Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Hejka!! My już po lekarzu. Agnieszka oczywiście zdrowiutka (tak jak mysleliśmy z Mężem)!! A Juleczka jeszcze tylko kaszel i ma brać jeszcze przez kilka dni Eurespal. Ale w oskrzelach jest juz ładnie i gardło też w porządku. Na spacerki tez możemy już wychodzić (SUPER!!, bo czułam się jak w więzieniu), ale unikać dużych zbiorowisk ludzi. Kaszelek może być jeszcze do tygodnia. No i pani doktor jeszcze się zdziwiła, bo tydzień temu prawie widziałą już ząbka pierwszego, a teraz już nie :) No i muszę się Wam pochwalić, że Juleczka pierwszy raz wstała.Zamiast iść spać usiadła i złapała się szczepelków w łóżeczku i hopsa, tyłeczek do góry i wstała. I tak stała z 2, 3 minutki. Drugi raz jeszcze nie próbowała. A tak szybko zasuwa raczkując. Do chodzenia na nózkach tak jak Jęder 🌻 Sylwio, jeszcze daleko. No ogólnie jest bardzo ruchliwa. Agnieszka była bardziej spokojna ruchowo :) Sylwio🌻 super ten Twój (włąściwie to Wasz) Jędrek❤️. No i także gratuluję 7 ząbków. No i dziękuję za życzenia zdrówka dla moich córeczek❤️ Słoneczko🌻 super, że podałaś ten przepis bo ja kiedyś też robiłam metrowca i może do niego wrócę po kilku latach :) No i Tobie także dziękuję za życzenia zdrówka dla moich córeczek❤️ Ja też bym reflektowała na przepis na tą pychotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie mam za bardzo czasu tu pisać..:P Asmana🌻 ty alkoholiku;) masz tu kawałek pychotki {___} Renola🌻 jak wywiadówka i wyniki?? ja daje 3 krople wit d i tyle. Wera🌻 kochanie jak wroce do domu to oczywiscie, ze zaczne sie odchudzac, tu niestety nie mam warunków;) sylwia27🌻 trztmamy za was kciuki, wracajcie szybciutko😘 joasia79🌻 gratulacje dla husbanda:P zdolny kret, tzn chłop z niegi:D aniutka 30 🌻 słonko niestety jak juz pisalam nie mam tu warunkow do odchudzania..hihi:P róza🌻 witam w klubie marudnych dzieci:O Sylwia_76 🌻 jak kukus zobaczyl jedrka topowiedzial HEJ SŁONECZKO🌻 nastepna sie mojego odchudzania przyczepiła:D buziaki TESKNIE ZA KARLOSEM [ w malzenstwie mowi sie za moim starym:P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, Iglaczek i Juleczek juz spia, jak cudownie!!! A Ja piore moja czapke mikolaja i swoj magiczny mikolajowy woreczke, bo wiecie tylko pssssssssssst to ja jestem Mikolajem, bo jak wiadomo kopernik byl kobieta i mikolaj tez:)) kupilam dla swoich dzieci ze szkoly jak co roku cukierki, zeby im oslodzic ten trudny zywot ucznia, hiii. Zabwaki wasze dzieci dostana 24 grudnia wysle oczywiscie komercynego chopa do tej ciezkiej roboty:)) Panie w zlobie dzis rozczulaly sie nad iga, jak mi milo:))) ze caly tata ze juz fajnie gada no i ze wszystko zje. Zarlok z niej jest rano oklo 6 ma piers, potem 9 kaszka, 12 obiadek, 14/15 deserek 17 piers no i 19 piers i potem juz dowolnie w nocy. Staram sie jej dawac codziennie owoce, zeby nie byla takim niejadkiem jak starsza corka, to jest takie chuchro wazy 18 kg a ma 7 lat, jak przyjdzie mocniejszy wietrzyk to ja zdmuchnie ale sie dzis rozgadalam, odstawilam cerazette na miesiac, dwa i moj depresyjny humor znikl. Dziewczyny czy po cerazette ochota na czulosci wam opadla, bo mi totalnie, a teraz to znowu mam ochote sie tulic i tulic :)) ide cos porobic kreatywnego w domu np umyje naczynia:)) papaptki elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ale się dzieje. Nie było mnie parę dni a tu Wasze – Nasze dzieciaki już chodzą. Moja Aśka urodzona w niedzielę – leniuszek z niej ogromny. Sama nie próbuje się unosić tylko na nas wymusza krzykiem zmianę pozycji. Na brzuchu nadal nie lubi leżeć nawet przez chwileczkę więc rączek też pewnie nie ma za mocnych. Jutro idę z nią do szczepienia. Po zważeniu i zmierzeniu uzupełnię tabelkę. Coś mi się jednak zdaje, że Mała nawet ośmiu kilogramów nie waży bo taki z niej szczupaczek. U mnie rewolucja niemalże bo wracam do pracy. Na razie na pół etatu. Cieszę się nawet. Wydaje mi się, że oderwanie od domu wyjdzie mi na korzyść a Asia zostanie w tym czasie z babciami. Mała śpi dzisiaj już od 19. Kupiłam jej dzisiaj na Mikołajki taką słuchaweczkę – telefonik Fisher price ale ona i tak zdecydowanie woli mój telefon albo pilota. Nie mam jeszcze prezentu pod choinkę. Zmykam obejrzę sobie M jak Miłość i później myślę jeszcze tu zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu jestem, Toska poszła spać :) Słoneczko dzięki za link do stronki 👄 Sylwia jaki fajny facet twój Jędruś a jakie oczy ma śliczne :) Asia gratulacje!!! jak ja czekam na taką chwilę :) Elizabetka u mnie mąż włąsnie myje gary i mnie wysłał do komputera :) (dzień dobroci dla żony?) - papatki :) aaa no tak M jak miłość....i nikogo nie ma :) no to sobie pewnie sama posiedze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to się dzisiaj dzieje nie ma Asmanki? Serek moja Tosia tez leniuszek :) i tez chuchro :) - ja wracam do pracy od marca i jeszcze nie mam opiekunki, czeka nas szukanie...ale sie boję. nie mam sumienia zostawić dziecka z obcą osoba ale cały czas mam nadzieję że coś wymyślimy...może ktos znajomy sie znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Matko z córką, ale się rozgadały baby:):) Aniutka prawda mąż w domu, więc mnie nie ma na kafe a teraz pojechał do pracy na rozliczenie, więc jak cmyk i do Was. Co do snu to Gdańsk niby niedaleko mnie , bo ja \\Olsztyn mamusiu:)A balkonu chętnie użyczę jakieś 4 wózki wedją.Mie martw się ja też podaje tylko jedno kropelkę D3 i nic więcej. Kasika serce kochae dziękuje za pychotkę - to moje ulubione ciasto ale od dzisiaj jestem na diecie no zobaczymy co z tego wyjdzie. Jezuu nic nie widzę bo ciemność w pokoju. Do mnie już Mikołaj przyszedł:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jesteś kobito a ja miałam pisać że ostatnie Twoje słowa na forum to ze sie sama upiłaś... wytrzeźwiałaś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wczoraj wieczorem piliśmy winko, a dzisiaj wpadł znajomy z winem własnej robty i tez już jestem po lampeczce ale głowe to mam ci ja słabą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA to teraz rozumiem dlaczego mąż gary myje:)Chce niecnie wykorzystać żonkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz spadam bo oczy mi się kleją a jeszcze z Asia muszę pogadać bo bidna ma w szkole jakieś przezycia :( i jeszcze mam się wpisac do Zotych Myśli (pamiętacie coś takiego ze szkolnych lat?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary trik facetów:):) A im się wydaję, że my się złapiemy na to przecież kobieta niest jak media markt - nie dla idiotów :) Nie obrażając nikogo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Oskar też dzisiaj był strasznie marudny ale już spi. Aniutka podaje ci przepis na biszkopt. Np: biore 5 jajek tyle ile zaważą to daje mąki cukru może być o 5 deko mniej ,1 łyżke oliwy,2 łyzeczki proszku do pieczenia.Najpierw żółtka ucieram z cukrem potem dodaje mąkę,proszek a na koniec piane z białek. Lub przepis mijej teściowej 6 jaj, 1 szkl.cukru 1 1/2 szkl. mąki 1/3 łyżeczki proszku. Białka ubić na sztywno z cukrem,dodając po żółtku.Piec 20-30 min. Ja wole swój przepis bo sprawdzony i zawsze wychodzi. Kupiłam dzisiaj likier cytrynowy kto ma ochote to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu się pije. Ja to przy Was abstynentka jestem. Mój przepis na biszkopt: 8 jaj 8 czubatych łyżek mąki 8 płaskich łyżek cukru ½ łyżeczki proszku do pieczenia Ewentualnie kapka octu Białka ubić na pianę zmiksować z żółtkami i cukrem, przesianą mąkę z proszkiem do pieczenia delikatnie połączyć – wkręcić i do piekarnika na 180 stopni na ok. 45 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Anna80🌻 wszystkiego najlepszego dla Milenki z okazji Jej małego dzisiejszego święta❤️ Monikaa_🌻 wszystkiego najlepszego dla Małgosi z okazji Jej małego dzisiejszego święta❤️ Aniutka🌻 dziękuję bardzo. Pewnie i u Ciebie ta chwila nadejdzie szybciej niż myślisz :) Kasika🌻 przekazałam Mężowi i bardzo Ci Dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja tez dołanczam sie do zyczeń:):) Joasia co tam?? U nas dziś pogoda marna, ja juz od ranca na nogach i o dziwo mała śpi od 8 rano- ale pewnie zaraz wstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kobietki :) u nas dzisiaj pięknie :) serek dzięki za przepis na biszkopt :) wczoraj miałam coś upiec ale jakoś czasu mało było, dzisiaj też nie uda mi sie bo po południu jedziemy do teściowej i do siostry z Mikołajkiem :) ale jak tylko znajdę chwilę to się wezmę za jakieś ciacho :) spadam kochane bo Toska śpi a ja mam trochę do posprzatania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o prezenty od Mikołaja na jutrzejsze Jego świeto to Agnieszka dostanie rodzinkę lalek Steffi, a Juleczka małą zabawkę muzyczną My Baby Śmieszne zwierzątko. Natomiast w Wigilię dostanie Agnieszka domek dla lalek Barbie a Juleczka tą fontannę Playskool. Nasi przyjaciele mają jeszcze super zabawkę, którą Agnieszkja lubiła się bawić i do tej pory lubi, ale wydaje nam się, że jak Juleczka bedzie miałą rok bedzie wtedy lepsza ta zabawka. A to jest link do tej zabawki: http://www.allegro.pl/item144654914_playskool_stolik_edukacyjny_mega_opcje_.html Roza🌻 u mnie wszystko w porządku. A u Ciebie co tam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelkę bo jakos moja Tośka miała w niej 6,5 m-ca, zmienilam na 7,5 ------------------------------------------------------------------------------------- Elizabetaa.....Iga-3100.............8300......74......8m i 1t …....23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……...26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........9000......??.......8 mc……...29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8160....ok70.....6,5m-ca…….03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......12tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t…….05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......6950.......??......7m-cy …05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........7350 .....68.....6 m-cy……...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??......7 m i 3 t…..08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8800.......75......7 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.........10 kg.....56......7m 3t...10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......7990......71......6 m-cy.…..12.04.06 jenefer25......Julcia-3250..........7200......61......3 m-ce…..12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........7200......68......11 tyg…….12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........9125 .....??.. ....6m………….14.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Roza............Maja-2650............7200.....68......7,5 m…….17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........7800......70......7,5 m-ca…19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......7 m-cy....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.......2 m i 2 t..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies 10 d..20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5m-ce…...21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........9400.....???......6,5m-ca…...21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......8190 ....80......7 m ………22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............7850.....??.......5 m-cy……….22.04.06 Kasika1………...Kacperek-3590.....9000.....70.......7mies..24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410……..7500.....65.......7m……………28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8000......74.......7 mies.29.04.06 serek..........Joasia-3450.........6800......67........5,5m-cy....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8000......68........6 mies……...01.05.06 Kingap.........Oliwia-3400........8000......71........4,5 m-ca buzialki i naj,naj dla Milenki i Małgosi !!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ok:) ale ja jeszcze nie mam prezentu:( dziś sie chyba przejdziemy na zakupy. Jeszcze gwiazdka, zawsze mi brakuje pomysłów. Macie jakieś fajne?/ Aniutka uporaj sie ze sprzataniem i wracaj:), ja dziś nic nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jutro chyba sie przejde z mała na wazenie ciekawe jak tam postepy, mam nadzieje ze jest ok. Obudziła sie lece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jesteście to ciężko mi odejść bo jak zwykle nie mogę się nagadać :) - napisać ja jeszcze też nie mam prezentów dla dzieci i nie moge sie zdecydowac tyle tego jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×