Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Iza ciągle na balkonie sobie spi, Sylwia hahaha dobre pytanie pewnie dzidzius będzie wcześniej, ale umowa najpierw dom potem dzidziuś czyli zostaniemy przy dwójce:):) Chociaż ostatnio coraz częściej myślimy o domku , ale to marzenia skąd tyle kasy wziąć. Słoneczko Wypisz wymaluj Twój Mateusz to moja Natalia, jedynie supe jako tako zje jak człowiek. Ja od jakiegoś czasu śpię z Iza wygryzła tatusia:) i nie znoszę pobudek , bo ciągnie mnie za włosy to jej styl budzenia mamusi. Za to w nozy uwielbiam jak się przekręci na boczek podniesie sobie bluzeczke i cmoka cycusia mmmm cudowne uczucie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.My już po obiadku. Asmana super zdięcia a Iza poprostu wygląda jakby miała roczek taka duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera co serwujesz na deser, bo mam ochotę na kawe i coś pysznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka mam ciasteczka bo po placku zostały okruszki.Zapraszam na kawke i ciasteczka.Oskar jak rano sie budzi bo odczasu do czasu śpi z nami to klepie mnie po buźi a jak mu dam zabawki to odwraca sie do męża i zabawką znienacka w twarz i smieje sie w głos no i trzeba wstać. Kasika pewnie baluje i znowu sie upije i pod stołem będzie spać :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CześćJestem u cioci i z tego wszystkiego zostajemy tu z Kukusiem na 2 dni. Z karlosem lepiej, ale taka rozłąka zawsze się przyda:P Asmana zdjęcia śliczne, Iza baba fest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika Ty wredoto a ja pisałam, że mam ochotę na pychotkę, podziel sie z Asią- Asmanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po kąpieli, goscie pojechali, już na mikołaja prezenty sie zaczeły - siostra przywiozła uczoną słuchaweczke z fisher price. Jutro mam wywiadówke u Natalki w szkole, no i jeszcze odbiór wyników moich badan ale nie wiem czy zdąże. Apropo maty to moja Julka bawi sie na niej super, jest na podłodze rozłożona bez wiszących zabawek, chwyta sie za pałąki i chce wstawac, jak jej rozepne te pałąki to macha i wywija nimi; oczywiscie lusterko interesuje, napy tez, wkłąda tam paluszki. A moje dziecko lubi sie bawic szpulką nici, wkłada paluszek do środka, dobrze jej sie też gryzie. Bawi sie zakretkami ze słoików, trzaska nimi; uwielbia kota, piszczy jak go widzi, tarmosic chce a on pozwala na wszystko. A kot ten lubi wszystkie miejsca Julki, śpi na jej ubrankach, jak nie domkne szuflady to tam zwiniety w kłębek zasypia, także do wózka wchodzi nawet wtedy kiedy Julka śpi, kładzie sie w jej nóżkach i razem śpią. a po ile kropli D3 dajecie i cebionu multi? My po jednej mamy dawac a dawalismy cały czas dwie i po 5 multicebionu i dodatkowo po 10 zwykłego cebionu (z powodu ulewania) zeby zakwasic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc kobitki , jutro moze dam radę coś napisać, lecę na masaz bo mąż wrócił nareszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ty świnko miałaś sie odchudzać i co?To my z Asmanką mamy przy ciachach siedzieć a ty takie smakołyki jesz? Ale w przyszłym tygodniu na Mikołaja zrobie przekładańca z bitą smietaną o smaku truskawkowym i zwykłą na spód biszkopt i poleje galaretką i owoce na wierzch pychota.Zapraszam. Ja podaje 1 krople D3 i 3 krople ceblionmulti. Renola a kładziedz małą pod kątem 30 stopni tak mi powiedziała moja lekarka choć Oskar nie ulewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może później będę miała masaż zobaczymy :) czy nie zasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) pomału to tu kącik kulinarny się robi a jak tak dalej pójdzie i wszystkie zaczniemy próbować tych pysznosci to sie w drzwiach nie zmieścimy ;) Ale to nic, dzielcie sie dalej przepisami na takie pysznosci bo czasem pomysłów brakuje więc wystarczy na nasz topik zajzec i imprezka gotowa :) Ja daję Kacpiemu 2 krople D3 i 12-15 Cebionu (by mocz miał kwaśnyodczyn). Przy ulewaniu koniecznie trzeba kłaść dziecko pod kątem min. 30 stopni nigdy na płasko. Jesteśmy juz prawie spakowani. Na razie jestem nastawiona na pobyt 3 dniowy w tym szpitalu i na tyle nas spakowałam ale torba wypchana jak bysmy na jakies długie wczasy jechali ;) Asmana -> twoja Iza jest świetna, extra wyglada jak raczkuje :D Zmykam bo mam jeszcze troszkę do zrobienia a poza tym stresik mnie łapie więc nie chcę zacząć Wam smęcić. Odezwę sie po powrocie. Buziaki 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera my właśnie wybieramy sie z męzusiem na masaż;) Silvia27 duzo zdrówka dla Kacperka i szybko wracajcie ze szpitala , trzymamy kciuki aby wszystko poszło dobrze i bezboleśnie dla Twojego synia🌻główka do góry będzie dobrze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia ❤️ ❤️ ❤️ trzymaj się, czekamy na wiadomości od Ciebie. Mam nadzieję że Kacperek dobrze zniesie pobyt w szpitalu. Najważniejsze że będziesz z nim cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Bardzo Was przepraszam, że tak długo się nie odzywałam. :o Okazało się, że Agnieszka to tak kaszlała przez katar, ale za to Juleczka i zapalenie gardła i coś w oskrzelach furczało. Dzisiaj idziemy na kontrolę, ale Juleczka cały czas ma nieładny kaszel. Mam nadzieję, że już oskrzela są ładne. Muszę pochwalić, że mój Mąż wczoraj (pojechał z Agnieszką na mojego Dziadziusia imieniny) zrobił kopiec kreta. Jest to pierwsze ciasto jakie zrobił. Podobno było pyszne (dla mnie nic już nie zostało). Silvia🌻trzymajcie się tam dzielnie w szpitalu. Zobaczysz wszystko będzie dobrze i Kacperek dobrze zniesie pobyt w szpitalu. I mam nadzieję, że na pobycie 3 dniowym to się skończy❤️ A tak na marginesie, oczywiscie sie pomyliłam i chodziło mi o fontannę Playskool. Przepraszam za pomyłkę. Fajnie Ania_szczecin, że do nas dołączyłaś🌻 Jaki duży jest Remik, a ile ma ząbków. SUPER!! Na razie zmykam, bo Juleczka mi bardzo płacze i marudzi.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola🌻 ja daję tylko witaminę D3 i to jedną kroplę dziennie. A terz czas na życzenia :) Madelaine🌻wszystkiego najlepszego dla Milenki z okazji wczorajszego ukończenia 8 miesiąca👄 Aga_krz🌻wszystkiego najlepszego dla Roksanki z okazji ukończenia 8 miesiąca👄 Kizia🌻wszystkiego najlepszego dla Juleczki z okazji ukończenia 8 miesiąca👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieńdoberek Wam wszystkim :) wreszcie mogę popisać nieco :) Elizabetka ja od dawna nie korzystam z maty tzn. Tośka bo małe mieszkamnie i ciągle ją trzebabyło składać i rozkładać ale chyba ją wrzucę do pralki i upiorę to może dla Tośki będzie to coś nowego bo już napewno zapomniała o niej :) a gazety i różne ulotki kolorowe to jest najlepsza zabawka (dopóki nie powędruje do buzi oczywiscie) - wczoraj z tatusiem wybierała pizze z ulotki ale był płacz jak jej zabrałam :) ...no własnie niedziela a my pizze zamawialiśmy ale wiecie co nic mi się wczoraj nie chciało - leń totalny :( Słoneczko, Werka kiedy Wy macie czas piec te pyszności :( jak ja Wam zazdroszczę bo mam w domu same łasuchy i najczęściej na placek jedziemy do mojej mamy :) , żadne ciasto mi nigdy nie wyszło :) takiego mam pecha ale mój mąż już o tym wie, przekonał się kilka razy wiec nawet mnie nie namawia :)....o przepraszam ciasta typu Kopiec Kreta czy inne gotowce z pudełka wychodzą super :) Słoneczko to ci córeńka się rozgadała :) wszystko jeszcze przed nami bo dzieci są szczere do bólu :) Asmana jak ja Ci zazdroszczę tego balkonu i 3 godzin spokoju, gdzie Ty mieszkasz córeńko to może podjadę na ten balkon do Ciebie :) ooo własnie mi się przypomniało, sniłaś mi się dzisiaj ale co, poco i dlaczego to nie mam pojęcia. Sniło mi się ze gdzieś jechałam z rodzinka i przejeżdżaliśmy przez Gdańsk i powiedziałam męzowi ze możemy odwiedzić koleżankę z forum i jakoś nie znając adresu trafiliśmy i Ty taka zadowolona mówisz o cześć Aniutka a dalej nie pamiętam :) - rano jak się obudziłam to sie tak śmiałam do siebie...:) i nie ukręcaj Natalii głowy!!!! :) Renolka ja daję Tosi tak: 7.00 - ok. 230 mleko + 1 miarka kleiku ryzowego 11.00 - kaszka na mleku ok. 180 - 200 15.00 - obiadek (mój albo słoiczek) 17.00 - owoce (słoiczek lub świeże) 19.00 - mleko z dod. kleiku 180 w międzyczasie herbatka, soczek i chrupki kukurydziane bezglutenowe ostatnio pytałam pediatre czy tak jest ok i powiedziała, ze jak najbardziej Renolka napewno nie zamało, nie martw się :) i dzięki za pomysł z nakretkami od słoików :) dziś wypróbowałam jaka była zadowolona :) Ja nie śpię z Tosią, mam w pamięci obrazek mojej bratowej, która zabierała córcie do łóżka bo nie chciało jej się w nocy wsawać i teraz córcia ma 2,5 roku i nadal z nimi spi...a tu w drodze drugi dzidziuś :) ale z drugiej strony to fajne uczucie tak jak Asmanka pisze jak Izula sama znajdzie mleczko mamusi i ssie :) - zresztą Tośka nigdzie nie zaśnie poza łóżeczkiem :( Kasika jak mój mąż wrócił po 2 dniach to sie tak stęskniłam że siedziałam przytulona cały wieczór :), czasami rozłąka się przydaje :) dziewczynki ja daję D3 1 kropelkę i nic więcej, w sumie to nie wiem dlaczego nie daję jej żadnych witamin może powinnam? Wam lekarz zalecił? a własnie Kasika od dzisiaj się odchudzasz kochana, poszło w eter i nie ma przebacz hi,hi :) - pewnie dzisiaj dojadasz Tiramisu na śniadanko do kawki pzryznaj sie :) Silvia trzymajcie się, jestesmy z Wami i czekamy na wieści :) ❤️ Dołaczam się do zyczeń dla wszystkich dzisiejszych 8 miesięcznych solenizantów 🌻 ❤️ a moja Tośka znowu maruda, juz sie trochę przyzwyczaiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany....chyba pobiłam rekord w długości wypowiedzi....przepraszam :) ale tak to jest jak się 2 dni nie zagląda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pogoda u nas trochę śpiąca ale u Was to chyba całkiem bo śpicie :) halo puk, puk jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) jestem i ja:) narobiłyście syronek ze ho ho:) U nas tez pogoda marna, zimno i pada buu. Nigdzie sobie nie wyjdziemy. Miałam iśc na wyniki i na śmierc zapomniałam, a w srode do lekarza:O Majeczka wczoraj była okropna, takiej jeszcze jej nie widziaóam, marudna była strasznie ohh mam nadzieje ze dziś lepiej bedzie:) Duzo zdrowka dzieciaczkom bo czytam ze troche chorują🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------------------------------------------------------------------------------------- Elizabetaa.....Iga-3100.............8300......74......8m i 1t …....23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……...26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........9000......??.......8 mc……...29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8160....ok70.....6,5m-ca…….03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......12tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t…….05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......6950.......??......7m-cy …05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........7350 .....68.....6 m-cy……...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??......7 m i 3 t…..08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8800.......75......7 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.........10 kg.....56......7m 3t...10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......7990......71......6 m-cy.…..12.04.06 jenefer25......Julcia-3250..........7200......61......3 m-ce…..12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........7200......68......11 tyg…….12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........9125 .....??.. ....6m………….14.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Roza............Maja-2650............7200.....68......7,5 m…….17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........7800......70......6,5 m-ca…19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......7 m-cy....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.......2 m i 2 t..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies 10 d..20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5m-ce…...21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........9400.....???......6,5m-ca…...21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......8190 ....80......7 m ………22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............7850.....??.......5 m-cy……….22.04.06 Kasika1………...Kacperek-3590.....9000.....70.......7mies..24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410……..7500.....65.......7m……………28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8000......74.......7 mies.29.04.06 serek..........Joasia-3450.........6800......67........5,5m-cy....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8000......68........6 mies……...01.05.06 Kingap.........Oliwia-3400........8000......71........4,5 m-ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana fajniutkie zdjecia, moja mała nawet jeszcze sama nie sieda a twoja juz raczkuje a roznicy jest 2 tyg. czasem mam wrazenie ze tylko marudzic potrafi:(. Oj chyba mam podły nastroj. Hej Sylwia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Ja jestem.Pogoda słoneczna. Silvia będzie dobrze trzymamy kciuki a to dla Kacperka i dla Ciebie ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Aniutka 🌼 mi na początku tez placki nie wychodziły same zakalce :D :D ale po mału doszłam do wprawy no jeszcze nie umiem mas do tortów mam nadzieje że na roczek Oskara zrobie sama.Z czasem to różnie bywa albo jak śpi albo moja mama albo mąż sie zajmuje.Ja też mam dużżży balkon więc zapraszam. Joasia 🌼 i ty dopiero teraz piszesz że pizze jadłaś ale narobiłaś mi smaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×