dziećmi. Ustaliliśmy z mężem że Jędrka wysyłamy na karate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jędrek już zaczyna chodzić w łóżeczku trzymając się szczebelków śmiesznie to wygląda bo troche się chwieje czasami :) ma już siedem ząbków:) najwyższy czas kupić szczoteczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×