Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

a widzisz Asmanka to dobrze że chociaz na chwilkę nam Cię oddał....Kasika miała rację jestem gaduła ale teraz musze zmykać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roza ja króliczka dostałam mąz załtwił i mam zamrozonego i zawsze dodaje do zupki ale ona cos nie chce mi jeśc zupek. Wczoraj dałam jej rosołju takiego normalnego i wybrzydzała, ziemniaków nie zje nie mam co jej dawać tylko kaszki i kaszki. aniutka bardzo sie ciesze że sie tu znowu spyknęłysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozyczko dziekuje Ci bardzo :) buziak od Tosi 👄 Asmanka napisz jak się czujesz i na czym polega rehabilitacja Izuni uciekam...teraz naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tez nie za bardzo jadła moje zupy, ale ostatnio zaczeła co mnie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza od 1,5 godziny spi na balkonie, więc cisza mąz pojechał znowu Natalia w przedszkolu LABA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam labe, nikogo nie ma mała grzecznie śpi i kawusia:) no właśnie jak z ta rechabilitacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka, bo lekarka swierdziła, że ona za mało inicjatywy pokazuje do siadania i kazał to sprawdzic u specjalisty. Nie wiem na czym dokłądnie polegac to będzie, bo idziemy pierwszy raz. Chodziłysmy już na rehabilitacje, ale z innego powodu i pokazali nam ćwiczenia i musiałąm w domu je wykonywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze co? nie wyciąga raczek, nie chce sie podciągać? Moja tez jak płasko lezy to sie drze a sama sie nie chce posiłować i pokombinować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czuje sie okropnie, kaszel mnie dusi :( Roza no to sie polabujemy przy kawusi i seniczku mniami najlepsze ciasto pod słońcem bedę piekła na święta... Przedwczoraj jeszcze krew mnie zalała i sie męcze jeszcze tym okresem. Najlepiej Natalia do mnie \"Mamusiu znów masz okres\" tak kochanie a ja tez tak codziennie go będę miała ??\"przez kilka dni co miesiąć\" Dzieciaki sa słodkie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza dokładnie nie wyciaga rączek wogóle jak ma leżec na plechach jest chora nie znosi tego, nawet jak ja ciągniesz za rączki nie podnosi główki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he rzeczywiście, ale jak bedzie miała to bedzie chciała go nie mieć:D ja tez lubie sernik chociaz kiedyś to nie za bardzo. Wogole gusta sie zmieniają i jej wiele zeczk ktorych wczesniej bym nie włozyła do ust np flaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha to miejmy nadzieje ze rechabilitacje szybko przyniosą poprawę i mała bedzie siedać w mgnieniu oka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj juz kila razy z pozycji raczka usiadła i siedziała sobie, więc smiem twierdzić że nie jest źle, zaczyna wstawac przy łozeczku, fotelu, lwlewizorze przy wszystkim i łup do tyłu i płacz bo głowa boli... Flaczki takie gorące by sie przydały teraz najbardziej lubię tą wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie wogę mocno przyprawiona:) Majeczka nie za bardzo chce sie podciagac do stania, choc nie jest jeszcze żle. Czasem mam wrazenie ze mam małego leniucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka jeszcze wszystko będzie robiła w swoim czasie, aż będzie tęskniła by sie położyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka cholercia jasan pojawiłas sie na chwilke i zniknełać Tosia oddaj nam mame:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem...po kaszce ale ...załamana płakać mi się chce....ale święta... Tomek własnie dzwonił ze dostal wypowiedzenie...buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podpisał go, nie podpisał też listy...więc poleciał do lekarza po zwolnienie....może się jakoś uda pociągnąć dopóki ja nie wrócę do pracy.. zostaliśmy bez samochodu...a fajny był :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany aniutka az mi sie smutno zrobiło, i Ty wariatko nie przejmuj sie samochodem to najmniejszy kłopot teraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz to juz podłe tak przed świętami:( mam nadzieję, że z lekarzem się uda zalatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka z tym samochodem to tak żartobliwie :) żeby nie było że całkiem smucę z lekarzem się uda bo to nasz rodzinny i jest ok :) jest też lekarzem sądowym więc zna się na rzeczy :) ale wiesz przykro bo on się poświecał tej pracy strasznie no ale są układy i układziki i podobno maja na jego miejsce jakiegoś kolesia z układu...niedobrze mi się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka posmęć sobie zawsze to lepiej się robi. Niestety tak jest reka ręke myje, i Ty żyły sobie wybpruwasz dajesz z siebie wszystko i przyjdzie taki z \"wyższej półki\" i Ciebie maja w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było zreszta do przewidzenia bo był zastępca dyr. który się sam zwpolnij jakies 2 m-ce temu a jego miejsce zajął ktos inny kto ma swoich znajomych itp. zarzucał mu jakieś bzdury...jak się chce psa uderzyć to kij się zawsze znajdzie...ech szkoda gadać idę bo się Tosiek drze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka przykra sprawa tak przed swietami, nuz w kieszeni sie otwiera na te zasrane za przeproszeniem układziki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka nie przejmuj sie, jesli to cie pocieszy, to mój karlos prace stracił tydzien temu:( Tyle, ze to i tak była praca torywcza. Jesli twój mezczyzna zechce to moze ze mna i Asmana szukac pracy:P Ominęły mnie pysznosci😠 a moze cos zostało??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×