Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Wera właśnie myslam gdzie się pdziewasz , a Ty na zakupach bylaś - tyle czasy - owocnne musiały być , le żeby z kijem na zakupy;):P Sylwia moja dojdzie pewne jutro do Gdańska piorytety standartowo idą 3 dni( mimo że powiny byc następnego dnia od nadania ale to juz inna bajka) Zmykam na wspólna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana gdybym wiedziała ze moje zakupy tak sie skonczą to dałabym ci znać, przynajmniej przyjemniej czas by leciał, a nie tylko szybciej szybciej, to był maraton ;) Rybka fajnie ze sie odezwałaś:) ja tez nie wiem co to kolka, ale Majeczka ma 2 zeby czekamy na reszte. Jest ruchliwa ze ho ho:) Sliczne malenstwo:) Aniutka biedne maleenstwo niech wraca szybko do zdrowia, jeszcze jakies powikłania, przykre:( Dzieki za zyczenia:) sylwia ja tez nie przekonam sie do sztucznej choinki, nie ma to jak zapach drzewka w domu :) Wera chyba sciagne od Ciebie pomysł z piłką:) Lece spać, do jutra:) Słoneczko ja wciąz intensywnie myśle nad prezentem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze i Sylwi spodobał sie pomysł z piłką Dołanczam sie do prośby:):) Majka dała mi w kośc dziś popołudniu ze ho ho, teraz naszczescie sobie śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Asia dostała kiedyś od mojej bratowej taką nadmuchiwaną rybę z dzwoneczkiem w środku i bardzo lubi się nią bawić. Niestety nie wiem gdzie została zakupiona. Poczytałam co u Was (wszystkiego nie dałam rady) bo bardzo dużo wpisów. Dla chorych dzieciaczków życzę zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża już wcześniej wpadłam na ten pomysł, tylko mam problem z wykonaniem. Podobały mi sie małe piłki w Tesco, ale nie było już z misiami tylko z księżniczką w różowej sukience, nie chciałam Jędrkowi takiej kupić i teraz żałuje :( Mój mąż ma teraz mało czasu i nie mam kiedy pobuszowac po sklepach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pójdę się wykąpać bo padam. W pracy męcząco. Wróciłam na pół etatu a pracy mam tyle co na całym. Szef mnie dzisiaj prosił o przychodzenie jeszcze w jeden dodatkowy dzień ale na razie odmówiłam. U Asi był dzisiaj obie babcie więc się nie nudziła bez mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek to może lepiej wrócić na cały jeżeli masz pracy jak na cały, a płacą Ci za pół. Ja zamierzam zacząć czegoś szukać po nowym roku, bo do swojej pracy już raczej nie wróce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia – nie chcę zostawiać dziecka tym bardziej, że karmię piersią i dlatego chodzę do pracy co drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam się iść kąpać ale Asia jakoś tak niespokojnie śpi i boję się, że będę musiała z wanny do niej biegać. Jestem z nią sama – chłop jak zwykle w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cie nie namawiam, tylko wiem że czasami jest tak że masz pół etetu, a zostajesz dłużej bez dodatkowych pieniędzy. Jeżeli ułożyłas sobie grafik tak że jesteś tylko kilka dni w tydodniu, a nie codziennie po 4 to lepiej i dla Ciebie i dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Aniutka 🌻wszystkiego najlepszego dla Tosi❤️ Aloiram🌻wszystkiego najlepszego dla Agnieszki❤️ Kirrikirri🌻wszystkiego najlepszego dla Zosi❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻ja też jestem zadowolona, że udało nam się kupić takie prezenty:) Roza🌻 nie ma za co dziękować:) A prezent jakiś wymyślisz:) Masz jeszcze czas. Aniutka🌻 mam nadzieję, że ta noc była dużo lepsza niż poprzednia. Zapalenie ucha to nie żarty. Trzymajcie się zdrowo👄 Sylwia🌻 no to gratuluję Męża. Bo to chyba nieliczny przypadek, że zakupy znosi dzielnie :) No i jak przesyłka, wszystko ok? ta piłkę z kubusiem Puchatkiem ma ASgnieszka i Juleczka libi się nią bawić Asmana🌻 ale od dawna kaszlesz, czy teraz się przeziębiłaś?? Bo mój Mąż kaszle już od 5 lat (może to alergia na ślub, bo mniej więcej wtedy zaczął:)) i oczywiście lekarze niewiedzą dlaczego:) Dużo zdrówka dla Ciebie. Serek🌻 super, że z Asi oczkiem juz wszystko dobrze❤️ Rybka🌻 super, że wróciłaś❤️ Piękne oczka ma Marcel:) Gratuluję postępów jakie robi Marcel. A co do zębów, to mojej Julecvzce też dopiero co wyszły:) Słoneczko🌻 super, że wywiadówka się Tyni podobała:) A tego kurczaka może dziaj zje. Ja wczoraj od 14 do 17 dałam Juleczce jeszzce 3 łyżeczki deserku, ale to było strzasznie umęczone, czyli przez cały dzień zjadła 6 łyżeczek, ale dzisiaj, nie bedę w Nią tak wmuszać, bo się jeszzce bardziej zrazi, ile zje tyle zje trudno. A czy twoja coś pije? Bo Juleczka nic nie chce pić. Ani z butelki, ani z kubka, ani z łyżeczki (no wczoraj może wypiłą 1 łyżeczkę):( Wera🌻 super prezent dla Oskarka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim :) jestem strasznie nieszcześliwa ze nie mam czasu posiedzieć z Wami i pogadać :( wpadłam żeby krótko napisac co u nas i zozyć zyczenia :) naj,naj,naj, zdrówka i samych wesołych dni dla Agniesi 🌻, Zosi 🌻 i dla mojej Tosi 🌻 :) noc caaaała przespana i już dużo lepiej :) tylko maruda jest na maxa :( dziewczyny bardzo dziękuję za ciepłe i miłe słowa...nawet nie wiedziałam, ze to tyle znaczy :) WIELKIE DZIĘKI :) zajrzę wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja też dla Małego nie mam jeszcze prezentu i teraz już wiem co mu kupię PIŁKĘ. Dzięki za ten pomysł. Mam nadzieje że znajde taką co ma coś gruchającego w środku. Ja uwielbiam się z nim bawić i myślę że piłka da nam jescze więcej moąliwości do zabawy. Ja wróciłam do pracy od września na 6 godzin dziennie ale szef płaci mi tak jak wcześniej więc jest ok. Mam do was pytanie , pewnie już o tym było ale chciałabym wiedzieć czy wasze pociechy korzystają z chodzików. My mamy dużo miejsca w domu i mały mógłby sobie w takim chodziku poszaleć ale jak za wszystkim słyszy się wiele za i wiele przeciw, chciałabym znać wasze zdanie. Sylwia jak patrze na zdjęcia Twojego synka to troche zazdroszcze bo mój to jeszcze tak nie stoi w łóżeczku, chyba jakiś słabeuszek z niego jest. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Oskar jet straszny przez te zęby dwójki na dole wychodzą. A piłke kupiłam za 3 zł w sklepie Wszystko po 4 zł. Rybka 🖐️ ja używan chodzika Oskar nie potrafi raczkować nie chce mu sie a chodziku zaiwania aż dym leci. Aniutka 🌼 Oskar też marudny ale to przejdzie,wreszcie sie wyspałaś :) Kasika, Asmana małpki a wy gdzie ?????????? Dużo zdrówka dla wszystkich 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdz na fotosiki na twoją stronke i skopijuj cały adres tak jak my mamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , Wera to może powiedz mi co mam kurcze zrobić chce mieć tak jak ma sylwia A Twoja stopka też jakoś chyba nie działa bo tam nie mam zdjęc albo ja po prosty nie umiem tego obsługiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Joasia ja kaszle bo sie przeziębiłam, ale za to Natalia ma gruxliczy kaszel i w płucach czystko, sokrzela tez czysta , gardło ładne, i podejrzewam alergie - a dokładnie teściowa mi podsunęła... aniutka zdróweczka dla Tosieńki bardzo się ciesze, że już jest dobrze , bo i Ty wypoczęta jesteś... My dzisiaj w nocy tzn ja i Iza praktycznie nie spałyśmy jej coś dbiło myslałam że już jej poduszke na buzie założe:):):P Wera a nie mówiłam żę złodzieje Ci nie straszni:):) Ty to zawsze sobie poradzisz w każdej sytuacji... Serek baaaardzo się cieszę, że oczko Asieński jest w porządku... Kasika jak bioderka Kacperka?? I jak Ty się czujesz?? Roza to następnym razem daj znać to wybierzemy sie gdzieś razem:) Słoneczko sama wiesz trzeba sie dwoić i troić aby było wszystko na miejscu a na chorobe własną niestety nie ma czasu... Rybka witam Cie i Marcelka Izula zaczyna powolutko siadać a 29 mamy rehabilitacje ... Próbowałam złapać jej mocz dzisiaj na badanie ogólne, ale ja to sierota jestem i nie potrafie jej tego woreczka przykleić i zamiast do niego sika obok:(( aniutka kochanie a co robisz takiego, że czasu nie masz??Jak ja znalazłam troszke czasu to Ty juz tez musisz cos wykrzesać z siebie:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) Rybka ja nie bede kupować chodzika, obejdzie sie bez niego:) Wera no to rzeczywiście za 3 złote taka super zabawka, musze polatac po takich sklepach:) Aniutka nie zazdroszczę, ale wracajcie do zdrowia szybko. My chyba zaraz spowrotek kłaśc sie bedziemy bo Majeczka coś mi ziewa i marudzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×